HIFU na uda

Posiadanie gładkich i jędrnych ud, pozbawionych nadmiaru tkanki tłuszczowej, to marzenie wielu osób. Czasami jednak, mimo stosowanej diety i uprawiania sportu, trudno dostrzec zadowalające efekty. Dzięki rozwojowi medycyny estetycznej, poradzenie sobie z tym problemem, okazuje się być znacznie łatwiejsze. Do jednych z najpopularniejszych i jednocześnie najbardziej skutecznych zabiegów, które doskonale  działają na wiele problemów skórnych, zaliczane jest HIFU. To nowoczesna technologia wykorzystywania fal ultradźwiękowych, stosowana w kosmetologii. Przy jej użyciu, ujędrnianie pośladków i ud, wcale nie musi oznaczać aż tak dużego poświęcenia. To doskonałe rozwiązanie w przypadku osób, które stawiają na nieinwazyjne zabiegi, pozwalające uzyskać nieprzerysowany rezultat. W naszej Klinice Medycyny Estetycznej FabSkin, proponujemy Ci zabieg liftingujący HIFU. Uda po jego wykonaniu staną się bardziej jędrne, gładkie i wymodelowane. Zapoznaj się z naszą ofertą i jeszcze dziś zarezerwuj termin pierwszej wizyty.

Metoda HIFU – uda jędrne, gładkie i wymodelowane

Zabiegi, których celem jest wyszczuplenie ud, zakładają maksymalne zaangażowanie i kompleksowe działanie. Żeby móc cieszyć się uzyskaniem pożądanych efektów, kurację na uda należy rozpocząć od:

  •         Diety eliminującej tłuszcze i cukry,
  •         Aktywności fizycznej minimum 3 razy w tygodniu,
  •         Domowej pielęgnacji (stosowanie kosmetyków i masaży),
  •         Zabiegów wyszczuplających uda.

Konsekwentne przestrzeganie wyżej wymienionych zasad, zaowocuje uzyskaniem wspaniałego rezultatu i utratą kilku centymetrów w tych partiach ciała. Odnosząc się jednak do zabiegów, których celem jest ujędrnianie i modelowania ud, najczęściej zakładają one poprawę mikrokrążenia, wpływającego na uelastycznienie naskórka, a także wygładzenie wszelkich nierówności. Niestety, jest to wyłącznie działanie powierzchowne, które nie powoduje długotrwałego efektu. Co zatem zrobić, aby móc trwale cieszyć się jędrnymi i gładkimi udami? Otóż najlepiej wybrać metodę, która oddziałuje na źródło problemu, czyli spowolnienie lub zanik produkcji kolagenu, a także nadmiar tkanki tłuszczowej. Idealnie z tym zadaniem poradzi sobie właśnie metoda HIFU uda. Efekty uzyskanie dzięki niej, z całą pewnością poprawią samopoczucie niejednej osoby, której celem są pięknie wymodelowane uda.

Chcesz zagęścić, ujędrnić i poprawić napięcie skóry na udach?
Skorzystaj z oferty zabiegowej Ultraformer III w Warszawie

☎ (22) 126 80 08

HIFU na uda – jak to działa?

Urządzenie, wykorzystujące fale ultradźwiękowe, prowadzi do podgrzania komórek i wprowadzenia ich w drgania, nawet na głębokości 4 milimetrów w głąb skóry. Przenikająca fala, powoduje w ten sposób kurczenie komórek, a to z kolei prowadzi do zniwelowania problemu, jakim jest wiotkość skóry. Dodatkowo, ultradźwięki stymulują komórki do produkcji kolagenu. Ze względu na fakt, iż aktywnie pomagają w rozbijaniu lipidów, wykazują również działanie odchudzające uda. Stąd też możliwe są do uzyskanie potrójne HIFU efekty. Uda stają się:

  •         Ujędrnione,
  •         Wyszczuplone nawet o kilka centymetrów,
  •         Skóra je pokrywająca jest wygładzona, a jej koloryt wyrównany.

Po upływie kilku tygodni od zabiegu, obwód ud zaczyna ulegać stopniowej redukcji. Wartym podkreślenia jest fakt, że efekt nie jest natychmiastowy, jednak świadczy to o jego bezpieczeństwie. Skóra zaczyna się odbudowywać i regenerować, toteż ujędrnianie ud przebiega stopniowo, ale i zdecydowanie.

Jakich efektów można się spodziewać po zabiegu HIFU na uda?

Zdaniem eksperta

Już jeden zabieg konturowania ciała gwarantuje zadowalające i długotrwałe efekty. Stopniowa poprawa struktury skóry, w tym jej wyglądu i jej jędrności następuje stopniowo i poprawia się z każdym dniem. Rezultaty zabiegu utrzymują się minimum 2 lata – mówi lek. medycyny estetycznej, Radosław Rzepnikowski.

HIFU przed i po – uda

Zabieg metodą HIFU nie wymaga specjalnych przygotowań. Jest on poprzedzony specjalistyczną konsultacją z lekarzem medycyny estetycznej lub kosmetologiem, podczas której specjalista przeprowadza szczegółowy wywiad z pacjentem, na temat stanu jego zdrowia oraz oczekiwań. Kolejno, omawiane są szczegóły terapii. Dokładnie tak samo jest w przypadku zaleceń pozabiegowych – po prostu nie występują. To nieinwazyjna i bezbolesna metoda, a jedynym śladem po kuracji, jest lekkie zaczerwienienie, które znika po około godzinie. Po zabiegu można od razu wrócić do swoich codziennych obowiązków, stąd też tak wiele osób decyduje się na skorzystanie z rozwiązania, jakim jest HIFU. Przed i po uda nie muszą być w żaden sposób przygotowywane, co czyni zabieg nieuciążliwym. To bardzo skuteczne rozwiązanie, a potwierdzeniem na to, są pozytywne wypowiedzi pacjentów, odnośnie metody HIFU uda. Opinie zadowolonych z uzyskanych rezultatów klientów, znajdują się na naszej stronie www. Zachęcamy do zapoznania się z nimi. 

Cennik zabiegu HIFU na uda

[cena]

Nieinwazyjny lifting HIFUCena u kosmetologaCena u lekarza
Uda wewn. – połowa długości3325 zł2420 zł
Uda wewn. – cała długość5225 zł6050 zł
Całe uda8265 zł9570 zł
Pośladki4180 zł4840 zł
Kolana1900 zł2200 zł
Brzuch3325 zł3850 zł
Piersi2755 zł3190 zł
Ramiona3610 zł4180 zł
Zewnętrzna część mięśnia piersiowego (rozpiętki)2185 zł2530 zł
Boki2755 zł3190 zł
Plecy (motylki)3705 zł4290 zł
Okolica lędźwiowo-krzyżowa3705 zł4290 zł
Cała talia7600 zł8800 zł
Dekolt płytki/głęboki2375 zł2750 zł

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ

☎ (22) 126 80 08