Zabiegi ujędrniające, wyszczuplające ramiona w Warszawie

Przykładowe zabiegi na ujędrnianie i poprawę kondycji skóry ramion w Warszawie

Obwisła skóra ramion szpeci i odbiera pewność siebie. Na szczęście jest to defekt, którego nie musisz akceptować. W klinice medycyny estetycznej FabSkin oferujemy wiele skutecznych i bezinwazyjnych zabiegów na ramiona, dzięki którym Twoje ręce szybko odzyskają atrakcyjny wygląd.

Jakie problemy i defekty najczęściej dotyczą ramion?

Najczęstsze problemy, które pojawiają się w okolicy ramion:

,,Pelikany” i ,,skrzydła”, czyli obwisła skóra ramion

Pelikany i skrzydła – tymi terminami określany bywa problem wielu kobiet, czyli obwisła i wiotka skóra na ramionach. Pelikany mogą pojawić się u kobiet w każdym wieku i o różnej budowie ciała, nawet tych dbających o linię. Najczęściej jednak borykają się z nimi osoby nieuprawiające sportu o większej tkance tłuszczowej, u których organizm posiada tendencję do zatrzymywania wody. Pelikany to przypadłość pojawiająca się też wraz z wiekiem – na skutek upływu lat skóra traci elastyczność oraz jędrność. To także częsty problem osób, które szybko straciły wiele zbędnych kilogramów, zwłaszcza, gdy kuracji odchudzającej nie towarzyszyła aktywność fizyczna. Wiotka skóra na ramionach często oznacza nieprawidłową dietę, a niekiedy nawet zaburzenia hormonalne. Gdy, pomimo ćwiczeń i używania odpowiednich kosmetyków, nie udaje się uzyskać zadowalających efektów, z pomocą przychodzi medycyna estetyczna, która oferuje szeroki wachlarz zabiegów na zwiotczałe ramiona.

Zabiegi na pelikany, które cieszą się największą popularnością wśród Pacjentów, to m.in. laserowy lifting i ujędrnianie skupionymi ultradźwiękami (HIFU). To wszechstronne zabiegi polegające na jednoczesnej redukcji wiotkości skóry ramion, w szczególności w okolicy tricepsa, oraz umartwieniu komórek tłuszczowych pod wpływem dostarczonej energii. Lipidy ze zniszczonych komórek tłuszczowych są usuwane, a następnie wydalane z organizmu.

Dobre efekty w walce z pelikanami przynosi również karboksyterapia. Zabieg ten polega na podskórnym podaniu czystego dwutlenku węgla, który przenika do okolicznych tkanek, powodując silne rozszerzenia naczyń krwionośnych. Powoduje to zwiększenie przepływu tlenu, krwi oraz składników odżywczych, w wyniku czego dochodzi do poprawy mikrokrążenia oraz stymulacji kolagenu i elastyny w skórze.

Lipoliza iniekcyjna to kolejny zabieg do walki z obwisłą skórą ramion. Polega na podskórnym wstrzyknięciu specjalnego preparatu, którego głównym zadaniem jest rozbicie komórek tłuszczowych. Dobre efekty w walce z obwisłymi ramionami i utratą jędrności skóry przynoszą również terapie laserowe. Jednym z nich jest zabieg ujędrniania skóry laserem nieablacyjnym.

Nadprogramowa tkanka tłuszczowa na ramionach

Słodycze, fast foody i brak ruchu powoduje wcześniej czy później odkładanie się tkanki tłuszczowej. Jednym z takich miejsc, gdzie tkanka może się w nadmiarze gromadzić, są ramiona. Odkładający się tłuszcz na ramionach to problem wielu kobiet i mężczyzn. Powoduje, że ludzie zaczynają kierować się zakładać bluzki na ramiączkach. Tłuszcz z ramion można spalić dzięki ćwiczeniom fizycznym. Efekty ćwiczeń nie zawsze są jednak satysfakcjonujące. Wówczas dobrym rozwiązaniem okazują się zabiegi, które likwidują tłuszcz i ujędrniają skórę. Jednym z nich jest liposukcja bez skalpela przy użyciu nowoczesnego lasera diodowego emitującego falę o długości 1470 nm. Innowacją tego zabiegu jest to, że już podczas jednej sesji możemy skutecznie walczyć nie tylko z nadprogramową tkanką tłuszczową, ale również z utratą jędrności skóry.

Rozstępy na ramionach

Rozstępy, czyli cieniutkie prążki na rękach, to problem, z którym bardzo często borykają się mężczyźni, mający rozbudowaną muskulaturę ciała. Przyczyny powstawania rozstępów na ramionach mogą być różne. Rozstępy są zwykle wynikiem intensywnych ćwiczeń, wahań hormonalnych czy zmian masy ciała. Na rozstępy na ramionach pomocne okazują się specjalnie opracowanie zabiegi kosmetyczne, które mogą widocznie je zmniejszyć oraz spłycić. Jednym z zabiegów stosowanych do minimalizowania rozstępów są peelingi chemiczne. Na rozstępy na ramionach stosowana jest także mezoterapia igłowa czy mikrodermabrazja, czyli zabieg silnie złuszczający skórę. Rozstępy można również zmniejszyć za pomocą lasera frakcyjnego.

Przebarwienia na ramionach

Ramiona to ta część ciała, która jest szczególnie narażona na promieniowanie UV, czego następstwem może być powstawanie nieestetycznie wyglądających zabiegi na przebarwienia. Przyczyną ich powstawania są zaburzenia czynności melanocytów, czyli komórek odpowiedzialnych za produkcję melaniny. Przebarwienia mogą różnić się między sobą wielkością i intensywnością koloru. Najczęściej spotykanymi rodzajami przebarwień na ramionach są: znamiona, piegi i plamy soczewicowate. Przebarwienia i blizny na ramionach mogą być również następstwem nieprawidłowego leczenia zabiegi na trądzik na oczyszczanie pleców. Szczególnie narażone na powstawanie przebarwień są osoby z jasną karnacją oraz takie, u których tego typu zmiany pojawiały się historycznie w rodzinie. Jest wiele sposobów walki z przebarwieniami na plecach. Najskuteczniejszym, a jednocześnie najbezpieczniejszym jest laseroterapia. Podczas zabiegów laserowych wiązka światła trafia bezpośrednio w miejsce przebarwienia, nie powodując uszkodzenia otaczających tkanek. Dobre efekty w walce z przebarwieniami przynoszą również złuszczanie peelingami chemicznymi i mikrodermabrazja.

Chcesz szybko i bezpiecznie poprawić wygląd ramion?

Umów się na zabiegi ujędrniające ramiona w Warszawie

Dla kogo zabiegi na ramiona?

Zabiegi ujędrniające ramiona wykonywane w naszej klinice medycyny estetycznej w Warszawie to znakomita propozycja dla osób:

  • ze zbyt grubymi ramionami;
  • z obwisłą, wiotką skórą ramion;
  • z rozstępami na ramionach;
  • z przebarwieniami w obrębie ramion,
  • z nadmiernym, niepożądanym owłosieniem występującym w obrębie ramion.

Każdy z zabiegów poprzedza konsultacja z lekarzem, której celem jest zapoznanie się ze stanem zdrowia Pacjenta oraz oczekiwaniami co do zabiegu.

Dlaczego warto zdecydować się na zabiegi wyszczuplające ramiona, które wykonujemy w naszej klinice?

Zdaniem eksperta

W naszej klinice proponujemy jedynie sprawdzone metody leczenia i stosujemy najlepsze dostępne technologie. Oferowane przez nas zabiegi pielęgnacyjne na ramiona mają kilka cech wspólnych: są bezpieczne dla Pacjenta, sprawdzone i skuteczne. Naszym celem jest zrealizowanie Twoich potrzeb, dlatego nieustannie szkolimy się, aby doskonalić swoje umiejętności. Wszystkie zabiegi w naszej klinice wykonują wykwalifikowani lekarze i kosmetolodzy, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia oraz doświadczenie w dziedzinie medycyny estetycznej – wyjaśnia chirurg i lek. medycyny estetycznej Kalina Jędrzejko.

Zadbaj o swoje ciało i skórę
Umów się na zabiegi medycyny estetycznej i ciesz się pięknym kształtem sylwetki

FAQ – najważniejsze pytania dotyczące zabiegów na szczupłe ramiona

Co zyskam, decydując się na zabiegi na zwiotczałe ramiona?

Celem zabiegów na zwiotczałe ramiona jest wymodelowanie tej części ciała, nadanie skórze pożądanego wyglądu i proporcji. Dodatkowo zabiegi pozwalają poprawić jędrność i napięcie skóry. Wśród najważniejszych korzyści dla Pacjenta należy wymienić: wymodelowanie kształtu ramion, poprawa nastroju, samooceny, brak okresu rekonwalescencji i szybki powrót do codziennych czynności.

Czy zabiegi pielęgnujące ramiona są dla mnie bezpieczne?

Zabiegi medycyny estetycznej są całkowicie bezpieczne dla Pacjenta pod warunkiem, że wykonują je osoby z odpowiednimi uprawnieniami i doświadczeniem. Taka osoba posiada niezbędną wiedzę i przygotowanie, by przeprowadzić zabieg i tym samym zminimalizować ryzyko powstania powikłań. Miejscem, gdzie można bezpiecznie i bez obaw wykonać zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, jest klinika FabSkin w Warszawie, w dzielnicy Bemowo.

Co składa się na wizytę u lekarza medycyny estetycznej?

Każdy zabieg medycyny estetycznej poprzedza szczegółowy wywiad medyczny. Na tym etapie specjalista diagnozuje pacjenta, pytając go m.in. o przebyte choroby, przyjmowane leki oraz operacje. Do przeciwwskazań do większości zabiegów medycyny estetycznej należą: ciąża i okres karmienia piersią. Ze względu na bezpieczeństwo Pacjent nie powinien niczego ukrywać przed lekarzem.

Zabiegi na ramiona w Warszawie – cennik

[cena]

Liposukcja i lifting bez skalpela
Cena
Ramiona / triceps (tzw. pelikany) 3000 zł
lifting bez skalpela
 Obszar Cena  (program intensywny)
 Ramiona 3800 zł

Po każdym zabiegu pacjent otrzymuje raport z liczbą impulsów podanych w trakcie zabiegu.

Bezbolesna depilacja laserem
 Obszar Cena  Pakiet 4 zabiegów
Ramiona 222 zł 740 zł (185 zł za zabieg)

Dla najlepszych efektów i satysfakcji naszych stałych pacjentów, od 5-go zabiegu obowiązuje cena pakietowa pojedynczego zabiegu.