Po ciąży ciało mamy zmienia się, nie zawsze w korzystny sposób – dodatkowe kilogramy, rozstępy, utrata jędrności skóry, blizny po cesarskim cięciu. Mamy dla wszystkich Mam dobrą wiadomość: śladów po ciąży można się pozbyć – skutecznie, bezinwazyjnie i bezpiecznie.

Większości kobiet najbardziej przeszkadzają mało estetyczne rozstępy po ciąży i brzuch, który nie wygląda tak, jak jeszcze dziewięć miesięcy temu. Nawet jeśli w ciąży nie były stosowane kremy przeciw rozstępom ani zabiegi kosmetyczne, można to nadrobić już po porodzie, jeśli Twoje ciało tego potrzebuje. Nie ukrywajmy: młode mamy często nie wracają już do poprzedniej figury. Niektóre muszą ukrywać niedoskonałości ciała, inne dodatkowo narzekają na rozstępy i blizny. W takich przypadkach warto skontaktować się z nami!

Czas po porodzie, to idealny moment aby zadbać o własne ciało m.in.: rozstępy, blizny, ujędrnienie. Sprawdź jakie bezinwazyjne i bezpieczne zabiegi przygotowaliśmy dla Ciebie!

Zabiegi na brzuch po ciąży – kiedy można je wykonać?

Zabiegi na brzuch po ciąży można wykonywać po zakończeniu karmienia piersią. Ciąża to okres, w którym nasze ciało ulega gwałtownym zmianom w krótkim czasie. Każda kobieta przechodzi ten okres nieco inaczej, jednak oczywistym jest, że wygląd okolic brzucha w mniejszym lub większym stopniu nie jest taki, jak przed ciążą. Zabiegi ujędrniające brzuch po ciąży muszą być wykonywane z należytą starannością, po wstępnej konsultacji lekarskiej, która ma na celu wyeliminowanie wszelkich przeciwwskazań. Ważne więc, aby wybrać sprawdzoną klinikę, która oferuje nie tylko wiele zabiegów, ale także gwarantuje nam bezpieczeństwo i odpowiednią opiekę lekarską. Zabiegi po ciąży powinny być indywidualnie dobierane do potrzeb Pacjentki i nie można sugerować się przy ich wyborze jedynie opiniami znalezionymi w Internecie lub usłyszanymi od znajomych. Każda kobieta jego inna, więc nie każdy zabieg na brzuch po ciąży przyniesie u niej dobre rezultaty. W klinice Fabskin skupiamy się przede wszystkim na odpowiednim dobraniu zabiegu do naszych Pacjentek. Chcemy, by każda kobieta czuła się po nim piękna i atrakcyjna, dlatego też na wstępnej konsultacji medycznej omówimy dokładnie rezultaty każdego z przeprowadzanych u nas zabiegów.

Jakie zabiegi na brzuch po cesarce wybrać?

Brzuch po wykonaniu cesarskiego cięcia jest nie tylko miękki, ale jego skóra często jest luźna i mocno rozciągnięta. Dodatkowo wiele kobiet nie może znieść widoku nawet najmniejszej blizny w tej okolicy. Często, mimo stosowania odpowiednich ćwiczeń oraz diety, skóra na brzuchu po cesarskim cięciu jest w dalszym ciągu mało jędrna. Jakie zabiegi na brzuch po cesarce wybrać, aby cieszyć się jak najlepszym efektem? Doskonale sprawdza się laseroterapia, która pozwoli zniwelować widoczność blizn. Koloryt skóry poprawia się, jest ona także o wiele jędrniejsza. Czy laseroterapia to jedyny skuteczny zabieg? Czy istnieją inne zabiegi na brzuch po cc, które także przyniosą spektakularne rezultaty? Panie, które korzystają z usług naszej kliniki, coraz częściej wybierają także kriolipolizę. Na redukcję rozstępów polecane są też różnego rodzaju masaże, karboksyterapia czy też HIFU. W pielęgnacji brzucha po ciąży sprawdza się również mezoterapia igłowa oraz lipoliza.

Kriolipoliza po cc – jakie efekty przynosi?

Kriolipoliza po cc zapewnia redukcję tkanki tłuszczowej w miejscu przyłożenia specjalnego urządzenia. Jest ona całkowicie bezbolesna i bezpieczna. Dzięki niej można w szybki sposób pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha. Kriolipoliza jest nieinwazyjną metodą stosowaną w przypadku usuwania tłuszczu, najczęściej zalegającego w miejscach, gdzie trudno go pokonać przy pomocy tradycyjnych metod takich jak odpowiednie odżywianie czy ćwiczenia. Lekarz przeprowadzający ten zabieg przystawia do brzucha Pacjentki urządzenie ze specjalną głowicą, która mrozi tkankę tłuszczową. Pacjentka po wykonaniu serii zabiegów może stracić nawet kilka centymetrów w obwodzie!

Zabiegi na żylaki i pajączki na Bemowie w Warszawie