Miękki lifting

Łagodny zabieg – widoczny efekt

Wiele osób, zauważa, że ich cera staje się jakby „papierowa” i nie odznacza się świeżością, traci kształty. Jest to naturalny proces starzenia się. Nie oznacza to jednak, że należy poddawać się i cierpieć z powodu widocznych oznak starzenia się. Miękki lifting powstał z misją walki z procesami starzenia się skóry, bez użycia ryzykownych metod i skalpela.

Soft Lifting

Miękki lifting sprawia, że struktura i kształt twarzy zostają wzbogacone, a twarz przestaje wyglądać na zmęczoną i smutną. Pacjenci czują, że ich skóra jest bardziej nawilżona i jędrna. Łatwiej stosuje się makijaż i wygląda ona o wiele lepiej na zregenerowanej i odżywionej cerze.

Nie trać twarzy! Z gabinetem medycyny estetycznej FABSKIN pokonasz destrukcyjny dla urody upływ czasu.

                             Przed                           Po                         Po 12 mies.

miękki lifting efekty

Zmiany hormonalne także niekorzystnie wpływają na stan cery gdyż skóra produkuje coraz mniej kolagenu i włókien łączących tkanki. Czynniki środowiskowe, jak częste wystawianie skóry na słońce, wiatr czy mróz powodują, że skóra szybciej starzeje się i gromadzi ubytki. Nie bez znaczenia pozostaje dieta, stosowanie używek i zależności genetyczne.

Zabieg

Zabieg polega na dostarczeniu określonym partiom skóry dużych dawek kwasu hialuronowego, przy zastosowaniu bezpiecznych mikrokanikul, które dodatkowo redukują ryzyko efektów niepożądanych, jak drobne obrzęki i zaczerwieniania.

Pacjenci bezpośrednio po zabiegu cieszą się wygładzoną, wyszczuploną, ujednoliconą twarzą, wraz ze zmniejszonymi zmarszczkami, lepszym nawilżeniu i wyraźnie poprawionym nastrojem!

porównanie efektów miękkiego liftingu kobieta
kobieta efekty liftingu przed i po
miękki lifting efekty mężczyzna