Zabiegi kosmetyczne na pachy w Warszawie

Zabiegi na pachy w naszej klinice na Warszawskim Bemowie

Nadmierna potliwość pach, jak i nadmierne owłosienie to dwa najczęściej występujące problemy w okolicach tej części ciała, z którymi borykają się Pacjenci. W klinice medycyny estetycznej Fabskin w Warszawie, na Bemowie oferujemy skuteczne zabiegi na pachy, które pozwolą uporać się ze wstydliwymi i krępującymi dolegliwościami.

Z jakimi problemami w okolicach pach najczęściej zgłaszają się Pacjenci?

Pacjenci zgłaszają się do naszej kliniki z dwoma głównymi problemami, które dotyczą skóry pod pachami:

Nadmierna potliwość pach

Pocenie się jest naturalnym procesem fizjologicznym każdego organizmu. Dzięki niemu usuwane są toksyny oraz regulowana jest temperatura ciała. Warto podkreślić, że nadmierna produkcja potu występuje po wzmożonym wysiłku fizycznym i jest to zjawisko całkowicie normalne. Nadmierna potliwość może być jednak problemem, gdy pojawia się bez konkretnej przyczyny, czyli nieadekwatnie do aktywności fizycznej czy warunków atmosferycznych. Wzmożona potliwość pod pachami ma kilka źródeł. Może to być oznaka chorób, takich jak cukrzyca, nadczynność tarczycy czy choroby nerek. Nadmierne wydzielanie potu może mieć również podłoże genetyczne czy być wynikiem złej diety i niezdrowego stylu życia (spożywanie nadmiernej ilości kofeiny, palenie papierosów, stosowanie ostrych przypraw). Pocenie powoduje ogromny dyskomfort i jest przyczyną obniżonej samooceny. Na szczęście istnieje wiele metod walki z tym problemem. Współczesna medycyna estetyczna oferuje skuteczne zabiegi na nadpotliwość, wśród których szczególną popularnością cieszy się leczenie nadpotliwości toksyną botulinową.

Toksyna botulinowa to substancja wykorzystywana powszechnie w różnych dziedzinach medycyny. W kosmetologii stosuje się ją przede wszystkim do walki ze zmarszczkami i w leczeniu nadpotliwości. Działanie toksyny botulinowej (jadu kiełbasianego) polega na blokowaniu wydzielania acetylocholiny. W skrócie oznacza to, że nerwy odpowiedzialne za stymulowanie pocenia zostają zablokowane.

Nadmierne owłosienie pach

Obecnie nie ma skuteczniejszej metody na walkę z nadmiernym owłosieniem pach niż depilacja laserowa. Zabieg depilacji laserowej pach pozwala permanentnie i bezboleśnie pozbyć się nadmiernego owłosienia. Aby osiągnąć trwałe efekty, wystarczy systematyczność – zabieg powinien być wykonanych w seriach. W naszej klinice do depilacji laserowej używamy dwóch najnowocześniejszych laserów – lasera diodowego emitującego wiązkę światła, która jest pochłaniana przez barwnik włosa, co prowadzi do zniszczenia jego cebulki. Laser diodowy tworzy dokładnie taką długość fali, jaka potrzebna jest do zniszczenia mieszków włosowych, dzięki czemu technologia ta jest bardziej efektywna i bezpieczna. Alternatywą dla zabiegów laserowych laserem diodowym jest laser aleksandrytowy, który jest jeszcze skuteczniejszy od lasera diodowego. To, co odróżnia laser aleksandrytowy od lasera diodowego, to przede wszystkim wyższa absorpcja promieni lasera, co pozwala na usunięcie nawet bardzo cienkich i jasnych włosów. Brak podrażnień i ryzyko poparzenia zredukowane jest do minimum, dzięki specjalnej głowy lasera z system chłodzącym. Depilacja laserowa laserem aleksandrytowym doskonale sprawdza się w przypadku osób z niższym problem bólowym.

Nadmierne pocenie się pod pachami powoduje dyskomfort i kompleksy?
Umów się na zabiegi na pachy w Warszawie

☎ (22) 126 80 08

Dla kogo zabiegi na pachy?

Zdaniem eksperta

Zabiegi kosmetyczne pach, które wykonujemy w naszej klinice medycyny estetycznej, kierujemy do wszystkich tych osób, które borykają się z problemem nadmiernej potliwości pach lub chcieliby pozbyć się nadmiernego owłosienia z tej partii ciała. Zabiegi przeznaczone są zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn – mówi lek. medycyny estetycznej, dr Radosław Rzepnikowski.

Dlaczego warto zdecydować się na zabiegi pielęgnujące pachy?

Warto zadbać o skórę pod pachami, zwłaszcza wiosną i latem, kiedy częściej odsłaniamy swoje ciało. Usuwanie owłosienia pod pachami, podobnie jak zabiegi leczenia nadmiernej potliwości, są ważne nie tylko ze względów estetycznych, ale również higienicznych.

Nadmierne owłosienie w okolicach pach uprzykrza Ci życie?
Umów się na zabieg laserowej depilacji pach

☎ (22) 126 80 08

FAQ – najważniejsze pytania dotyczące zabiegów na pachy

Czy zabiegi depilacji laserowej pach są bolesne?

Odczuwanie bólu podczas zabiegu depilacji laserowej jest kwestią bardzo indywidualną i zależy od wielu czynników. Z pewnością wpływ na poziom odczuwania bólu ma zawartość melaniny w naskórku. Inny poziom bólu będą odczuwały osoby z jasnym owłosieniem, a inne z ciemnym. Spore znaczenie ma również sama konstrukcja włosków pod pachami. Im są one grubsze i mocniejsze, tym odczuwany ból podczas zabiegu może okazać się większy. W przypadku osób bardzo wrażliwych na odczucia bólowe proponujemy depilację laserową pach laserem aleksandrytowym. Laser aleksandrytowy jest całkowicie bezbolesny, a jego dodatkowym atutem jest fakt, że jest najbardziej czuły na obecność melaniny w skórze.

Zabiegi pielęgnacyjne na pachy Warszawie – cennik

[cena]

Laser aleksandrytowy
obszar Cena Pakiet 4 zabiegów
Pachy 200 zł 720 zł (180 zł za zabieg)

Dla najlepszych operacji i naszych danych, od aktualnych ustawień stanu licznika 5-układu.

LECZENIE NADPOTLIWOŚCI – toksyna botulinowa
obszar Cena
Pachy (100 j.) 1700 zł