Kwas polimlekowy na pośladki

Kwas polimlekowy na pośladki – zyskaj idealną pupę

Jeżeli nie jesteś zadowolony z kształtu swoich pośladków, a nie chcesz wszczepiać w swoje ciało implantów, czy też wybrać odsysania tłuszczu, możesz wybrać inne – mniej inwazyjne metody – by poprawić swój wygląd w szybkim czasie. Obecnie istnieje wiele możliwości, by w szybki sposób uzyskać spektakularne efekty bez ingerencji chirurgicznej. Sprawdź, jak kwas polimlekowy wpływa na pośladki i jak je poprawić przy jego użyciu.

Skorzystaj z innowacyjnego zabiegu z kwasem polimlekowym

Umów się na zabieg w klinice medycyny estetycznej w Warszawie

☎ (22) 126 80 08

Na czym polega zabieg przy użyciu kwasu polimlekowego na pośladki

Zlikwidowanie cellulitu to marzenie niejednej kobiety na świecie. Wygląda on nieestetycznie, a skóra na udach czy pupie nie prezentuje się najlepiej w przypadku noszenia krótkich spódniczek, spodenek czy też wybierając strój kąpielowy. Równie niekorzystnie wyglądają boczki, które są trudne do pozbycia się nawet w przypadku stosowania restrykcyjnych diet czy regularnego uprawiania sportu. Jak się więc pozbyć niechcianego problemu w łatwiejszy sposób? Możemy skorzystać z zabiegu z użyciem kwasu polimlekowego, którego działanie jest praktycznie natychmiastowe i pozwala cieszyć się efektami przez długi czas. Kwas polimlekowy aplikowany na pośladki należy do grupy biostymulatorów objętościowych, co w praktyce oznacza, iż przy jego pomocy możliwe jest odtworzenie ubytków tkanki poprzez stymulowanie organizmu do wytwarzania kolagenu. W przeciwieństwie do użycia kwasu hialurunowego, kwas polimlekowy działa bardziej naturalnie na pośladki. Poza tym cechuje się większą trwałością. Ma on duże zastosowanie w przypadku chęci wymodelowania ciała. Stosując ten preparat redukujemy także możliwość wystąpienia komplikacji po zabiegu. Samo podanie kwasu polimlekowego na pośladki jest proste – przy pomocy cienkiej igły wstrzykuje się go w tkanki podskórne. Dzięki temu, że jest on naturalną substancją, organizm łatwo go przyswaja, a woda zawarta w preparacie wchłania się całkowicie. Proces prowadzania kwasu polimlekowego jest właściwie bezbolesny. Nie ma też wielu przeciwskazań do jego wykonania.

Kwas polimlekowy na pośladki – jakie są efekty zabiegu z jego użyciem?

kwas polimlekowy poprawia jędrność i gęstość naszej skóry. Sprawia, że mniej widoczne są oznaki starzenia się ciała, a także poprawia jakość skóry i odżywia ją dogłębnie. Po wykonaniu serii zabiegów z użyciem tego kwasu, możemy w krótkim czasie zobaczyć efekty, które będą się utrzymywały przez lata. Skóra staje się wygładzona, znikają drobne zmarszczki czy bruzdy, rozstępy stają się mniej widoczne, a sama pupa, pięknie podkreślona w naturalny, nie przesadzony sposób. Pośladki są jędrne i krągłe. W przypadku stosowania kwasu polimlekowego w okolicach boczków lub ud, tkanka tłuszczowa powoli zostaje rozbita, co sprawia, że optycznie możemy ująć sobie kilka kilogramów i centymetrów w tych miejscach.

Jakie są opinie na temat stosowania tego produktu w przypadku modelowania pośladków?

Kwas polimlekowy jest produktem bezpiecznym. Jego efekty są długotrwałe i naturalne. Jego popularność stale więc wzrasta. Coraz więcej klinik decyduje się na wprowadzenie do swojej oferty zabiegów z jego użyciem. Jeżeli szukasz sprawdzonych opinii na temat tego rodzaju zabiegów, warto skorzystać z wiedzy sprawdzonych ekspertów w tym temacie. Ponadto, przed wykonaniem zabiegu powinieneś skorzystać z konsultacji, aby uzyskać odpowiedź na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Chcesz wyglądać młodziej i poprawić wygląd skóry?

Umów się na zabieg w klinice medycyny estetycznej Warszawa-Bemowo

☎ (22) 126 80 08

Jaka jest cena takiego zabiegu?

Zazwyczaj cena jednego zabiegu nie powinna przekraczać kwoty 10000 Zł. Jest ona jednak uzależniona od preparatu, jaki będzie użyty do przeprowadzenia zabiegu, a także renomy placówki, w której chcemy ten zabieg wykonać. Czasami kliniki oferują atrakcyjne ceny w przypadku wyboru serii zabiegów z użyciem kwasu polimlekowego.

Cena

2 500 zł – 10 000 zł

Zobacz inne zabiegi z wykorzystaniem kwasu polimlekowego:

Kwas polimlekowy
Kwas polimlekowy pod oczy
Kwas polimlekowy na brzuch