Stymulator tkankowy na szyję

Stymulator tkankowy na szyję – co to za zabieg?

Wiele osób poświęca wiele czasu na pielęgnację skóry twarzy, jednak zapomina, że to szyja zdradza często nasz wiek. Pomimo pozbycia się zmarszczek w okolicach oczu, czy czoła, często szyja jest także bardzo podatna na zmiany związane z procesem starzenia się organizmu. Jak więc zwalczyć niedoskonałości, które pojawiają się w tych okolicach naszego ciała? Czy istnieje sposób, który nie wymaga interwencji chirurgicznej, by poprawić wygląd naszej szyi? Zapoznaj się z dalszą częścią artykułu i zobacz, jak stymulatory tkankowe działają na szyję.

Biostymulator tkankowy – czym jest?

To produkt, który jest pochodzenia naturalnego. Jego zadaniem jest pobudzenie wytwarzania się w skórze białek takich jak kolagen oraz elastyna, które poprawiają znacząco w szybki sposób jakość naszej skóry. Stymulatory tkankowe są aplikowane miejscowo, w zależności od obszaru, który chcemy poprawić. Ich działanie jest spektakularne, praktycznie zaraz po zabiegu możemy zaobserwować pierwsze efekty działania substancji. Są więc coraz bardziej cenione w świecie medycyny i kosmetologii estetycznej. Wciąż zyskują także wiele nowych fanów. Obecnie zabieg z użyciem stymulatorów tkankowych na szyję jest już bardzo popularny nie tylko na całym świecie, ale i w Polsce. Wiele placówek ma go w swojej ofercie, ponieważ potrafi on zdziałać cuda.

Skorzystaj z innowacyjnego zabiegu stymulującego tkanki

Umów się na zabieg stymulacji tkankowej w klinice medycyny estetycznej w Warszawie

☎ (22) 126 80 08

Chcesz wyglądać młodziej i poprawić wygląd skóry?

Umów się na zabieg w klinice medycyny estetycznej Warszawa-Bemowo

☎ (22) 126 80 08

Stymulatory tkankowe na szyję – na czym polega zabieg?

Przede wszystkim skóra, która występuje w obrębie szyi i podbródka jest wrażliwa i cienka. Na szyi często pojawiają się z wiekiem poziome bruzdy, które są inaczej nazywane tzw. naszyjnikiem Wenus. Wiele osób zmaga się również z problemem wiotczejącej skóry w okolicach szyi. Z czasem niestety sprężystość i jędrność naszego ciała maleje, co jest widoczne także w przypadku okolic szyi. Zabieg z wykorzystaniem preparatów szeroko określanych mianem biostymulatorów tkankowych jest prosty i praktycznie bezbolesny. Polega na wstrzyknięciu substancji czynnej w okolice ciała, które chcemy poprawić. W tym przypadku dokonuje się zaaplikowania preparatu w okolice szyi oraz podbródka w celu zniwelowania tkanki tłuszczowej, a także poprawienia jędrności skóry w tym miejscu.

Jakie efekty dają stymulatory tkankowe na szyję?

Przede wszystkim użycie biostymulatorów tkankowych ma na celu poprawę jakości naszej skóry w miejscach, gdzie utraciła ona już swoją jędrność. Wykonanie tego typu zabiegu przynosi w szybki sposób spektakularne efekty. Skóra szyi zyskuje jędrność, a także odpowiednie napięcie. Zmarszczki są mniej widoczne, ciało wygląda dzięki temu młodziej. W łatwy sposób możesz więc odjąć sobie nawet kilka lat! Aby uzyskać najlepsze rezultaty zalecane jest wykonanie serii kilku zabiegów w regularnych odstępach czasu. Wtedy też efekty będą utrzymywały się dłuższy okres.

Jaka jest cena zabiegu z użyciem stymulatorów tkankowych na szyję?

Ceny zabiegu są uzależnione od miejsca, w jakim chcemy go wykonać. W większych miastach i renomowanych klinikach są one wyższe niż w mniejszych miejscowościach. Cena zabiegu jest również uzależniona od preparatu, jaki będzie użyty.

Gdzie znaleźć sprawdzone opinie dotyczące zabiegu z wykorzystaniem biostymulatorów tkankowych?

Przede wszystkim najlepiej umówić się na wstępną konsultację u przeszkolonej osoby, która jest kosmetologiem lub lekarzem medycyny estetycznej. Wtedy profesjonalista oceni, jakiego preparatu najlepiej użyć do wykonania tego typu zabiegu, który sprawdzi się w konkretnym przypadku najlepiej.