Zabieg Profhilo Warszawa – nowoczesny stymulator tkankowy

Zabieg nowoczesnym preparatem odmładzającym wyznacza nowy kierunek w terapii starzejącej się skóry i tkanki podskórnej. Zawarta w preparacie molekuła młodości służy modelowaniu wiotkiej skóry i przywracaniu utraconego konturu twarzy. Zabieg otrzymał złotą statuetkę za najlepszy zabieg wzmacniający skórę. Od teraz dostępny jest w naszej klinice medycyny estetycznej Fabskin w Warszawie.

Czym jest starzenie się skóry?

Starzenie się skóry jest naturalnym procesem, polegającym na zmniejszeniu biologicznej aktywności komórek organizmu i spowolnieniu procesów regeneracyjnych. Wraz z wiekiem skóra zaczyna tracić sprężystość i elastyczność, pojawiają się zabiegi na zmarszczki mimiczne, a nadmierne zwiotczenia prowadzą do powstawania tzw. likwidacja drugiego podbródka. Starzenie skóry najczęściej obserwowane jest w jej dolnych partiach – kontur twarzy się rozmywa, a owal traci swój idealny kształt. Pomimo że jest to proces nieunikniony, można go znacznie opóźnić, a także skutecznie walczyć z jego konsekwencjami, dzięki najnowszym osiągnięciom medycyny estetycznej.

Szukasz skutecznego zabiegu odmładzającego?

Umów się na zabieg z użyciem nowoczesnych stymulatorów tkankowych w naszej klinice medycyny estetycznej w Warszawie

☎ (22) 126 80 08

Co to jest nowoczesny stymulator tkankowy? Czyli przełom w odmładzaniu skóry

Doświadczenia z kwasem hialuronowym zainicjowały wprowadzenie na rynek nowego kwasu hialuronowego w postaci hybrydowej, stosowanego do wypełniania braków objętościowych oraz działającego przeciwzmarszczkowo. Jest to innowacyjny produkt na rynku medycyny estetycznej, który składa się ze Stabilizowanych Kompleksów Hybrydowych LHA + HHA o najwyższym na świecie stężeniu kwasu hialuronowego (aż 64 mg HA w jednej dawce!). Unikatową cechą stymulatora firmy Ibsa Derma jest fakt, że jest jedynym na rynku tego typu produktem nie zawierającym dodatków chemicznych (PEG, BDDE). Sprawia to, że preparat jest wysoce biokompatybilny – nie uczula, a przy tym nie tworzy żadnych grudek. Nowoczesny preparat odmładzający jako absolutny prekursor w remodelingu zwiotczałej skóry posiada również unikatową technikę podawania go do skóry – BAP. Wyjątkowe właściwości produktu pozwalają na łatwe aplikowanie go ze pomocą cienkich igieł, a także kaniuli. Opatentowana technika iniekcji Bio Aesthetic Points to tylko 5 wkłuć po każdej stronie twarzy.

Nowoczesny stymulator tkankowy to więcej niż kwas hialuronowy, to przełom w odmładzaniu skóry twarzy lub szyi.

Bioremodeling, molekuła młodości użycia nowoczesnego stymulatora – zalety zabiegu

 • innowacja i efektywność połączona z wysokim bezpieczeństwem;
 • wysoka biokompatybilność;
 • unikatowa technika podawania, wykorzystująca 5 anatomicznych stref twarzy (tzw. magiczne punkty);
 • zabieg z użyciem tego preparatu przywraca skórze młodszy wygląd nie tylko na twarzy. Z powodzeniem możemy go stosować w obrębie szyi, dekoltu, ramion, dłoni, kolan;
 • obecność kwasu hialuronowego, który w naturalny sposób współpracuje z komórkami skóry, odbudowuje całą ich strukturę i aktywuje proces regeneracji tkanek;
 • przedłużone działanie i powolne uwalnianie preparatu z tkanki;
 • brak okresu rekonwalescencji – natychmiast po zabiegu można wrócić do pracy;
 • poprawa wyglądu twarzy widoczna jest natychmiast po zabiegu i narasta w czasie, dzięki zachodzącym procesom biostymulacji i bioremodelingowi.

Dzięki swoim unikalnym cechom stymulator tkankowy zapewnia doskonałe narzędzia do walki z oznakami starzenia się skóry.

Wolumetria twarzy z użyciem nowoczesnego stymulatora tkankowego – wskazania do zabiegu

Stymulator tkankowy stosowany jest do terapii wiotkiej skóry. Główne wskazania do zabiegu:

 • zwiotczała skóra w obrębie twarzy, szyi, ramion, grzbietów dłoni, łokci, kolan, dekoltu;
 • zmarszczki pionowe i poziome skóry;
 • utracony kontur twarzy;
 • opadnięte policzki, tzw. „chomiczki”;
 • usuwanie blizn i rozstępów;
 • brak nawilżenia skóry.

Zabieg antiaging z wykorzystaniem stymulatora odmładzającego – przeciwwskazania

 • nadwrażliwość na kwas hialuronowy;
 • ciąża i okres karmienia piersią;
 • choroby nowotworowe;
 • zaburzenie krzepnięcia krwi;
 • stosowanie leków przeciwzakrzepowych;
 • grzybicze i bakteryjne infekcje skóry oraz stany zapalne;
 • aktywna opryszczka.

Przygotowanie do zabiegu z wykorzystaniem nowoczesnych stymulatorów tkankowych

Zabieg odmładzający z wykorzystaniem stymulatorów z grupy anti-aging nie wymaga specjalnego przygotowania. Pacjent powinien jedynie zaprzestać na czas około tygodnia przed zabiegiem stosowania leków obniżających krzepliwość krwi. Bezpośrednio przed zabiegiem odbywa się konsultacja z lekarzem medycyny estetycznej, podczas której wykonuje się badanie skóry, przeprowadza wywiad oraz szczegółowo omawia plan leczenia i możliwe do uzyskania efekty. Na konsultacji należy zgłosić lekarzowi przyjmowane leki. W przypadku stosowania doustnej izotretynoiny zabieg może zostać wykonany po upływie 3 miesięcy po zakończonej terapii.

Jak wygląda zabieg z użyciem stymulatorów odmładzających w naszej klinice medycyny estetycznej w Warszawie?

Zabieg nie wymaga znieczulenia. Specjalna technika zabiegu polega na wstrzyknięciu preparatu jedynie w pięciu specjalnie opracowanych miejscach po obu stronach twarzy. Są to: okolica jarzmowa, policzki, wzdłuż linii żuchwy, okolica przeduszna, broda. Opracowana technika wstrzykiwania materiału minimalizuje ryzyko powstawania krwiaków, siniaków, a także bólu podczas samej iniekcji. Zabieg wolumetrii twarzy z użyciem nowoczesnych stymulatorów tkankowych jest bezbolesny, a przy tym pozwala na osiągnięcie doskonałych efektów bez skutków ubocznych.

Efekty po zabiegu z użyciem stymulatorów tkankowych nowej generacji

Zdaniem eksperta

Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Długotrwale uwalniająca się z preparatu molekuła młodości działa jak milion sprężynek, przywracając utracony kontur i wysmuklając rysy twarzy. Preparat neutralizuje „chomiczki”, nadaje sprężystość i napięcie skóry. Efekt jest długotrwały, a przy tym widoczny na powierzchni całej twarzy. Skóra jest wyraźnie odświeżona oraz zrewitalizowana. Dodatkowo po zabiegu Pacjenci obserwują zauważalne efekty odmłodzenia oraz głęboką poprawę nawilżenia skóry. Zabieg gwarantuje naturalne rezultaty – wyjaśnia lek. medycyny estetycznej, dr Radosław Rzepnikowski.

Efekty zabiegu Profhilo

fot. dr Dorota Gołębiowska-Caruk

Ile zabiegów z użyciem stymulatorów tkankowych należy wykonać i w jakich odstępach czasu?

Z przeprowadzonych badań i opinii Pacjentów wynika, że wystarczą jedynie 2 zabiegi przeprowadzone w odstępie miesiąca 2 razy do roku. Po pierwszym zabiegu Pacjent obserwuje efekt wypełnienia i ujędrniania, natomiast po drugim zabiegu preparat działa przeciwzmarszczkowo, a także poprawie ulega jędrność twarzy.

Jak długo utrzymują się efekty molekuły młodości nowoczesnych preparatów odmładzających?

Efekty zabiegu utrzymują się od 1-1,5 roku. W celu podtrzymania efektów zaleca się wykonywać tzw. zabiegi przypominające.

Zalecenia po wolumetrii twarzy z użyciem nowoczesnych stymulatorów

Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do codziennych czynności, ponieważ ślady wkłucia są praktycznie niewidoczne. Na twarzy Pacjenta nie pojawiają się grudki ani nierówności. Zaleca się jednak, aby po zabiegu:

 • przez 48 godzin unikać wahań temperatury (korzystania z sauny, komory zimna, solarium);
 • przez 48 godzin unikać nadmiernej mimiki;
 • przez około 3 tygodnie nie pływać oraz nie podejmować forsownych ćwiczeń fizycznych;
 • odpowiednio pielęgnować miejsca iniekcji i utrzymywać je w należytej czystości;
 • pamiętać o codziennej ochronie przeciwsłonecznej i unikać opalania.

Promocje na zabieg z użyciem nowoczesnych stymulatorów tkankowych w Warszawie

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kliniki medycyny estetycznej Fabskin na warszawskim Bemowie, gdzie przygotowaliśmy atrakcyjne promocje za zabieg z użyciem nowoczesnych preparatów odmładzających.

Przywróć swojej twarzy młody wygląd

Molekuła młodości z użyciem nowoczesnych stymulatorów – dowiedz się więcej

☎ (22) 126 80 08

FAQ – najważniejsze pytania dotyczące zabiegu z grupy anti-aging

Czy zabieg preparatem odmładzającym jest bezpieczny?

Nowoczesne stymulatory tkankowe są jednym z najbezpieczniejszych preparatów wykorzystywanych w dermatologii estetycznej. Nie zawiera żadnych substancji chemicznych, dzięki czemu Pacjent nie jest narażony na uczulenia czy podrażnienia skóry.

Czy ten sam efekt można osiągnąć innymi preparatami wykorzystywanymi do tej pory w medycynie estetycznej?

Zdaniem eksperta

Nowoczesne stymulatory tkankowe to innowacyjny produkt zastępujący skalpel. Jest to na ten moment jedyny preparat na świecie do bioremodelingu i przebudowy skóry. Jest to absolutna nowość i nie można go porównać z innymi preparatami wykorzystywanymi do tej pory w medycynie estetycznej. Doskonała skuteczność produktu wynika m.in. z jego unikalnego składu. Opatentowana technologia kompleksu hybrydowego to aż 64 mg HA w jednej dawce – wyjaśnia lek. medycyny estetycznej, dr Radosław Rzepnikowski.

Na czym polega innowacyjność zabiegu z użyciem nowoczesnych stymulatorów tkankowych?

Po pierwsze, innowacyjna formuła odmładzająca, na którą składa się najwyższe na świecie stężenie kwasu hialuronowego, powoduje szybkie odzyskanie utraconych przez lata parametrów skóry. Po drugie, dzięki całkowitemu wyeliminowaniu związków chemicznych (m.in. BDDE, DVS, PEG, Formaldehyd) i zastąpieniu ich opracowanym procesem stabilizacji termicznej preparat wykazuje przedłużone działanie i jest całkowicie bezpieczny. Po trzecie, opatentowany proces stabilizacji termicznej umożliwił niemożliwe do tej pory połączenie w jedną molekułę młodości wyselekcjonowanych cząstek L-HA i H-HA. W ten sposób uzyskana została nowa hybrydowa formuła o najwyższym stężeniu kwasu hialuronowego.

Co oznacza, że preparat odmładzający wstrzykuje się specjalną techniką BAP?

BAP, czyli Beauty Aesthetic Points, to pięć specjalnie opracowanych punktów bio estetycznych, które zostały wybrane przez badaczy IBSA w odpowiedniej odległości od struktur żylnych i gałęzi naczyń nerkowych w celu zminimalizowania ryzyka powstawania krwiaków i siniaków. Technika BAP została opracowana specjalnie dla tego preparatu.

Jak łączyć molekułę młodości nowoczesnych stymulatorów tkankowych z innymi zabiegami z zakresu medycyny estetycznej?

Decydując się na zabieg z użyciem preparatów odmładzających, należy zachować odstęp pomiędzy niektórymi zabiegami z zakresu medycyny estetycznej:

Zabieg Profhilo w Warszawie – cena

[cena]

Zabieg Profhilo – molekuła młodości (nadanie sprężystości, wygładzenie i lifting, wysmuklenie rysów)CenaPakiet 2 zabiegów
Pierwsze 2 zabiegi
1 ampułka 2 ml – twarz lub szyja1300 zł2300 zł (1150 zł za ampułkę)
1 ampułka 3 ml1600 zł2600 zł (1300 zł za ampułkę)
2 ampułki 4 ml – twarz i szyja2300 zł4000 zł (1000 zł za ampułkę)
Zabiegi przypominające co 6 miesięcy
1 ampułka 2 ml – twarz lub szyja1000 zł
2 ampułki 4 ml – twarz i szyja1800 zł (900 zł za ampułkę)