Zabieg Profhilo Warszawa – nowoczesny stymulator tkankowy

Zauważasz u siebie pierwsze oznaki starości? Chcesz przywrócić swojej twarzy dawną jędrność i sprężystość? Marzysz o tym, aby zmarszczki stały się mniej widoczne? Przekonaj się, czym jest rewolucyjny zabieg Profhilo, jakie korzyści oraz efekty przynosi i wykonaj go w naszej klinice FabSkin w Warszawie!

Zabieg Profhilo – co to jest?


Zabieg z użyciem Profhilo jest nazywany również terapią odmładzającą. Ten innowacyjny preparat jest coraz bardziej popularny we wszystkich renomowanych klinikach medycyny estetycznej, również placówce FabSkin położonej na warszawskim Bemowie. Zyskał on uznanie wielu lekarzy, kosmetologów i badaczy na całym świecie. Cieszy się coraz większą popularnością z uwagi na jego rezultaty, które pozwalają na odmłodzenie skóry na długi okres czasu. Co więcej, Profhilo jest jedynym na świecie produktem, który znalazła swoje zastosowanie w bioremodelingu. Warto jednak zastanowić się, jak wygląda sam zabieg Profhilo i co to w ogóle za substancja. Jak wynika z badań, które były przeprowadzane w wielu klinikach na całym świecie, preparat ten należy do najbezpieczniejszych substancji, które służą do wykonywania specjalistycznych zabiegów liftingujących oraz mają swoje zastosowanie w dermatologii. Sam preparat posiada prosty, choć naprawdę silny skład. Jest on wykonany ze stabilizowanych kompleksów hybrydowych kwasu hialuronowego, których łańcuchy są niejednakowej długości, co wpływa na stymulowanie organizmu do produkcji większej ilości kolagenu. Profhilo jest więc substancją, która jest bezpieczna i nie powinna wywoływać żadnych reakcji alergicznych u Pacjenta. Aby mieć pewność, że tak właśnie jest, w klinice FabSkin w Warszawie, przed każdym zabiegiem z użyciem tego preparatu, przeprowadzony z Pacjentem szczegółowy wywiad na temat jego aktualnego stanu zdrowia. Kwas hialuronowy jest naturalnie produkowany przez organizm człowieka. Z biegiem lat jego produkcja jednak maleje, co prowadzi do występowania niedoboru tej substancji. Co to oznacza? Skóra staje się mniej jędrna i elastyczna, a także nawilżona.

Szukasz skutecznego zabiegu odmładzającego?

Umów się na zabieg z użyciem nowoczesnych stymulatorów tkankowych w naszej klinice medycyny estetycznej w Warszawie

☎ (22) 126 80 08

Zabieg Profhilo – czy warto z niego skorzystać?

Niewątpliwie rosnąca popularność zabiegu z użyciem substancji Profhilo świadczy o tym, że rezultaty jej działania są doceniane przez Pacjentów oraz lekarzy. Profhilo jest skutecznym zabiegiem odmładzającym, który wyznacza nowy trend w walce ze starzeniem się tkanki podskórnej oraz skóry. Jest on wykonywany przy użyciu dobrze wyselekcjonowanego kwasu hialuronowego, który posiada jak najwyższe stężenie, a także zróżnicowaną wielkość cząsteczek i nowe sieciowanie termiczne. Dzięki temu możliwe jest, aby substancja ta działała nie na jednym, ale na wielu poziomach. Co to oznacza w praktyce? Zabieg z użyciem Profhilo nie ma jedynie działania miejscowego, tak jak niektóre grupy zabiegów, ale posiada zdolność oddziaływania na tkankę podskórną, która jest rusztowaniem całej skóry. Jeśli więc wykonamy zabieg Profhilo, będziemy mogli cieszyć się nie tylko natychmiastowym efektem odmłodzenia, ale także poprawimy skutecznie kondycję całej skóry, aby w przyszłości była ona bardziej odżywiona, nawilżona i napięta. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób chce więc skorzystać z tej metody liftingu skóry. Jeśli zastanawiasz się nad zabiegiem z użyciem Profhilo i chcesz wiedzieć, czy warto go wykonać, możesz umówić się na konsultacje z naszym ekspertem. Klinika FabSkin w Warszawie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Pacjentów, wykonuje więc wiele zabiegów z użyciem tej innowacyjnej substancji.

Profhilo – w jakim wieku warto skorzystać z zabiegów z jego użyciem?

Wiesz już, jak rewolucyjnym produktem jest Profhilo. Warto więc zastanowić się dla kogo są przeznaczone zabiegi z jego użyciem. Tak jak już wspominaliśmy w pierwszej części artykułu, produkt ten ma zdolność pobudzania organizmu do zwiększenia produkcji kolagenu. Jest on więc wskazany szczególnie dla osób, u których pojawiły się pierwsze oznaki starzenia. Istotne dla zdrowia Pacjenta jest to, że zabieg z użyciem Profhilo należy do metod mało inwazyjnych, wykonywanych w warunkach ambulatoryjnych i niewymagających hospitalizacji. W klinice FabSkin w Warszawie wszystkie tego rodzaju zabiegi są przeprowadzane w pokoju zabiegowym, dzięki czemu bezpośrednio po ich wykonaniu Pacjent może bezpiecznie wrócić do domu. Warto więc zgłosić się do nas niezależnie od wieku Pacjenta. Dzięki użyciu substancji Profhilo zmiany w skórze będą natychmiastowe i wyraźne. Jeśli więc marzysz o poprawie jej jędrności bądź chciałbyś przywrócić naturalny kontur twarzy, Profhilo pomoże Ci powrócić do stanu skóry sprzed wielu lat. Oczywiście specjaliści odradzają wykonywanie tego zabiegu u osób młodych, których skóra jeszcze nie do końca dojrzała. Nadto przed zakwalifikowaniem Pacjenta do zabiegu powinna odbyć się konsultacja lekarska w celu oceny indywidualnego stanu skóry. Co ważne, warto także wspomnieć, że po użyciu Profhilo praktycznie nie pojawiają się żadne powikłania.

Profhilo – jakie są wskazania do wykonania tego zabiegu?

Nie sposób jest wymienić wszystkie wskazania do wykonania zabiegu z użyciem Profhilo. Warto jednak zwrócić uwagę na najczęstsze problemy, które dzięki tej metodzie mogą zostać rozwiązane. W klinice FabSkin położonej na warszawskim Bemowie, Pacjenci, którzy chcą wykonać zabieg z użyciem tej substancji, zazwyczaj przychodzą z problemem starzejącej się skóry, pozbawionej jędrności i elastyczności. Zabieg ten jest więc skierowany w szczególności do osób, które cierpią z powodu:

 • wiotkiej skóry;
 • zmarszczek;
 • utracili kontur twarzy;
 • mają opadający owal twarzy;
 • zauważyli u siebie zwiotczenie skóry w obrębie dłoni, kolan, ramion czy brzucha.

Zabieg Profhilo posiada także pozytywne opinie Pacjentów, którzy zastosowali go w celu poprawienia kondycji skóry dekoltu lub szyi. Jego zastosowanie jest więc kompleksowe, co zwiększa atrakcyjność tego preparatu na rynku medycyny estetycznej. Co więcej, działanie substancji wchodzących w skład Profhilo są długoterminowe, co oznacza, że nie tylko wygładzają zmarszczki, które już pojawiły się na skórze, ale także działają regeneracyjnie na tkankę podskórną, co w rezultacie ogranicza pojawianie się nowych bruzd i linii na naszej twarzy, dłoniach czy szyi.

Wiele osób, które rozważają zabieg Profhilo, zastanawia się, w jakim wieku najlepiej go wykonać po raz pierwszy. Do kliniki FabSkin w Warszawie trafiają Pacjenci w różnym wieku. Pierwsze zmarszczki i utrata jędrności skóry pojawia się zazwyczaj już około 25 roku życia. Wtedy też rozpoczyna się proces starzenia się skóry, a co za tym idzie, organizm produkuje coraz mniejszą ilość kwasu hialuronowego. W związku z jego niedoborem owal naszej twarzy ulega zmianie. Skóra nie jest już tak sprężysta. Oczywiście nasi eksperci w placówce położonej na warszawskim Bemowie z pewnością pomogą Ci określić, jakie rodzaje zabiegów będą odpowiednie do Twojej skóry. Właśnie dlatego polecamy wizyty konsultacyjne, podczas których możliwe jest dokładne zbadanie stanu skóry oraz wybór odpowiedniej metody jej odmłodzenia. Nasi fachowcy od Profhilo określą również, jak często wykonywać zabieg, aby jego rezultaty utrzymywały się przez długi czas.

Zabieg profhilo na szyję

Jak już zapewne wiesz, zabiegi z użyciem hybrydowego kwasu hialuronowego są stosowane nie tylko na twarz. Dużą popularnością cieszy się również ostatnio Profhilo body, czyli użycie tego innowacyjnego środka na inne partie ciała. Profhilo na szyję daje spektakularne efekty odmładzające, a potwierdzeniem tego są zadowolone twarze Klientów kliniki FabSkin w Warszawie. Oczywiście ważne jest, aby wszystkie zabiegi związane z kwasem hialuronowym były przeprowadzane przez doświadczonego lekarza medycyny estetycznej bądź kosmetologa. W naszej placówce na warszawskim Bemowie dokładamy wszelkich starań, by każde podanie preparatu było wykonywane przez profesjonalistę, który odpowiednio oceni indywidualne potrzeby Pacjenta i dostosuje zabieg do jego stanu skóry i oczekiwań. Profhilo może pomóc w zatrzymywaniu wody w skórze szyi, co prowadzi do jej odpowiedniego nawilżenie, jak również zapobiega wysuszeniu. Nawilżona skóra wygląda młodziej i bardziej promienne. Ponadto działanie Profhilo stymuluje także procesy naprawcze, przyczyniając się do regeneracji uszkodzonych tkanek szyi. To wszystko wpływa również na niwelowanie widoczności zmarszczek w tych okolicach, co często zdradza nasz wiek.

Profhilo – przeciwwskazania

Choć zabiegi z użyciem Profhilo mają bardzo pozytywne opinie, to nie wszyscy mogą skorzystać ze wszystkich zalet tej innowacyjnej substancji. Istnieje kilka przeciwwskazań, które warto poznać przed umówieniem się do kosmetologa bądź lekarza. W klinice medycyny estetycznej FabSkin w Warszawie informujemy każdego Pacjenta o ewentualnych przeciwnościach, które mogą dyskwalifikować go od wykonania zabiegu. Przede wszystkim nasi specjaliści dokonują analizy stanu skóry każdej osoby, która się do nas zgłosi, jak również przeprowadzają z Pacjentem wywiad lekarski, który daje pełen obraz jego osoby pod kątem przebytych chorób. Do najczęstszych przeciwwskazań do wykonania zabiegu z użyciem Profhilo należą:

 • ciąża;
 • okres karmienia piersią;
 • nadwrażliwość lub alergia na kwas hialuronowy;
 • choroby autoimmunologiczne;
 • choroby onkologiczne;
 • zaburzenia krzepliwości krwi;
 • opryszczka;
 • wirusowe, grzybicze bądź bakteryjne stany zapalne skóry
 • przyjmowanie niektórych leków, w tym przede wszystkim środków przeciwzakrzepowych.

Oczywiście nie jest to zamknięty katalog sytuacji, które mogą wykluczyć Pacjenta z zastosowania Profhilo. W zależności od rodzaju oraz zastosowanej metody zaleca się odczekanie pewnego czasu przed użyciem Profhilo. Należy pamiętać, że każdy przypadek jest inny, dlatego też wymaga indywidualnego podejścia. W klinice FabSkin na warszawskim Bemowie szukamy sposobów, które umożliwią każdemu skorzystanie ze wszystkich zabiegów, jakie oferujemy. Do grupy przeciwwskazań należą także przebyte w ostatnim czasie inne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Wszystkie przeciwwskazania, jakie wymieniliśmy, nie są bezwzględną przesłanką do odstąpienia od wykonania zabiegu. W klinice FabSkin w Warszawie jest dla nas najważniejsze przede wszystkim dobro i zdrowie Pacjenta, jednak staramy się dopasować rodzaj zabiegu do indywidualnych potrzeb konkretnej osoby.

Profhilo – jakie są efekty uboczne?

Tak jak każdy zabieg, do którego stosowane są specjalistyczne preparaty, także Profhilo może nieść za sobą pewne efekty uboczne. Są one jednak zazwyczaj wynikiem złego podania preparatu bądź też zależą od specyfiki stanu skóry Pacjenta. Właśnie dlatego tak ważne jest, aby preparat ten był stosowany przez profesjonalistów i kosmetologów z dużym doświadczeniem. W klinice FabSkin w Warszawie korzystamy z substancji najwyższej jakości, co powoduje, że zabieg z Profhilo rzadko wywołuje u Pacjenta nieprzyjemne skutki uboczne. Najczęściej zauważalnym problemem są zgrubienia po Profhilo, które jednak samoczynnie znikają po krótkim czasie gojenia. Zabieg z użyciem Profhilo może więc generować powikłania, które nie wpływają na komfort życia Pacjenta.

Przygotowanie do zabiegu z wykorzystaniem nowoczesnych stymulatorów tkankowych

Zabieg odmładzający z wykorzystaniem stymulatorów z grupy anti-aging wykonywany w klinice FabSkin na warszawskim Bemowie nie wymaga specjalnego przygotowania. Pacjent powinien jedynie zaprzestać na czas około tygodnia przed zabiegiem stosowania leków obniżających krzepliwość krwi. Bezpośrednio przed zabiegiem odbywa się konsultacja z lekarzem medycyny estetycznej, podczas której wykonuje się badanie skóry, przeprowadza wywiad oraz szczegółowo omawia plan leczenia i możliwe do uzyskania efekty. Na konsultacji należy zgłosić lekarzowi przyjmowane leki. W przypadku stosowania doustnej izotretynoiny zabieg może zostać wykonany po upływie 3 miesięcy po zakończonej terapii.

Jak wygląda zabieg z użyciem stymulatorów odmładzających w naszej klinice medycyny estetycznej w Warszawie?

Zabieg nie wymaga znieczulenia. Specjalna technika zabiegu polega na wstrzyknięciu preparatu jedynie w pięciu specjalnie opracowanych miejscach po obu stronach twarzy. Są to: okolica jarzmowa, policzki, wzdłuż linii żuchwy, okolica przeduszna, broda. Opracowana technika wstrzykiwania materiału minimalizuje ryzyko powstawania krwiaków, siniaków, a także bólu podczas samej iniekcji. Zabieg wolumetrii twarzy z użyciem nowoczesnych stymulatorów tkankowych jest bezbolesny, a przy tym pozwala na osiągnięcie doskonałych efektów bez skutków ubocznych. Oczywiście, w klinice FabSkin w Warszawie możliwe jest użycie kremu znieczulającego miejscowo, jeśli Pacjent ma bardzo niski próg bólu.

Profhilo – jak wygląda zabieg z jego użyciem?

Warto wiedzieć, jak w ogóle wygląda zabieg z użyciem Profhilo i co to jest. Przede wszystkim kwas hialuronowy, który występuje jako substancja czynna preparatu, ma inną strukturę niż używany w standardowych zabiegach z jego użyciem. Jest on naturalnie wyselekcjonowany oraz posiada jak najwyższe stężenie, a jednocześnie jego cząsteczki różnią się między sobą wielkością oraz nowym usieciowaniem termicznym. Dzięki temu możliwe jest działanie preparatu Profhilo od podstaw, to znaczy na głębokim poziomie naprawia on całe rusztowanie skóry. Aby zabiegi z użyciem preparatu Profhilo przynosiły jak najlepsze rezultaty, sposób ich podania został opracowany na podstawie wiedzy z zakresu anatomii człowieka. Specyficzną cechą zabiegu z użyciem tej nowoczesnej substancji jest jej aplikacja w określoną liczbę punktów na twarzy lub ciele Pacjenta. Dzięki temu sam zabieg jest krótki, a jego efekty fenomenalne. Mezoterapia z użyciem Profhilo odbywa się na zasadzie podskórnej iniekcji preparatu przy pomocy cienkich igieł bądź kaniuli. Preparat jest wstrzykiwany pod skórę Pacjenta, co powoduje po pierwsze pobudzenie syntezy elastyny oraz kolagenu, a po drugie dogłębnie odżywia skórę, która może odzyskać dawne napięcie oraz elastyczność. Sam zabieg jest przeprowadzany przez kosmetologa lub lekarza medycyny estetycznej. Preparat Profhilo nie jest przeznaczony do użytku domowego przez osoby niedoświadczone! W klinice medycyny estetycznej FabSkin w Warszawie przywiązujemy wielką wagę do zachowania wszelkich norm i standardów bezpieczeństwa w trosce o zdrowie i komfort każdego naszego Pacjenta.

Efekty po zabiegu z użyciem stymulatorów tkankowych nowej generacji

Zdaniem eksperta

Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Długotrwale uwalniająca się z preparatu molekuła młodości działa jak milion sprężynek, przywracając utracony kontur i wysmuklając rysy twarzy. Preparat neutralizuje „chomiczki”, nadaje sprężystość i napięcie skóry. Efekt jest długotrwały, a przy tym widoczny na powierzchni całej twarzy. Skóra jest wyraźnie odświeżona oraz zrewitalizowana. Dodatkowo po zabiegu Pacjenci obserwują zauważalne efekty odmłodzenia oraz głęboką poprawę nawilżenia skóry. Zabieg gwarantuje naturalne rezultaty – wyjaśnia lek. medycyny estetycznej, dr Radosław Rzepnikowski.

Efekty zabiegu Profhilo

fot. dr Dorota Gołębiowska-Caruk

Zabieg z udziałem Profhilo – jak wygląda ciało oraz twarz przed i po?

Na naszej stronie internetowej kliniki FabSkin na warszawskim Bemowie prezentujemy zdjęcia obrazujące końcowy efekt, jaki uzyskali nasi Pacjenci. Warto więc samodzielnie ocenić, jak wygląda zabieg Profhilo oraz skóra przed i po podaniu preparatu. Twarz oraz ciało w miejscu jego podania jest znacząco ujędrniona i odmłodzona. Zmarszczki i bruzdy spłycają się, a napięcie skóry jest bardziej widoczne. Zabiegi z użyciem Profhilo pozwalają na kompleksowy lifting zarówno twarzy, jak i ciała.

Profhilo – opinie Pacjentów

Profhilo to zabieg, który ma bardzo dobre opinie wśród wszystkich naszych Pacjentów, którzy z niego skorzystali. Skóra po zabiegu jest wyraźnie gładsza i jędrna. W klinice FabSkin w Warszawie szczegółowo omawiamy, jakich efektów może spodziewać się każda osoba, która skorzysta z nowoczesnych metod, jakie oferujemy. Dodatkowo zabieg Profhilo i jego cena jest dostosowywana do indywidualnych cech każdego Pacjenta.

Przywróć swojej twarzy młody wygląd

Molekuła młodości z użyciem nowoczesnych stymulatorów – dowiedz się więcej

☎ (22) 126 80 08

FAQ – najważniejsze pytania dotyczące zabiegu z grupy anti-aging

Czy zabieg preparatem odmładzającym jest bezpieczny?

Nowoczesne stymulatory tkankowe są jednym z najbezpieczniejszych preparatów wykorzystywanych w dermatologii estetycznej. Nie zawiera żadnych substancji chemicznych, dzięki czemu Pacjent nie jest narażony na uczulenia czy podrażnienia skóry.

Czy ten sam efekt można osiągnąć innymi preparatami wykorzystywanymi do tej pory w medycynie estetycznej?

Zdaniem eksperta

Nowoczesne stymulatory tkankowe to innowacyjny produkt zastępujący skalpel. Jest to na ten moment jedyny preparat na świecie do bioremodelingu i przebudowy skóry. Jest to absolutna nowość i nie można go porównać z innymi preparatami wykorzystywanymi do tej pory w medycynie estetycznej. Doskonała skuteczność produktu wynika m.in. z jego unikalnego składu. Opatentowana technologia kompleksu hybrydowego to aż 64 mg HA w jednej dawce – wyjaśnia lek. medycyny estetycznej, dr Radosław Rzepnikowski.

Na czym polega innowacyjność zabiegu z użyciem nowoczesnych stymulatorów tkankowych?

Po pierwsze, innowacyjna formuła odmładzająca, na którą składa się najwyższe na świecie stężenie kwasu hialuronowego, powoduje szybkie odzyskanie utraconych przez lata parametrów skóry. Po drugie, dzięki całkowitemu wyeliminowaniu związków chemicznych (m.in. BDDE, DVS, PEG, Formaldehyd) i zastąpieniu ich opracowanym procesem stabilizacji termicznej preparat wykazuje przedłużone działanie i jest całkowicie bezpieczny. Po trzecie, opatentowany proces stabilizacji termicznej umożliwił niemożliwe do tej pory połączenie w jedną molekułę młodości wyselekcjonowanych cząstek L-HA i H-HA. W ten sposób uzyskana została nowa hybrydowa formuła o najwyższym stężeniu kwasu hialuronowego.

Co oznacza, że preparat odmładzający wstrzykuje się specjalną techniką BAP?

BAP, czyli Beauty Aesthetic Points, to pięć specjalnie opracowanych punktów bio estetycznych, które zostały wybrane przez badaczy IBSA w odpowiedniej odległości od struktur żylnych i gałęzi naczyń nerkowych w celu zminimalizowania ryzyka powstawania krwiaków i siniaków. Technika BAP została opracowana specjalnie dla tego preparatu.

Jak łączyć molekułę młodości nowoczesnych stymulatorów tkankowych z innymi zabiegami z zakresu medycyny estetycznej?

Decydując się na zabieg z użyciem preparatów odmładzających, należy zachować odstęp pomiędzy niektórymi zabiegami z zakresu medycyny estetycznej:

Profhilo – cena zabiegu

Profhilo to stosunkowo nowy zabieg, którego cena jest uzależniona od partii ciała oraz ilości podania preparatu. Na stronie kliniki FabSkin położonej na warszawskim Bemowie znajdziesz szczegółowy cennik wszystkich zabiegów, jakie oferujemy. Warto jednak zwracać uwagę na liczne promocje, które tam się często pojawiają. Oferujemy także specjalne pakiety dla stałych Klientów naszej kliniki. Substancja Profhilo jest podawana w konkretną okolicę, dlatego cena zabiegu może być wyższa w przypadku zużycia więcej niż jednej ampułki preparatu.

Zabieg Profhilo w Warszawie – cena

[cena]

Zabieg Profhilo – molekuła młodości (nadanie sprężystości, wygładzenie i lifting, wysmuklenie rysów)CenaPakiet 2 zabiegów
Pierwsze 2 zabiegi
1 ampułka 2 ml – twarz lub szyja1300 zł2300 zł (1150 zł za ampułkę)
1 ampułka 3 ml1600 zł2600 zł (1300 zł za ampułkę)
2 ampułki 4 ml – twarz i szyja2300 zł4000 zł (1000 zł za ampułkę)
Zabiegi przypominające co 6 miesięcy
1 ampułka 2 ml – twarz lub szyja1000 zł
2 ampułki 4 ml – twarz i szyja1800 zł (900 zł za ampułkę)

Profhilo – zalecenia po zabiegu

Istnieje kilka podstawowych zasad, w jaki sposób Pacjent, u którego użyto Profhilo, powinien pielęgnować skórę po zabiegu. Przede wszystkim należy unikać przez pierwsze godziny mocnego makijażu, który nie pozwalałby skórze oddychać oraz mógłby powodować podrażnienia. Przez kilka dni nie zaleca się również korzystania z sauny, basenu, solarium, a także unikania gorących kąpieli. Aktywność fizyczna w tym czasie powinna być ograniczona. Warto także pamiętać o odpowiedniej ochronie zewnętrznej – nawilżać skórę wysokiej jakości produktami oraz stosować filtry ochronne. Nasi specjaliści z kliniki FabSkin w Warszawie przedstawią Ci szczegółowe zalecenia po zabiegu z wykorzystaniem Profhilo.