Laser primelase

Depilacja laserowa Primelase Excellence w Warszawie

Depilacja laserowa to obecnie jedna z najskuteczniejszych metod usuwania owłosienia. Po kilku sesjach zabiegowych możemy cieszyć się nienagannie gładką skórą i już na zawsze pożegnać się z problemem wrastających włosków. W osiągnięciu tego celu pomoże laser diodowy Primelase Excellence. Jest to jeden z najnowocześniejszych laserów na świecie, będący ikoną innowacyjności i bezpieczeństwa, który emituje aż 4 rodzaje fal: diodową, aleksandrytową, blend oraz ND:YAG. Urządzenie zostało okrzyknięte ,,debiutem roku 2020” wśród laserów medycznych. Laser diodowy Primelase posiada największą moc szczytową wśród dostępnych laserów diodowych, co przekłada się na wysoką skuteczność w usuwaniu owłosienia z takich partii ciała, jak pachy, nogi, okolice bikini, plecy, brzuch, a nawet twarz.

Primelase – poznaj skuteczny i komfortowy sposób na pozbycie się niechcianego owłosienia

depilacja laserowa Primelase Excellence w Warszawie na Bemowie

Co to jest laser Primelase Excellence? Opis technologii

Primelase Excellence to laser diodowy hiszpańskiej marki Cocoon Medical o bardzo wysokiej mocy, bo aż 4800W. Zastosowanie w urządzeniu 4 rodzajów fal – aleksanrytowej, diodowej, bend oraz yagowej pozwala na złagodzenie różnych problemów skórnych, takich jak zmiany naczyniowe, trądzik, przebarwienia czy grzybicę paznokci.

Laser diodowy Primelase Excellence wykorzystywany jest jednak przede wszystkim do zabiegów trwałej depilacji laserowej. Wysoka moc w połączeniu z technologią USP, czyli Ultra Short Pulse, pozwala na trwałe zniszczenie mieszków włosowych, bez wpływu na skórę, co sprawia, że zabieg jest nie tylko skuteczny, ale również bezpieczny. Aby zwiększyć komfort Pacjenta urządzenie wyposażone zostało w funkcję chłodzenia kontaktowego (+ 5 st. C). Z kolei duża głowica zabiegowa umożliwia szybsze działanie lasera – znacznie skraca czas trwania sesji zabiegowej.

Laser diodowy Primelase – zalety technologii:

 • użycie 4 rodzajów fal: aleksandrytowa (755 nm), diodowa (810 nm), blend (810+940+1060 nm) oraz yagowa (1064 nm);
 • wysoka moc lasera (4800W) dla jeszcze lepszej skuteczności;
 • technologia USP (ULTRA SHORT PULSE), która umożliwia dostarczenie energii w bardzo krótkich impulsach;
 • funkcja chłodzenia CRYSTAL FREEZE dla poprawy komfortu w trakcie zabiegu.

Masz dość niechcianego owłosienia i wrastających włosków?
Umów się na szybką i trwałą depilacją laserową Primelase w klinice FabSkin w Warszawie

(22) 126 80 08

KONTAKT

Laser primelase

Jak działa laser diodowy Primelase Excellence?

Działanie lasera Primelase Excellence opiera się na wykorzystaniu zjawiska absorpcji światła w melaninie włosa. Mechanizm światła laserowego sprowadza się do miejscowego przegrzania i zniszczenia elementów cebulek włosowych, bez szkodliwego oddziaływania na pozostałe komórki skóry. Urządzenie emituje łagodną wiązkę promieni, działając przy tym bezpiecznie, nie uszkadzając narządów otaczających miejsce zabiegowe.

Ekspert radzi

Zabieg musi być wykonywany w kilku seriach, ponieważ światło lasera oddziałuje wyłącznie na włoski w fazie anagenu (faza wzrostu). Na cebulki w fazie spoczynku laser nie działa. Już po jednym zabiegu dochodzi do trwałego usunięcia około 30% cebulek włosowych – wyjaśnia kosmetolog mgr Maja Smaruń z Kliniki FabSkin

Dlaczego warto zdecydować się na zabieg depilacji laserowej Primelase w klinice FabSkin w Warszawie?

Epilacja laserem Primelase Excellence jest bezpieczna, skuteczna i bezbolesna. Zabieg jest również bardzo szybki, ponieważ mamy do dyspozycji większą końcówkę zabiegową i wysoką częstotliwość impulsów.

Laser diodowy Primelase Excellence do trwałej depilacji to

 • usuwanie każdego rodzaju owłosienia;
 • funkcja intensywnego chłodzenia;
 • bezpieczeństwo i wysoki komfort zabiegu potwierdzony certyfikatem jakości i bezpieczeństwa urządzeń medycznych FDA;
 • duża głowica, która skraca czas zabiegu (czas depilacji pachy to tylko 26 sekund).

Dla kogo epilacja laserowa Primelase? Wskazania

Podstawowe wskazania do zabiegu epilacji Primelase:

 • permanentne usuwanie owłosienia z różnych obszarów ciała oraz twarzy;
 • leczenie zapalenia mieszków włosowych.

Laserem Primelase można usuwać każdy rodzaj owłosienia. Zabiegi depilacji laserowej Primelase można przeprowadzać również u osób o jasnych i rudych włosach, o obniżonej zawartości melaniny.

Do pozostałych wskazań do zabiegu laserem Primelase zalicza się: trądzik, łagodne przebarwienia, zmiany naczyniowe, grzybica paznokci, resurfacing.

Depilacja laserowa Primelase – na jakie obszary ciała?

Laser diodowy Primelase wykorzystuje się do usuwania owłosienia w szczególności z takich obszarów ciała, jak:

 • pachy;
 • nogi;
 • uda;
 • miejsca intymne oraz okolice bikini;
 • plecy;
 • brzuch;
 • kark;
 • ręce;

Trwałe usuwanie owłosienie z twarzy

Włosy na twarzy są dla wielu osób krępującym problemem. Owłosienie twarzy pojawia się nie tylko u mężczyzn, ale również u kobiet. Najczęściej przyczyną jest zaburzona gospodarka hormonalna w organizmie. Ze względu na bezinwazyjność i długotrwałe efekty depilacja laserowa twarzy jest w takim wypadku najlepszych rozwiązaniem. Dzięki zabiegowi Primelase raz na zawsze pozbędziesz się nieestetycznego wąsika.

Trwała depilacja pach

Depilacja pach to zabieg, który większość osób wykonuje w domu za pomocą jednorazowej maszynki lub depilatora. Niestety po takich zabiegach skóra bywa podrażniona, zaczerwieniona, szorstka i nieprzyjemna w dotyku, a włoski szybko odrastają. Dodatkowo mogą pojawić się wrastające włoski powodujące dolegliwości bólowe. Osobom, które borykają się z tego typu niedogodnościami, proponujemy depilację laserową pach z użyciem nowoczesnego lasera diodowego Primelase. Depilacja laserowa pach Primelase to zabieg całkowicie bezpieczny i praktycznie bezbolesny. System chłodzenia chroni skórę przed nadmiernym nagrzaniem i pozwala uniknąć dyskomfortu, minimalizując wszelkie odczucia bólowe. Czas depilacji pachy laserem Primelase Excellence to tylko ok. 26 sekund.

Trwała depilacja nóg

Jednym z najpopularniejszych obszarów ciała poddawanym depilacji są nogi. Depilacja laserowa nóg, ud, łydek pozwala trwale i skutecznie pozbyć się niechcianego owłosienia bez podrażnień i wrastających włosków, a nam cieszyć się trwałymi efektami. Zabieg polecamy zarówno osobom z ciemnymi, jak i jasnymi włosami.

Trwała depilacja bikini

Marzy Ci się idealne gladka stefa bikini bez wrastających włosków? Umów się na zabieg. Z nami spełnisz to marzenie. Wystarczy kilka zabiegów laserem diodowym Primelase Excellence by trwałe pozbyć się owłosienia w tym miejscu i już nigdy nie zmagać się z bolesnymi podrażnieniami. W FabSkin w Warszawie wykonujemy depilację laserową bikini oraz miejsc intymnych, obejmującą również strefę międzypośladkową.

Trwała depilacja pleców

Problem nadmiernego owłosienia na plecach dotyka głównie panów. Ponieważ plecy są trudnym miejscem do tradycyjnej depilacji, najlepiej w tym wypadku sprawdzi się depilacja laserowa pleców. Po serii zabiegów plecy staną się gładkie i będą estetycznie wyglądać przez długi czas.

Trwała depilacja brzucha

Depilacja laserowa to zabieg, który skutecznie i trwale eliminuje problem niechcianego owłosienia na brzuchu. Dzięki działaniu lasera i dużej końcówce zabiegowej cała procedura przebiega szybko, zapewniając najwyższy komfort dla Pacjenta. Depilacja laserowa brzucha jest zabiegiem przeznaczonym przede wszystkim dla Panów chcących pozbyć się grubych włosów z tej partii ciała. Coraz częściej z metody tej korzystają również Panie borykające się ze zmianami czy zaburzeniami hormonalnymi, np. nadmiernym owłosieniem po ciąży.

Jak przygotować się do laserowego usuwania owłosienia Primelase?

 • 3 tygodnie przed planowanym zabiegiem oraz 3 tygodnie po ograniczyć kąpiele słoneczne.
 • 10 dni przed zabiegiem zrezygnować ze stosowania samoopalaczy i balsamów brązujących.
 • 3-4 tygodnie nie depilować miejsc poddawanych zabiegowi depilatorem lub woskiem.
 • 1-2 dni przed zabiegiem ogolić włosy w miejscu zabiegu jednorazową maszynką.
 • 7 dni przed zabiegiem nie wykonywać żadnych peelingów oraz nie używać kosmetyków o działaniu złuszczającym na okolicę zabiegową.

Jak wygląda depilacja laserowa Primelase w naszej klinice FabSkin w Warszawie?

Zabieg poprzedza konsultacja medyczna z naszymi kosmetologami, której celem jest zakwalifikowanie Pacjenta do dalszej procedury. Warunkiem dopuszczenia Pacjenta do zabiegu jest wywiad oraz wykluczenie wszelkich przeciwwskazań.

Depilacja laserowa Primelase – przebieg zabiegu

Zabieg polega na przykładaniu głowicy urządzenia do obszaru zabiegowego. Następuje absorpcja ciepła podczas działania na melaninę. Efekt to niszczenie cebulek włosowych ciepłem lasera i ich obumieranie. Zalecamy serię zabiegów co 4-8 tygodni, by uzyskać satysfakcjonujący efekt usunięcia owłosienia.

Efekty po użyciu lasera Primelase

Pierwsze efekty można zaobserwować już po pierwszym zabiegu – następuje redukcja owłosienia o ok. 30%. Dla uzyskania optymalnych rezultatów zabieg należy przeprowadzić w serii – 4-9 zabiegów w odstępach czasowych od 4 do 8 tygodni. Ilość zabiegów uzależniona jest od obszaru ciała oraz rodzaju owłosienia.

Postępowanie po zabiegu epilacji Primelase

Bezpośrednio po zabiegu, jakim jest epilacja laserowa Primelase, do około tygodnia należy unikać gorących kąpieli, sauny, peelingów, a także innych czynników mogących podrażnić skórę. Obszaru poddawanego depilacji nie należy opalać przez około miesiąca po wykonaniu serii zabiegów.

Przeciwwskazania do epilacji laserowej Primelase

Laserowy zabieg depilacji wykonywany nie powinien być w następujących sytuacjach:

 • ciąża i karmienie piersią;
 • niewyregulowana cukrzyca;
 • opalona skóra (świeża opalenizna);
 • nadwrażliwość na światło;
 • skłonność do tworzenia się bliznowców;
 • otwarte rany;
 • przyjmowanie leków światłouczulających.

Chcesz cieszyć się gładką skórą na długo?

Depilacja laserowa Primelase jest dla Ciebie

(22) 126 80 08

KONTAKT

FAQ – najważniejsze pytania dotyczące depilacji laserowej Primelase Excellence

Czy zabieg laserem Primelase można wykonywać u młodych osób?

Wiele nastolatek wraz z dojrzewaniem zmaga się z problemem nadmiernego owłosienia, co może budzić skrępowanie. Niestety po goleniu tradycyjnymi metodami włoski szybko odrastają, stają się grubsze i ciemniejsze. Doskonałym rozwiązaniem okazuje się w tym wypadku wykonanie zabiegu przy użyciu lasera. Zabieg ten z powodzeniem może być przeprowadzony u nastolatków od 16. roku życia za zgodą rodziców.

Co wyróżnia laser Primelase od innych laserów do depilacji laserowej?

To, co wyróżnia laser Primelase od innych dostępnych na rynku urządzeń do epilacji, to najwyższa moc szczytowa 4800W, co przekłada się na wysoką skuteczność. Z kolei większa końcówka zabiegowa połączona z wysoką częstotliwościa impulsów (technologia USP Ultra Short Pulse) skraca czas potrzebny na przeprowadzenie zabiegu.

Czy zabieg laserem Primelase Excellence boli?

Laser posiada funkcję chłodzenia CrystalFreeze (+ 5°C), dzięki czemu zabieg jest niemalże bezbolesny. W niektórych przypadkach odczuwalne jest jedynie uczucie delikatnego pieczenia.

Czy laserową depilację Primelase można wykonywać przez cały rok?

Zabieg laserem Primelase Excellence można wykonywać przez cały rok. Jedynie przy dużym nasłonecznieniu należy chronić skórę przed promieniowaniem UV kremami z filtrem.

Czy depilację laserową Primelase mogą wykonywać również osoby z jasnym owłosieniem?

Tak. Podobnie jak laser aleksandrytowy Motus, laser Primelase Excellence działa również na jaśniejszy włos, a także na cienkie i rude włosy. Niektóre włosy będą potrzebowały jednak większej liczby powtórzeń.

Czy stosowanie tabletek antykoncepcyjnych jest przeciwwskazaniem do depilacji laserowej Primelase HR?

Nie. Stosowanie antykoncepcji hormonalnej nie wpływa na skuteczność zabiegu.

Od jakiego wieku można wykonywać depilację Primelase?

Zabieg można wykonywać od 16. roku życia.

Jakie inne technologie do trwałego usuwania owłosienia stosujemy w naszej klinice na warszawskim Bemowie?

W naszej klinice posiadamy dwa wysokiej klasy lasery diodowe: Palomar Vectus oraz Primelase Excellence. Mamy również laser aksandytowy Motus AX do bezbolesnej depilacji.

Laser diodowy Primelase Excellence – opinie

Laser diodowy Primelase pojawił się w naszej ofercie niedawno, a już zdobył uznanie Klientów ze względu na swoją wysoką skuteczność i szybkość działania.

Gdzie wykonujemy zabieg depilacji laserowej Primelase? Warszawa

Nasza klinika mieści się na warszawskim Bemowie, ale na depilację laserową zapraszamy Pacjentów z całej Warszawy (m.in. z Białołęki, Bielan, Mokotowa, Ochoty, czy Pragi) jak i spoza niej (Łomianki, Legionowo, Ożarów Mazowiecki).

Laser Primelase – cena. Cennik depilacji laserowej w Warszawie

Cena zabiegu laserem Primelase uzależniona jest od partii ciała oraz rozległości owłosienia. Poniżej przedstawiamy Państwu poglądowy cennik depilacji laserowej w naszym gabinecie medycyny estetycznej FabSkin w Warszawie:

Depilacja Laserem PimalaseCENAPAKIET 4 ZABIEGÓW
Baki/Uszy120 zł400 zł (100 zł za zabieg)
Bikini płytkie215 zł800 zł (200 zł za zabieg)
Bikini głębokie280 zł960 zł (240 zł za zabieg)
Bikini męskie325 zł1120 zł (280 zł za zabieg)
Broda145 zł500 zł (125 zł za zabieg)
Brodawki sutkowe130 zł440 zł (110 zł za zabieg)
Brzuch260 zł900 zł (225 zł za zabieg)
Dłonie145 zł500 zł (125 zł za zabieg)
Górna warga (wąsik)110 zł360 zł (90 zł za zabieg)
Klatka piersiowa260 zł880 zł (220 zł za zabieg)
Łydki300 zł1040 zł (260 zł za zabieg)
Nogi 620 zł2200 zł (550 zł za zabieg)
Pachy185 zł660 (165 zł za zabieg)
Plecy235 zł840 zł (210 zł za zabieg)
Plecy męskie340 zł1240 zł (310 zł za zabieg)
Pośladki220 zł800 zł (200 zł za zabieg)
Przedramiona225 zł800 zł (200 zł za zabieg)
Ramiona225 zł800 zł (200 zł za zabieg)
Stopy125 zł460 zł (115 zł za zabieg)
Szyja185 zł660 zł (165 zł za zabieg)
Uda350 zł1220 zł (305 zł za zabieg)
Uda połowa (strona wewnętrzna)175 zł620 zł (155 zł za zabieg)