Depilacja pach laserem

Laserowa depilacja pach jest obecnie jednym z najbardziej popularnych zabiegów. Wygoda, komfort i brak konieczności codziennego golenia tej części ciała za pomocą maszynki ręcznej sprawia, że jest to jeden z najczęściej wybieranych zabiegów. W naszym gabinecie medycyny estetycznej Fabskin w Warszawie dysponujemy nowoczesnym, szybkim i inteligentym laserem Primelase Excellence.

Laser diodowy Primelase Excellence

Innowacyjny laser diodowy Primelase stosowany jest w zabiegach depilacji ciała. Jest to laser, który działa szybciej, bardziej efektywnie niż pozostałe lasery. Bezpiecznie i trwale usuwa niechciane owłosienie, gwarantuje komfort i wygode na długie lata po zabiegu. Dzięki technologii Photon Recykling światło lasera odbija się od ciała i zostaje ponownie wykorzystane, w związku z czym zabieg jest ekonomiczny i nie szkodzi środowisku.

Laserowa depilacja delikatnych pach

Wiele kobiet i coraz więcej mężczyzn poświęca dużo czasu na codzienną higienę i depilację pach. Trzeba przyznać, że jest to wyjątkowo trudny obszar do usuwania zbędnego owłosienia. Dzięki klasycznym maszynkom do golenia z pewnością szybko i tanio pozbędziemy się niechcianych włosków, jednak bardzo często występują przy tym podrażnienia, zacięcia, a włoski odrastają w ekspresowym tempie. Zabieg laserowej depilacji pach jest zabiegiem, który zapewni wygodę i komfort oraz pozbędzie się szpetnego owłosienia pod pachami na długi czas. Laserowa depilacja nie powoduje podrażnień ani uszkodzeń skóry, dlatego idealnie sprawdza się w usuwaniu owłosienia z wrażliwych miejsc takich jak pachy.

Dla uzyskania najlepszych efektów należy poddać się kilku sesjom laserowej depilacji pach. Zalecane przerwy między nimi to od 4 do 6 tygodni. Trzeba pamiętać, że włosów w kolorze ciemnym można się pozbyć dużo łatwiej, ponieważ zawierają melaninę.

Przeciwskazania do laserowej depilacji pach

Laserowa depilacja pach jest bardzo popularnym i często wykonywanym zabiegiem. Jednak jak przed każdym użyciem lasera niezbędna jest konsultacja, na której pacjent zostanie poinformowany o przeciwskazaniach, między innymi:
– ciężkie choroby (nowotwór),
– bielactwo, łuszczyca,
– infekcje wirusowe, bakteryjne, grzybicze w miejscu wykonania zabiegu,
– znamiona,
– mocna opalenizna,
– zażywanie niektórych leków fotouczulających (antybiotyków, sterydów, hormonów, niektórych ziół),
– jasne włosy w kolorze blond, siwe i rude,
– w przypadku kobiet – ciąża.

Przygotowanie do zabiegu laserowej depilacji pach

Conajmniej miesiąc przed pierwszą sesją nie należy usuwać włosów spod pach wraz z ich cebulką (pęseta, wosk, depilator). Na około 3 tygodnie przed zabiegiem nie można stosować w okolicach pach kremów i maści z retinoidami oraz kwasów. Na około 2 tygodnie przed zabiegiem trzeba odstawić leki światłouczulające i zioła takie jak nagietek, dziurawiec. Co najmniej na 2 tygodnie przed laserową depilacją nie powinno się opalać na słońcu ani w solarium. Tydzień przed zabiegiem nie można stosować peelingu ani kremów depilujących, a przy skórze suchej zalecane jest stosowanie preparatów nawilżających do 1 dnia przed zabiegiem,

Dzień przed zabiegiem depilacji laserowej pach

Dzień przed pierwsza sesją lasera zaleca się dokładne ogolenie pach maszynką jednorazową, przy czym należy zrobić to bardzo ostrożnie, aby uniknąć podrażnień. Ważne aby pozostawić bez golenia mały fragment skóry, ponieważ pozwoli to ocenić barwę włosa.

W dniu zabiegu skóra pach musi być idealnie czysta.

Do tygodnia po zabiegu laserowej depilacji pach:

– często występującym objawem jest zaczerwienienie skóry, naturalny obrzęk, który ustępuje zazwyczaj po kilku godzinach,
– nie zaleca się korzystać z sauny ani basenu do 4 dni po zabiegu,
– do 4 dni po laserowej depilacji pach nie używać preparatów z zawartością alkoholu, można używać jedynie antyperspirantu bezalkoholowego, chociaż lepiej zrezygnować z wszelkich kosmetyków,
– do 2 tygodni po zabiegu nie zaleca się stosować zabiegów złuszczających ani peelingu,
– do 2 tygodniu po zabiegu obowiązuje bezwzględny zakaz opalania okolic pach.

Przed każdym zabiegiem pacjent konsultuje się z naszym specjalistą, który przeprowadzi wywiad i odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości związane z zabiegiem.
Nie czekaj i polepsz jakość życia. Sprawdź cennik depilacji pach już teraz.

Zobacz również :

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ tel: 22 126 80 08