Słońce, wiatr, wahania temperatur, wizyty w solarium, stany zapalne, kuracje hormonalne, przebyte choroby, to tylko niektóre czynniki sprzyjające pojawianiu się pajączków i zmian naczyniowych. Są one utrapieniem osób w każdym wieku, szczególnie tych po 30 roku życia. Potrafią skutecznie popsuć nastrój, przez swój nieestetyczny wygląd, który ciężko ukryć na twarzy, nawet pod lekkim makijażem. W naszym gabinecie medycyny estetycznej FABSKIN w Warszawie z powodzeniem redukujemy zmiany naczyniowe, jak pajączki, teleangiektazje, popękane żyłki i wenulektazja. Korzystając z rewolucyjnego lasera neodymowo – jagowego Harmony Nd:YAG o długości promienia 1064nm. Za metodą tą przemawia wyjątkowe bezpieczeństwo i duża skuteczność. Tysiące osób zaufało laseroterapii, która w swojej nowoczesnej osłonie minimalizuje okres rekonwalescencji po zabiegu i możliwe działania niepożądane. Jest za to szybka w zastosowaniu i sprawia, że efekty widoczne są już chwilę po wykonaniu zabiegu.

Jak działa laser neodymowo – jagowy Harmony Nd:YAG 1064 nm?

W jaki sposób usuwane są naczynka?

Laser neodymowo – jagowy Harmony wyposażony został w kilka inteligentnych technologii minimalizujących ryzyko poparzeń i zwiększających skuteczność przeprowadzanych nim zabiegów. Za pomocą automatycznego miernika przykładanego do ciała wyznacza miejsca kierunku wypuszczania wiązek światła, działając selektywnie, czyli docierając jedynie do zawierających duże dawki hemoglobiny komórek, a opuszczając te zdrowe. Dzięki precyzyjnemu pomiarowi, laser ustawia dobraną do pacjenta porcję energii, która emitowana jest w postaci wiązek światła o różnej długości. Jednorazowo wiązki światła osiągają długość od 720nm do 1064nm, a średnia moc impulsu wynosi 30 wat. Jest to rewelacyjny wynik, pozwalający wiązkom świetlnym docierać do wielu poziomów skóry, daleko w jej głąb. Może tym samym lepiej likwidować oznaczone komórki, powodując mikrouszkodzenia siateczkowe, gdyż sieć impulsów wypuszczana jest obok siebie, aby skutecznie neutralizowały pożądane obszary. Nie jest to proces groźny, gdyż dotyka jedynie niepożądane komórki, a zdrowe rozpoczynają zaraz proces regeneracji, zajmując miejsca tych uszkodzonych. Organizm intensywnie regeneruje się, zastępując zniszczone komórki zdrowymi, co w efekcie tworzy nam w głębi skóry zupełnie nową strukturę komórkową, a na zewnątrz odczuwamy to w postaci pięknej, odmłodzonej skóry.

Dla kogo laseroterapia laserem neodymowo – jagowym Harmony Nd:YAG 1064 nm?

Dla wszystkich dorosłych osób, które borykają się z problemem starzenia, jak i nieestetycznych zmian skórnych, w tym:

 • popękanych naczyń krwionośnych
 • pajączków
 • naczynia gwiaździste
 • naczynia płaskie
 • naczynia rubinowe
 • łojotok skórny
 • włókniaki
 • brodawki
 • teleangiektazji
 • wenulektazji
 • żylaków
 • rozszerzone naczynka

Kto powinien zasięgnąć opinii specjalisty przed podaniem się zabiegowi usuwania naczynek?

 • Osoby w ciąży i okresie laktacji
 • Stosujące kuracje doustne z retinoidami
 • Chorujące na epilepsję
 • Białaczkę
 • Cukrzycę
 • Choroby skórne
 • Alergie aktywne
 • Po przebytych niedawno kuracjach
 • Stosujące zioła i leki światłoczułe
 • Z fotouczuleniem
 • Z mocną opalenizną lub samoopalaczem
 • Po przebytych niedawno operacjach
 • Z uszkodzenie naskórka, gdzie ma odbywać się leczenie
 • Z rozrusznikiem serca
 • Biorące leki krzepliwości krwi
 • Będące na kuracji sterydami

Jak wygląda i działa zabieg laseroterapii? Ile serii należy wykonać, aby osiągnąć najlepsze efekty laserem neodymowo – jagowym Harmony Nd:YAG 1064 nm?

Zabieg laseroterapii laserem neodymowo – jagowym Harmony Nd:YAG 1064 nm przeprowadzany jest u zdrowej osoby po wywiadzie medycznym z lekarzem. Przed zabiegiem miejsce leczenie badane jest za pomocą lasera, aby ustalić odpowiednie dla pacjenta wskaźniki i parametry. Głowica lasera przykładana jest w odpowiedni sposób do skóry, pacjent nie odczuwa bólu. Sygnały świetlne emitowane są na różne głębokości komórek i docierają selektywnie do miejsc nagrodzenia się hemoglobiny, pochłaniając ją (zamieniając w ciepło). Następuje proces koagulacji, czyli rozjaśnienia się naczynka, gdzie wcześniej mieściła się hemoglobina, naczynka zostają wyczyszczone, co w efekcie rozjaśnia skórę i usuwa pęknięcia naczynek.

Zabieg trwa do kilkunastu minut i nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji. Bezpośrednio po zabiegu miejsce leczenia może być przez 2-3 dni zaczerwienione i opuchnięte. Miejscowo pojawić mogą się zasinienia i rumienie. Wymagana jest wtedy szczególna pielęgnacja opuchniętego miejsca, jak kompresy, nawilżenie i stosowanie maści chłodzących. Objawy znikną samoistnie po kilku dniach.

Jednorazowo laser dociera do 20-25% komórek. Dlatego najlepsze efekty osiągniemy wykonując go 2-4 krotnie. Często wykonać należy kilka zabiegów na jednej partii ciała, by całkowicie usunąć naczynka. Szczegółowy plan leczenia nakreśli lekarz prowadzący. Będzie on dobrany do indywidualnych potrzeb pacjenta. Gwarantujemy 100% efekty. W przypadku niektórych zmian naczyniowych, efekty pojawiają się po kilku, kilkunastu tygodniach, kiedy to wzmożona zostaje produkcja kolagenu, która odbudowuje strukturę komórkową. Nie czekaj i już dzisiaj skonsultuj się z nami w celu usunięcia naczynek.

Laser neodymowo – jagowym Harmony Nd:YAG 1064 nm pochłania hemoglobinę z naczynia schowanego pod skórą na różnych jej poziomach. Odpowiedzialne są za to wiązki światła, które absorbując czerwone krwinki opróżniają naczynko i może ono wrócić do swojej pierwotnej formy. Od razu po zabiegu obserwujemy rozjaśnienie miejsca, gdzie prowadzone jest leczenie. W zależności od stopnia popękania naczyń krwionośnych, może być potrzeba kilkukrotnego powtórzenia laseroterapii laserem neodymowo – jagowym Harmony Nd:YAG 1064 nm w odstępach czasu. Zabieg jest w pełni bezpieczny dla dorosłych osób w każdym wieku i może być stosowany komplementarnie z innymi zabiegami odmładzającymi, jak zabiegi laseroterapii, z kwasem hialuronowym, mezoterapii, leczenia komórkami macierzystymi.

Po zabiegu laserowego zamykania naczynek laserem neodymowo – jagowym Harmony Nd:YAG 1064 nm

Po zabiegu laserowego usuwania naczynek zaleca się unikać ekspozycji leczonego miejsca na promienie słoneczne i UV, tyczy się to także wizyt w solarium, saunie, korzystania z gorących kąpieli, narażania na wysokie zmiany temperatur, czy zmienne warunki atmosferyczne.

Przed zabiegiem laserowego usuwania naczynek, co najmniej kilka tygodni unikać powyższych, jak również nie korzystać z kwasów skórnych, głębokich peelingów i innych zabiegów naruszających naskórek. Zakończyć leczenie retinoidami i sterydami, unikać nakładania na miejsce leczenia kosmetyków z perfumami. Te same wytyczne dotyczą pielęgnacji skóry w trakcie i po leczeniu. Pielęgnować skórę kosmetykami naturalnymi, przeznaczonymi dla osób z chorobami skórnymi, nie wcierać w skórę peelingów na bazie spirytusu i alkoholi, unikać mydła i szorstkich substancji myjących, szczególnie w racie laseroterapii i kilka tygodni po niej.

Pielęgnuj siebie z naszymi systemami laseroterapii. Gwarantujemy pełne zadowolenie z zabiegów. Umów się na leczenie laserem neodymowo – jagowym Harmony Nd:YAG 1064 nm.

Nie czekaj i już dzisiaj sprawdź nasz cennik usuwania naczynek.

Na czym polega ujędrnianie skóry laserem frakcyjnym Q-Switch?

Laser frakcyjny Q-Switch działa w oparciu o wytwarzanie krótkich impulsów energii, które docierają w głąb skóry. Energia cieplna wchodzi w działanie z komórkami skórnymi napędzając produkcje kolagenu i przyśpieszając metabolizm komórek. Zniszczeniu ulegają stare, niepotrzebne komórki, a przestrzeni między komórkami stają się bardziej elastyczne, co skutkuje efektem ujędrnienia i podniesienia skóry. Cały proces odbywa się na poziomie skóry wewnętrznej, dlatego pacjenci nie muszą przejmować się śladami na skórze zewnętrznej po zabiegu.

Ile zabiegów ujędrniania skóry jest niezbędnych do uzyskania jak najlepszych rezultatów?

W gabinecie dermatologii estetycznej Fabskin polecamy serie 4-8 zabiegów w dostępach 2-4 tygodniowych celem osiągnięcia najlepszych rezultatów

Kiedy Ty wracasz do swoich ulubionych czynności, głębokie warstwy skóry przechodzą rewelacyjną regeneracje. Rekonstrukcja kolagenu nie jest widoczna, ale widoczne jest szybkie poprawienie kondycji skóry, większa jej jedwabistość, lepsze napięcie i zredukowanie nieestetycznych plam czy zmarszczek.

Jakie są przeciwwskazania do liftingu laserem frakcyjnym Q-Switch?

 • Ciąża i okres karmienia piersią
 • Fotouczulenia i przyjmowanie leków fotouczulających
 • Łuszczyca, infekcje skórne, bielactwo, uszkodzenia skóry
 • Przyjmowanie leków z pochodnymi witaminy A
 • Opalenizna słoneczna i korzystanie z solarium

Sprawdź cennik laserowe zamykanie pajączków

LASER Alma Nd:YagCenaPromocje
Pajączek / pojedyncze naczynkood 100 zł
Powierzchnia policzka400 zł
Nos300 zł199 zł
Twarz600 zł
Dekolt200 – 250 zł
Uda200 – 500 zł
Łydki400 – 600 zł

Zobacz również :

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ tel: 22 126 80 08