Wygładzanie zmarszczek FABSKIN Warszawa

Dzięki zastosowaniu kwasu hialuronowego zmarszczki mogą być szybko i efektywnie korygowane. Profesjonalnie usuniesz zmarszczki w gabinecie medycyny estetyczne FABSKIN w Warszawie. Powszechnie stosuje się w celu wygładzenia, oraz redukcji zmarszczek preparaty zawierające kwas hialuronowy, lub bezpośrednie zastrzyki śródskórne z czystym kwasem hialuronowym dla osiągnięcia jeszcze lepszego efektu.

Kwas hialuronowy Warszawa. Redukcja zmarszczek i ujędrnianie

Kwas hialuronowy stanowi doskonały materiał wykorzystywany do ujędrniania i powiększania ust, policzków, konturów twarzy, sprawiając, że skóra promienieje i dłużej cieszy się witalnością. Ponieważ kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem skóry odpowiadającym za utrzymanie jej młodego wyglądu, jego zastosowanie jest bezpieczne i może być regularnie powtarzane. W skórze kwas hialuronowy odpowiada dodatkowo za właściwy poziom nawilżenia.

Kwas hialuronowy – naturalny budulec skóry

Z wiekiem ilość kwasu hialuronowego w skórze zmniejsza się, a jego wartość traci na jakości. Nic więc dziwnego, że skóra wykazuje widoczne oznaki starzenia się i spadek nawilżenia. Ten proces wytwarza z początku drobne zmarszczki, następnie te gębokie i trudniejsze do usunięcia, po zmarszczki na dobre wpisujące się w ludzki fenotyp. Cała twarz z wiekiem przekształca się i opada na skutek utraty cennych substancji. Użycie kwasu hialuronowego sprawia, że twarz odżywa na nowo i wygląda po prostu piękniej.

Czy kwas hialuronowy jest bezpieczny?

Kwas hialuronowy stosowany w warszawskim gabinecie FABSKIN jest w pełni bezpieczny i antyalergiczny. Całkowicie wchłania się i zapewnia 100% naturalny wygląd. Pacjenci nie muszą martwić się przykrymi konsekwencjami zabiegu, gdyż takie po prostu nie występują (rzadko zdarzają się drobne obrzęki, zasinienia, które same znikają w krótkim czasie). Zastrzyki nie sprawiają bólu, jednak dla osób, które z jakiś względów obawiają się wkłuć, stosujemy miejscowy krem znieczulający, jeszcze bardziej uprzyjemniający zabieg. Pacjenci od razu po zabiegu mogą wrócić do wykonywanych na co dzień czynności (unikać należy jedynie silnego nasłonecznienia i niskich temperatur). Przed każdym zabiegiem z lekarzem skonsultować powinny się kobiety w ciąży, oraz karmiące, a także osoby podejrzewające u siebie nadwrażliwość na kwas hialuronowy.

Efekty zabiegów z kwasem hialuronowym w gabinecie Fabskin w Warszawie.

Efekty są natychmiastowe! Widoczne już po pierwszym zabiegu (trwającym do 45 min.). Dzięki regenerującym właściwościom kwasu hialuronowego, nawet po całkowitym wyczerpaniu się w skórze preparatu, skóra wygląda promienniej. Zabiegi należy powtarzać zgodnie z harmonogramem ustalonym z lekarzem prowadzącym. Zwykle co 6 – 10 miesięcy. Okres ten uzależniony jest od wieku pacjenta, stanu cery, prowadzonego trybu życia, zażywania używek, używanych preparatów do upiększania.

Przed planowanym zabiegiem, prosimy o kontakt z lekarzem w celu opracowania najkorzystniejszego planu estetycznego i dokładnego zapoznania się z proponowanym zabiegiem.

Gabinet medycyny estetycznej FABSKIN gwarantuje wyraźne i satysfakcjonujące efekty wygładzania i usuwania zmarszczek kwasem hialuronowym. Zapraszamy do naszego gabinetu w Warszawie.

Laserowe usuwanie zmarszczek jako alternatywa dla kwasu hialuronowego

Spośród wielu technik usuwania zmarszczek warto wyróżnić laserowe usuwanie zmarszczek wykonywane za pomocą lasera frakcyjnego Harmony XL iPixel ER:YAG. Oprócz usuwania zmarszczek pozwala on redukować przebarwienia, uszkodzenia naskórka wynikające z działania czynników atmosferycznych czy bruzdy na twarzy. Poznaj możliwości jakie daje laser frakcyjny

Wygładzanie i ujędrnianie skóry kwasem hialuronowym – co oferujemy?

Zachęcamy do zapoznania się z krótkim przeglądem zabiegów z wykorzystaniem kwasu hialuronowego oraz odwiedzenia stron, na których szczegółowo opisujemy poszczególne zabiegi. Każdy z przeprowadzanych przez nas liftingów niechirurgicznych z użyciem tego wypełniacza wykonywany jest przez doświadczonych specjalistów, gwarantujących w pełni naturalny, a jednocześnie widocznie ładniejszy wygląd twarzy (i nie tylko).

Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego na okolice oczu

Okolice oczu to miejsca, które wyraźnie zdradzają nasz wiek. Dodatkowo w tym obszarze tworzą się zmarszczki mimiczne, powstałe na skutek częstych grymasów twarzy – chociażby uśmiechania się. W naszej klinice przeprowadzamy ostrzykiwanie okolic oczu kwasem hialuronowym ze szczególnym uwzględnieniem kurzych łapek. Ponadto z pomocą wspomnianego wypełniacza udaje nam się zlikwidować cienie pod oczami  oraz podnieść łuk brwiowy, co sprawia, że twarz naszych pacjentów i pacjentek staje się wyraźnie odmłodzona.

Wypełnianie i odświeżanie ust kwasem hialuronowym

Z wiekiem kontur ust zaczyna się zacierać, a czerwień ust traci wyraźny kontur. Z pomocą w przypadku tego typu defektów urodowych przychodzi kwas hialuronowy. W naszej klinice zapewniamy poprawę konturu ust  i odświeżenie czerwieni wargowej wraz z jej intensywnym nawilżeniem. Wykonujemy także zabiegi pozwalające podnieść opadające kąciki ust, nadające twarzy nie tylko zmęczony, ale przede wszystkim – smutny wygląd. Zajmujemy się także redukcją zmarszczek palacza, powstających nie tylko u osób, które zmagają się z nałogiem.

Zabiegi na twarz i nie tylko

Poprawiamy owal twarzy u pacjentek i pacjentów – modelujemy okolice żuchwy, brody, łuki skroniowe. Redukujemy linie marionetki i bruzdy nosowo-wargowe – efekty wiotczenia skóry i jej opadania. Zajmujemy się też innymi obszarami ciała. Dużą popularnością w naszej klinice cieszy się wypełnianie zmarszczek szyi i wygładzanie dekoltu. Wiele osób decyduje się także na wypełnianie zanikowej skóry dłoni kwasem hialuronowym.

Do innych zabiegów, które przeprowadzamy przy użyciu wysokojakościowych wypełniaczy (marek takich jak Juvederm i Restylane) należą:

Zapraszamy na konsultacje, podczas których specjalista przedstawi wszystkie zalety wypełniania braków objętościowych i zmarszczek kwasem hialuronowym oraz dobierze wypełniacz odpowiadający indywidualnym potrzebom. Poprawiamy wygląd i samopoczucie zarówno kobiet, jak i mężczyzn, osób, których zawód wymaga dobrej prezencji oraz tych, którzy po prostu chcą zrobić coś dla siebie.

Sprawdź cennik kwasu hialuronowego

WYPEŁNIACZE – Kwas HialuronowyCenaPromocje
Juvederm Ultra 2 – 1 amp. 0, 55 ml / 2 amp. 1,1 ml600 / 1100 zł 2 amp. 999 zł
Juvederm Ultra 3 lub 4  – 1 ml1000 zł
Juvederm Voluma – 1 ml1000 zł
Juvederm Volbella  – technologia VYCROSS – 1 ml1100 zł
Juvederm Volift – technologia VYCROSS 1 ml 1100 zł
Juvederm Volite – 1 ml / 2 ml1300 / 2600 zł 2 ml. 2000 zł
Orientacyjna ilość potrzebnego kwasu hialuronowego: bruzdy nosowo-wargowe 1-2 ml, zmarszczki poniżej kącików ust „linie marionetki” 1 ml, powiększenie kości policzkowych 2 ml, dolina łez tzn. cienie i doły pod oczami 0,5-1 ml
USTA – Kwas Hialuronowy
Modelowanie, powiększenie, podniesienie kącików ust, nawilżenie
CenaPromocje
Neauvia Intense Lips 1 ml1000 zł799 zł
Filorga – 1 amp. 1 ml1000 zł 799 zł
Juvederm ULTRA 2 – 1 amp. 0, 55 ml / 2 amp. 1,1 ml600 / 1100 zł2 amp. 999 zł
Juvederm ULTRA SMILE – 1 amp. 0, 55 ml /2 amp. 1,1ml600 / 1100 zł2 amp. 999 zł
Juvederm Volift – technologia VYCROSS 1 ml1100 zł
Juvederm Volbella – technologia VYCROSS 1 ml1100 zł
Juvederm Volite – 1 ml1300 zł2 ml 2000 zł
WOLUMETRIA TWARZY
Korekcja ojętości, miękki lifting, wypełninie okolic kości policzkowych, modelowanie linii żuchwy
CenaPromocje
Juvederm Voluma – 1 ml / 2 ml1200 / 2000 zł 999 zł / 1799 zł 
Powiększenie żwaczy/brody 3-5 ampułek2400-4000 zł
POWIĘKSZENIE ŻWACZY / BRODYCena
Powiększenie żwaczy / brody 3-5 ampułek2400 / 4000 zł

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ tel: 22 126 80 08