Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym

Wygładzanie zmarszczek FABSKIN Warszawa

Dzięki zastosowaniu kwasu hialuronowego zmarszczki mogą być szybko i efektywnie korygowane. Profesjonalnie usuniesz zmarszczki w gabinecie medycyny estetyczne FABSKIN w Warszawie. Powszechnie stosuje się w celu wygładzenia, oraz redukcji zmarszczek preparaty zawierające kwas hialuronowy, lub bezpośrednie zastrzyki śródskórne z czystym kwasem hialuronowym dla osiągnięcia jeszcze lepszego efektu.

Zdjęcie
Zdjęcie

Kwas hialuronowy Warszawa. Redukcja zmarszczek i ujędrnianie

Kwas hialuronowy stanowi doskonały materiał wykorzystywany do ujędrniania i powiększania ust, policzków, konturów twarzy, sprawiając, że skóra promienieje i dłużej cieszy się witalnością. Ponieważ kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem skóry odpowiadającym za utrzymanie jej młodego wyglądu, jego zastosowanie jest bezpieczne i może być regularnie powtarzane. W skórze kwas hialuronowy odpowiada dodatkowo za właściwy poziom nawilżenia.

Zdjęcie
Zdjęcie

Kwas hialuronowy – naturalny budulec skóry

Z wiekiem ilość kwasu hialuronowego w skórze zmniejsza się, a jego wartość traci na jakości. Nic więc dziwnego, że skóra wykazuje widoczne oznaki starzenia się i spadek nawilżenia. Ten proces wytwarza z początku drobne zmarszczki, następnie te gębokie i trudniejsze do usunięcia, po zmarszczki na dobre wpisujące się w ludzki fenotyp. Cała twarz z wiekiem przekształca się i opada na skutek utraty cennych substancji. Użycie kwasu hialuronowego sprawia, że twarz odżywa na nowo i wygląda po prostu piękniej.

Zdjęcie
Zdjęcie

Czy kwas hialuronowy jest bezpieczny?

Kwas hialuronowy stosowany w warszawskim gabinecie FABSKIN jest w pełni bezpieczny i antyalergiczny. Całkowicie wchłania się i zapewnia 100% naturalny wygląd. Pacjenci nie muszą martwić się przykrymi konsekwencjami zabiegu, gdyż takie po prostu nie występują (rzadko zdarzają się drobne obrzęki, zasinienia, które same znikają w krótkim czasie). Zastrzyki nie sprawiają bólu, jednak dla osób, które z jakiś względów obawiają się wkłuć, stosujemy miejscowy krem znieczulający, jeszcze bardziej uprzyjemniający zabieg. Pacjenci od razu po zabiegu mogą wrócić do wykonywanych na co dzień czynności (unikać należy jedynie silnego nasłonecznienia i niskich temperatur). Przed każdym zabiegiem z lekarzem skonsultować powinny się kobiety w ciąży, oraz karmiące, a także osoby podejrzewające u siebie nadwrażliwość na kwas hialuronowy.

Zdjęcie
Zdjęcie

Efekty zabiegów z kwasem hialuronowym w gabinecie Fabskin w Warszawie.

Efekty są natychmiastowe! Widoczne już po pierwszym zabiegu (trwającym do 45 min.). Dzięki regenerującym właściwościom kwasu hialuronowego, nawet po całkowitym wyczerpaniu się w skórze preparatu, skóra wygląda promienniej. Zabiegi należy powtarzać zgodnie z harmonogramem ustalonym z lekarzem prowadzącym. Zwykle co 6 – 10 miesięcy. Okres ten uzależniony jest od wieku pacjenta, stanu cery, prowadzonego trybu życia, zażywania używek, używanych preparatów do upiększania.

Przed planowanym zabiegiem, prosimy o kontakt z lekarzem w celu opracowania najkorzystniejszego planu estetycznego i dokładnego zapoznania się z proponowanym zabiegiem.

Gabinet medycyny estetycznej FABSKIN gwarantuje wyraźne i satysfakcjonujące efekty wygładzania i usuwania zmarszczek kwasem hialuronowym. Zapraszamy do naszego gabinetu w Warszawie.

Laserowe usuwanie zmarszczek jako alternatywa dla kwasu hialuronowego

Spośród wielu technik usuwania zmarszczek warto wyróżnić laserowe usuwanie zmarszczek wykonywane za pomocą lasera frakcyjnego Harmony XL iPixel ER:YAG. Oprócz usuwania zmarszczek pozwala on redukować przebarwienia, uszkodzenia naskórka wynikające z działania czynników atmosferycznych czy bruzdy na twarzy. Poznaj możliwości jakie daje laser frakcyjny