Jedyny taki laser frakcyjny z opatentowaną technologią Pixel Pro, która skutecznie stymuluje nowe komórki do zastąpienia starych, bez niebezpiecznych ubytków i zagrożenia dla zdrowej tkanki. Laser frakcyjny Harmony posiada moc 2940nm, co pozwala skuteczniej niż zabiegi alternatywne osiągnąć pożądane efekty:

  • Efekt peelingu
  • Efekt resurfacing’u
  • Terapia rozstępów (zobacz usuwanie rozstępów)
  • Leczenie blizn potrądzikowych
  • Leczenie blizn pourazowych

Optyka soczewki lasera frakcyjnego wnika w głąb skóry na 15-20% jej obszaru i działając selektywnie na wybrane partie nie narusza zdrowych tkanek. Tworzy termiczne sekwencje na zaprogramowanych obszarach poprzez mikrouszkodzenia, które stają się powodem odbudowy międzykomórkowej, co doprowadza do powstawania nowej, zdrowej struktury komórek u pacjenta, a w efekcie redukcję niedoskonałości i poprawę stanu skóry. Mikrouszkodzenia szybko goją się, a efekty zabiegu obserwujemy w pełni po okresie 10-14 dni. Następuje szybsza i bardziej aktywna produkcja kolagenu, którego pozytywne działanie pacjent odczuwa przez wiele miesięcy po zabiegu.

Zabieg z laserem frakcyjnym Harmony jest bezpieczny i nie wymaga znieczulenia. Można stosować go nawet na delikatne obszary, jak szyja, dekolt, dłonie. Technologia Pixel pozwala dobrać odpowiedni wzór sekwencji dla potrzeb konkretnego pacjenta. Przez zabiegiem następuje próba laserowa, w czasie której lekarz dobiera najbardziej optymalne ustawienia lasera frakcyjnego i informuje pacjenta o przebiegu zabiegu i zaleceniach po jego zastosowaniu.

Urządzenia laserowe Harmony jak żadne inne zapewniają pacjentowi komfort czasie zabiegu i gwarantują rewelacyjne efekty terapii Wyższy poziom bezpieczeństwa i szybkość terapii stawia je na piedestale mało inwazyjnych zabiegów estetycznych.
 ObszarPeeling laserowy (łagodny)Resurfacing skóry (intensywny)
Oczy / usta300 zł600 zł
Policzki400 zł800 zł
Twarz500 zł1000 zł (osocze bogatopłytkowe GRATIS! / 1 amp.)
Szyja400 zł800 zł
Dekolt500 zł1000 zł
Twarz + szyja800 zł1800 zł
Twarz + szyja + dekolt1200 zł2600 zł
Dłonie350 zł700 zł

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ tel: 22 126 80 08