Laser frakcyjny Harmony XL iPixel ER:YAG 2940nm

Jedyny taki laser frakcyjny z opatentowaną technologią Pixel Pro, która skutecznie stymuluje nowe komórki do zastąpienia starych, bez niebezpiecznych ubytków i zagrożenia dla zdrowej tkanki. Laser frakcyjny Harmony posiada moc 2940nm, co pozwala skuteczniej niż zabiegi alternatywne osiągnąć pożądane efekty:

  • Efekt peelingu
  • Efekt resurfacing’u (wygładzenia skóry) – spłycenia blizn (w szczególności potrądzikowych), wyrównania struktury skóry, zwężenia i zmniejszenia widoczności porów
  • Terapia rozstępów (zobacz usuwanie rozstępów)
  • Leczenie blizn potrądzikowych
  • Leczenie blizn pourazowych

Optyka soczewki lasera frakcyjnego wnika w głąb skóry na 15-20% jej obszaru i działając selektywnie na wybrane partie nie narusza zdrowych tkanek. Tworzy termiczne sekwencje na zaprogramowanych obszarach poprzez mikrouszkodzenia, które stają się powodem odbudowy międzykomórkowej, co doprowadza do powstawania nowej, zdrowej struktury komórek u pacjenta, a w efekcie redukcję niedoskonałości i poprawę stanu skóry. Mikrouszkodzenia szybko goją się, a efekty zabiegu obserwujemy w pełni po okresie 10-14 dni. Następuje szybsza i bardziej aktywna produkcja kolagenu, którego pozytywne działanie pacjent odczuwa przez wiele miesięcy po zabiegu.

Zabieg z laserem frakcyjnym Harmony jest bezpieczny i nie wymaga znieczulenia. Można stosować go nawet na delikatne obszary, jak szyja, dekolt, dłonie. Technologia Pixel pozwala dobrać odpowiedni wzór sekwencji dla potrzeb konkretnego pacjenta. Przez zabiegiem następuje próba laserowa, w czasie której lekarz dobiera najbardziej optymalne ustawienia lasera frakcyjnego i informuje pacjenta o przebiegu zabiegu i zaleceniach po jego zastosowaniu.

Laser Alma Harmony iPixel jak żaden inny zapewnia pacjentowi komfort w czasie zabiegu i spektakularne efekty po okresie pozabiegowej rekonwalescencji. Wyższy poziom bezpieczeństwa i szybkość terapii plasuje zabieg laserem frakcyjnym w czołówce najchętniej wykonywanych zabiegów laserowych w obszarze medycyny estetycznej.
LASER FRAKCYJNY iPIXEL Er:Yag

Resurfacing skóry, redukcja blizn, laserowe wygładzanie zmarszczek

Cena  Pakiet 3 zabiegów
Oczy/usta 500 zł 900 zł (300 zł za zabieg)
Policzki 650 zł 1200 zł (400 zł za zabieg)
1 obszar (Twarz / Szyja / Dekolt) 900 zł 2250 zł (750 zł za zabieg)
2 obszary 1100 zł 2700 zł (900 zł za zabieg)
3 obszary 1300 zł 3150 zł (1050 zł za zabieg)
Dłonie 600 zł 1050 zł (350 zł za zabieg)

 

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ tel: 22 126 80 08