Lifting twarzy falami radiowymi i laserem

Accent Prime to unikalna technologia medycyny estetycznej, stworzona przez izraelską markę Alma Lasers. System Accent Prime opiera się na inteligentnym połączeniu dwóch uzupełniających się metod leczenia, czyli technologii ultradźwiękowej i technologii fal radiowych RF. W gabinecie medycyny estetycznej Fabskin w Warszawie wykorzystujemy Accent Prime do przeprowadzania nowoczesnych zabiegów modelowania sylwetki, w tym obszarów otłuszczonych, całego ciała, laserowego liftingu twarzy, ujędrniania skóry twarzy, a także redukcji cellulitu i zbędnej tkanki tłuszczowej. Warto dodać, że zabiegi są nieinwazyjne, a ich efekty widoczne błyskawicznie. Pożegnaj zwiotczałą i obwisłą skórę – przygotuj się na atrakcyjnie wymodelowany i jędrny obraz siebie oraz na piękną twarz dzięki radiofrekwencji.

Kliknij aby pobrać broszurę ACCENT PRIME >

Radiofrekwencja – jak działa system Accent Prime?

 

System należy do jednego z najbardziej nowoczesnych na rynku. Inteligentnie lokalizuje nagromadzenie tkanki tłuszczowej, cellulit oraz wiotką skórę, a następnie dobiera odpowiedni do redukcji problemu program. Unikalność technologii Accent Prime wysoką częstotliwością powoduje rotację cząsteczek wody (wewnętrzna polaryzacja) z wytworzeniem większego tarcia, a co za tym idzie ciepło. Zwiększona temperatura do 48C powoduje obkurczenie kolagenu, stymuluje produkcję nowego kolagenu, zwiększa metabolizm oraz redukuje rozmiar komórek tłuszczowych. W ten sposób szybko i bezpiecznie wymodelowana zostaje sylwetka oraz skóra twarzy i szyi. W zależności od stopnia problemu w kilku zabiegach możemy uzyskać spektakularne efekty odchudzania i odmładzania optycznego.

 5 różnych głowic technologii Alma Laser bierze udział w komplementarnych zabiegach, mających na celu:

 • Głowica Unipolarna UniLarge
 • Głowica Unipolarna UniBody
 • Głowica Bipolarna
 • Głowica UltraFace
 • Głowica UltraSpeed

 

Nowoczesne głowice wykorzystywane w salonie Fabskin w Warszawie

 

 Głowica UltraSpeed to nowoczesny rodzaj głowicy wykorzystywany w naszej Klinice do modelowania sylwetki. Dzięki ultradźwiękowej głowicy o średnicy 8 cm czas jest znacznie skrócony. Głowica Hi-Speed wykorzystywana jest przy zabiegach na dużych obszarach ciała. Zaawansowana technologia głowicy umożliwia usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej falami ultradźwiękowymi z brzucha, czy uda tylko w 20 minut. UltraSpeed emituje ciepłe i zimne ultradźwięki. Zimne ultradźwięki (Cold Shear WaveTM) niszczą komórki tłuszczowe, nie naruszając tkanek przez proces mocnego drgania (kawitacji akustycznej).  Efekt lipolizy ultradźwiękowej zostaje dodatkowo wzmocniony dzięki działaniu ciepłych ultradźwięków. Ukierunkowane fale ultradźwiękowe zapewniają szybszą homogeniczną wybiórczą lipolizę i redukcję obwodu.

Głowica UltraFace przeznaczona jest do modelowania twarzy ultradzwiękami. Urządzenie wyposażone jest w końcówkę, która zapewnia maksymalny komfort w trakcie zabiegu oraz lepszy drenaż limfatyczny. Dzięki urządzeniu Accent Prime z głowicą UltraFace i UniLarge lub Bipolar osiągamy efekt liftingu twarzy i spłycenia zmarszczek twarzy. 

Głowica Bipolar to kolejna niezwykle skuteczna z głowic przeznaczona do zabiegów na twarz. Głowica wykorzystuje fale radiowe na twarz, dzięki czemu pozwala na płytsze i bezpieczne usuwanie zmarszczek oraz lifting skóry w okolicach, gdzie skóra jest cieńsza i delikatna, np. wokół oczu. Głowica Bipolar w połączeniu z Ulilarge wykorzystywana jest również w walce z nadpotliwością.

UniLarge technologia fali radiowej unipolarnej dedykowana jest zabiegom na twarz i ciało. Pozwala na stymulację kolagenu oraz redukcję cellulitu i tkanki tłuszczowej na takich obszarach, jak:

 • ramiona,
 • brzuch,
 • biodra,
 • uda,
 • łydki,
 • pośladki,
 • twarz,
 • dekolt

Lipoliza ultradźwiękowa z wykorzystaniem głowicy UniLarge to zabieg, który skutecznie rozprawi się z cellulitem.

Głowica UniBody ujędrnia i modeluje ciało. Końcówka masująca zapewnia w trakcie zabiegu komfort oraz lepszy drenaż limfatyczny. Ruchoma głowica UniBody świetnie nadaje się do redukcji cellulitu falami radiowymi i rewitalizacji skóry na dużych powierzchniach.

 

Dlaczego stosuje się różne głowice podczas zabiegu radiofrekwencji?

 

Podczas zabiegu przy użyciu fal radiowych korzysta się z różnych głowic, ponieważ każda z nich w inny sposób wpływa na tkankę skórną. W zależności od stanu skóry oraz upragnionych rezultatów pacjentów korzystających z usług naszego gabinetu w Warszawie nasi specjaliści dobierają odpowiednią głowicę. Na przykład głowica UltraFace emituje fale ultradźwiękowe, które wywołują naprzemiennie oziębienie i ogrzanie tkanek, co z kolei uszkadza błony komórek tłuszczowych. Z kolei do ujędrniania i modelowania skóry dobierana jest głowica Unilarge lub Bipolar.

 

W jaki sposób modelowany jest kształt twarzy podczas laserowego liftingu?

 

Zabiegi z wykorzystaniem metody Vshape polegają na użyciu w tym samym czasie dwóch rodzajów fal: fal radiowych w technologii RF (tzw. Radiofrekwencji) oraz ultradźwiękowych. Najpierw emitowane są ultradźwięki, a następnie fale radiowe. Zastosowanie fal naprzemiennie zapewnia naprężanie i relaksację błon komórek tłuszczowych, co w efekcie ma prowadzić do ich uszkodzenia. Dodatkowo specjalna końcówka głowicy UniFace używana do masażu wpływającego na mikrokrążenie wzmacnia działanie fal radiowych i ultradźwięków.

Co odczuwa się podczas zabiegu radiofrekwencji?

 

Zdecydowanym plusem zabiegu radiofrekwencji jest fakt, że jest to zabieg bezinwazyjny i bezbolesny. Uczucie, które towarzyszy podczas stosowania fal radiowych to lekkie rozgrzanie skóry. U osób, które mają niski próg bólu i boją się zabiegu można zastosować środki przeciwbólowe, jednak zdaniem naszych pacjentów, którzy poddali się radiofrekwencji jest to niepotrzebne. Istotne jest, że poziom odczuwalności jest kontrolowany przez operatora i na życzenie klienta w każdej chwili zabieg może zostać przerwany. Zabieg przy użyciu fal radiowych trwa od 30 do 60 minut.

Ile razy należy powtórzyć zabieg radiofrekwencji?

 

Efekty zabiegu są widoczne praktycznie zaraz po jego zakończeniu. Jednak po upływie około 3 miesięcy (u niektórych pacjentów 6 miesięcy) efekty stają się jeszcze bardziej spektakularne. Zaleca się powtórzenie zabiegu od trzech do czterech razy w odstępie dwóch tygodni w celu uzyskania jak najlepszych efektów.

Czym wyróżnia  się system ultradźwiękowy od innych maszyn ultradźwiękowych na runku?

 

Moduł ultradźwiękowy korzysta z medycznych fal radiowych, np. podłużnych, w procesie kawitacji akustycznej, gdzie następuje wzrost a następnie implozja mikropęcherzyków. W procesie tym obserwujemy powstawanie stref raz wysokiego raz niskiego ciśnienia. Kierunek rozchodzenia się fali ultradźwiękowej sprawia, że ośrodek zagęszcza i rozrzedza się naprzemiennie. W efekcie następuje selektywne niszczenie komórek tłuszczowych przy jednoczesnym braku reakcji z innymi ośrodkami. Fale poprzeczne natomiast drgają prostopadle i wchodzą w interakcje z adipocytami, które są znacznie większe od innych komórek ludzkich. System Accent Prime przy wykorzystaniu trybu zimnego uszkadza komórki tłuszczowe nie naruszając komórek nerwowych czy krwionośnych – dzięki temu zabieg jest bardzo bezpieczny a jednocześnie super skuteczny.

Dlaczego lipoliza technologią ultradźwiękową tak dobrze sprawdza się u większości pacjentów?

 

 • Jest to zabieg nieinwazyjny
 • Selektywnie działanie, nie naruszając komórek nerwowych czy naczyń krwionośnych
 • Fale niszczą jedynie komórki tłuszczowe
 • Zabieg jest szybki i nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji
 • Zabieg jest bezbolesny
 • W trakcie zabiegu pacjenci mogą się odprężyć (czują lekkie ciepło)

 

Ponadto fale ultradźwiękowe usprawniają oddychanie tkankowe, co daje start szybszej przemianie materii między komórkami, a ich błony stają się lepiej przepuszczalne. Zredukowany tłuszcz zostaje w sposób naturalny wydalony przez organizm poprzez układy organizmu. Trójglicerydy transportowane są do wątroby, które metabolizuje je. Pełna naturalność i brak negatywnych konsekwencji zabiegu, czyni go uniwersalnym dla zdecydowanej większości pacjentów. Mogą się mu poddać wszystkie dorosłe osoby, chyba że lekarz zaleci inaczej.

Accent Prime – Twoja bezpieczna i skuteczna droga do piękna. Kilka, kilkanaście zabiegów pozwoli

 • Wymodelować każdy obszar sylwetki
 • Wyszczuplić twarz dzięki laserowemu liftingowi twarzy
 • Pozbyć się zbędnych podbródków
 • Zredukować cellulit
 • Wymodelować profil i kontury twarzy
 • Usunąć niedoskonałości skóry
 • Wyszczuplić miejsca obtłuszczone
 • Dostarczyć do organizmu wartościowych składników odżywczych
 • Ujędrnić skórę na twarzy i szyi
 • Ujędrnić skórę na wybranych partiach ciała (pośladki, uda, brzuch, ramiona, plecy)

 

Efekty zabiegów utrzymują się długo. Im aktywniejszy fizycznie będzie pacjent, tym dłużej cieszyć będzie się jędrnym i szczupłym ciałem. Ważna jest także dobrze zbilansowana dieta i ogólnie rozumiany zdrowy tryb życia. Serię zabiegów powtórzyć możemy, kiedy wraz z upływem czasu znów poczujemy potrzebę wymodelowania twarzy i szyi.

Gabinet dermatologii estetycznej Fabskin pomoże Państwu dobrać najlepszy plan leczenia, by oszałamiające efekty zabiegów hi-tech utrzymały się jak najdłużej! Nie czekaj i już dzisiaj skontaktuj się z nami. Odmień swoje życie i poczuj się świetnie w swojej skórze. Umów się na skuteczny zabieg radiofrekwencji w Warszawie urządzeniem Accent Prime.

Pełny cennik zabiegów Accent Prime w Fabskin Warszawa-Bemowo znajduje się tutaj >

ACCENT PRIME – CENNIK
1 ZABIEGPAKIET – 4 ZABIEGIPAKIET – 6 ZABIEGÓW
Cena promocyjnaCena RegularnaCena promocyjna
cały pakiet
Cena Regularna
cały pakiet
Cena promocyjna
cały pakiet
Cena Regularna
cały pakiet
RF – BEZINWAZYJNY LIFTING I ZAGĘSZCZNIE SKÓRY
TWARZ
Cała twarz650 zł1073 zł2400 zł4290 zł3300 zł6435 zł
Podbródek + linia żuchwy500 zł825 zł1600 zł3300 zł2100 zł4950 zł
Szyja + podbródek600 zł990 zł2200 zł3960 zł3000 zł5940 zł
Dekolt600 zł990 zł2200 zł3960 zł3000 zł5940 zł
Twarz + Szyja850 zł1403 zł2800 zł5610 zł3900 zł8415 zł
Szyja + dekolt850 zł1403 zł2800 zł5610 zł3900 zł8415 zł
Twarz + szyja + dekolt1000 zł1650 zł3200 zł6600 zł4500 zł9900 zł
CIAŁO
Brzuch600 zł990 zł2200 zł3960 zł3300 zł6435 zł
Boki500 zł825 zł1800 zł3300 zł2400 zł4950 zł
Brzuch + boki900 zł1485 zł3400 zł5940 zł4800 zł8910 zł
Talia500 zł825 zł1800 zł3300 zł2400 zł4950 zł
Ramiona450 zł743 zł1600 zł2970 zł2100 zł4455 zł
Plecy (motylki)600 zł990 zł2200 zł3960 zł3000 zł5940 zł
Pośladki500 zł825 zł1800 zł3300 zł2400 zł4950 zł
Biodra500 zł825 zł1800 zł3300 zł2400 zł4950 zł
Kolana400 zł660 zł1400 zł2640 zł1800 zł3960 zł
Łydki450 zł743 zł1600 zł2970 zł2100 zł4455 zł
Uda całe800 zł1320 zł3000 zł5280 zł4200 zł7920 zł
Uda wewnętrzne lub zewnętrzne500 zł825 zł1800 zł3300 zł2400 zł4950 zł
Uda przód + kolana600 zł990 zł2200 zł3960 zł3000 zł5940 zł
RF + ULTRADŹWIĘKI – BEZINWAZYJNY LIFTING, ZAGĘSZCZNIE SKÓRY Z LIKWIDACJĄ TKANKI TŁUSZCZOWEJ
TWARZ
Cała twarz1400 zł2310 zł5200 zł9240 zł7200 zł13860 zł
Podbródek + linia żuchwy600 zł990 zł2200 zł3960 zł3000 zł5940 zł
Szyja + podbródek1100 zł1815 zł4000 zł7260 zł5400 zł10890 zł
Szyja800 zł1320 zł3000 zł5280 zł4200 zł7920 zł
Dekolt800 zł1320 zł3000 zł5280 zł4200 zł7920 zł
Twarz + Szyja1700 zł2805 zł6400 zł11220 zł9000 zł16830 zł
Szyja + dekolt1400 zł2310 zł5200 zł9240 zł7500 zł13860 zł
Twarz + szyja + dekolt2400 zł3960 zł9200 zł15840 zł12900 zł23760 zł
CIAŁO
Brzuch900 zł1485 zł3400 zł5940 zł4800 zł8910 zł
Boki800 zł1320 zł3000 zł5280 zł4200 zł7920 zł
Brzuch + boki1600 zł2640 zł6000 zł10560 zł8400 zł15840 zł
Talia550 zł908 zł2000 zł3630 zł2700 zł5445 zł
Ramiona900 zł1485 zł3400 zł5940 zł4800 zł8910 zł
Zewnętrzna część mięśnia piersiowego600 zł990 zł2200 zł3960 zł3000 zł5940 zł
Plecy (motylki)800 zł1320 zł3000 zł5280 zł4200 zł7920 zł
Pośladki1100 zł1815 zł4000 zł7260 zł5700 zł10890 zł
Biodra1100 zł1815 zł4000 zł7260 zł5700 zł10890 zł
Kolana700 zł1155 zł2600 zł4620 zł3600 zł6930 zł
Łydki900 zł1485 zł3400 zł5940 zł4800 zł8910 zł
Uda całe1000 zł1650 zł3800 zł6600 zł5400 zł9900 zł
Uda wewnętrzne lub zewnętrzne550 zł908 zł2000 zł3630 zł2700 zł5445 zł
Uda przód + kolana1000 zł1650 zł3800 zł6600 zł5400 zł9900 zł

Zobacz również:

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ tel: 22 126 80 08