Lifting twarzy falami radiowymi i laserem

Accent Prime to unikalna technologia medycyny estetycznej, stworzona przez izraelską markę Alma Lasers. System Accent Prime opiera się na inteligentnym połączeniu dwóch uzupełniających się metod leczenia, czyli technologii ultradźwiękowej i technologii fal radiowych RF. W gabinecie medycyny estetycznej Fabskin w Warszawie wykorzystujemy Accent Prime do przeprowadzania nowoczesnych zabiegów modelowania sylwetki, w tym obszarów otłuszczonych, całego ciała, laserowego liftingu twarzy, ujędrniania skóry twarzy, a także redukcji cellulitu i zbędnej tkanki tłuszczowej. Warto dodać, że zabiegi są nieinwazyjne, a ich efekty widoczne błyskawicznie.

Pożegnaj zwiotczałą i obwisłą skórę – przygotuj się na atrakcyjnie wymodelowany i jędrny obraz siebie oraz na piękną twarz dzięki radiofrekwencji.

Radiofrekwencja – jak działa system Accent Prime?

System należy do jednego z najbardziej nowoczesnych na rynku. Inteligentnie lokalizuje nagromadzenie tkanki tłuszczowej, cellulit oraz wiotką skórę, a następnie dobiera odpowiedni do redukcji problemu program. W ten sposób szybko i bezpiecznie wymodelowana zostaje sylwetka oraz skóra twarzy i szyj. W zależności od stopnia problemu w kilku, kilkunastu zabiegach możemy uzyskać spektakularne efekty odchudzenia i odmładzania optycznego.

10 różnych głowic technologii Alma Laser bierze udział w komplementarnych zabiegach, mających na celu:

 • Głowica unipolarna i bipolarna walczą z nadpotliwością
 • Głowica impact dostarcza składniki aktywne wewnątrz skóry
 • Głowica radiowa RF unibody posiada odpowiednie nakładki do zabiegów na twarz i ciało
 • Głowica ultradźwiękowa wykorzystywana do zabiegów na twarz i ciało
 • Głowica ruchoma In Motion
 • Głowica PixelRF
 • Głowica UniLarge
 • Głowica UniFace
 • Głowica UniForm
 • Głowica Periorbital

Dlaczego stosuje się rożne głowice podczas zabiegu radiofrekwencji?

Podczas zabiegu przy użyciu fal radiowych korzysta się z różnych głowic, ponieważ każda z nich w inny sposób wpływa na tkankę skórną. W zależności od stanu skóry oraz upragnionych rezultatów pacjentów korzystających z usług naszego gabinetu w Warszawie nasi specjaliści dopierają odpowiednią głowicę. Na przykład głowica UniFace emituje fale radiowe, które wywołują naprzemiennie oziębienie i ogrzanie tkanek, co z kolei uszkadza błony komórek tłuszczowych. Z kolei do ujędrniania i modelowania skóry dobierana jest głowica Unilarge lub Bipolar.

W jaki sposób modelowany jest kształt twarzy podczas laserowego liftingu?

Zabiegi z wykorzystaniem metody Vshape polegają na użyciu w tym samym czasie dwóch rodzajów fal: fal radiowych w technologii RF (tzw. Radiofrekwencji) oraz ultradźiękowych. Najpierw emitowane są ultradźwięki, a następnie fale radiowe. Zastosowanie fal naprzemiennie zapewnia naprężanie i relaksację błon komórek tłuszczowych, co w efekcie ma prowadzić do ich uszkodzenia. Dodatkowo specjalna końcówka głowicy UniFace używana do masażu wpływającego na mikrokrążenie wzmacnia działanie fal radiowych i ultradźwięków.

Co odczuwa się podczas zabiegu radiofrekwencji?

Zdecydowanym plusem zabiegu radiofrekwencji jest fakt, że jest to zabieg bezinwazyjny i bezbolesny. Uczucie, które towarzyszy podczas stosowania fal radiowych to lekkie rozgrzanie skóry. U osób, które mają niski próg bólu i boją się zabiegu można zastosować środki przeciwbólowe, jednak zdaniem naszych pacjentów, którzy poddali się radiofrekwencji jest to niepotrzebne. Istotne jest, że poziom odczuwalności jest kontrolowany przez lekarza i na życzenie pacjenta w każdej chwili zabieg może zostać przerwany. Zabieg przy użyciu fal radiowych trwa od 30 do 60 minut.

Ile razy należy powtórzyć zabieg radiofrekwencji?

Efekty zabiegu są widoczne praktycznie zaraz po jego zakończeniu. Jednak po upływie około 3 miesięcy (u niektórych pacjentów 6 miesięcy) efekty stają się jeszcze bardziej spektakularne. Zaleca się powtórzenie zabiegu od dwóch do trzech razy w odstępie dwóch tygodni w celu uzyskania jak najlepszych efektów.

Czym charakteryzuje się system ultradźwiękowy wykorzystujący fale radiowe?

Moduł ultradźwiękowy korzysta z medycznych fal radiowych, np.podłużnych, w procesie kawitacji akustycznej, gdzie następuje wzrost a następnie implozja mikropęcherzyków. W procesie tym obserwujemy powstawanie stref raz wysokiego raz niskiego ciśnienia. Kierunek rozchodzenia się fali ultradźwiękowej sprawia, że ośrodek zagęszcza i rozrzedza się naprzemiennie. W efekcie następuje selektywne niszczenie komórek tłuszczowych przy jednoczesnym braku reakcji z innymi ośrodkami. Fale poprzeczne natomiast drgają prostopadle i wchodzą w interakcje z adipocytami, które są znacznie większe od innych komórek ludzkich. System Accent Prime przy wykorzystaniu trybu zimnego uszkadza komórki tłuszczowe nie naruszając komórek nerwowych czy krwionośnych – dzięki temu zabieg jest bardzo bezpieczny a jednocześnie super skuteczny.

Dlaczego lipoliza technologią ultradźwiękową tak dobrze sprawdza się u większości pacjentów?

 • Jest to zabieg nieinwazyjny
 • Laser działa selektywnie, nie naruszając komórek nerwowych czy naczyń krwionośnych
 • Fale niszczą jedynie komórki tłuszczowe
 • Zabieg jest szybki i nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji
 • Zabieg jest bezbolesny
 • W trakcie zabiegu pacjenci mogą się odprężyć (czują lekkie ciepło)

Ponadto fale ultradźwiękowe usprawniają oddychanie tkankowe, co daje start szybszej przemianie materii między komórkami, a ich błony stają się lepiej przepuszczalne. Zredukowany tłuszcz zostaje w sposób naturalny wydalony przez organizm poprzez układy organizmu. Trójglicerydy transportowane są do wątroby, które neutralizuje je. Pełna naturalność i brak negatywnych konsekwencji zabiegu, czyni go uniwersalnym dla zdecydowanej większości pacjentów. Mogą się mu poddać wszystkie dorosłe osoby, chyba że lekarz zaleci inaczej.

Accent Prime. Twoja bezpieczna i skuteczna droga do piękna. Kilka, kilkanaście zabiegów pozwoli

 • Wymodelować każdy obszar sylwetki
 • Wyszczuplić twarz dzięki laserowemu liftingowi twarzy
 • Pozbyć się zbędnych podbródków
 • Zredukować cellulit
 • Wymodelować profil i kontury twarzy
 • Usunąć niedoskonałości skóry
 • Wyszczuplić miejsca obtłuszczone
 • Dostarczyć do organizmu wartościowych składników odżywczych
 • Ujędrnić skórę na twarzy i szyi
 • Ujędrnić skórę na wybranych partiach ciała (pośladki, uda, brzuch, ramiona, plecy)

Efekty zabiegów utrzymują się długo. Im aktywniejszy fizycznie będzie pacjent, tym dłużej cieszyć będzie się jędrnym i szczupłym ciałem. Ważna jest także dobrze zbilansowana dieta i ogólnie rozumiany zdrowy tryb życia. Serię zabiegów powtórzyć możemy, kiedy wraz z upływem czasu znów poczujemy potrzebę wymodelowania twarzy i szyi.

Gabinet dermatologii estetycznej Fabskin pomoże Państwu dobrać najlepszy plan leczenia, by oszałamiające efekty zabiegów laserowych utrzymały się jak najdłużej! Nie czekaj i już dzisiaj skontaktuj się z nami. Odmień swoje życie i poczuj się świetnie w swojej skórze. Umów się na skuteczny zabieg radiofrekwencji w Warszawie.

przed fale radiowe
po fale radiowe
przed liftingiem
po liftingu
przed liftingiem twarzy
po liftingu twarzy
przed liftingiem twarzy
po liftingu twarzy
przed liftingiem twarzy
po liftingu twarzy
przed liftingiem twarzy
po liftingu twarzy
przed liftingiem twarzy
po liftingu twarzy
przed liftingiem twarzy
po liftingu twarzy
przed liftingiem twarzy
po liftingu twarzy
przed liftingiem twarzy
po liftingu twarzy
przed liftingiem twarzy
po liftingu twarzy
przed liftingiem twarzy
po liftingu twarzy
przed liftingiem twarzy
po liftingu twarzy
przed liftingiem twarzy
po liftingu twarzy
przed liftingiem twarzy
po liftingu twarzy
przed liftingiem twarzy
po liftingu twarzy
przed liftingiem twarzy
po liftingu twarzy
przed liftingiem twarzy
po liftingu twarzy
przed liftingiem twarzy
po liftingu twarzy
przed liftingiem twarzy
po liftingu twarzy

Nie czekaj i już dzisiaj skontaktuj się z nami. Odmień swoje życie i poczuj się świetnie w swojej skórze. Umów się na skuteczny zabieg radiofrekwencji w Warszawie.

Zobacz również :

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ tel: 22 126 80 08