Czym jest medycyna estetyczna?

 

Medycyna estetyczna to duża grupa zabiegów poprawiających nasz wygląd zewnętrzny, które dodatkowo przyczyniają się do poprawy samopoczucia pacjenta i jego samoakceptacji. Piękno odgrywa niewątpliwie ważną rolę w naszym życiu. Jako gabinet medycyny estetycznej (medycyna estetyczna Warszawa Bemowo) dbamy o to, aby każdy pacjent w naszym gabinecie poczuł się wyjątkowo, i miał świadomość, że o poprawę jego image z należytą starannością dba wykwalifikowane grono specjalistów (lekarze z gabinetu medycyny estetycznej FABSKIN w Warszawie).

Każdy pacjent przeprowadzany jest przez kilka wstępnych etapów, zanim dojdzie do wykonywania właściwych zabiegów upiększających lub korygujących. Przede wszystkim lekarz prowadzący przeprowadza szczegółową konsultację z pacjentem, w celu jak najlepszego zrozumienia oczekiwań pacjenta. Drugi krok, to zbadanie stanu skóry pacjenta i jej ocena. W końcowym etapie lekarz opracowuje krótko lub długoterminowy plan leczenia, indywidualny dla każdego pacjenta.

Nasza misja skupia się na zaspakajaniu pragnień i potrzeb pacjentów w przeciwdziałaniu starzeniu się, także przedwczesnego. A nasze działania to również inne zabiegi mające na celu spełnić marzenia pacjenta o perfekcyjnym wyglądzie. Z powodzeniem realizujemy je w klinice medycyny estetycznej w Warszawie.

Medycyna estetyczna działa tam, gdzie nie istnieje potrzeba chirurgicznej interwencji. Zabiegi są bezpieczne, nieinwazyjne. Stosowane zgodnie z opracowanym przez lekarza planem, mogą stanowić doskonałą alternatywę dla drogich i bolesnych zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej.

Czy znasz już wszystkie zabiegi, jakie przeprowadzamy w klinice medycyny estetycznej FabSkin w Warszawie?

Zdecydowanie coraz większa liczba osób przekonuje się do zabiegów medycyny estetycznej. Mogą być one przeprowadzane w przysłowiowej przerwie na kawę! Do tego nie wymagają wielu wcześniejszych przygotowań, a odpowiednio dobrane w stosunkowo młodym wieku (kryterium jest tu kondycja skóry), idealnie nadają się do kontroli starzenia się skóry i skutecznie przeciwdziałają temu procesowi, nawet przez długie lata.

Efekt zabiegów medycyny estetycznej, przeprowadzanych przez lekarzy z kliniki medycyny estetycznej FabSkin w Warszawie, jest naturalny i nie kłóci się z indywidualnym typem urody.