Zabieg skuteczny od lat

Codziennie na świecie tysiące osób poddaje się zabiegowi mezoterapii, który uznany został za część medycyny naturalnej. Już od 1952 roku stosuje się zabieg mezoterapii w medycynie, zarówno w Europie, jak i reszcie świata. Mezoterapia pomocna jest w leczeniu wielu urazów i schorzeń. To doskonała odpowiedź na ubytki związane z brakiem odpowiedniej ilości witamin, minerałów i aminokwasów w organizmie. Dzięki mezoterapii można te wartości przywrócić z powrotem, z minimalnym tylko ingerowaniem w ciało pacjenta.

W medycynie estetycznej, mezoterapia znalazła zastosowanie w następujących problemach:

  • mezoterapia przeciw starzeniu się skóry
  • mezoterapia w procesie wysmuklania sylwetki
  • mezoterapia z walce z cellulitem
  • mezoterapia w walce z łysieniem

Zalety mezoterapii igłowej w Fabskin Warszawa:

  • jest to zabieg bezpieczny, alternatywny dla inwazyjnych metod kosmetycznych
  • dostarcza witaminy, minerały i aminokwasy bezpośrednio w głąb skóry, gdzie odżywiają i odmładzają z najwyższą skutecznością
  • stymuluje metabolizm, a także poprawia produkcje kolagenu i elastyny w organizmie

Pacjenci po zabiegu są w stanie odczuć, że ich skóra jest wyraźnie bardziej wypoczęta, promienna i bardziej jędrna. Mezoterapia z powodzeniem może być łączona z innymi zabiegami dermatologii estetycznej, jak peeling, botox, kwasy, zabiegi miejscowe.

Dla kogo mezoterapia?

Zabieg mezoterapii doskonale sprawdza się także na różne partie ciała, jak zwiotczała skóra szyj, nóg, brzucha, ramion, czy rąk. Zabiegi mezoterapii w Europie najczęściej stosują kobiety po 30 roku życia. Nie ma jednak przeciwwskazań, aby również młodsze osoby wzbogaciły swoje wnętrze o utracone wartości i dłużej cieszyły się naturalnie młodym wyglądem. Mezoterapia doskonale sprawdza się u pacjentów, u których wykryto przeciwwskazania do poddawania się innym zabiegom odmładzającym, lub redukującym tkankę tłuszczową. Pacjenci zwykle mogą bezproblemowo tolerować leki podane w zabiegu mezoterapii.

Jak to działa?

Mezoterapia igłowa (Warszawa Fabskin), to zabieg polegający na wstrzykiwaniu leków w miejsca oznaczone, jako problemowe (tkankę tłuszczową, skóra twarzy). Zarówno w przypadku leczenia delikatnych partii skóry twarzy, szyj, dekoltu, jak i w walce z nadmiernym tłuszczem, gdzie leki wstrzykuje się w nogi, uda, pośladki i brzuch. Preparat zawarty w igle, to mikroskopijne dawki środków odżywczych, jak witaminy, aminokwasy i minerały. Wyboru składników i ich dawki dokonuje lekarz po konsultacji z pacjentem i przeprowadzeniu wstępnej diagnozy. Inne składniki działają aktywnie przeciw starzeniu, a inne skutecznie walczą z tłuszczem.
Igły stosowane w zabiegu mezoterapii są cienki i mają kilka długości, w zależności od tego, jak głęboko w skórę lekarz musi implikować preparat.

Efekty niepożądane

Jak każdy zabieg estetyczny, również mezoterapia może powodować niewielkie, czasowe efekty uboczne. Zastrzyki wykonywane podczas mezoterapii nie są bolesne, a w gabinecie dermatologii estetycznej FABSKIN stosuje się dodatkowo kremy znieczulające przed dokonaniem iniekcji.
Pacjencie po zabiegu mogą odczuwać niewielki ból w miejscu iniekcji, trwający do kilku dni, przebarwienia skórne, krótkie obrzęki, zasinienia.
Mezoterapia Warszawa najlepsze efekty przynosi, kiedy zabiegi powtarzane są zgodnie z planem, sporządzonym przez lekarza, do indywidualnych uwarunkowań pacjenta.

Sprawdź cennik mezoterapia igłowa

Mezoterapia IgłowaCenaPromocje
Rich – 1ml600 zł
NCTF HA – 1 amp400 zł
Osocze bogatopłytkowe 1 amp. / 2 amp.700 / 900 zł 550 / 700 zł
Juvederm Volite – 1 ml / 2 ml1300 / 2600 zł 2 ml. 2000 zł
CytoCare 516/532, StretchCare400 zł
Oczy (cienie/worki/napięcie skóry)300 zł
MEZOTERAPIA IGŁOWA – BLIZNY I ROSTĘPYCenaPromocje
CytoCare 516/532, Stretchcare400 zł
Osocze bogatopłykowe 1 amp. / 2 amp.700 / 900 zł550 / 700 zł
MEZOTERAPIA IGŁOWA – CELLULITCenaPromocje
ALIDYA – 1 amp. – NOWOŚĆ400 złprzy zakupie 3 amp. koszt 1 amp. 315 zł
przy zakupie 8 amp. koszt 1 amp. 275 zł
Mesoestetic koktajl 15 ml / 30 ml400 / 700 zł
CelluCare400 zł
ULTRA NAWILŻENIE – REWITALIZACJA
(twarz, szyja, dekolt, dłonie)
CenaPromocje
HIT! Juvederm Volite 1 ml1300 zł2 ml – 2000 zł
MEZOTERAPIA IGŁOWA – ŁYSIENIECenaPromocje
HairCare – 1 amp. / 0,5 amp. (zakola)400 / 200 zł
Osocze bogatopłytkowe700 zł550 zł
Konsultacja i ustalenie indywidualnego planu zabiegówbezpłatnie
Wizyta kontrolna po zabiegubezpłatnie

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ tel: 22 126 80 08