Włosy stanowią niezwykle istotny element wyglądu człowieka, wpływając na sposób w jaki jesteśmy postrzegani przez osoby z naszego otoczenia. Zdrowe i zadbane włosy stanowią subiektywny ale także podświadomy przekaz o dobrej kondycji naszego organizmu, świadczą o dobrym stanie zdrowia a także, co bardzo ważne, są podświadomym sygnałem mówiącym o atrakcyjności naszej osoby dla potencjalnych i obecnych partnerów.

Dowodem na to, jak istotnym elementem naszego wyglądu są włosy, są liczne rytuały i odniesienia w niektórych kulturach naszego świata, a także obiektywne, rzetelne badania naukowe, w tym badania psychospołeczne.

Drogi pacjencie, jeżeli spotykamy się w tym miejscu, oznacza to, że podjąłeś już pierwszy, a zarazem najważniejszy krok w trosce o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Oznacza to, ze zauważyłeś problem dotyczący Twoich włosów oraz chcesz, abyśmy pomogli Ci go rozwiązać. Korzystając z wiedzy medycznej, nowoczesnych technologii i terapii uczynimy wszystko, abyś ze swoimi włosami poczuł się komfortowo.

Jesteśmy profesjonalistami w zakresie medycyny estetycznej, a także trychologii – dziedziny, która zajmuje się problemami związanymi z włosami. Nasza wiedzę czerpiemy od najlepszych specjalistów z całego świata, biorąc udział w szkoleniach i kongresach w różnych miejscach globu, w tym w Nowym Jorku, gdzie dr Piotr Leszczyński zdobywał certyfikacje WTS – Światowego Towarzystwa Trychologów.

Zapraszamy do określenia swojego problemu związanego z włosami oraz zapoznania się z metodami leczenia, które oferuje klinika medycyny estetycznej FabSkin:

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ tel: 22 126 80 08