Osocze bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe w leczeniu łysienia

Doskonale efekty osiągamy z wykorzystaniem możliwości własnego organizmu. Zabieg w swoim przebiegu przypomina mezoterapię owłosionej skóry głowy, dodatkowo posiada swoje niepodważalne zalety. Podczas tej procedury nie używany substancji chemicznych, obcych dla Twojego organizmu, dzięki czemu neutralizujemy potencjalne ryzyko wystąpienia reakcji nietolerancji.

Jak przebiega podanie osocza bogatopłytkowego w leczeniu łysienia?

Na początku zabiegu lekarz pobiera krew obwodową, w taki sam sposób, jak robi się to wykonując badania laboratoryjne, np. morfologię krwi. Następnie Twoja krew umieszczana jest w specjalnej wirówce, która pozwala na odseparowanie zbędnych elementów morfotycznych i uzyskanie cennego osocza bogatopłytkowego, zawierającego liczne czynniki wzrostu i regeneracji. Dzięki nim, wykorzystując i ukierunkowując możliwości Twojego ciała, uzyskasz zdrowe, zregenerowane i piękne włosy, a także zredukujesz ich wypadanie i zastymulujesz wzrost nowych.

Podanie preparatu odbywa się w taki sam sposób jak podczas klasycznej mezoterapii, niosąc za sobą niewielkie ryzyko pozostawienia drobnych zasinień czy zaczerwienienia, które znika w bardzo krótkim czasie.

Osocze bogatopłytkowe – przeciwwskazania:

  • Aktywne procesy zapalne w skórze poddawanej zabiegowi
  • Ciąża i laktacja
  • Aktywne nowotwory złośliwe
  • Immunosupresja
  • Aktywne fazy wirusowych chorób zakaźnych
  • Małopłytkowość

Osocze bogatopłytkowe – zalecenia po zabiegu:

Po zabiegu niemal natychmiast powracasz do codziennej aktywności. Szczegółowe zalecenia przygotowuje lekarz indywidualnie dla każdego pacjenta.

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ tel: 22 126 80 08