Głębokie nawilżenie FILORGA LIFT BOOSTER

Lift Booster ART FILLER FINE® LINES. + NCTF®135HA – odżywia, nawilża i poprawia elastyczność skóry, aby uzyskać młodszy i wypoczęty wygląd oraz długotrwały lifting skóry.

 • Lifting twarzy, szyi i dekoltu! 
 • Rewitalizacja skóry
 • Ujędrnienie 
 • Odbudowa struktury skóry 
 • Wyrównanie kolorytu
 • Rozświetlenie 
 • Wygładzenie powierzchownych zmarszczek  

 

Lift Booster – łączy skuteczność bogatego w kwas hialuronowy i 59 składników stymulujących skórę, zapewnia głębokie i długotrwałe nawilżenie i odżywienie: NCTF®135HA oraz preparatu liftingującego i wypełniającego drobne i powierzchowne zmarszczki: ART FILLER FINE® LINES. NCTF®135HA to polirewitalizująca substancja zawierająca kwas hialuronowy i aż 59 składników niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania skóry (m.in. witaminy, aminokwasy, antyoksydanty, koenzymy i minerały). Zapewnia doskonałe nawilżenie, wygładzenie powierzchownych zmarszczek, ujednolicenie kolorytu i rozświetlenie skóry. Podczas gdy ART FILLER FINE® LINES, dzięki zawartości 3 form kwasu hialuronowego, liftinguje twarz oraz wygładza już widoczne drobne  i powierzchowne zmarszczki (kurze łapki, okolica ust). Połączenie substancji wartych w obu produktach to unikatowy, skondensowany zastrzyk odmładzający dla skóry.

 

JAKIE REZULTATY DAJE FILORGA LIFT BOOSTER?

LIFT BOOSTER to doskonały duet dwóch zabiegów, który skutecznie sprawdza się w walce z oznakami starzenia, odżywia oraz przywraca prawidłowy poziom nawilżenia i blask skóry oraz liftinguje twarz. Dzięki synergicznemu zastosowaniu dwóch preparatów Lift Booster, zapewnia wielopoziomowe nawilżenie wszystkich warstw skóry i naskórka, odbudowuje strukturę skóry, poprawiając jej gęstość, wygładza powierzchowne zmarszczki oraz działa ujędrniająco, rozświetlająco i zwęża rozszerzone pory. Dzięki zawartości wypełniacza ART FILLER FINE® LINES, zapewnia długotrwały efekt liftingu, rewitalizuje skórę, stymuluje produkcję włókien kolagenu oraz elastyny oraz wygładza drobne zmarszczki.

LIFT BOOSTER to nie tylko znakomity zabieg dla osób, których twarz wymaga liftingu a skóra odżywienia i nawilżenia. Jest to świetny zabieg profilaktyczny, który przedłuża młody i zdrowy wygląd skóry.

Skuteczność preparatów wykorzystanych w zabiegu została potwierdzona w badaniach klinicznych i instrumentalnych:

 

 • NCTF® (wolny kwas hialuronowy + 59 składników aktywnych)
 • ART FILLER® FINE LINES (3 formy kwasu hialuronowego)
*  N=32, 64 połowy twarzy, ocena okolicy oka z dostrzyknięciem i bez dostrzyknięcia w 6 i/lub 9 miesiącu, wg skali Lemperle w 12 miesiącu porównywana  z oceną w D0 (niezależna ocena GREDECO), poprawa o jeden punkt lub więcej w porównaniu do wyników przed iniekcją ** Dodatkowa iniekcja po 9 miesiącach

Efekt jest widoczny już po pierwszym zabiegu.  Powtarzany w indywidualnie dopasowanym czasie protokół zabiegów zwiększa rezultaty i zapewnia długotrwały oraz młodszy i wypoczęty wygląd twarzy.

DLA KOGO JEST PRZEZNACZONY?

To zabieg dla osób z cienką, wiotką i odwodnioną skórą, która wymaga odżywienia i liftingu. Zabieg rekomenduje się również osobom z poszarzałą skórą, która wymaga regeneracji oraz rozświetlenia, na której widoczne są powierzchowne zmarszczki i/lub rozszerzone pory. Dzięki właściwościom liftingującym pomaga przywrócić młodzieńczy kontur twarzy.

To również świetne zabiegi  prewencyjne dla osób, które chcą opóźnić proces starzenia.

 

JAK PRZEBIEGA ZABIEG BIO?

Na początku wykwalifikowany i przeszkolony lekarz przeprowadza dokładny wywiad i badanie skóry. Określa jej potrzeby oraz miejsca aplikacji preparatu. Ustala też z pacjentem plan terapii.

Jeśli pacjent obawia się dyskomfortu, lekarz może znieczulić skórę, nakładając krem znieczulający.

Sam zabieg trwa zwykle ok. 20 minut i polega na starannej aplikacji preparatów we właściwe partie twarzy lub inne części ciała.

Po zakończonym zabiegu lekarz może delikatnie przemasować skórę.

Aby osiągnąć najlepsze rezultaty, zabieg należy powtórzyć po 6 miesiącach. Pomiędzy zabiegami zaleca się serię pojedynczych zabiegów Lift Booster – w  zależności od oczekiwań pacjenta i kondycji skóry – powtórzonych co 1 miesiąc.

 

JAKIE SĄ WSKAZANIA POZABIEGOWE?

W dniu iniekcji preparatu i kilka dni po zabiegu nie należy korzystać z sauny, solarium, wystawiać skóry na działanie promieni UV. Powinno się unikać zarówno bardzo niskiej, jak i wysokiej temperatury.

 

CZY PO INIEKCJI BIO NUTRI LIFT MOGĄ WYSTĄPIĆ SKUTKI UBOCZNE?

Badania kliniczne dowiodły, że te preparaty zawarte w kuracji są znakomicie tolerowane przez skórę. Jednak, jak w wypadku wszystkich zabiegów polegających na przerwaniu ciągłości naskórka, mogą zdarzyć się niewielkie i krótkotrwałe działania niepożądane. Są to głównie: siniaczki i obrzęk w miejscu wstrzyknięcia. Ustępują one zwykle od 3 do 6 dni po zabiegu.

Przed iniekcją lekarz wykonujący zabieg szczegółowo omawia z pacjentem kwestie bezpieczeństwa i ewentualnych działań niepożądanych.

 

JAKIE SĄ PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU?

Każdy zabieg odbywa się po wnikliwym wywiadzie przeprowadzonym przez lekarza.

Przeciwwskazaniami do przeprowadzenia zabiegu są:

 • ciąża;
 • alergia;
 • cukrzyca (niewyrównana);
 • stany zapalne skóry;
 • opryszczka;
 • terapia lekami obniżającymi krzepliwość skóry;
 • choroba nowotworowa.

 

LIFT BOOSTER to idealne rozwiązanie dla osób, które już podczas jednego zabiegu chciałyby poprawić nawilżenie i odżywienie skóry oraz przywrócić jej jędrność i piękny, młody owal twarzy.

Zobacz również: