Miesiąc laseroterapii

Wrzesień to MIESIĄC LASEROTERAPII w FabSkin! Dziś podpowiemy Wam jak skutecznie usunąć zmiany naczyniowe (m.in. przebarwienia posłoneczne, plamy na twarzy) przy użyciu lasera Alma Harmony DYE VL.

PROMOCJA! TWARZ w pakiecie 3 zabiegów koszt jednego zabiegu w cenie 499 zł! (Cena regularna jednego zabiegu 600 zł).

Laserowa terapia Alma DYE VL zmian naczyniowych, czyli pajączków, polega na przekazaniu związków światła laserowego w zmienione komórki, zawierające czerwone krwinki z hemoglobiną. Ulegają one zniszczeniu, a zdrowe komórki zastępują je w wyniku czego struktura komórkowa odnawia się i skóra staje się widocznie piękniejsza.

Laser ALMA DYE VL został inteligentnie zaprojektowany, aby dobrać bezpieczne parametry energii i selektywnie atakować wybrane komórki, nie naruszając przy tym tych zdrowych, biorących udział w regeneracji. Zabieg jest bezpieczny i bardzo skuteczny. Zabiegowi poddawane są zmiany naczyniowe, trądzik różowaty, przebarwienia posłoneczne, plamy na twarzy (także naczyniaki płaskie, rubinowe, gwieździste), rozszerzone naczynka, widoczne pory skórne. W zależności od stopnia nasilenia zmian wykonujemy od 1 do 6 zabiegów Alma DYE VL w określonych odstępach czasu. Całkowite efekty widoczne są kilka tygodni po zakończeniu terapii.

Dla wszystkich zdrowych osób, które zauważyły u siebie nieestetyczne plamy skórne i zmiany naczyniowe. Zmiany takie przekształcać mogą się w groźne dolegliwości, jak trądzik różowaty lub rozszerzać się na inne partie ciała. Im szybsza ich redukcja, tym lepsze i trwalsze efekty. Wskazania do wykonania laserowego zabiegu laserem ALMA DYE VL:

– Naczyniaki płaskie
– Naczyniaki gwiaździste
– Naczyniaki rubinowe
– Trądzik różowaty
– Przebarwienie UV
– Zmiany naczyniowe
– Rozszerzone pory
– Rumień
– Rozszerzone naczynka