Zabieg PRX-T33 – biorewitalizacja skóry

Zabieg PRX-T33 to metoda chemicznej biorewitalizacji skóry, która ma na celu pobudzić naturalne procesy regeneracyjne skóry bez ryzyka zaburzenia jej podstawowych funkcji. Jest to przełomowy zabieg z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Można go wykonywać u pacjentów w każdym wieku i o każdej porze roku. Peeling PRX-T33 jest niezwykle skuteczny w walce z widocznymi oznakami starzenia się skóry, bliznami, przebarwieniami i rozstępami.

Czym jest preparat PRX-T33?

Najnowszym osiągnięciem w dziedzinie peelingów medycznych jest biorewitalizacja skóry peelingiem PRX-T33. Preparat PRX-T33 jest wyrobem medycznym zarejestrowanym ze znakiem CE klasy I. Jest to mieszanka kwasu trójchlorooctowego (TCA) z nadtlenkiem wodoru (H2O2). Połączenie kwasu TCA i H2O2 w odpowiednim stężeniu powoduje następujące działanie:

 • TCA 33% – stymuluje czynniki wzrostu fibroblastów bez ryzyka uszkodzenia skóry. Dzięki odpowiedniemu stężeniu H2O2 kwas TCA ma większe powinowactwo do specyficznych receptorów.
 • Kwas kojowy 5% i H2O2 – mają działanie rozjaśniające.

Chcesz przywrócić skórze utraconą jędrność? A może Twoim problemem są nieestetyczne blizny?

Umów się na zabieg biorewitalizacji skóry w naszej klinice w Warszawie, na Bemowie!

Biorewitalizacja skóry bez użycia igieł – działanie:

Zdaniem eksperta

Niesamowite właściwości preparatu pozwalają nie tylko dogłębnie oczyścić skórę, ale również doskonale wpływają na poprawę jej gładkości, pomagają usunąć przebarwienia oraz niektóre blizny (zwłaszcza blizny zanikowe i te po trądziku młodzieńczym). Zabieg daje efekt liftingu, bez użycia skalpela, a także bez charakterystycznych dla innych peelingów medycznych typowych dolegliwości pozabiegowych: łuszczenia i zaczerwienienia naskórka. Peeling sprawdza się samodzielnie, oraz jako terapia łączona z oczyszczaniem skóry Hydrafacial lub mikronakłuwaniem Dermapen. – mgr. kosmetologii Olga Pośnik.

Peeling PRX można uznać za idealne rozwiązanie dla zabieganych kobiet i mężczyzn, którzy nie mają czasu na długotrwałe i wymagające rekonwalescencji zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, a zależy im na utrzymaniu skóry w idealnej kondycji.

Jakie są wskazania do peelingu z użyciem preparatu PRX-T33?

 • utrata napięcia skóry twarzy i dekoltu;
 • wyraźna utrata jędrności skóry twarzy, szyi, dekoltu, grzbietów dłoni oraz innych okolic ciała;
 • utrata naturalnego kolorytu skóry;
 • widoczne oznaki starzenia;
 • gruba, szorstka, żółtawa, przesuszona i wiotka skóra;
 • melasma;
 • blizny zanikowe;
 • rozstępy.

Przeciwwskazania:

 • alergia na lateks;
 • alergia na kwas kojowy;
 • łojotokowe zapalenie skóry;
 • opryszczka;
 • ciąża i okres karmienia piersią;
 • podrażniona i skłonna do podrażnień skóra.

Dla kogo dedykowany jest peeling PRX-T33?

Zabieg dedykowany jest zarówno kobietom, jak i mężczyznom w każdym wieku. Z powodzeniem można go wykonywać o każdej porze roku, również latem (peeling całoroczny). Ponadto peeling można również przeprowadzać u dzieci i nastolatków w celu spłycenia blizn po ospie wietrznej oraz w walce z trądzikiem (zabieg zastępuje oczyszczanie skóry, wygładza i ułatwia redukcję zaskórników).

Jakie są zalety zabiegu PRX-T33?

 • wszechstronność zastosowania w wielu defektach skórnych;
 • brak ograniczeń wiekowych;
 • bez długiej rekonwalescencji;
 • bezbolesność;
 • peeling całoroczny – nie jest fotouczulający;
 • prosty i krótki do wykonania (trwa od 10 do 15 minut);
 • daje znakomite efekty jako samodzielny zabieg lub może być również świetnym zabiegiem wspomagającym stosowanym z innymi – jego dogłębne działanie doskonale przygotowuje do bardziej zaawansowanych zabiegów medycyny estetycznej.

Przygotowanie do zabiegu PRX-T33:

Peeling z użyciem PRX-T33 zaliczany jest do tzw. zabiegów “lunchowych”, co oznacza, że nie wymaga żadnego wcześniejszego przygotowania ze strony pacjenta.

Jak wygląda zabieg PRX-T33 w naszej klinice Fabskin na Bemowie?

Zdaniem eksperta

Przed wykonaniem zabiegu skóra zostaje dokładnie oczyszczona. Następnie produkt w postaci żelu nakłada się na konkretną partię (ilość preparatu zależy od efektu, jaki chcemy osiągnąć), po czym ruchami liftingującymi wmasowuje się go w skórę. Na koniec miejsce zabiegowe delikatnie przemywa się wodą. Cała procedura trwa od 10 do 15 minut i jest dla osoby poddanej zabiegowi całkowicie bezbolesna. Podczas zabiegu nie występuje zaczerwienienie i pieczenie. Unikalne połączenie kwasu TCA i nadtlenku wodoru z kwasem kojowym powoduje brak występowania efektu łuszczenia się skóry, przy jednoczesnym zachowaniu takich właściwości, jak likwidowanie przebarwień oraz rozjaśnianie. Ze względu na swoje wyjątkowe właściwości peeling może być wykonywany niezależnie od pory roku, również w okresie największego nasłonecznienia, kiedy to nie rekomenduje się tradycyjnych peelingów chemicznych.  – mgr. kosmetologii Olga Pośnik.

Postępowanie pozabiegowe:

Peeling PRX-T33 nie wymaga zachowania szczególnej ostrożności po zabiegu. Jednak w celu uzyskania optymalnych efektów zaleca się zabieg regularnie powtarzać. Wskazane jest również stosowanie specjalnych kosmetyków do pielęgnacji domowej w celu podtrzymania rezultatów.

Efekty peelingu PRX:

Zabieg PRX-T33 pozwala przywrócić skórze jędrność i elastyczność, a dzięki właściwościom rewitalizującym i nawilżającym likwiduje także zmarszczki i silnie nawilża skórę. Zabieg przynosi również doskonałe efekty w walce z bliznami – potrądzikowymi i pooperacyjnymi. Niewątpliwą zaletą peelingu jest także fakt, że pozwala on pozbyć się przebarwień, oczyścić pory i rozświetlić cerę. Bardzo dobre efekty można osiągnąć, stosując go jako zabieg na rozstępy.

Szukasz nieinwazyjnego zabiegu rewitalizującego skórę?

Skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty na peeling PRX w klinice Fabskin w Warszawie!

FAQ – najważniejsze pytania dotyczące zabiegu PRX-T33

Czy zabieg PRX-T33 jest bezpieczny?

Jest to zabieg biorewitalizacji bez użycia igieł, co oznacza, że zabieg jest nieinwazyjny. Jest on bezbolesny i nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji, a przy tym jest całkowicie bezpieczny dla pacjenta.

 

Po jakim czasie widoczne są efekty zabiegu?

Efekty peelingu widoczne są już po pierwszym zabiegu. Jednak najlepsze rezultaty przynosi, kiedy stosowany jest w cyklu 5 zabiegów wykonywanych w tygodniowych odstępach czasu.

 

Czy po zabiegu pojawiają się efekty uboczne?

Po zabiegu nie występują żadne efekty uboczne, dlatego natychmiast po jego zakończeniu można wrócić do normalnych zajęć.

 

Ile kosztuje peeling PRX-T33?

Cena peelingu PRX-T33 uzależniona jest od obszaru skóry poddanej zabiegowi. Peeling można wykonywać również w pakiecie. Szczegółowy cennik znajduje się poniżej.

Sprawdź cennik zabiegu PRX-T33

Peelingi medyczneCenaPakiet 3 zabiegów
Peeling chemiczny
dobierany indywidualnie do pacjenta - twarz
300 zł600 zł (200 zł za zabieg)
PRX-T33
1 obszar (Twarz / Szyja / Dekolt)400 zł900 zł (300 zł za 1 zabieg)
2 obszary600 zł1200 zł (400 zł za 1 zabieg)
3 obszary800 zł1500 zł (500 zł za 1 zabieg)

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ tel: 22 126 80 08