Easy Phen Light – innowacyjny peeling fenolowy usuwający oznaki fotostarzenia się skóry

Gabinet dermatologii estetycznej Fabskin proponuje swoim pacjentom fantastycznie działający peeling o właściwościach liftingu. Easy Phen Light jest głębokim peelingiem znakomitej marki Skin Tech, wyróżniającej się wysoce zaawansowanymi preparatami peelingującymi, które charakteryzują się niepozostawiającą wątpliwości skutecznością, bezpieczeństwem stosowania pod okiem lekarza specjalisty, oraz nowoczesnymi formułami, działającymi na wiele problemów skórnych. Fabskin korzysta z preparatów Skin Tech, aby świadczyć swoim pacjentom usługi medyczne na światowym poziomie.

Easy Phen należy do zabiegów peelingujących o bardzo silnym i efektywnym działaniu na granicy skóry brodawkowej i siateczkowej skóry właściwej. Jest to jeden z najgłębiej działających peelingów, stosowany w medycynie estetycznej już od XX wieku. Peelingi głębokie stosuje się na skórę twarzy – jest to najlepiej sprawdzające się miejsce do przeprowadzania peelingu Easy Phen Light, gdyż zawiera dużo gruczołów łojowych biorących udział w regeneracji skóry.

Facelifting z peelingiem Easy Phen Light

Gabinet dermoterapii Fabskin w Warszawie z powodzeniem przeprowadza u swoich pacjentów zabieg faceliftingu przy wykorzystaniu głębokiego peelingu Easy Phen Light.Zabieg na celu ma likwidację wielu odmian blizn, jakie zostają na skórze (blizny po trądziku, blizny po młodzieńczych zmianach skórnych, blizny pozabiegowe, blizny powypadkowe). Ponadto peeling fenolowy świetnie radzi sobie nawet z głębokimi zmarszczkami i bruzdami. Może być stosowany nawet wokół delikatnej skóry oczu i ust. Peeling Easy Phen będzie wybawieniem dla pacjentów z silnymi przebarwieniami na twarzy, powstającymi wskutek długotrwałego opalania się, zlej diety, stresującego i męczącego trybu życia, stosowania używek i niektórych kosmetyków. Zabieg Easy Phen Light jest odpowiedzią na wiele dręczących problemów skórnych – wykonuje się go tylko raz, aby przez nawet kilka lat cieszyć się wspaniałymi efektami!

Korzyści z zabiegu Easy Phen Light

W efekcie zabiegu skóra twarzy całkowicie regeneruje się. Jest sprężysta, jędrna, zmarszczki zostają spłycone lub całkowicie usunięte, blizny zredukowane, a kolor ujednolicony. Twarz wygląda promiennie, zdrowo i młodzieńczo!

 • Przeciwdziałanie oznakom starzenia się skóry
 • Usunięcie głębokich blizn potrądzikowych
 • Usunięcie głębokich zmarszczek
 • Ujednolicenie nawet silnych przebarwień skórnych
 • Odnowa warstw skóry
 • Redukcja hiperpigmentacyjnych zmian skórnych
 • Zabieg stosować można u większości pacjentów

A to wszystko w 1 zabiegu, którego efekty utrzymują się nawet kilka lat!

Pacjent nie musi przygotowywać się do zabiegu. Jednak zaleca się przed zabiegiem i po skonsultowaniu się z lekarzem:

 • 30 min przed zabiegiem przyjąć bezpieczne środki przeciwbólowe
 • Na 2 tygodnie przed zabiegiem nie poddawać się zabiegom na twarz, w tym peelingom i zabiegom z kwasami
 • Nie opalać się, także sztucznie, na 7 dni przed planowanym zabiegiem
 • 5 dni przed zabiegiem zacząć stosować kremy z silnym filtrem anty UV

Również po zabiegu, przez okres 2 miesięcy, zaleca się stosowanie preparatów z wysokim filtrem anty UV i unikanie silnych promieni słonecznych oraz sztucznego opalania.

Na czym polega peeling głęboki Easy Phen Light? Przed, w czasie i po zabiegu.

Easy Phen Light jest preparatem składającym się z:

 • Fenol 30%
 • Kwas TCA
 • Antyoksydanty
 • Saponiny
 • 4 alphahydrooxykwasy

Przed zabiegiem miejsce leczenia zostaje odpowiednio przygotowane przez lekarza, a po zabiegu zabezpieczone opatrunkiem. Okres rekonwalescencji trwa 6 dni – przez ten czas pacjenci powinni zrezygnować ze swoich codziennych zajęć i wziąć urlop wypoczynkowy, w trakcie którego naskórek będzie mocno się złuszczać, a skóra regenerować.

W czasie zabiegu warstwy skóry zostają zniszczone aż po środkową część siateczkową skóry właściwej. Uszkadzany jest w zabiegu Easy Phen naskórek, warstwa rogowa, ziarnista, kolczysta, skóra podstawna, warstwa brodawkowata – należy zaznaczyć, że zabieg w gabinecie dermoterapii Fabskin przeprowadzany jest przez lekarza specjalistę, co gwarantuje jego bezpieczeństwo. Uszkodzenia te są planowane i stanowią mechanizm pozbywania się zmarszczek, blizn i przebarwień ze skóry, nawet uszkodzeń posłonecznych. Fenol używany w zabiegu pozwala penetrować w głąb skóry, a przy tym nie jest konieczne zastosowanie znieczulenia u pacjenta. Fenol jest związkiem aktywnym w skórze, a przy tym łatwym do usunięcia, przy pomocy preparatów oleistych. W preparacie peelingującym nie ma alkoholu, są za to składniki roślinne, które łagodzą i pielęgnują. Preparat stymuluje dodatkowo proces tworzenia się kolagenu i włókien elastycznych w skórze, które zanikają z czasem. Pozwalają one zachować młodość na dłużej.

Peeling fenolowy Easy Phen Light jest wspaniałą alternatywą dla liftingu chirurgicznego. Znacznie bezpieczniejszy i z mniejszą liczbą powikłań, wykonany w profesjonalnym gabinecie, zadziała niczym zaklęcie przywracające młodość, piękny wygląd i pozbywające się nieestetycznych zmian skórnych z naszych oczu.

Sprawdź cennik easy phen light

PEELINGI MEDYCZNECenaPromocje
Peeling migdałowy150 zł
Peeling migdałowy + salicylowy200 zł
Peeling glikolowy200 zł
Peeling pirogronowy200 zł
Easy Peel – TCA300 złprzy pakiecie 3 zabiegów koszt 1 zabiegu 270 zł
Peeling Głęboki Fenolowy – Easy Phen Light4000 zł2999 zł
Pixel Peel (Dermapen + Peeling TCA) – twarz900 złprzy pakiecie 3 zabiegów koszt 1 zabiegu 770 zł
Pixel Peel (Dermapen + Peeling TCA) – brzuch1200 – 1500 zł
Konsultacja i ustalenie indywidualnego planu zabiegówbezpłatnie
Wizyta kontrolna po zabiegubezpłatnie

Zobacz również :

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ tel: 22 126 80 08