Olga Gruszewska
Lekarz z zakresu medycyny estetycznej

Ukończyła Wydział Wojskowo-Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w 2012 roku. W trakcie specjalizacji z onkologii klinicznej. Absolwentka kierunku medycyna estetyczna w Międzynarodowym Centrum Medycyny Anti-Aging, działającym przy Stowarzyszeniu Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Ukończyła kilkadziesiąt szkoleń teoretycznych i praktycznych z wykonywania zabiegów przeciwstarzeniowych przy pomocy technik iniekcyjnych i laserowych. Nieustannie poszerza swoją wiedzę i umiejętności.

Leczenie powikłań po zabieg z zakresu medycyny estetycznej od lat stanowią przedmiot zawodowych zainteresowań dr Gruszewskiej. Wiedzę z tego zakresu zdobywała i pogłębiała podczas licznych szkoleń i konferencji naukowych. Dzisiaj, z powodzeniem i uznaniem kursantów, przekazuje ją lekarzom uczestniczącym w kursach w Centrum Szkoleniowym OLLIE.

Dla dr Olgi Gruszewskiej priorytetem jest troska o Pacjenta i zbudowanie z nim relacji opartej na zaufaniu. W codziennej praktyce lekarskiej szczegółowo określa oczekiwania Pacjenta, omawia z nim możliwe procedury zabiegowe i w ramach terapii stopniowo realizuje wspólnie ustalone cele.

Stosuje nowoczesne metody, które umożliwiają uzyskanie satysfakcjonujących i naturalnych rezultatów. Zawodowo interesuje się zabiegami z zakresu medycyny regeneracyjnej oraz przeciwstarzeniowej. Specjalistka terapii wykorzystujących biostymulatory tkankowe, stosowanych u młodszych Pacjentów w profilaktyce anti-ageing oraz u osób, które nie chcą wykonywać zabiegów wypełniaczami.

Prywatnie kochająca żona i mama, wielbicielka zwierząt, podróży, muzyki i kryminałów, szczególnie skandynawskich i polskich.