mgr Maja Smaruń

Kosmetolog

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Sosnowcu na kierunku Kosmetologia (studia magisterskie), a także Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie kierunek SPA & Wellness (studia podyplomowe).

Po ukończeniu studiów doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w wiodących firmach z branży kosmetycznej i medycyny estetycznej. Specjalista w dziedzinie peelingów chemicznych, terapii anti-aging i terapii łączonych. Wiedzę i praktyczne umiejętności z zakresu laseroterapii i urządzeń do modelowania sylwetki rozwijała pracując jako szkoleniowiec w jednej z największych w Polsce firm zajmujących się technologiami high-tech.

Wieloletnie doświadczenie w zakresie pracy z pacjentem i jako szkoleniowca daje jej szerokie możliwości w  personalizacji i doborze indywidualnych terapii skóry twarzy i modelowania sylwetki. W Klinice FabSkin ceni indywidualne podejście do pacjenta, profesjonalizm, dostęp do najnowszych technologii  i nieograniczone możliwości rozwoju. Swoją wiedzę stale poszerza  uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach branżowych.

Prywatnie mama dwóch wspaniałych synów i pasjonatka aktywnego wypoczynku i podróży. Piesze wędrówki po  górskich szlakach i wycieczki rowerowe to ukojenie dla jej ciała i niepokornej duszy.