Accent Prime – bezinwazyjne leczenie nadpotliwości

Accent Prime w leczeniu nadpotliwości

Nadpotliwość dotyka nawet 60% społeczeństwa. Mokre plamy, przepocone ubrania, spływający makijaż, potrzeba często odświeżenia ciała i garderoby, to bolączki dręczące ludzi z problemem nadpotliwości. Problem najmocniej odczuwany jest latem, ale w praktyce trwa przez cały rok. Wzmożona potliwość nie jest jednak wyrokiem i można z nią skutecznie walczyć poprzez innowacyjne zabiegi laserowe laserem Alma Accent Prime. W gabinecie medycyny estetycznej Fabskin pomagamy naszym pacjentom pozbyć się tej nieprzyjemnej dolegliwości.

Jak wygląda leczenie nadpotliwości w systemie Accent Prime?

Alma Accent Prime swoje działanie opiera na łączeniu komplementarnych technologii stosowanych przez specjalistyczne głowice laserowe. Metoda nie jest inwazyjna, pacjenci nie muszą się do niej specjalnie przygotowywać ani odbywać rekonwalescencji.

W metodzie SweatX:

  • Wykorzystywana zostaje głowica fal radiowych RF w procesie o nazwie radiofrekwencja
  • Głowice przykłada się do obszarów ciała, gdzie zaobserwowano wzmożoną potliwość
  • Zabieg trwa kilkanaście, kilkadziesiąt minut
  • Pacjenci w czasie zabiegu nie odczuwają bólu, mogą się zrelaksować
  • Po zabiegu nie zostają blizny ani skazy na ciele
  • Zabieg jest kontrolowany. Bipolarne i monopolarne fale elektromagnetyczne docierają do gruczołów potowych i działają na znajdujące się wewnątrz nich cząsteczki wody
  • W wyniku drgania i rozpadania się cząsteczek następuje zahamowanie nadmiernego pocenia się
  • W zabiegu nie zostają naruszony inne tkanki ani układy organizmu

Program Accent Prime leczenie nadpotliwości opiera swoje działanie na procesie termicznym regulującym procesy pocenia się w organizmie. Nie ma on efektów ubocznych, gdyż nie zaburza równowagi termicznej organizmu ani nie niszczy gruczołów potowych.

W celu uzyskania optymalnych efektów wykonujemy serie kilku – kilkunastu zabiegów – w 2-4 tygodniowych dostępach czasu. Nie ma przeciwwskazań do wykonania zabiegu leczenia nadpotliwości, chyba że lekarz uzna inaczej. W gabinecie medycyny estetycznej Fabskin przed wykonanie zabiegu z każdym pacjentem przeprowadzony zostanie wywiad medyczny. Naturalne procesy organizmu mogą z czasem znów zacząć pracować nadaktywnie, wtedy można zabieg powtórzyć.

Powiedz STOP mokrym stopom i pachom, powstrzymaj pot z czoła i lejący się makijaż. W bezbolesnym, szybkim i bezpiecznym zabiegu leczenia nadpotliwości z Accent Prime.

Accent Prime Fale radiowe do redukcji nadpotliwości pach 1 zbieg Pakiet 4 zabiegów Pakiet 6 zabiegów
Pachy 500 zł 1800 zł / 2000 zł 2400 zł / 3000 zł

 

Zobacz również:

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ tel: 22 126 80 08