Spis treści

Bezbolesne powiększanie prącia, penisa kwasem hialuronowym – Warszawa

Bezbolesne powiększanie penisa kwasem hialuronowym to zabieg, który na liście skutecznych sposobów na powiększanie prącia widnieje od niedawna. Metoda ta, z racji na swoją nieinwazyjność i komfort dla pacjenta, szybko zyskuje na popularności. Jeśli zastanawiasz się nad powiększeniem członka w sposób niechirurgiczny, to właśnie wykorzystanie kwasu hialuronowego jest dla ciebie.

Kwas hialuronowy – czym jest ta substancja?

Kwas hialuronowy to niezwykła substancja, która nie jest kwasem, jak nazwa by wskazywała, a wiolocukrem. Przybiera postać półprzezroczystej, gęstej cieczy, przypominając nieco żel. Naturalnie występuje ona w organizmie każdego człowieka. Najwięcej kwasu hialuronowego jest w naszej skórze, oczach i stawach. Odpowiada on nie tylko za nawilżenie i utrzymywanie wilgoci w skórze, ale również wiąże wodę. Stanowi swoiste rusztowanie dla naszej skóry. Codziennie w naszym ciele rozpada się do 30% posiadanego kwasu. Jest on na bieżąco odbudowywany, ale z czasem procesy jego odnowy zdecydowanie spowalniają. Dlatego nasza skóra starzejąc się, staje się bardziej wiotka, mniej jędrna i nieelastyczna.

Kwas hialuronowy to całkowicie bezpieczna, naturalna substancja, która występuje w kilku odmianach: usieciowanej, częściowo usieciowanej lub nieusieciowanej. Każda z nich ma nieco inne właściwości i dedykowana jest różnego rodzaju zabiegom z kwasem hialuronowym jak np. powiększanie ust kwasem hialuronowym, wolumetria twarzy z wykorzystaniem kwasu hialuronowego czy redukcja zmarszczek poziomych czoła kwasem hialuronowym.

Jak wykorzystać kwas hialuronowy do powiększania prącia w Warszawie?

Ze względu na to, że kwas hialuronowy to substancja, która naturalnie występuje w ludzkim organizmie, z powodzeniem może być wykorzystywany do powiększania penisa w Warszawie i innych miastach. Jest to wypełnienie bardzo bezpieczne i chętnie wykorzystywane w zabiegach medycyny estetycznej chociażby na twarz, szyję czy dłonie. Powiększanie penisa kwasem hialuronowym jest całkowicie bezbolesnym zabiegiem, gdyż z jego pomocą można odbudować jędrność skóry, zmodyfikować kształt czy objętość członka. Chwilę po zabiegu będzie już widać pierwsze efekty.

Na czym polega powiększanie penisa kwasem hialuronowym?

Zabieg powiększania prącia kwasem hialuronowym polega na wstrzyknięciu w warstwę podskórną preparatu zawierającego tę substancję. Specjalnie przygotowany zastrzyk podawany jest na wcześniej znieczuloną skórę. W ten sposób możemy powiększyć obwód prącia lub wykonać jego korektę.

Chcesz bezboleśnie powiększyć penisa?

Zapoznaj się z ofertą zabiegów kwasem hialuronowym w klinice Fabskin

Bezbolesne powiększanie prącia kwasem hialuronowym w Warszawie – jak przebiega?

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym przebiega analogicznie do innych tego typu korekt. Pacjent przychodzący do gabinetu zostaje przede wszystkim znieczulony miejscowo. Powiększanie prącia w Warszawie tą metodą jest bezbolesne i niechirurgiczne. Polega na podawaniu w skórę penisa małych dawek kwasu hialuronowego w odpowiednio dobranej formie (usieciowanej lub nieusieciowanej). Preparat jest wstrzykiwany poprzez mikronakłucia – porównywalne do ugryzienia komara. Można go również podawać z wykorzystaniem tępo zakończonej igły nazywanej kaniulą. Dzięki temu w penisa można równomiernie wstrzyknąć kwas hialuronowy. Powiększenie penisa tą metodą jest całkowicie bezbolesne, a pacjent już w kilka dni wraca do pełnej sprawności.

Rewitalizacja i bezbolesne powiększanie członka kwasem hialuronowym – wskazania

Nie ma medycznych wskazań do wykonania zabiegu powiększania członka. Zabieg powinni wykonać mężczyźni, którzy źle czują się w swoim ciele oraz odczuwają dyskomfort psychiczny ze względu na wielkość czy grubość prącia. Dzięki bezbolesnemu powiększaniu penisa mogą pozbyć się kompleksów i poprawić jakość swojego życia seksualnego. Nad zabiegiem rewitalizacji i powiększenia członka powinni zastanowić się mężczyźni, u których występują problemy ze wzwodem (spowodowany problemami z ukrwieniem prącia), mający małe doznania w czasie stosunku płciowego oraz zaniżoną samoocenę. Powiększenie penisa jest także metodą terapii u mężczyzn z mikropenisem, dzięki niemu są oni bowiem w stanie odbudować swoją pewność siebie.

Małoinwazyjne powiększanie penisa – przeciwwskazania

Wśród przeciwwskazań do zabiegu powiększania penisa kwasem hialuronowym są między innymi uczulenie na wstrzykiwaną substancję czy trwający stan zapalny organizmu. Wstrzykiwanego kwasu hialuronowego nie powinny mieć osoby cierpiące na choroby autoimmunologiczne, nowotworowe czy z tendencją do powstawania blizn i bliznowców. Powiększenie penisa kwasem jest także niewskazane u osób z trwającym zakażeniem chorobą weneryczną.

Powiększanie obwodu prącia – jak przygotować się do zabiegu?

Do zabiegu powiększania obwodu prącia należy przygotować się zgodnie z zaleceniami lekarskimi. Po wstępnej konsultacji ze specjalistą w zakresie powiększania penisa kwasem hialuronowym otrzymamy dokładne zalecenia przed i po zabiegowe. Na pewno warto przez kilka dni przed wstrzyknięciem kwasu hialuronowego prowadzić oszczędny tryb życia. Warto również odstawić leki wywołujące rozrzedzenie krwi. Wszelkie zażywane na stałe lekarstwa należy skonsultować z lekarzem. Pogrubienie penisa będzie wymagało także kilkudniowej abstynencji seksualnej.

Ekspert radzi:

To, w jakim stopniu ma być zrewitalizowane prącie, warto przed zabiegiem ustalić z lekarzem. Dobrze, by w rozmowie uczestniczyła również partnerka, szczególnie jeśli powodem poddania się zabiegowi jest niedostateczne zadowolenie ze współżycia. Podczas wspólnej rozmowy specjalista urolog pomoże dobrać odpowiednią ilość preparatu oraz ustalić odpowiednie miejsca jego podania. Okazuje się bowiem, że również od budowy kobiecych miejsc intymnych zależy satysfakcja ze stosunku. Istotne jest więc ustalenie, czy członek ma być powiększony, pogrubiony oraz czy modyfikowana musi zostać żołądź – wyjaśnia dr Piotr Leszczyński.

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym w Warszawie

Zalecenia po zabiegu bezbolesnego powiększania prącia w Warszawie

Wśród zaleceń pozabiegowych w przypadku korekty prącia kwasem hialuronowym jest między innymi oszczędny tryb życia, bez aktywności fizycznej i seksualnej, co powinno trwać od 2-4 tygodni. Konieczne będzie również masowanie członka, by zapobiec nierównomiernemu rozłożeniu się kwasu hialuronowego oraz noszenie obciskającej bielizny. Przez pierwszy tydzień po zabiegu penis będzie mocno obrzęknięty. Mogą się również pojawić problemy z oddawaniem moczu, ale są to chwilowe niedogodności, które szybko miną.

Jakie efekty uzyskamy podczas korekty prącia kwasem hialuronowym w Warszawie?

W zależności od indywidualnych warunków oraz ilości wstrzykniętego kwasu hialuronowego podczas niechirurgicznego powiększania penisa możemy uzyskać jego powiększenie o 1-3 cm. W kwestii grubości członka da się uzyskać zwiększenie obwodu o 2-5 cm.

Jakie efekty uzyskamy podczas korekty prącia kwasem hialuronowym w Warszawie?

W zależności od indywidualnych warunków oraz ilości wstrzykniętego kwasu hialuronowego podczas niechirurgicznego powiększania penisa możemy uzyskać jego powiększenie o 1-3 cm. W kwestii grubości członka da się uzyskać zwiększenie obwodu o 2-5 cm. Kwas hialuronowy w penisa to jedynie zabieg korekcyjny i trzeba mieć to na uwadze w kontekście uzyskiwanych rezultatów.

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym – jak długo utrzymują się efekty?

Ekspert radzi:

Efekty zabiegu powiększania penisa kwasem hialuronowym nie są długotrwałe. Najczęściej utrzymują się około rok do dwóch lat. Po upływie tego czasu konieczne jest wykonanie kolejnego uzupełnienia. Co ważne, podanie do penisa kwasu hialuronowego sprawia, że pobudzona zostaje naturalna jego produkcja. Zwiększa się również ilość kolagenu w skórze. Dzięki temu, w kolejnym ostrzykiwaniu kwasem hialuronowym potrzebna jest zdecydowanie mniejsza ilość preparatu – wyjaśnia dr Piotr Leszczyński.

Powiększanie prącia kwasem hialuronowym: cena

Ważnym pytaniem dla mężczyzn w tej kwestii jest także to ile kosztuje powiększenie penisa. Jeżeli chodzi o powiększanie prącia kwasem hialuronowym, cena będzie zależna od ilości podanego preparatu oraz zakresu zabiegu. Botoks w penisa jest jednak jednym z tańszych rozwiązań. Pełen cennik podany jest u dołu strony.

FAQ – najczęstsze pytania o powiększanie penisa

Czy korekta prącia kwasem hialuronowym boli?

Nie. Małoinwazyjny zabieg powiększania członka kwasem hialuronowym jest całkowicie bezbolesny. Wykonywany jest on w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu pacjent ma zapewniony pełen komfort.

Jak wygląda rekonwalescencja po zabiegu powiększania penisa?

Jest to zabieg niechirurgiczny, dlatego okres rekonwalescencji nie jest długi ani bolesny. Przez maksymalnie miesiąc warto stosować mniej aktywny tryb życia oraz powstrzymywać się od współżycia. Co więcej, by uniknąć powstania miejscowych zgrubień i nierówności na penisie, konieczne jest jego masowanie.

Czy po zabiegu powiększania członka kwasem hialuronowym zostają blizny?

Absolutnie nie. Zabieg nie niesie ze sobą chirurgicznej interwencji, a tkanki skóry nie są naruszone. Podawanie kwasu hialuronowego wykonuje się mikronakłuciami porównywalnymi do wbijania cienkiej szpilki czy ugryzienia owada. Tuż po zabiegu widoczne będzie zaczerwienienie i obrzęk członka, ale jest to efekt przejściowy, który minie po kilku dniach. Na pewno nie będą widoczne żadne blizny na skórze.

Czy po zabiegu powiększanie penisa kwasem hialuronowym mogę mieć problemy z erekcją?

Powiększanie prącia kwasem hialuronowym jest w pełni bezpieczne i nie powoduje zaburzeń erekcji. Jego wpływ na jakość stosunków płciowych może być wyłącznie pozytywny. Co więcej, ponieważ kwas hialuronowy stymuluje ciała jamiste, problemy z erekcją stają się zdecydowanie mniejsze lub całkowicie znikają. Powiększanie członka kwasem hialuronowym może pozytywnie wpłynąć na jakość życia seksualnego dla obu stron, nie tylko mężczyzny. Również kobieta będzie miała zwiększone doznania.

Gdzie wykonać zabieg rewitalizacji oraz powiększania kwasem hialuronowym w Warszawie?

Zabiegowi warto poddawać się w klinice o dobrych opiniach pacjentów, z doświadczoną kadrą lekarską oraz nowoczesnym sprzętem. Dzięki temu zyskujemy pewność, że zabieg przebiegnie bez zbędnych komplikacji, a my będziemy mogli się niezakłócenie cieszyć z jego efektów. Polecanym miejscem na bezpieczne wykonanie małoinwazyjnego powiększania penisa w Warszawie jest klinika Fabskin.

Szukasz kliniki przeprowadzającej zabiegi rewitalizacji i powiększania członka?

Poznaj ofertę warszawskiej kliniki Fabskin. Sprawdź!

Powiększanie penisa na terenie Warszawy – cennik

Bezbolesne powiększenie penisa kwasem hialuronowym 
10 ml5000 zł
Dopełnienie kolejną ampułką 10ml miesiąc po zabiegu3500 zł