Modelowanie sylwetki Accent Prime w Warszawie

Większość z nas marzy o pięknej i smukłej sylwetce bez drakońskich diet i morderczych ćwiczeń. Wychodząc naprzeciw wszystkim tym osobom, oferujemy bezinwazyjny zabieg modelowania sylwetki i usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej. Modelowanie sylwetki Accent Prime, które wykonuje doświadczony zespół specjalistów w naszej klinice medycyny estetycznej w Warszawie, dedykowane jest tym osobom, które chcą skutecznie usunąć nadprogramową tkankę tłuszczową bez konieczności korzystania z inwazyjnych zabiegów chirurgicznych. Zabieg modelowania ciała Accent Prime został uznany za najlepszy zabieg medycyny estetycznej według Prix De Beaute 2017 magazynu Cosmopolitan.

Czym jest modelowanie sylwetki Accent Prime?

Modelowanie sylwetki Accent Prime to bezinwazyjny, alternatywny dla skalpela zabieg modelujący sylwetkę. Jego zadaniem jest redukcja złogów tłuszczu i cellulitu, a efektem – wyszczuplenie ciała. Usunięcie tkanki tłuszczowej poprzez połączenie technologii RF (Fali radiowej unipolarnej) i US (Ultradźwięków) możliwe jest ze wszystkich najbardziej problematycznych części ciała. Accent Prime to system, który opiera się na działaniu ultradźwięków o określonej mocy bezpośrednio pod podskórną tkankę tłuszczową wybranej partii ciała. W wyniku wibracji ultradźwięków o wysokiej częstotliwości dochodzi do wzrostu metabolizmu w komórkach, przyspieszeniu ulega krążenie krwi, w następstwie czego usuwane zostają z organizmu zbędne produkty przemiany materii. Zabieg jest na tyle precyzyjny, że nie działa na otaczające tkanki, dzięki czemu nie ma ryzyka uszkodzenia tkanki łącznej, naczyń krwionośnych czy nerwów.

Szukasz skutecznego sposobu na wymodelowanie sylwetki?

Umów się na modelowanie ciała Accent Prime w klinice medycyny estetycznej Warszawa-Bemowo

☎ (22) 126 80 08

Accent Prime – najbardziej zaawansowane na rynku urządzenie do modelowania sylwetki

Accent Prime to unikalna technologia medycyny estetycznej, stworzona przez izraelską markę Alma Lasers. System Accent Prime opiera się na inteligentnym połączeniu dwóch uzupełniających się metod leczenia, czyli technologii ultradźwiękowej i technologii fal radiowych RF. W gabinecie medycyny estetycznej Fabskin w Warszawie wykorzystujemy Accent Prime do przeprowadzania nowoczesnych zabiegów modelowania sylwetki, w tym obszarów otłuszczonych, całego ciała, ujędrniania skóry twarzy, a także redukcji cellulitu i zbędnej tkanki tłuszczowej. Warto dodać, że zabiegi są nieinwazyjne, a ich efekty widoczne błyskawicznie.

Pożegnaj zwiotczałą i obwisłą skórę – przygotuj się na atrakcyjnie wymodelowany i jędrny obraz siebie dzięki modelowaniu sylwetki w Fabskin.

Urządzenie Accent Prime do modelowania sylwetki           Urządzenie Accent Prime do modelowania sylwetki

Jak działa nowoczesny system Accent Prime do modelowania ciała?

Zdaniem eksperta

System należy do jednego z najbardziej nowoczesnych na rynku. Inteligentnie lokalizuje nagromadzenie tkanki tłuszczowej, cellulit oraz wiotką skórę, a następnie dobiera odpowiedni do redukcji problemu program. Unikalność technologii Accent Prime wysoką częstotliwością powoduje rotację cząsteczek wody (wewnętrzna polaryzacja) z wytworzeniem większego tarcia, a co za tym idzie ciepła. Zwiększona temperatura do 48 st. C. powoduje obkurczenie kolagenu, stymuluje produkcję nowego kolagenu, zwiększa metabolizm oraz redukuje rozmiar komórek tłuszczowych. W ten sposób szybko i bezpiecznie wymodelowana i ujędrniona zostaje sylwetka. W zależności od stopnia problemu w kilku zabiegach możemy uzyskać spektakularne efekty odchudzania i odmładzania optycznego. Dzięki systemowi Accent Prime modelowanie ciała nigdy nie było takie łatwe – mówi lek. medycyny estetycznej, dr Radosław Rzepnikowski

W trakcie terapii wykorzystywane są różne głowice dobierane indywidualnie do danego obszaru ciała i problemu, z jakim boryka się Pacjent. System Accent Prime wykorzystuje 5 różnych głowic biorących udział w komplementarnych zabiegach:

 • Głowica Unipolarna UniLarge;
 • Głowica Unipolarna UniBody;
 • Głowica Bipolarna;
 • Głowica UltraFace;
 • Głowica UltraSpeed.

Nowoczesne głowice do modelowania ciała ultradźwiękami

●      Głowica UltraSpeed

Głowica UltraSpeed to nowoczesny rodzaj głowicy wykorzystywany w naszej klinice do modelowania sylwetki. Dzięki ultradźwiękowej głowicy o średnicy 8 cm czas zabiegu jest znacznie skrócony. Głowica Hi-Speed wykorzystywana jest przy zabiegach na dużych obszarach ciała. Zaawansowana technologia głowicy umożliwia usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej falami ultradźwiękowymi z brzucha czy ud tylko w 20 minut. UltraSpeed emituje ciepłe i zimne ultradźwięki. Zimne ultradźwięki (Cold Shear WaveTM) niszczą komórki tłuszczowe, nie naruszając tkanek przez proces mocnego drgania (kawitacji akustycznej). Efekt modelowania sylwetki zostaje dodatkowo wzmocniony dzięki działaniu ciepłych ultradźwięków. Ukierunkowane fale ultradźwiękowe zapewniają szybszą homogeniczną wybiórczą lipolizę i redukcję obwodu.

●      Głowica UltraFace

Głowica UltraFace przeznaczona jest do modelowania i ujędrniania twarzy falą radiową. Urządzenie wyposażone jest w końcówkę, która zapewnia maksymalny komfort w trakcie zabiegu oraz lepszy drenaż limfatyczny. Dzięki urządzeniu Accent Prime z głowicą UltraFace niemal natychmiast osiągamy efekt liftingu twarzy i spłycenia zmarszczek twarzy.

●       Głowica Bipolar

Głowica Bipolar to kolejna niezwykle skuteczna z głowic przeznaczona do zabiegów na twarz. Głowica wykorzystuje fale radiowe, dzięki czemu pozwala na płytsze i bezpieczne usuwanie zmarszczek oraz lifting skóry w okolicach, gdzie skóra jest cieńsza i delikatna, np. wokół oczu. Głowica Bipolar w połączeniu z Ulilarge wykorzystywana jest również w walce z nadpotliwością.

●       UniLarge

UniLarge technologia fali radiowej unipolarnej dedykowana jest zabiegom na twarz i ciało. Pozwala na stymulację kolagenu oraz redukcję cellulitu i tkanki tłuszczowej na takich obszarach, jak:

 • ramiona,
 • brzuch,
 • biodra,
 • uda,
 • łydki,
 • pośladki,
 • twarz.

Modelowanie sylwetki Accent Prime z wykorzystaniem głowicy UniLarge to zabieg, który skutecznie rozprawi się z cellulitem.

●       Głowica UniBody

Głowica UniBody ujędrnia i modeluje ciało. Końcówka masująca zapewnia w trakcie zabiegu komfort oraz lepszy drenaż limfatyczny. Ruchoma głowica UniBody świetnie nadaje się do redukcji cellulitu falami ultradźwiękowymi i rewitalizacji skóry na dużych powierzchniach.

W jaki sposób Accent Prime modeluje sylwetkę i usuwa cellulit?

Moduł ultradźwiękowy korzysta z medycznych fal, np. podłużnych, w procesie kawitacji akustycznej, gdzie następuje wzrost, a następnie implozja mikropęcherzyków. W procesie tym obserwujemy powstawanie stref raz wysokiego, raz niskiego ciśnienia. Kierunek rozchodzenia się fali ultradźwiękowej sprawia, że ośrodek zagęszcza i rozrzedza się naprzemiennie. W efekcie następuje selektywne niszczenie komórek tłuszczowych przy jednoczesnym braku reakcji z innymi ośrodkami. Fale poprzeczne natomiast drgają prostopadle i wchodzą w interakcje z adipocytami, które są znacznie większe od innych komórek ludzkich. System Accent Prime przy wykorzystaniu trybu zimnego uszkadza komórki tłuszczowe, nie naruszając komórek nerwowych czy krwionośnych – dzięki temu zabieg jest bardzo bezpieczny, a jednocześnie super skuteczny.

Modelowanie sylwetki ultradźwiękami – zalety zabiegu

 • jest to zabieg nieinwazyjny;
 • laser działa selektywnie, nie naruszając komórek nerwowych czy naczyń krwionośnych;
 • fale ultradźwiękowe niszczą jedynie komórki tłuszczowe;
 • zabieg jest szybki i nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji;
 • zabieg jest bezbolesny;
 • w trakcie zabiegu pacjenci mogą się odprężyć (czują jedynie lekkie ciepło).

Ponadto fale ultradźwiękowe usprawniają oddychanie tkankowe, co daje start szybszej przemianie materii między komórkami, a ich błony stają się lepiej przepuszczalne. Zredukowany tłuszcz zostaje w sposób naturalny wydalony przez organizm poprzez układy organizmu. Trójglicerydy transportowane są do wątroby, które je następnie neutralizuje. Pełna naturalność i brak negatywnych konsekwencji zabiegu czyni go uniwersalnym i bezpiecznym dla zdecydowanej większości pacjentów. Mogą się mu poddać wszystkie dorosłe osoby, chyba że lekarz zaleci inaczej.

W gabinecie modelowania sylwetki Fabskin wykorzystujemy moc fal ultradźwiękowych wraz z falami radiowymi w zabiegu Accent Prime.

Na jakie problemy stosujemy zabieg falami ultradźwiękowymi?

 • cellulit;
 • otłuszczenie wybranych partii ciała;
 • wiotkość skóry i brak jędrności;

Zabiegu nie stosujemy u pacjentów bardzo otyłych.

Modelowanie sylwetki Accent Prime – wskazania do zabiegu

Zabieg modelowania sylwetki Accent Prime przeznaczony jest dla wszystkich tych osób, które chcą:

 • wymodelować każdy obszar sylwetki;
 • pozbyć się zbędnych kilogramów;
 • zredukować cellulit;
 • usunąć niedoskonałości skóry;
 • wyszczuplić miejsca obtłuszczone;
 • dostarczyć do organizmu wartościowych składników odżywczych;
 • ujędrnić skórę.

Modelowanie sylwetki Accent Prime – przeciwwskazania

Przeciwwskazaniami do modelowania sylwetki ultradźwiękami są:

 • ciąża i okres laktacji;
 • choroby zapalne skóry w miejscu kuracji;
 • choroby nowotworowe;
 • rozrusznik serca;
 • przewlekłe choroby nerek i wątroby;
 • niewydolność krążenia;
 • cukrzyca.

Jak przygotować się do zabiegu modelowania ciała?

Do zabiegu nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Podczas poprzedzającej konsultacji Pacjent informuje lekarza, z jakim problemem się boryka. Ten dobiera indywidualny plan leczenia i częstotliwość zabiegów – w zależności od zamierzonych efektów.

Jak wygląda zabieg modelowania ciała w naszej klinice w Warszawie?

Zabieg polega na przyłożeniu do skóry Pacjenta odpowiednio dobranej głowicy, która emituje fale ultradźwiękowe, wnikające w głąb tkanek. Procedura zabiegowa składa się z dwóch części. Pierwsza z nich wykorzystuje technologię zimnych ultradźwięków, które działają na tkankę tłuszczową, powodując stopniowy rozpad i uwolnienie zalegającego tłuszczu z komórek. Podczas drugiej części stosowana jest energia fal radiowych, która pozwala skutecznie wymodelować sylwetkę, zredukować cellulit i tłuszcz. Fale radiowe rozgrzewają komórki do temperatury około 45-60 st. C., czego efektem jest przebudowa kolagenu, a przy tym poprawa jakości skóry.

Sam przebieg zabiegu może się różnić w zależności od partii ciała, na której jest wykonywany.

Usuwanie cellulitu system Accent Prime

W naszym gabinecie w Warszawie oferujemy Państwu zabieg usuwania cellulitu. Jest to bezinwazyjny, nieskomplikowany zabieg, podczas którego wiązka światła trafia do najgłębszych warstw skóry. Stymuluje ona skórę i naczynia krwionośne, wpływa również na rozbicie tkanek tłuszczowych będących źródłem cellulitu. Zdecydowaną zaletą zabiegu usuwania cellulitu przy użyciu lasera jest to, że jest to bardzo skuteczna metoda. Laser jest w stanie usunąć nawet najbardziej uporczywy cellulit. Kolejnym plusem jest fakt, że zabieg jest bezbolesny i nie wymaga od pacjentów okresu rekonwalescencji.

Zabiegi ultradźwiękami na ciało

Przy zabiegu modelowania sylwetki najskuteczniejszy model to połączenie systemu ultradźwięków z systemem radiowym RF.

Przebieg zabiegu:

 1. Dobór jednej z głowic (UltraSpeed, UniBody).
 2. Przeprowadzenie zabiegu z falami ultradźwiękowymi (UltraSpeed), gdzie wytwarzają się 3 rodzaje fal wibracyjnych, które w naprzemiennym zimnym i ciepłym procesie doprowadzają do zniszczenia komórek tłuszczowych
 3. Przeprowadzenie zabiegu głowicami radiowymi RF (UniBody) na powierzchowne i głębokie partie tkanek poprawiającej jej fakturę oraz kondycję. Skóra staje się gładsza i jędrniejsza. Pacjent może zrelaksować się podczas zabiegu.
 4. Adipocyty rozpadają się, zredukowane zostają komórki tłuszczowe bez naruszania innych obszarów.
 5. Uwolniony tłuszcz zostaje odprowadzony z organizmu w naturalnych procesach fizjologicznych.

Modelowania pośladków przy pomocy systemu Accent Prime     Modelowanie okolicy ud przy pomocy systemu Accent Prime

Efekty zabiegu modelowania sylwetki

Odchudzanie falami ultradźwiękowymi przynosi bardzo dobre efekty  w postaci redukcji miejscowej tkanki tłuszczowej z takich partii ciała, jak brzuch, ramiona, uda, plecy. Zabieg modeluje sylwetkę i pomaga pozbyć się cellulitu. Doskonale ujędrnia skórę ciała. Przy pomocy urządzenia Accent Prime można wykonać bezoperacyjny lifting ciała.

W zależności od obszaru ciała można zaobserwować następujące efekty:

Efekty zabiegu Accent Prime na brzuchu:

 • redukcja tkanki tłuszczowej;
 • wysmuklenie talii;
 • likwidacja wiotkości skóry na brzuchu.

Efekty zabiegu Accent Prime na udach:

 • likwidacja cellulitu;
 • wysmuklenie ud;
 • modelowanie pośladków.

Efekty zabiegu Accent Prime na plecach, ramionach:

 • wygładzenie ramion;
 • wymodelowanie pleców.

Efekty zabiegów modelowania ciała ultradźwiękami                     Efekty zabiegów modelowania ciała ultradźwiękami

Zalecenia po zabiegach na ciało z wykorzystaniem ultradźwięków

Zabieg jest szybki (trwa około 20 minut na jeden obszar), bezpieczny i bezbolesny. Pacjenci nie muszą przechodzić okresu rekonwalescencji i mogą cieszyć się lepszym ujędrnieniem oraz wyszczupleniem wybranych obszarów ciała już po pierwszym zabiegu. Zabieg nie pozostawia blizn i stanowi doskonałą alternatywę dla inwazyjnych zabiegów chirurgicznych. Z modelowania ciała falą ultradźwiękową mogą skorzystać mogą pacjenci z każdym typem cery, także alergicy.

Jak często należy powtarzać zabieg modelowania sylwetki?

Zdaniem eksperta

W gabinecie medycyny estetycznej Fabskin rekomendujemy przeprowadzenie serii 6 zabiegów Accent Prime w odstępach 2-tygodniowych. Efekty widoczne są po każdym zabiegu. Zabiegi poprawiają metabolizm organizmu, a to przyczynia się do polepszenia stanu skóry, co obserwujemy poprzez poprawę elastyczności, jędrności i faktury skóry – wyjaśnia lek. medycyny estetycznej, dr Radosław Rzepnikowski

Jak długo utrzymują się efekty modelowania ciała Accent Prime?

Efekty zabiegów utrzymują się długo. Im aktywniejszy fizycznie będzie pacjent, tym dłużej cieszyć będzie się jędrnym i szczupłym ciałem. Ważna jest także dobrze zbilansowana dieta i ogólnie rozumiany zdrowy tryb życia. Serię zabiegów możemy powtórzyć, kiedy wraz z upływem czasu znów poczujemy potrzebę wymodelowania ciała.

Gabinet dermatologii estetycznej Fabskin pomoże Państwu dobrać najlepszy plan leczenia, by oszałamiające efekty zabiegów laserowych utrzymały się jak najdłużej! Zadzwoń i już dzisiaj spraw sobie prezent umawiając się na laserowe usuwanie cellulitu i modelowanie sylwetki.

Chcesz skutecznie zgubić kilka centymetrów w obwodzie?

Skontaktuj się z naszą kliniką medycyny estetycznej Fabskin w Warszawie

☎ (22) 126 80 08

FAQ – najważniejsze pytania dotyczące modelowania sylwetki Accent Prime

Czy zabieg Accent Prime na ciało boli?

Accent Prime to nie jest normalna liposukcja przy użyciu skalpela. Opiera się na używaniu specjalnej głowicy, która wykorzystuje energię ultradźwiękową naprzemiennie z falami radiowymi. Dzięki temu zabieg jest całkowicie bezbolesny dla Pacjenta.

Czy po zabiegu modelowania sylwetki mogą powstawać nierówności tak, jak w przypadku liposukcji metodą chirurgiczną?

Podczas zabiegu Accent Prime nadmiar tłuszczu jest odsysany tylko z tych miejsc, z których jest taka potrzeba. Lekarz ma pełną kontrolę nad przebiegiem zabiegu – ilością odsysania tkanki tłuszczowej. Z tego względu jest to zabieg dedykowany również tym Pacjentom, którzy mają nierówności po tradycyjnej liposukcji.

Ile kosztuje modelowanie ciała falami ultradźwiękowymi?

Cena pojedynczego zabiegu uzależniona jest od partii ciała oraz metody – same fale radiowe lub połączenie fal radiowych i ultradźwięków. Aby szczegółowo poznać ceny, zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem zabiegów Accent Prime Fabskin Warszawa-Bemowo.

Jak szybko po zabiegu można wrócić do codziennych czynnościach?

Zaletą zabiegu jest fakt, że tuż po nim można wrócić do normalnych czynności. Zabieg nie wymaga od Pacjenta przechodzenia okresu rekonwalescencji.

Cennik modelowania sylwetki Accent Prime w Warszawie

[cennik]

Accent Prime (RF i US)CenaFabSkin SpecialsPakiet 4 zabiegów
Twarz (RF - fale radiowe) - lifting i zagęszczenie skóry
1 obszar (Twarz / Szyja / Dekolt)650 zł500 zł1600 zł (400 zł za 1 zabieg)
2 obszary910 zł700 zł2400 zł (600 zł za 1 zabieg)
3 obszary1040 zł800 zł3000 zł (750 zł za 1 zabieg)
Podbródek (RF i US) - ujędrnienie skóry i redukcja tkanki tłuszczowej650 zł500 zł1600 zł (400 zł za 1 zabieg)
Ciało
RF - lifting i zagęszczenie skóry (30 minut)520 zł400 zł1200 zł (300 zł za 1 zabieg)
RF - lifting i zagęszczenie skóry (45 minut)780 zł600 zł2000 zł (500 zł za 1 zabieg)
US - redukcja tkanki tłuszczowej (30 minut)520 zł400 zł1200 zł (300 zł za 1 zabieg)
US - redukcja tkanki tłuszczowej (45 minut)780 zł600 zł2000 zł (500 zł za 1 zabieg)
RF+US (60 minut)1040 zł800 zł4000 zł (1000 zł za 1 zabieg)
RF+US (90 minut)1560 zł1200 zł4000 zł (1000 zł za 1 zabieg)

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ tel: 22 126 80 08