Odmładzanie dłoni – odmładzające zabiegi na dłonie

Mówi się, że wiek kobiety można poznać po dłoniach. Jak wobec tego zatrzymać proces starzenia się skóry dłoni? Co robić, gdy naszym dłoniom daleko do ideału? Z pomocą przychodzi medycyna estetyczna. W klinice medycyny estetycznej Fabskin w Warszawie wykonujemy całe spektrum zabiegów na dłonie, które stanowią doskonałe uzupełnienie domowej pielęgnacji i sprawią, że Twoje dłonie będą wyglądać młodziej.

Starzenie skóry dłoni – jak się objawia?

Starzenie się skóry dłoni to problem wszystkich kobiet – to dłonie najczęściej zdradzają nasz wiek oraz prowadzony tryb życia. Wraz z upływem lat skóra na rękach zaczyna wiotczeć, pojawiają się również w jej obrębie zmarszczki i charakterystyczne brązowe plamy, czyli przebarwienia. To jednak nie jedyne objawy starzenia się skóry dłoni. Wraz z wiekiem skóra staje się cieńsza, bardziej wiotka i przezroczysta, a kości zaczynają się coraz mocniej uwidaczniać. Pomimo że większość tych zmian jest naturalnym efektem starzenia się całego organizmu, u niektórych kobiet występują one już dużo wcześniej – wówczas mówimy o przedwczesnym starzeniu skóry dłoni.

Zauważyłaś, że Twoje dłonie wyglądają nieadekwatnie do wieku?

Skorzystaj z bogatej oferty zabiegów na odmładzanie dłoni w klinice w Warszawie

Przyczyny starzenia się dłoni

Na proces starzenia się dłoni wpływa wiele czynników. Niestety, nie na wszystkie z nich mamy wpływ. Dłonie starzeją się szybciej niż twarz, ponieważ zwykle traktujemy je po macoszemu. Zaniedbujemy ich pielęgnację, nie chronimy przed szkodliwymi detergentami czy promieniowaniem UV. Do tego dochodzi działanie toksyn, niekorzystne warunki atmosferyczne (np. niskie temperatury), twarda woda i przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach. Nic więc dziwnego, że naskórek szybko traci jędrność, a dłonie wyglądają na starsze niż wskazuje na to metryka. Jednak na starzenie się skóry dłoni wpływ mają nie tylko czynniki zewnętrzne. Za starzenie się skóry odpowiada utrata tkanki podskórnej i kolagenu, która postępuje wraz z wiekiem i dotyka każdego, bez wyjątku. Do tego dochodzą jeszcze różnice w budowie skóry dłoni. Różni się ona bowiem od innych części ciała – jest płytko unaczyniona i posiada cieńszą warstwę natłuszczająco-nawilżającą.

Skuteczne metody odmładzania dłoni

Zdaniem eksperta

Proces starzenia się jest naturalnym etapem w życiu każdego z nas. Nie należy się tego bać, a jedynie odpowiednio przygotować. Nie da się tego procesu co prawda uniknąć, ale można go spowolnić dzięki właściwej pielęgnacji, zdrowej diecie, a także dobrze dobranym zabiegom z zakresu medycyny estetycznej i to właśnie współczesna medycyna estetycznej oraz kosmetologia oferują całe spektrum środków do walki z oznakami starzenia się skóry dłoni. Zabiegi odmładzające dłonie pozwalają pozbyć się suchości, drobnych zmarszczek, a nawet przebarwień. Ich zaletą jest to, że efekty w większości przypadków zobaczymy już po pierwszej sesji zabiegowej – mówi lek. medycyny estetycznej, dr Radosław Rzepnikowski.

Odmładzanie rąk w gabinecie medycyny estetycznej – wskazania

Zabiegi na dłonie, które wykonujemy w naszej klinice medycyny estetycznej, dedykowane są wszystkim tym osobom, które chcą przywrócić dłoniom młody wygląd. Dotyczy to skóry pomarszczonej, zwiotczałej na powierzchni grzbietów. Kierowane są one do osób po 40. roku życia, choć nie ma żadnych przeciwwskazań do tego, aby młodsze osoby korzystały z zabiegów odmładzających dłonie w ramach profilaktyki antystarzeniowej.

Odmładzanie skóry dłoni – konsultacja z naszym lekarzem medycyny estetycznej

Każdy zabieg na dłonie wykonywany w naszym gabinecie poprzedza konsultacja z lekarzem medycyny estetycznej, podczas której dobieramy najbardziej optymalną formę terapii. Naszym klientom oferujemy zabiegi na ręce z kwasami, z wykorzystaniem lasera, odmładzanie dłoni kwasem hialuronowym czy osoczem bogatopłytkowym pobieranym z krwi Pacjenta.

Zabiegi na dłonie, zabiegi odmładzające dłonie – nasze propozycje

Poniżej przedstawiamy listę najpopularniejszych zabiegów na suche dłonie z zakresu medycyny estetycznej, które wykonujemy w naszej klinice medycyny estetycznej Warszawa-Bemowo:

Zabieg mikrodermabrazji wodnej na dłonie

Mikrodermabrazja to popularny i nieinwazyjny zabieg wykorzystywany na szeroką skalę w Hollywood, a teraz można go wykonać również w Polsce. Jest on doskonałym rozwiązaniem dla osób, które w błyskawiczny sposób chcą poprawić wygląd swojej skóry – nie tylko twarzy, ale również i dłoni. Nasza nowoczesna metoda łączy bezkryształową mikrodermabrazję, próżnię oraz zastosowanie substancji aktywnych zawierających, m.in. kwas hialuronowy, salicylowy, glikolowy czy antyoksydanty. To innowacyjne połączenie pozwala na jednoczesne oczyszczenie, nawilżenie i odmłodzenie skóry dłoni.

Dowiedz się czym jest mikrodermobrazja. Zapoznaj się z aktualnym cennikiem mikrodermabrazji wodnej.

Laserowe odmładzanie dłoni

Zabieg laserowego odmładzania dłoni wykorzystujący możliwości lasera frakcyjnego. Dzięki temu należy do grupy najskuteczniejszych zabiegów laserowego odmładzania dłoni. Nieinwazyjny laserowy zabieg to trwała metoda odbudowująca skórę, która nie pociąga za sobą długiej rekonwalescencji ani nie wiąże się z bólem. Jej niewątpliwą zaletą jest natychmiastowy efekt, który jest rezultatem działania ultrakrótkiego impulsu lasera w głębokich warstwach skóry. Na skutek mikrouszkodzeń zostaje pobudzona naturalna produkcja kolagenu i fibroblastów, dzięki czemu zmarszczki zostają zredukowane, skóra staje się bardziej jędrna i napięta. Najlepsze efekty odmłodzenia skóry dłoni obserwuje się po serii zabiegów.

Poznaj więcej informacji na temat laser nieablacyjny. Zapoznaj się także ze stroną laser frakcyjny nieablacyjny – cena.

Zabiegi odmładzające skórę dłoni

Laserowe fotoodmładzanie dłoni

Kolejną skuteczną metodą odmładzania dłoni i usuwania przebarwień z grzbietów rąk jest fotoodmładzanie dłoni innowacyjnym laserem. Jest to mało inwazyjny, a zarazem skuteczny zabieg, który pozwala usunąć pierwsze zmarszczki na dłoniach, nieestetyczne przebarwienia po słońcu i piegi. Laser dostarcza do skóry wiązkę promieniowania, która powoduje kontrolowane podgrzewanie skóry. Emitowana przez laser wiązka światła szybko i skutecznie likwiduje efekty fotostarzenia się skóry. Ponadto fala emitowana przez laser doprowadza do zniszczenia nadmiaru barwnika, dzięki czemu przebarwienia stają się mniejsze lub nawet całkowicie znikają. Aby uzyskać jak najlepsze rezultaty, zabieg należy powtórzyć kilkakrotnie.

Dowiedz się więcej na temat fotoodmładzania skóry. Zapoznaj się z aktualnym cennikiem zabiegów fotoodmładzania.

Laserowe usuwanie przebarwień skóry dłoni

Przebarwienia na dłoniach pojawiają się wraz z wiekiem. Mogą być one źródłem wielu kompleksów. Są jednak skuteczne sposoby na usuwanie plam starczych na dłoniach. Jednym z nich jest laserowe usuwanie przebarwień z rąk. W naszym gabinecie stosujemy unikalny laser medyczny. Unikalność zabiegów laserowych tym urządzeniem polega na nanosekundowych impulsach światła laserowego do głębokich warstw skóry. W trakcie terapii działamy wyłącznie na barwnik, bez uszkodzenia zdrowej tkanki. W zależności od rodzaju i intensywności przebarwień zalecane jest wykonanie od 3 do 5 zabiegów w odstępach miesięcznych. Można również zastosować terapię łączoną – wówczas uzyskuje się jeszcze lepsze efekty.

Dowiedz się więcej na temat laserowego usuwania przebarwień. Zapoznaj się z aktualnym cennikiem zabiegów usuwania przebarwień.

Odmładzanie dłoni przez mikronakłuwanie

W naszej ofercie posiadamy skuteczny zabieg odmładzający skórę wykonywany za pomocą niewielkiego urządzenia przypominającego swoim wyglądem długopis. W naturalny sposób pobudza on skórę do odnowy dzięki wykorzystaniu technologii pulsujących igieł, przez które podaje się indywidualnie dopasowany do potrzeb skóry koktajl odżywczy. Efektem zabiegów jest pobudzenie procesów regeneracyjnych skóry. Staje się ona gładsza i bardziej jędrna. Najlepsze efekty w walce z oznakami starzenia się skóry dłoni przynosi zastosowanie terapii łączonej – w połączeniu z osoczem bogatopłytkowym i kwasem hialuronowym lub peelingiem.

Dowiedz się czym jest mikronakłuwanie skóry. Sprawdź też mikronakłuwanie skóry – cennik.

Karboxyterapia – zabieg na młode i gładkie dłonie

Zabieg karboxyterapii polega na wprowadzeniu dwutlenku węgla pod skórę. Efektem takiego działania jest przyspieszenie przepływu krwi, stymulacja do produkcji kolagenu oraz rozbicie nagromadzonego tłuszczu, który następnie zostaje w naturalny sposób wydalony z organizmu. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i komfortowy dla Pacjenta. Po wykonaniu serii zabiegów dłonie są odmłodzone, znikają przebarwienia i drobne zmarszczki, a kolor skóry jest ujednolicony. O liczbie zabiegów decyduje lekarz na podstawie konsultacji wstępnej. Jednak efekty widoczne są już po pierwszej terapii. Ten zabieg polecany jest osobom, które prowadzą aktywny tryb życia i nie mają wiele czasu na upiększanie się, ponieważ daje on szybkie efekty, a sam czas jego trwania również jest krótki.

Dowiedz się więcej na temat karboxyterapii. Zapoznaj się z aktualnym cennikiem zabiegów karboksyterapii.

Mezoterapia igłowa dłoni – zabieg odmładzający dłonie

Mezoterapia igłowa to zabieg pobudzający fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny. Efekt ten uzyskujemy poprzez wprowadzenie w skórę dłoni koktajli odżywczych, w skład których najczęściej wchodzą: kwas hialuronowy, witamina C czy gliceryna. Odmładzanie grzbietów dłoni za pomocą mezoterapii to jeden z najpopularniejszych zabiegów stosowanych obecnie w medycynie estetycznej. Regeneruje i odżywia skórę, jednocześnie opóźniając procesy starzenia się.

Dowiedz się więcej na temat bezbolesnej mezoterapii igłowej. Zapoznaj się z aktualnym cennikiem zabiegów mezoterapii.

Odmładzanie dłoni osoczem bogatopłytkowym

Odmładzanie dłoni osoczem bogatopłytkowym to bardzo skuteczna i bezpieczna metoda walki z oznakami starzenia się skóry. Polega ona na wstrzykiwaniu osocza bogatopłytkowego pod powierzchnię skóry. Dzięki temu ostrzykiwana skóra zyskuje młodszy wygląd, staje się gładsza, odżywiona i jędrna. Osocze pobierane jest z krwi Pacjenta. Zawiera cenne składniki, takie jak komórki i czynniki wzrostu odpowiedzialne za wytwarzanie kolagenu w skórze. Zabieg z osoczem bogatopłytkowym można z powodzeniem łączyć z innymi zabiegami z zakresu medycyny estetycznej.

Dowiedz się więcej na temat odmładzania osoczem bogatopłytkowym. Zapoznaj się z aktualnym cennikiem zabiegów z osoczem bogatopłytkowym.

Głębokie nawilżenie skóry dłoni, odmłodzenie dłoni kwasem hialuronowym

Zabiegi z zastosowaniem kwasu hialuronowego są na szeroką skalę stosowane w medycynie estetycznej do odmładzania grzbietów dłoni i w celu wypełniania zanikowej skóry dłoni. Preparaty wykorzystywane do zabiegów odmładzających na bazie kwasu hialuronowego pozwalają na uzupełnienie braków objętościowych dłoni u osób z dużymi ubytkami tkankowymi, a przy tym redukują drobne zmarszczki. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że kwas hialuronowy występuje naturalnie w naszej skórze – odpowiada on za właściwy poziom nawilżenia i jędrność. Skóra dojrzewająca traci jego znaczne pokłady, przez co staje się wysuszona, zwiotczała i pomarszczona. Kwas hialuronowy wstrzyknięty bezpośrednio pod skórę pozwala uzupełnić niedobory, nawilżyć ją i nadać objętość.

Dowiedz się więcej na temat głębokiego nawilżenia skóry kwasem hialuronowym. Zapoznaj się z aktualnym cennikiem zabiegów z kwasem hialuronowym.

Peelingi medyczne na dłonie

Odpowiednio dobrany peeling jest podstawowym elementem pielęgnacji skóry w każdym wieku. Za pomocą peelingu możemy złuszczyć naskórek, a czasami nawet górne warstwy skóry właściwej, poprawiając w ten sposób kondycję skóry. Peelingi medyczne pomagają przywrócić skórze odpowiednie nawilżenie, wygładzić zmarszczki, ujędrnić czy usunąć drobne przebarwienia. Gwarantują szybką poprawę wyglądu i jakości skóry dłoni. Rodzaj peelingu dobierany jest indywidualnie do potrzeb danego Pacjenta i zależy od stanu skóry.

Dowiedz się więcej na temat peelingów medycznych. Zapoznaj się z aktualnym cennikiem peelingów medycznych.

Młode dłonie – terapia łączona

Najlepsze efekty odmłodzenia skóry dłoni uzyskamy, stosując terapię łączoną. Z myślą o wszystkich tych osobach, którym zależy na spektakularnych i trwałych efektach poprawy wyglądu skóry dłoni, przygotowaliśmy pakiet zabiegów odmładzających dłonie, na który składa się:

  • laserowe fotoodmładzanie dłoni – etap I
  • odmładzająco-nawilżający zabieg na dłonie z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego oraz kwasu hialuronowego – etap II
  • odmłodzenie skóry kwasem hialuronowym (jako alternatywa dla zabiegu nr 2)

Jest to prawdziwa bomba odmładzająca w celu dogłębnej rewitalizacji skóry dłoni.

Dowiedz się więcej na temat łączonych zabiegów na młode dłonie.

Dlaczego warto wybrać nowoczesne metody odmładzania dłoni właśnie w naszej klinice?

Po pierwsze jesteśmy renomowaną kliniką, która mieści się w stolicy naszego kraju – w Warszawie. Stąd też cieszymy się dużym uznaniem klientów zarówno z samej Warszawy, jak i z miast ościennych. Nasz zespół to ludzie pełni pasji i zaangażowania, którzy odbyli specjalistyczne szkolenia w swoim fachu. Wszystkie konsultacje oraz każdy zabieg odmładzający na dłonie przeprowadza lekarz medycyny estetycznej lub kosmetolog. Masz więc pewność, że trafisz pod oko specjalisty, który zna się na rzeczy. Dla naszej firmy najważniejsze jest zadowolenie klienta, dlatego do każdej jednostki podchodzimy w sposób indywidualny. Chcemy, by wszyscy byli zadowoleni ze spektakularnych efektów, jakie dają zabiegi na stare ręce, dlatego też naszym celem jest przekazanie wszystkich najważniejszych informacji na temat każdego zabiegu, jaki wykonujemy. Z chęcią pomożemy też dobrać Ci usługę, której faktycznie potrzebujesz. Jeżeli występują u Ciebie jakieś przeciwwskazania do zabiegu, wspólnie znajdziemy rozwiązanie.

Co oferuje klinika Fabskin?

Medycyna estetyczna jest dla nas czymś więcej niż zawodem. Niestrudzenie pogłębiamy naszą wiedzę i stosujemy nowoczesne metody odmładzania dłoni, które są w naszym kraju wciąż mało popularne. Sprzęt, którego używamy, jest najwyższej klasy. Dbamy także o to, by wszystkie urządzenia były przechowywane w sterylnych warunkach. Wszystko z troski o Twoje bezpieczeństwo i poziom satysfakcji. Jeżeli więc marzysz o pięknych dłoniach i nie wiesz, w jaki sposób sprawić, by Twoja skóra znów wyglądała jak w latach młodzieńczych, skorzystaj z naszych usług. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą zabiegów na dłonie, które skierowane są do wszystkich klientów z najróżniejszymi problemami skóry dłoni. Na stronie internetowej Fabskin znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące wszystkich usług, jakie oferujemy. W przypadku pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Z pewnością odpowiemy na każde pytanie. Pamiętaj, jesteśmy na rynku po to, aby Ci pomóc!

Twoim problemem jest zwiotczała skóra na dłoniach?

Zapisz się na konsultacje do naszej kliniki na warszawskim Bemowie

POKAŻ NUMER

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ tel: 22 126 80 08