Czym jest Plexr?

 

Plexr to urządzenie medyczne, którego mechanizm działania opiera się na generowaniu mikrowiązki plazmy. Plexr, czyli tzw. plazmatyczny korektor skóry zmienia obszar skóry dotknięty problemem estetycznym – pozwala na bezinwazyjne usuwania zmian skórnych i niedoskonałości. Plexr znajduje zastosowanie nie tylko w medycynie estetycznej, ale również w stomatologii, ginekologii, a nawet okulistyce. Zabiegi z wykorzystaniem urządzenia Plexr zostały docenione, w 2016 r. produkt dostał nagrodę Perła Dermatologii Estetycznej dla najlepszego urządzenia na rynku.

Plexem posiada również medyczny certyfikat CE >

 

Urządzenie to jest doskonałą alternatywą w leczeniu schorzeń, które do tej pory podlegały tradycyjnym zabiegom z zakresu chirurgii estetycznej (usuwanie znamion, kurzajek, włókniaków, zmarszczek, kurzych łapek, bruzd, korekcja powiek, lifting twarzy). Plexr pozwala na skuteczną korekcję opadającej powieki, która kiedyś była możliwa wyłącznie przy użyciu skalpela. Niechirurgiczna korekcja powieki z użyciem Plexra stymuluje skórę, która ulega redukcji po to, aby ujędrnić włókna kolagenu oraz sublimuje korneocyty bez niszczenia tkanek skórnych.

 

Jak działa Plexr?

 

Działanie Plexra polega na występowaniu łuku elektrycznego. Czynnikiem aktywnym wytwarzanym przez Plexr jest Plazma – rodzaj zjonizowanej materii przypominającej stanem skupienia gaz. Pod wpływem działania Plazmy następuje odparowanie (sublimacja) powierzchniowych korneocytów bez uszkadzania warstwy podskórnej, innych zdrowych tkanek, a co najważniejsze – bez krwawienia. W efekcie z powierzchni skóry zostaje usunięta nieestetyczna zmiana w bardzo krótkim czasie, bezboleśnie i całkowicie bezinwazyjnie.

Przeczytaj broszurę PLEXR > 

Plexr Laser Skalpel
powikłania: brak rzadko,ale mogą się pojawić często
ilość zabiegów: 1-3 minimum 6 1
blizny: brak brak tak
przeciwskazania: brak tak tak