• Praktycznie bezbolesny zabieg
 • Minimalny czas regeneracji
 • Niechirurgiczna blefaroplastyka (plastyka powiek)
 • Niechirurgiczne podniesienie brwi
 • Natychmiastowe i zadziwiające rezultaty

Ujędrnienie skóry za pomocą plazmy Plexr, podniesienie brwi i niechirurgiczny zabieg podniesienia powiek (czyli blefaroplastyka) jest zabiegiem nowoczesnym i rewolucyjnym.
Ta innowacyjna technologia używa plazmy, która powstaje w wyniku jonizacji gazów atmosferycznych, aby stymulować kurczącą się skórę i ujędrniać włókna kolagenowe. Technologia ta nie wykorzystuje skalpela lub lasera do usuwania nadmiaru skóry, i w ten sposób unika się ryzyka związanego z tradycyjną inwazją. Zabieg ten przebiega bez wykonania nacięć, spalania lub usuwania nadmiaru skóry lub tłuszczu.
Zabieg jest wykonywany za pomocą urządzenia Plexr wysyłającego wiązkę w określone miejsce w ciągu jednej minuty z odpowiednim odstępem pomiędzy jedną wiązką a drugą, aby stymulować kurczącą się skórę oraz ujędrniać włókna kolagenowe skóry. Każda wiązka sublimuje niewielkie korneocyty bez wpływu na błonę podstawną i bez krwawienia, i co najważniejsze nie powodując żadnego uszkodzenia tkanek wokół oraz tych pod spodem.
Typowy zabieg trwa nie dłużej niż 30 minut, chociaż pacjenci powinni przyjść na spotkanie godzinę przed planowanym zabiegiem , aby nałożyć krem znieczulający w miejscu zabiegu. Skóra będzie nieznacznie się łuszczyć w ciągu od 3 do 5 dni. Około 70% efektu jest widoczna natychmiast po pierwszym zabiegu, chociaż niektórzy pacjenci mogą potrzebować kilku zabiegów, zależy to od spodziewanego efektu. Bezpośrednio po zabiegu okolice poddane terapii będą lekko zaczerwienione i nieznacznie opuchnięte . Opuchlizna może się nasilić po kilku godzinach od zabiegu i może utrzymywać się do 2-3 dni. Bezpośrednio po zabiegu nakładany jest mokry podkład maskujący pole zabiegowe (Vichy Dermablend) – stosowany jest przez kolejne 7 dni. Już następnego dnia po zabiegu można wrócić do codziennych czynności. Rezultaty widoczne są natychmiast – będą uwidaczniać się w przeciągu następnych 2-4 tygodni.

Ujędrnienie skóry za pomocą plazmy Plexr pytania

Na czym polega zabieg ujędrnienie skóry za pomocą plazmy Plexr?
Ta innowacyjna technologia używa plazmy, która powstaje w wyniku jonizacji gazów atmosferycznych, aby stymulować kurczącą się skórę i ujędrniać włókna kolagenowe. Technologia ta nie wykorzystuje skalpela ani lasera do usuwania nadmiaru skóry, i w ten sposób unika się ryzyka związanego z tradycyjną inwazją. Zabieg ten przebiega bez wykonywania nacięć, spalania lub usuwania nadmiaru skóry lub tłuszczu.

PLEXR – ALTERNATYWA DLA CHIRURGICZNEJ BLEFAROPLASTYKI

PLEXR czyli nieablacyjna dynamiczna blefaroplastyka sublimacyjna jest znakomitą alternatywą dla tradycyjnych metod chirurgicznych głównie ze względu na znakomite efekty estetyczne ale również ze względu na komfort pacjenta podczas zabiegu i podczas procesu gojenia. PLEXR daje optymalne efekty kliniczne, procedura jest prosta i bezpieczna dla pacjentów i nie pozostawia śladów interwencji chirurgicznych.

Twoja konsultacja.

Należy zawsze umówić się na konsultację poprzedzającą zabieg. Podczas konsultacji przeanalizujemy Twoje potrzeby, zbadamy skórę Twojej twarzy i/lub omówimy zakres zabiegu. Absolutnie nie ma konieczności poddawania się zabiegowi, a konsultacja może, ale nie musi prowadzić do zabiegu.

W jakich okolicach można zastosować zabieg ujędrnienia skóry za pomocą plazmy Plexr?

Zabieg ten jest przeprowadzany wyłącznie przez lekarza z zakresu medycyny estetycznej. W klinice FabSkin używamy tego urządzenia głównie do zabiegów:

 • ujędrniających dolną i górną powiekę,
 • do podnoszenia brwi,
 • leczenie utrwalonych głębokich zmarszczek w okolicy oka i okolicy ust (tzw. zmarszczki palacza),
 • usuwanie plam soczewicowatych i opornych przebarwień,
 • usuwanie zmian skórnych, takich jak: angioma, brodawki płaskie, brodawki łojotokowe, włókniaki, rogowacenie słoneczne, kurzajki,
 • leczenie blizn i rozstępów.

Prawa górna powieka po liftingu Plexr lekarza medycyny estetycznej Radosława Rzepnikowskiego

Przed zabiegiem podniesienia brwi lub blefaroplastyki za pomocą plazmy Plexr.

Zanim zdecydujesz się na zabieg, należy umówić się na bezpłatną wstępną konsultację z naszym lekarzem medycyny estetycznej. Podczas konsultacji można omówić wszystkie aspekty zabiegu i zdecydować czy taki zabieg będzie odpowiedni dla Ciebie, a także w jakich okolicach według naszego specjalisty należałoby przeprowadzić ten zabieg.

Podczas zabiegu podniesienia brwi lub blefaroplastyki za pomocą plazmy Plexr.

Chirurgia nieablacyjna, jak mówi sama nazwa tej techniki nie wykorzystuje skalpela lub energii lasera aby usunąć nadmiar skóry, co eliminuje wiele możliwych komplikacji takich interwencji.
Ta technika stosowana w korekcji powiek jest definiowana jako metoda „dynamiczna”, ponieważ pozwala na pełną kontrolę operatora podczas procedury. Pozwala na obserwację efektu w czasie rzeczywistym. Operator może poprosić pacjenta o zamykanie i otwieranie oczu podczas zabiegu i „na żywo” obserwować efekty swojej pracy. Technika ta nazywana jest „nieablacyjną” ponieważ jest przeprowadzana bez usuwania nadmiaru skóry, bez przerywania ciągłości skóry właściwej i bez usuwania nadmiaru tłuszczu.
Procedura ta wykonywana jest przez wykonywanie niewielkich punktów na powierzchni skóry poprzez plazmę generowaną z urządzenia PLEXR, każdy w odległości ok 0,5 mm jeden od drugiego, pozwalając zachować perfekcyjną plastyczność w ruchu powieki aż do zakończenia procedury.
Każdy z tych uzyskanych punktów powoduje sublimację powierzchownych korneocytów bez uszkadzania warstwy podstawnej skóry właściwej, bez krwawienia i co najważniejsze, bez powodowania uszkodzenia i nekrozy otaczających tkanek.
Ponad 5 lat badań klinicznych i obserwacji tysięcy pacjentów wykazało, że dzięki zastosowaniu tej nieablacyjnej techniki możemy uzyskać pożądane napięcie skóry w okolicy oka i w konsekwencji wyeliminować fałdy skóry i zmarszczki mimiczne.
Typowa procedura trwa mniej niż 20 minut a punktowe „strupki” o średnicy mniejszej niż 1 mm utrzymują się od 5 do 7 dni.

Po zabiegu podniesienia brwi lub blefaroplastyki za pomocą plazmy Plexr.

Bezpośrednio po zabiegu okolice poddane terapii będą lekko zaczerwienione i nieznacznie opuchnięte . Opuchlizna może się nasilić po kilku godzinach od zabiegu i może utrzymywać się do 2-3 dni. Bezpośrednio po zabiegu nakładany jest mokry podkład maskujący pole zabiegowe (Vichy Dermablend) – stosowany jest przez kolejne 7 dni. Już następnego dnia po zabiegu można wrócić do codziennych czynności. Rezultaty widoczne są natychmiast – będą uwidaczniać się w przeciągu następnych 2-4 tygodni.

Jak zwiększyć efekty zabiegu plazmą Plexr?

Chociaż łuszczenie się lub przebarwienia mogą zostać usunięte bezpośrednio po zabiegu, radzimy nic z nimi nie robić przez 5-7 dni. Aby zwiększyć efekty zabiegu podnoszenia brwi i niechirurgicznej blefaroplastyki, zalecamy podjęcie następujących kroków: • Unikać nakładania środków kosmetycznych do następnego rana. • Unikać wszystkich źródeł bezpośredniego ciepła, w tym słońca, promieniowania UV, sauny itd. przez około 2 tygodnie. • Zachować szczególną ostrożność aby nie zdrapywać łuszczącej się lub przebarwionej skóry w ciągu pierwszych 5-7 dni.

Czego mogę się spodziewać po pierwszym zabiegu i ile czasu zajmie, aby zauważyć efekty?

 • ok 70% efektu jest widoczna natychmiast po zabiegu
 • nie wyłącza pacjentów z codziennych aktywności
 • pozwala na wykonanie zabiegu korekcji powiek z zachowaniem pełnej ruchomości powieki w trakcie i po zabiegu
 • pełna kontrola operatora podczas wykonywania zabiegu
 • nie wymaga nakładek nagałkowych podczas wykonywania zabiegu
 • zabieg nie wywołuje stanu zapalnego i nekrozy otaczających tkanek

Jak szybko zobaczę rezultaty?

Efekty są widoczne bezpośrednio po zabiegu, jednak stopniowo polepszają się w ciągu kolejnych 2-4 tygodni.

Jak długo utrzymują się efekty zabiegu?

Zabieg stymuluje kurczenie się i skracanie włókien skóry. Efekt jest natychmiastowy, a sam proces trwa do 4 tygodni. Efekt zabiegu zależy od ilości zabiegów oraz od procesu starzenia się, ale ogólnie rezultaty zabiegu mogą utrzymywać się przez kilka lat. Proces starzenia się będzie trwać, a Twoja skóra będzie się rozciągać i luzować się jako część procesu starzenia. Zalecamy powtórzyć zabieg po 12 miesiącach.

Ile zabiegów jest wymagane?

Ilość zabiegów będzie się różnić w poszczególnych przypadkach w zależności od stopnia zwiotczenia skóry, a także od stopnia korekcji i indywidualnych fizjologicznych reakcji na zabieg. Efekty natychmiastowe – widoczne już po 1 zabiegu. W szczególnych przypadkach konieczne jest wykonanie do 3 zabiegów – w odstępach czterdziestodniowych, aby osiągnąć lepsze rezultaty – chociaż mało kto potrzebuje większej ilości wizyt. Jeśli zdecydujesz się na kolejny zabieg, powinien on zostać przeprowadzony w odstępie 6-8 tygodni

Czy zabieg podniesienia brwi I niechirurgicznej blefaroplastyki za pomocą plazmy Plexr jest bezpieczny?

Plexr™ (jest to nazwa urządzenia) jest bezpiecznym zabiegiem, ma pełną aprobatę Unii Europejskiej i posiada certyfikat CE. Dotychczas około 1700 urządzeń Plexr zostało sprzedanych na całym świecie.

Czy zabieg za pomocą plazmy Plexr jest dla mnie odpowiedni?

Jeśli frustruje Cię luźna skóra górnych i/lub dolnych powiek lub ciężkość Twoich brwi i szukasz niechirurgicznego, praktycznie bezbolesnego rozwiązania do ujędrnienia skóry powiek i podniesienia brwi, to zabieg podniesienia brwi i niechirurgicznej blefaroplastyki za pomocą plazmy Plexr może być dobrą decyzją. Zachęcamy naszych potencjalnych pacjentów do umówienia się na bezpośrednią konsultację, abyśmy mogli doradzić czy kwalifikujesz się do tego zabiegu.

Price list plexr

Część ciała Cena PROMOCJA
Powieka dolna 1200 zł 999 zł
Powieka górna 1200 zł 999 zł
Powieka górna + dolna 2200 zł 1799 zł
Usta – „Zmarszczki palacza” 1000 zł
Lifting pozostałych obszarów twarzy i ciała Cena ustalona indywidualnie
Usuwanie pojedynczych zmian skórnych i przebarwień od 300 zł

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ tel: 22 126 80 08