Depilacja laserowa w Dzień Dobry TVN

Jesień to idealny moment na wykonanie lub rozpoczęcie serii wielu zabiegów z zakresu kosmetologii lub medycyny estetycznej. Pacjenci chętniej niż w innych porach roku korzystają z peelingów medycznych, czy laseroterapii, w tym także z depilacji laserowej.

W środę, 9 października na antenie Dzień Dobry TVN został wyemitowany materiał o depilacji laserowej. Redakcja programu DD TVN odwiedziła nas dzień wcześniej, by poznać wszystkie tajniki tego zabiegu i zrealizować w klinice FabSkin nagranie.

Z przyjemnością skorzystaliśmy z okazji, by pochwalić się dwoma nowoczesnymi metodami depilacji laserowej, zaprezentowanymi w materiale Dzień Dobry TVN:

Laser diodowy firmy Palomar do laserowej depilacji w Dzień Dobry TVN

Innowacyjny laser diodowy Palomar, zaprezentowany w materiale Dzień dobry TVN, stosowany jest w zabiegach depilacji ciała (pach, nóg, ud, twarzy, pleców, miejsc intymnych oraz w leczeniu przebarwień. Jest to laser, który działa szybciej, bardziej efektywnie niż pozostałe lasery. Bezpiecznie i trwale usuwa niechciane owłosienie, gwarantując komfort i wygodę na długie lata po zabiegu. Dzięki technologii Photon Recykling światło lasera odbija się od ciała i zostaje ponownie wykorzystane, w związku z czym zabieg jest ekonomiczny i nie szkodzi środowisku.

Depilacja laserowa w Dzień Dobry TVN

Bezbolesna depilacja pach laserem aleksandrytowym w Dzień Dobry TVN

Drugą technologią, którą wykorzystujemy w naszej klinice, opisaną w nagraniu DD TVN, jest laser aleksandrytowy o długości fali 755 nm. Laser ten ze względu na wysoką absorpcję w melaninie najszybciej spośród wykorzystywanych do tej pory na rynku technologii do depilacji laserowej wychwytuje chromofor melaniny. Dzięki temu staje się on skutecznym urządzeniem do depilacji jasnych i cienkich włosów, w których melanina występuje w mniejszych stężeniach. Dzięki szafirowej końcówce głowicy zabieg jest bolesny. To właśnie dlatego laserową depilację pach tym laserem polecamy szczególnie osobom wrażliwym na ból.

Depilacja laserowa w Dzień Dobry TVN

Chcesz wiedzieć, ile kosztuje depilacja laserowa, pokazana w Dzień Dobry TVN?

Sprawdź cennik depilacji laserem diodowym

Sprawdź cennik bezbolesnej depilacji laserem aleksandrytowym

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ tel: 22 126 80 08