Exuviance – witajcie piękne oczy

Zaleca się wykonywanie zabiegu co 21 dni lub jednorazwowo w celu rozjasnienia i regeneracji okolicy oczu ok 5-6 zabiegów.

Exuviance to intensywna pielęgnacja medyczna skierowana do gabinetów kosmetycznych i kosmetyczno-lekarskich. To dostosowane do różnych rodzajów i potrzeb skóry, specjalistyczne zabiegi profesjonalne wsparte wysoko zaawansowaną naukowo, przyjazną w stosowaniu pielęgnacją domową. Zabiegi Exuviance można stosować jako samodzielną terapię, a także łączyć z innymi zabiegami kosmetycznymi lub zabiegami z dermatologii estetycznej, w celu intensyfikacji efektów obu typów zabiegów.
Sercem marki są innowacyjne i zaawansowane technologicznie składniki produktów – molekuły piękna Exuviance – o skuteczności potwierdzonej badaniami klinicznymi, chronione licznymi patentami.
Ponad 40-letnie doświadczenie twórców NeoStrata – laboratorium, z którego wywodzi się marka Exuviance – na rynku dermatologii i dermatologii estetycznej, a także ścisła współpraca z gabinetami kosmetycznymi zaowocowały powstaniem nowej profesjonalnej linii kosmetycznej. Linii, która łączy medyczną innowacyjność, skuteczność i bezpieczeństwo z kosmetyczną przyjemnością i łatwością stosowania.

1. peeling medyczny cytrynowy nakładany na całą okolicę oczu, łącznie z powieką górną i dolną – złuszcza, odświeża, rozjaśnia i napina skórę
2. masaż z serum rozjaśniającym z aktywnym serum rozjaśniającym OptiLight– molekuły piękna intensywnie wybielają i rozświetlają skórę.
3. po masażu nakładane są odmładzające płatki pod oczy z kwasami i retinolem które redukują wszystkie oznaki starzenia się skóry w okolicy oczu

Zabieg Exuviance Professional na okolicę oczu

Oczy, zwierciadło naszej duszyb, są również zwierciadłem naszego wieku. Cienka i delikatna skóra wokół oczu, jako pierwsza zdradza oznaki upływającego czasu. Zmiany zachodzące w okolicy oka rzutują na wygląd całej twarzy, wyraźnie ją postarzając. Drobne linie i zmarszczki, kurze łapki, ciemne obwódki lub obrzęki, opadające powieki.. Zapobieganie im oraz walka z już istniejącymi, to misja specjalna marki Exuviance oraz bardziej inwazyjnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej . Zabieg Exuviance Professional na okolicę wokół oczu „Witajcie piękne oczy!” oparty jest na wyżej wymienionej filozofii trzech kroków piękna Exuviance.

Składniki aktywne zabiegu Exuviance

  • Kwas cytrynowy: działa przeciwstarzeniowo, normalizuje rogowacenie naskórka, redukuje i rozjaśnia przebarwienia, rozświetla skórę, wyrównuje koloryt, poprawia elastyczność i nawodnienie skóry.
  • Antyoksydanty: chronią przed uszkodzeniami środowiskowymi i procesami starzenia, walczą z wolnymi rodnikami.
  • NeoGlukozamina, komórki macierzyste i aminokwasy: stymulują fibroblasty do produkcji kolagenu, przebudowują już uszkodzone włókna kolagenowe, zagęszczają i ujędrniają skórę
  • Oligopeptyd-34: hamowanie transportu melaniny do melanosomów i keratynocytów.
  • Witamina C i cykoria: rozjaśnienie i ujednolicenie kolorytu skóry, działanie naprawcze i ochronne przed promieniowaniem UV oraz anti-aging.

* Istnieje możliwość poszerzenia zabiegu o zabieg przy użyciu lasera Clear Lift -laser frakcyjny nieablacyjny.

Kosmetyki do domowej kuracji dla pacjentów do zakupu w gabinecie Fabskin

  • DELIKATNIE OCZYSZCZAJĄCY KREM MYJĄCY
  • KOMPLEKSOWY KREM INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCY POD OCZY I NA POWIEKI
  • KRYJĄCO-ROZŚWIETLAJĄCY ODMŁADZAJĄCY KOREKTOR POD OCZY SPF 15
  • MIKROMASUJĄCE SERUM NA OBRZĘKI OCZU I POWIEK
  • BIONIC TONIC KURACJA ZŁUSZCZAJĄCA

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ tel: 22 126 80 08