Regulamin cennika

 

Cennik obowiązuje od 1 października 2022r.

Cennik uwzględnia dwa rodzaje cen i jest odmienny dla wizyt u kosmetologów oraz lekarzy medycyny estetycznej

  • Cena podstawowa (Cena) – to standardowa cena pojedynczego zabiegu
  • Ceny pakietowe – wartość całego pakietu oraz cena pojedynczego zabiegu, gdy kupowany i wykonywany jest w pakiecie. Pakiety płatne są z góry. Pakiety ważne są przez rok od momentu ich wykupienia.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z ofert pakietowych dla zabiegów wykonywanych w serii.

Niniejszy Cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. W przypadku rozbieżności między informacjami zamieszczonymi w Cenniku a udzielanymi przez personel FabSkin, obowiązują informacje udzielone przez pracowników kliniki.

Zasady odwoływania wizyt

Zabiegi pacjentów potwierdzane są telefonicznie, mailowo oraz sms-em dwa dni przed wizytą. W przypadku braku potwierdzenia przez pacjenta wizyty do godziny 12.00 w dniu poprzedzającym zostaje ona automatycznie anulowana. Pacjent nie ponosi z tego tytułu żadnych kosztów. Na wypadek nie stawienia się na potwierdzoną wizytę przy kolejnej próbie rezerwacji terminu wymagana będzie wpłata zaliczki w wysokości 100 zł. Nowi pacjenci, którzy odwołali pierwszorazowo umówioną wizytę przy kolejnej rezerwacji również zobowiązani są do uprzedniej wpłaty zaliczki w wysokości 100 zł. Prosimy o terminowe przybywanie na wizyty, spóźnienie powyżej 15 minut może skutkować niemożliwością odbycia wizyty.

W przypadku nieprzybycia na wizytę uprzednio potwierdzoną zaliczka za zabieg kupiony w pakiecie przepada. Wyjątkiem są sytuacje losowe, w tym nagłe zachorowania (o ile zostaną potwierdzone przez pacjenta stosownym oświadczeniem) lub brak zakwalifikowania pacjenta na zabieg przez kosmetologa lub lekarza FabSkin.

Zaliczka

W przypadku zabiegów, na które rezerwujemy dla Państwa 1,5 godziny lub dłużej, prosimy o wpłatę zaliczki 10% wartości usługi w celu zagwarantowania rezerwacji wizyty.

Finansowanie i płatności ratalne MediRaty

Informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z zespołem naszych konsultantów lub wypełnienie bezpłatnego „Formularza Pacjenta„.