Regulamin cennika

Cennik uwzględnia trzy rodzaje cen

  • Cena podstawowa (Cena) – to standardowa cena pojedynczego zabiegu
  • FabSkin Specials – oferta specjalna przygotowana dla pacjentów FabSkin, obowiązująca na pojedynczy zabieg
  • Ceny pakietowe – wartość całego pakietu oraz cena pojedynczego zabiegu, gdy kupowany i wykonywany jest w pakiecie.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z ofert FabSkin Specials oraz ofert pakietowych dla zabiegów wykonywanych w serii.

Niniejszy Cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. W przypadku rozbieżności między informacjami zamieszczonymi w Cenniku a udzielanymi przez personel FabSkin, obowiązują informacje udzielone przez pracowników kliniki.

Zasady odwoływania wizyt

Zabiegi pacjentów potwierdzane są telefonicznie, mailowo oraz sms-em w dniu poprzedzającym wizytę. W przypadku braku potwierdzenia przez pacjenta wizyty do godziny 20.00 w dniu poprzedzającym zostaje ona automatycznie anulowana. Pacjent nie ponosi z tego tytułu żadnych kosztów.

W przypadku nieprzybycia na wizytę uprzednio potwierdzoną zaliczka za zabieg kupiony w pakiecie przepada. Wyjątkiem są sytuacje losowe, w tym nagłe zachorowania (o ile zostaną potwierdzone przez pacjenta stosownym oświadczeniem) lub brak zakwalifikowania pacjenta na zabieg przez kosmetologa lub lekarza FabSkin.

Zaliczka

W przypadku zabiegów, na które rezerwujemy dla Państwa 1,5 godziny lub dłużej, prosimy o wpłatę zaliczki 10% wartości usługi w celu zagwarantowania rezerwacji wizyty.

Finansowanie i płatności ratalne MediRaty

Informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z zespołem naszych konsultantów lub wypełnienie bezpłatnego “Formularza Pacjenta“.