Niemal we wszystkich mediach jest głośno o tym, w jak wspaniały sposób działa na nasza twarz kwas hialuronowy. W szklanych ekranach czy internecie widzimy gwiazdy, które skutecznie poprawiły swoją urodę właśnie przy pomocy tego preparatu. Jak to działa? Czy naprawdę przynosi aż tak spektakularne efekty? Czy jest on współczesną receptą na wieczną młodość? Spróbujemy wyjaśnić wszystkie Twoje wątpliwości w tym artykule. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą profesjonalnych zabiegów, które sprawią, że Twoja twarz będzie promienista i piękna.

Jak działa i co daje kwas hialuronowy na twarz?

Kwas hialuronowy jest podstawowym składnikiem profesjonalnych preparatów, które są używane w branży medycyny estetycznej. Dzięki niemu możliwa jest poprawa kondycji skóry, jej odpowiednie nawilżenie, wzbogacenie o substancje odżywcze, a także uelastycznia i regeneruje skórę. Jest to naturalny preparat, ponieważ występuje on w organizmie człowieka, jednak z wiekiem, produkujemy go znacznie mniej. Stąd też pierwsze oznaki starzenia się organizmu najczęściej są widoczne właśnie w obrębie twarzy. Kwas hialuronowy na twarz jest stosowany powszechnie, ponieważ jest bezpieczną i nieinwazyjną metodą, która korzystnie wpływa na nasz wygląd. Prawidłowo podany preparat daje spektakularne efekty zaraz po zakończeniu zabiegu. Sam proces jego podania powinien być wykonany przez osoby, które są do tego specjalnie przeszkolone – zwykle są to lekarze medycyny estetycznej oraz kosmetolodzy z wieloletnim stażem. Zabieg z użyciem kwasu polega na wstrzyknięciu przy użyciu specjalnej igły preparatu w głąb naskórka w miejscu, które chcemy zregenerować. Jest on stosowany miejscowo, dlatego też najczęściej wymagane jest podanie przed jego użyciem punktowego znieczulenia. Ma ono najczęściej formę kremu. Czasami, w przypadku pacjentów o niskim progu bólowym, lekarz decyduje się na podanie silniejszego środka. Sam zabieg trwa od kilkudziesięciu minut do półtorej godziny. Po tym czasie nie wymagana jest rekonwalescencja, dlatego też możesz natychmiast powrócić do swoich codziennych obowiązków. Należy podkreślić, że zabieg kwasem hialuronowym na twarz powinien być przeprowadzany w warunkach klinicznych, dlatego też przed zdecydowaniem się na niego, należy upewnić się, że przeprowadzająca go osoba posiada sprzęt jednorazowego użytku oraz dochowuje wszelkich zasad bezpieczeństwa. Jeżeli chcesz zastosować kwas hialuronowy na twarz i zastanawiasz się co on daje, to powinieneś zapoznać się ze szczegółowym opisem każdego zabiegu, na jaki się zdecydujesz. W szczególności należy wykluczyć, czy nie istnieją żadne przeciwwskazania co do jego podania. Po aplikacji skóra niemal natychmiastowo staje się odświeżona, a Ty odczujesz ulgę.

Jak stosować kwas hialuronowy na twarz?

Przestrzegamy, aby samodzielnie nie stosować produktów, które służą do wykonywania zabiegów poprawiających estetykę skóry przez profesjonalistów. Inną kwestią jest używanie produktów takich jak kremy czy żele, które zabierają kwas hialuronowy. Jeżeli nie wiesz, jak je stosować, zapoznaj się z ulotką informacyjną lub zapytaj o to farmaceutę. Tego typu kosmetyki nie przyniosą takich samych efektów, jak zastrzyki podskórne, które możesz wykonać w naszej klinice. W naszej bogatej ofercie możesz wybierać spośród wielu zabiegów, które wpłyną korzystnie nie tylko na skórę Twojej twarzy, ale pozwolą cieszyć Ci się spektakularnymi efektami odmłodzenia przez długi czas. Nie działają one powierzchownie.

Efekty stosowania kwasu na twarz

Jak już wspomnieliśmy w tym artykule, na pierwsze efekty działania kwasu hialuronowego nie musisz długi czekać. Tak naprawdę są one widoczne gołym okiem zaraz po zakończeniu pełnego zabiegu. Co prawda twarz może być wtedy opuchnięta, jednak wszelkie dolegliwości zazwyczaj samoczynnie ustępują po upływie kilku dni. Po tym czasie skóra zaczyna proces regeneracji i odżywienia. Kwas hialuronowy na twarz pełne efekty daje po upływie około tygodni. Wtedy skóra staje się doskonale nawilżona i elastyczna, co można wyczuć nawet dotykając się delikatnie po twarzy. Zmarszczki ulegają znacznemu spłyceniu. Powraca jej dawna jędrność i sprężystość. Jest odpowiednio napięta, co sprawia, że poprawie ulega także cały owal twarzy. Zazwyczaj jeden zabieg wystarcza na okres od około 6 miesięcy do aż 18 miesięcy. Wtedy należy go powtórzyć.

Kwas hialuronowy w medycynie estetycznej

Kwas hialuronowy na twarz ma coraz lepsze opinie nie tylko na całym świecie, ale i w Polsce. Nowoczesna kosmetologia estetyczna stanowi ważny element całej branży kosmetycznej. Powstaje coraz więcej kursów, które mają na celu odpowiednio przeszkolić kosmetologów oraz lekarzy, w jaki sposób prawidłowo podawać Klientom kwas hialuronowy. Na rynku pojawia się także więcej preparatów, które są coraz bardziej skuteczne w walce z niechcianymi zmarszczkami. Ważne jednak, by wybierać jedynie sprawdzone placówki, które się tym zajmują. Mimo, iż zabieg z użyciem kwasu hialuronowego na twarz należy do bezpiecznych, to jednak nie warto powierzać swojego zdrowia i wyglądu w ręce osób, które się na tym nie znają. Profesjonalne kliniki mają przystosowane pomieszczenia, w których w odpowiedniej temperaturze i specjalnych pojemnikach są przygotowane preparaty służące do aplikacji podskórnej. Nasza firma jest jedną z profesjonalnych Klinik, które cieszą się dobrą renomą nie tylko w Warszawie, ale i w całej Polsce. Nasz personel posiada specjalistyczne dyplomy, które potwierdzają ich szeroką wiedzę, którą wykorzystują w trakcie przeprowadzania zabiegów.

Zabiegi kwasem hialuronowym na twarz w klinice Fabskin

W zależności od tego, co zamierzasz poprawić, nasi eksperci pomogą Ci się zapoznać z całym przebiegiem zabiegu, przeprowadzą z Tobą także wywiad informacyjny, który pozwoli na odpowiednie dobranie produktu. Wykonujemy przede wszystkim takie zabiegi na twarz jak:

Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny, ponieważ dla nas najważniejsze jest Państwa zadowolenie. Stawiamy także na wysoką jakość wszystkich produktów, jakich używamy do wykonywania zabiegów. Posiadamy specjalistycznie przeszkolony personel, który chętnie służy pomocą oraz wyjaśni szczegółowo na czym polega konkretny zabieg i jakich efektów można się po nim spodziewać. Używamy także wysokiej klasy sprzętu i dbamy o sterylność naszej kliniki.

Opinie klientów

Kwas hialuronowy na twarz ma coraz więcej zwolenników. Nasi Klienci cenią sobie przede wszystkim wysoką jakość preparatów, jakich używamy, jak również szczegółowy wywiad, który specjalista przeprowadza z Klientem przed przeprowadzeniem zabiegu. Staramy się w sposób klarowny wyjaśnić wszystkie wątpliwości oraz przedstawić efekty, jakich może się on spodziewać. Mamy także jasny i przejrzysty cennik. Jeżeli więc wybierzesz kwas hialuronowy – cena zabiegu będzie wcześniej z Tobą uzgodniona. Już dziś zapoznaj się z naszą ofertą i umów się na konsultację.