Jędrne usta wizytówką kobiety

Usta od zawsze uważane były za jeden z najbardziej pociągających i determinujących kobiecość elementów wyglądu zewnętrznego. Wyraźne, jędrne, kształtne – przyciągają spojrzenia i budzą zazdrość. Świadczą o zmysłowości i pobudzają wyobraźnię. Warto zadbać, aby nasze usta odznaczały się i zawsze wyglądały pięknie. Usta stanowią ostateczne dopełnienie perfekcyjnego wyglądu, kiedy są zbyt małe, wąskie, czy nierówne – potrafią deformować nawet najładniejszą twarz.

Bezpieczeństwo powiększania ust

Kobiety na całym świecie chętnie sięgają po preparaty z kwasem hialuronowym, mającym wyrównać kontury ich ust i zapewnić im dziewczęcą jędrność. Pamiętać należy, że jedynie zabiegi przeprowadzane w profesjonalnym gabinecie przez wykwalifikowanego lekarza gwarantują powodzenie zabiegu i zminimalizowanie działań niepożądanych, a te mogą pojawić w różnym natężeniu, najczęściej w formie obrzęków, zaczerwień, niewielkich kolorowym plam w obszarze iniekcji. Na szczęście problemy te samoistnie znikają w ciągu maksymalnie kilku dni i nic nie stoi na przeszkodzie, aby ukryć je przy pomocy delikatnego makijażu

Przeciwwskazania do powiększania ust

Konsultacja z lekarzem specjalistą w gabinecie medycyny estetycznej FABSKIN, to podstawa bezpiecznego i skutecznie przeprowadzonego zabiegu powiększania ust. Najgroźniejsze są oczywiście alergie, które trzeba wykluczyć przed zastosowaniem kwasu hialuronowego. Również stany zapalne w organizmie pacjenta mogą stanowić czasowe przeciwwskazanie do powiększenia ust.

Efekty powiększania ust Warszawa Fabskin

Efekty zabiegu powiększania ust w gabinecie Fabskin w Warszawie są natychmiastowe i mogą być powtarzane, zgodnie z ustalonym przez lekarza harmonogramem. Kwas hialuronowy wchłania się w okolicach ust po upływie około 6-10 miesięcy. Podobnie jak w przypadku innych zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego, nawet po całkowitym wchłonięciu się preparatu, usta wyglądają lepiej, niż przed zabiegiem.

Dlaczego warto?

Ponieważ z upływem lat delikatna skóra ust odwadnia się i staje się mniej jędrna. Twarz zmienia się, przez co usta w naturalny sposób przemieszczają się ku dołowi, tracąc na kształcie i wyrazistości. Usta podlegają wysokiej aktywności przez całe życie i należy im się wyjątkowe traktowanie, w celu zachowania ich najlepszych walorów.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym przywraca nawilżenie i ujędrnia usta. Usta stają się widocznie większe i pełniejsze. Podnoszą się kąciki ust, redukcji ulegają niewielkie zmarszczki.

Wypełnianie ust kwasem hialuronowym, to zabieg dla osób, które z biegiem lat pragną poprawić estetykę swojego wyglądu, a także osób młodych, które marzą o pełniejszych, bardziej jędrnych i ponętnych ustach. Zawsze z naturalnym efektem i w bezpieczny sposób. FABSKIN w Warszawie – gabinet dermatologii estetycznej.

powiększenie ust warszawa kwas hialuronowy juvederm volbella
WYPEŁNIACZE- Kwas HialuronowyCenaPromocje
Princess Volume – 1 ml800 zł
Juvederm Volbella – 1 ml1100 zł
Juvederm ULTRA 2 – 1 amp. 0, 55 ml / 2 amp. 1,1 ml600 / 1100 zł2 amp. 999 zł
Juvederm ULTRA 3 – 0,8 ml800 zł
Juvederm ULTRA 4 – 0,8 ml900 zł
Juvederm Volift – technologia VYCROSS 1 ml1100 zł
Orientacyjna ilość potrzebnego kwasu hialuronowego: bruzdy nosowo-wargowe 1-2 ml, zmarszczki poniżej kącików ust „linie marionetki” 1 ml, powiększenie kości policzkowych 2 ml, dolina łez tzn. cienie i doły pod oczami 0,5-1 ml
USTA – Kwas Hialuronowy
Modelowanie, powiększenie, podniesienie kącików ust, nawilżenie
CenaPromocje
Juvederm ULTRA SMILE – 1 amp. 0, 55 ml /2 amp. 1,1ml600 / 1100 zł2 amp. 999 zł
Juvederm Volbella – technologia VYCROSS 1 ml1100 zł
Juvederm ULTRA 2 – 1 amp. 0, 55 ml / 2 amp. 1,1 ml600 / 1100 zł2 amp. 999 zł
USTA – WOLUMETRIA TWARZY
Korekcja ojętości, miękki lifting, wypełninie okolic kości policzkowych, modelowanie linii żuchwy
CenaPromocje
Princess Volume – 1 ml800 zł
Juvederm Voluma – 1 ml / 2 ml1200 / 2000 zł2 ml 999 zł
POWIĘKSZENIE ŻWACZY / BRODYCena
Powiększenie żwaczy / brody 3-5 ampułek2400 / 4000 zł
Konsultacja i ustalenie indywidualnego planu zabiegówbezpłatnie
Wizyta kontrolna po zabiegubezpłatnie