Rewitalizacja skóry twarzy i ciała

Preparaty kwasu hialuronowego

Dla przywrócenia skórze twarzy, szyj, dekoltu i dłoni młodszego wyglądu, centrum medycyny estetycznej FABSKIN korzysta z innowacyjnych preparatów na bazie częściowo stabilizowanego kwasu hialuronowego, jak Restylane Vital opartego na żelu NASHA. Jest to produkt o wydłużonym czasie działania, w pełni bezpieczny i charakteryzujący się wysoką skutecznością. Pacjentki cenią sobie zabieg rewitalizacji przy użyciu Restylane Vital, ponieważ ma on zdolność odbudowy kolagenu, naturalnego budulca skóry. W efekcie, po zabiegu, skóra pozostaje jędrna, odmłodzona i wyraźnie bardziej witalna.

Rewitalizacja sory twarzy

Dla wszystkich osób, które myślą o liftingu i utraciły elastyczność skóry. Także dla wyjątkowych wrażliwców i alergików, gdyż rewitalizacja z Restylane Vital jest zupełnie naturalna.

Restylane Vital na żelu NASHA

Zabieg

Preparat wstrzykiwany jest po skórę przy pomocy cienkiej igły. Jak przy wszystkich tego typu zabiegach dla większego komfortu można użyć maści znieczulającej. Zabieg trwa 15-25 minut. Na kilka dni przed zabiegiem nie zaleca się przyjmować leków przeciwkrzepliwych i aspiryny. Dokładnych informacji udzieli lekarz podczas diagnostyki. Po zabiegu można powrócić do codziennych czynności, należy jedynie unikać wizyt w solarium, mocnego nasłonecznienia i zimna. Do częstych niedogodności po zabiegu, zalicza się kilkudniowe siniaki, obrzęki i zaczerwienienia. Można do ich retuszu użyć makijażu.

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, zaleca się wykonanie 3-4 zabiegów przy użyciu Restylane Vital, które wykonywać można co ok. 4 tygodnie. FABSKIN zapraszam – Twoja skóra młoda na nowo.