Radiesse. Innowacyjne wypełnianie zmarszczek

Radiesse skureczna korekta konturu

Usuwanie zmarszczek na długo

Radiesse nie jest naturalnym składnikiem skóry. Jest to preparat zawierający w swoim składzie hydroksyapatyt wapnia regenerujący skórę. Jego fenomen opiera się na inteligentnym procesie wypełnienia ubytków tam, gdzie wcześniej skóra była jędrna i mocna. Dzięki temu twarz przybiera bardzo naturalny i wyraźnie młodszy wygląd. Drugą niewątpliwą zaletą Radiesse jest czas utrzymywania się pozytywnych efektów, nawet do dwóch lat!

proces starzenia

Bezpieczna korekta nawet bardzo głębokich zmarszczek

Gabinet medycyny estetycznej FABSKIN w Warszawie używa wypełniacza zmarszczek Radiesse, gdyż ten został pozytywnie oznaczony przez FDA, czyli Amerykański Federalny Urząd do Rejestracji Żywności i Leków. Według Urzędu Radiesse bezpiecznie usuwa nawet głębokie zmarszczki, oraz fałdy wokół ust i nosa. Po zabiegu z wykorzystaniem Radiesse mogą pojawić się oczywiście, trwające do kilku dni, działania niepożądane, jak opuchnięcia, zaczerwienienia, czy przebarwienia. Nie są one niebezpieczne i mogą być korygowane makijażem.

działanie radiesse

Nowy kształt twarzy

Z wiekiem kształt twarzy zmienia się. Zmieniają się jej proporcje i na skutek utraty elastyczności, oraz działania grawitacji twarz dosłownie opada w dół. Radiesse działa w ten sposób, że przywraca młodzieńczy kształt twarzy, modelując jej kontury i symetryczność.

Czujesz się młodo? Okaż to swoją wyrazistą twarzą!

Radiesse może być stosowany do usuwania i wygładzania zmarszczek na twarzy, szyji, dekolcie oraz dłoniach. Koryguje kształt twarzy, sprzyja produkcji kolagenu, na długo pozostawiając twarz młodą, świeżą i wygładzoną.

gdzie stosujemy radiesse