Neostrata – oczyszczanie cera trądzikowa

Neostrata® to zaawansowane naukowo i polecane przez lekarzy preparaty pielęgnacyjne o potwierdzonej klinicznie skuteczności, które wyraźnie regenerują i poprawiają kondycję skóry. Poczujesz się piękna, gdy zauważysz jak szybkie i korzystne zmiany zachodzą w Twojej skórze dzięki Neostrata®.

Preparaty Neostrata® to produkty o udowodnionej skuteczności. Przeznaczone są dla każdego rodzaju skóry dotkniętej różnorodnymi problemami, takimi jak: fotostarzenie, trądzik różowaty, hiperpigmentacja, nadmierna suchość czy trądzik pospolity.Twórcy marki Neostrata znani z niespotykanej i niedoścignionej pasji w dziedzinie dermatologii, ciągłe udoskonalają opracowywane przez siebie formuły. Tworzą innowacje naukowe, badania kliniczne publikują w każdym istotnym czasopiśmie medycznym/dermatologicznym, mogą się pochwalić patentami zarówno amerykańskimi, jak i zagranicznymi.

w Gabinecie Fabskin wykonujemy kompleksowe zabiegi dla cery trądzikowej bazując na zaawansowanych peelingach medycznych marki Neostrata oraz kosmetykach odpowiednio dobranych do skóry twarzy pacjenta. Aby osiągnąć najlepszy efekt terapeutyczny zalecamy łączenie zabiegów oczyszczania chemcznego , kawitacyjnego wraz z oczyszczaniem manualnym.

Proponowane zabiegi kompleksowe to:

 • Zabieg oczyszczenia peeling kawitacyjny + maska + krem
 • Zabieg oczyszczenia peeling kawitacyjny + oczyszczanie manualne+maska + krem
 • Zabieg oczyszczenia peeling kwasami Neostrata +maska + krem

Peeling kawitacyjny to nowoczesna metoda wykorzystywana do bezbolesnego i głębokiego oczyszczania skóry, doskonała alternatywa dla tradycyjnej metody manualnego oczyszczania twarzy. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek skóry następuje w sposób bezpieczny i pozbawiony efektów ubocznych.
Zabieg wykonywany jest przy pomocy fal ultradźwiękowych, które po połączeniu ze zwilżoną skórą wywołują efekt kawitacji. Rozpylona na skórze woda tworzy mikroskopijne pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem, które pod wpływem drgań ultradźwiękowych gwałtownie pękają. W wyniku tych działań dochodzi do rozbicia martwych komórek i odsłonięcia nowej warstwy skóry. Peeling kawitacyjny jest bezbolesnym i bezpieczny.Głównym efektem peelingu kawitacyjnego jest , uzyskanie odświeżonej i oczyszczonej skóry, oprócz efektu świeżości, skóra zyskuje poprawę krążenia, w skutek dotleniającego, nawilżającego i odmładzającego skórę mikro-masażu wywołanego drganiami fal ultradźwiękowych.
Peeling ultradźwiękowy przygotowuje również skórę do innych zabiegów kosmetycznych oraz zabiegów z zakresu laseroterapii.Może być wykonywany na twarzy, dłoniach oraz plecach. Nie zaleca się stosowania zabiegu na miejsca, w których występuje lekkie krwawienie, niewygojony stan zapalny skóry czy łuszczyca.

Wskazania:

 • rozszerzone pory,
 • skóra przetłuszczająca,
 • skóra zmęczona słońcem i wymagająca regeneracji,
 • trądzik pospolity (zaskórnikowy, grudkowy),
 • zaskórniki

Przeciwwskazania:

 • ciąża,
 • choroby nowotworowe,
 • metalowe implanty w ciele (np. rozrusznik serca),
 • ostry stan zapalny,
 • zakrzepowe zapalenie żył.

Oczyszczanie manualne twarzy, jest to zabieg od którego powinno się rozpocząć pielęgnację skóry lub jej leczenie. Oczyszczanie manualne przeprowadza się na skórze twarzy, dekoltu i plecach .Najczęstsze problemy skórne to: zaskórniki, prosaki i kaszaki.

Peeling medyczny, jest jednym z najpopularniejszych na świecie zabiegów medycyny estetycznej. Stosowany regularnie pomaga dłużej zachować świeży, młody wygląd, a także wygrać z problemami skórnymi, jak nadmierne przetłuszczanie cery, zanieczyszczenia, trądzik, przebarwienia, zasinienia, blizny. Szczególnie polecamy peelingi osobom:

 • borykającymi się z bliznami po trądziku
 • z nieregularnym kolorytem cery
 • mających problemy po nadmiernym opalaniu i solarium
 • z zaskórnikami i rozszerzonymi porami
 • z trądzikiem i wypryskami
 • cierpiących na częste uczucie zmęczenia cery

Peelingi medyczne z kwasami może być przeprowadzany bezpiecznie jedynie w gabinetach estetycznych, gdyż ważne jest tu odpowiednie przygotowanie preparatu z substancji chemicznych, które stosowane samodzielnie mogą uszkodzić naskórek. Odpowiednie stężenie kwasu, przygotowanie przed zabiegiem, nałożenie i trzymanie substancji, to wszystko prawidłowo wykonana jedynie specjalista medycyny estetyczny.Efekty peelingu są zwykle natychmiastowe, lub widoczne po kilku dniach. Najlepsze efekty przyniesie seria zabiegów wykonywanych regularnie. Nie zawsze muszą to być peelingi oparte na tych samych składnikach.

Maska z glinką – Głęboko i intensywnie oczyszczająca i rewitalizuje skórę twarzy. Chłodzi skórę i usuwa toksyny. Substancje aktywne jakie można znaleźć w masce to: glinka porcelanowa, glukonolakton, glukoheptonolakton, kwas laktobionowy, witaminy A, C i E, ekstrakt z miodu, ekstrakty roślinne z zielonej herbaty, papai, akacji, lecytyna, proteiny ryżowe.

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ tel: 22 126 80 08