ZABIEG RADIANCE DNA – KOMPLEKSOWA KURACJA ODMŁADZAJĄCA ANTI AGE

CZAS TRWANIA – 60-90 minut

Mesoestetic (Hiszpania) – to specjalista w tworzeniu zaawansowanych technologicznie i bezpiecznych w stosowaniu preparatów wykorzystywanych w zabiegach medycyny estetycznej:
Od 1984 roku aż do dzisiaj firma mesoestetic® zyskała opinię referencyjnej firmy w sektorze medycyny estetycznej dzięki ciągłemu dążeniu do udoskonalania produktów, stałemu rozwojowi i licznym innowacjom. Założyciele firmy – Joan Carles Font i José Almansa mają ogromne doświadczenie w zakresie farmacji. Firma opracowała szereg produktów najwyższej jakości potwierdzonej badaniami naukowymi.

Zabieg detoksykacyjny , poprawia elastyczność skóry stymuluje metabolizm komórek

  • oczyszczenie skóry twarzy i dekoltu (peeling medyczny lub laser Clear Lift)
  • liftingujący masaż przy użyciu odbudowującego serum DNA
  • okluzyjna maska wykonana z nano włókien 3D Cristal Fiber Mask DNA
  • zabezpieczenie kremem intensywnie remodelującym o kompleksowym działaniu przeciwstarzeniowym Radiance DNA

Radiance DNA – kompleksowa kuracja odmładzająca, odwraca zmiany w DNA komórek, zawiera unikalny (meso) recovery complex – stworzona na bazie doświadczeń medycznych mesoestetic.

SERUM – głęboko odbudowuje i zagęszcza skórę.Stymuluje metabolizm komórek skóry.Substancje aktywne: 10% (meso) recovery comeplex. DMAE: efekt napięcia i liftingu, ELASTYNA: poprawia elastyczność i nawilżenia skóry.

Maska z nanowłókien 3D na twarz i szyję. Odbudowuje, zagęszcza i odmładza skórę – w 100% naturalna, bezpieczna i higieniczna. Zawiera dwa oddzielne płaty, które idealnie dopasowują się do fizjonomii twarzy i szyi. Zapewnia działanie okluzyjne, poprawiając w ten sposób przenikliwość i skuteczność działania substancji aktywnych. Daje natychmiastowy efekt poprawy napięcia skóry. Substancje aktywne: ACETYL HEXAPEPTIDE – działa przeciwstarzeniowo, WYCIĄG Z MALACHITU – oczyszcza, drenuje i detoksykuje skórę, WYCIĄG Z WODOROSTÓW MORSKICH – poprawia elastyczność skóry, KOENZYM Q10 – działa silnie antyoksydacyjne.

Serum remodelujące – Modeluje kontur twarzy i skutecznie zmniejsza zmarszczki. Skoncentrowane serum, którego formuła pozwala na odnowę i odbudowę skóry głęboko od wewnątrz. Zapewnia spójność komórek, ma silne właściwości odmładzające. Unikalny (meso) recovery complex w synergii z substancjami aktywnymi działa intensywnie przeciwstarzeniowo. Znacząco poprawia napięcie skóry, pobudza produkcję kolagenu i wzmacnia macierz skóry właściwej, przywracając prawidłowe połączenie pomiędzy naskórkiem a skórą właściwą. Zagęszcza skórę i przywraca owal twarzy, skóra staje się grubsza, a zmarszczki wyraźnie wygładzone.

* Zalecane poszerzenie zabiegu o zabieg przy użyciu lasera Clear Lift -laser frakcyjny nieablacyjny.

Clear Lift – Bezbolesny lifting z laserem frakcyjny Q-Switch – nawet dla skóry wrażliwej!

Jedyny taki na polskim rynku nieablacyjny laser frakcyjny Q-Switch. Zabieg jest praktycznie bezbolesny, nie pozostawia śladów na skórze, a chwilę później pacjenci mogą spokojnie powrócić do swoich codziennych czynności. Z laserem Alma Clear Lift teraz także pacjenci ze skórą wrażliwą i bardzo wrażliwą mogą sprawić sobie lifting dermatologiczny. Nowoczesny laser frakcyjny Alma Clear Lift Q-Switched, z którego korzystamy w naszym gabinecie Fabskin w Warszawie jest innowacyjnym urządzeniem, który podczas swojego działania wykorzystuje technologię Q-Switch. Jest to technologia charakteryzująca się krótkim impulsem o wysokiej energii., który skutecznie wnika wgłąb skóry. Laser Alma Clear Lift wykorzystywany jest z powodzeniem w celu ujędrniania skóry bez pomocy skalpela. Idealnie ujędrnia skórę, likwiduje zmarszczki, oznaki starzenia się i regeneruje tkankę. Już dzisiaj lifting bez skalpela jest możliwy właśnie dzięki nowoczesnej technologii lasera Alma Clear Lift.

Kosmetyki do pielęgnacji domowej dla pacjentów do zakupu w gabinecie Fabskin:

  • Radiance DNA krem modelujący na noc – krem w naturalny sposób wykorzystuje spadek metabolizmu komórkowego w nocy podczas odpoczynku i stymuluje aktywność genów odpowiedzialnych za odnowę skóry w czasie snu. Unikalny [meso] recovery kompleks® i chronogen umożliwiają zrównoważenie procesów aktywności i odpoczynku, ponadto naprawiają uszkodzenia w DNA, które zachodzą w komórkach w ciągu dnia.
  • Radiance DNA krem modelujący oko – wyjątkowa formuła stworzona dla kompleksowej korekcji konturu oka o potrójnym działaniu: przeciwzmarszczkowym.
  • Radiance DNA krem modelujący na dzień SPF15 – krem przeciwstarzeniowy z ochroną przeciwsłoneczną SPF 15

Zobacz również :