ZABIEG RADIANCE DNA – KOMPLEKSOWA KURACJA ODMŁADZAJĄCA ANTI AGE

CZAS TRWANIA – 60-90 minut

Mesoestetic (Hiszpania) – to specjalista w tworzeniu zaawansowanych technologicznie i bezpiecznych w stosowaniu preparatów wykorzystywanych w zabiegach medycyny estetycznej:
Od 1984 roku aż do dzisiaj firma mesoestetic® zyskała opinię referencyjnej firmy w sektorze medycyny estetycznej dzięki ciągłemu dążeniu do udoskonalania produktów, stałemu rozwojowi i licznym innowacjom. Założyciele firmy – Joan Carles Font i José Almansa mają ogromne doświadczenie w zakresie farmacji. Firma opracowała szereg produktów najwyższej jakości potwierdzonej badaniami naukowymi.

Zabieg detoksykacyjny , poprawia elastyczność skóry stymuluje metabolizm komórek

 • oczyszczenie skóry twarzy i dekoltu (peeling medyczny lub laser Clear Lift)
 • liftingujący masaż przy użyciu odbudowującego serum DNA
 • okluzyjna maska wykonana z nano włókien 3D Cristal Fiber Mask DNA
 • zabezpieczenie kremem intensywnie remodelującym o kompleksowym działaniu przeciwstarzeniowym Radiance DNA

Radiance DNA – kompleksowa kuracja odmładzająca, odwraca zmiany w DNA komórek, zawiera unikalny (meso) recovery complex – stworzona na bazie doświadczeń medycznych mesoestetic.

SERUM – głęboko odbudowuje i zagęszcza skórę.Stymuluje metabolizm komórek skóry.Substancje aktywne: 10% (meso) recovery comeplex. DMAE: efekt napięcia i liftingu, ELASTYNA: poprawia elastyczność i nawilżenia skóry.

Maska z nanowłókien 3D na twarz i szyję. Odbudowuje, zagęszcza i odmładza skórę – w 100% naturalna, bezpieczna i higieniczna. Zawiera dwa oddzielne płaty, które idealnie dopasowują się do fizjonomii twarzy i szyi. Zapewnia działanie okluzyjne, poprawiając w ten sposób przenikliwość i skuteczność działania substancji aktywnych. Daje natychmiastowy efekt poprawy napięcia skóry. Substancje aktywne: ACETYL HEXAPEPTIDE – działa przeciwstarzeniowo, WYCIĄG Z MALACHITU – oczyszcza, drenuje i detoksykuje skórę, WYCIĄG Z WODOROSTÓW MORSKICH – poprawia elastyczność skóry, KOENZYM Q10 – działa silnie antyoksydacyjne.

Serum remodelujące – Modeluje kontur twarzy i skutecznie zmniejsza zmarszczki. Skoncentrowane serum, którego formuła pozwala na odnowę i odbudowę skóry głęboko od wewnątrz. Zapewnia spójność komórek, ma silne właściwości odmładzające. Unikalny (meso) recovery complex w synergii z substancjami aktywnymi działa intensywnie przeciwstarzeniowo. Znacząco poprawia napięcie skóry, pobudza produkcję kolagenu i wzmacnia macierz skóry właściwej, przywracając prawidłowe połączenie pomiędzy naskórkiem a skórą właściwą. Zagęszcza skórę i przywraca owal twarzy, skóra staje się grubsza, a zmarszczki wyraźnie wygładzone.

* Zalecane poszerzenie zabiegu o zabieg przy użyciu lasera Clear Lift -laser frakcyjny nieablacyjny.

Clear Lift – Bezbolesny lifting z laserem frakcyjny Q-Switch – nawet dla skóry wrażliwej!

Jedyny taki na polskim rynku nieablacyjny laser frakcyjny Q-Switch. Zabieg jest praktycznie bezbolesny, nie pozostawia śladów na skórze, a chwilę później pacjenci mogą spokojnie powrócić do swoich codziennych czynności. Z laserem Alma Clear Lift teraz także pacjenci ze skórą wrażliwą i bardzo wrażliwą mogą sprawić sobie lifting dermatologiczny. Nowoczesny laser frakcyjny Alma Clear Lift Q-Switched, z którego korzystamy w naszym gabinecie Fabskin w Warszawie jest innowacyjnym urządzeniem, który podczas swojego działania wykorzystuje technologię Q-Switch. Jest to technologia charakteryzująca się krótkim impulsem o wysokiej energii., który skutecznie wnika wgłąb skóry. Laser Alma Clear Lift wykorzystywany jest z powodzeniem w celu ujędrniania skóry bez pomocy skalpela. Idealnie ujędrnia skórę, likwiduje zmarszczki, oznaki starzenia się i regeneruje tkankę. Już dzisiaj lifting bez skalpela jest możliwy właśnie dzięki nowoczesnej technologii lasera Alma Clear Lift.

Kosmetyki do pielęgnacji domowej dla pacjentów do zakupu w gabinecie Fabskin:

 • Radiance DNA krem modelujący na noc – krem w naturalny sposób wykorzystuje spadek metabolizmu komórkowego w nocy podczas odpoczynku i stymuluje aktywność genów odpowiedzialnych za odnowę skóry w czasie snu. Unikalny [meso] recovery kompleks® i chronogen umożliwiają zrównoważenie procesów aktywności i odpoczynku, ponadto naprawiają uszkodzenia w DNA, które zachodzą w komórkach w ciągu dnia.
 • Radiance DNA krem modelujący oko – wyjątkowa formuła stworzona dla kompleksowej korekcji konturu oka o potrójnym działaniu: przeciwzmarszczkowym.
 • Radiance DNA krem modelujący na dzień SPF15 – krem przeciwstarzeniowy z ochroną przeciwsłoneczną SPF 15

Laserowe leczenie rumienia – przed, w trakcie i po zabiegu

Przed zabiegiem leczenia rumienia laserem IPL lekarz przeprowadza wywiad z pacjentem, celem zbadania, czy przeprowadzenie zabiegu jest wskazane i bezpieczne. Następnie ocenie poddane zostają indywidualne cechy pacjenta, jak kolor skóry, zawartość barwników, rozmiar i stan stanów chorobowych, ilość przebarwień. Dzięki dokładnej i wnikliwej analizie lekarz jest w stanie dobrać odpowiednią wiązkę światła, która skutecznie poradzi sobie z rumieniem, a jednocześnie zagwarantuje pełne bezpieczeństwo.

W trakcie zabiegu skóra pacjenta zostanie poddana specjalnemu oczyszczeniu w miejscach przeprowadzania leczenia. Następnie zabezpieczane zostają oczy, a miejsca leczenia pokrywa się żelem zabezpieczającym. Pacjent wygodnie leżąc nie odczuwa bólu, co najwyżej lekkie pieczenie, które wiąże się z ciepłem wysyłanego przez laser impulsu świetlnego. Najwyższy poziom komfortu zapewnia specjalnie zaprojektowana końcówka chłodząca przy głowicy lasera. Można poczuć się w trakcie zabiegu, niczym pod czas masażu z wykorzystaniem ciepła!

Po zabiegu laserowego leczenia rumienia pacjent może szybko powrócić do swoich zajęć. Pamiętać należy o tym, aby do miesiąca po zabiegu leczenia rumienia nie korzystać z kąpieli słonecznych i sztucznego opalania. Skóra w miejscu leczenia powinna być zabezpieczana wysoki filtrami słonecznymi i nawilżana odpowiednimi preparatami. Pacjenci unikać powinni kosmetyków na bazie alkoholu, wysuszenia naskórka, narażania go na silny wiatr lub mróz, unikać substancji i produktów drażniących. Ponadto do 2 tygodni po zabiegu nie zaleca się stosowania głębokich peelingów i innych mogących uszkodzić wrażliwy naskórek zabiegów.

Przeciwwskazania do laserowego leczenia rumienia

Podobnie jak w przypadku innych zabiegów estetycznych, laserowe leczenie rumienia może wiązać się z czynnikami niepożądanymi. Aby ich uniknąć lub zminimalizować, trzeba wziąć pod uwagę przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu, a należą do nich:

 • Ciąża i okres laktacji
 • Fotouczulenie
 • Stosowanie niektórych leków i ziół
 • Leczenie retinoidami
 • Otwarte rany i pęknięcia naskórka
 • Niedawno przebyte zabiegi chirurgiczne
 • Cukrzyca
 • Łuszczyca
 • Bielactwo
 • Aktywne alergie skórne
 • Skłonności do keloidów
 • Stosowanie leków zmniejszających krzepliwość krwi
 • Padaczka
 • Silna opalenizna
 • Alkohol w organizmie

Rumień skórny to nie tylko problem medyczny ale również gorsze samopoczucie i dyskomfort pacjenta. Dla lepszej samooceny i stanu psychicznego zaleca się usuwanie rumieni skórnych. Pomocą służą fantastyczne lasery ALMA.

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ tel: 22 126 80 08