Mezoterapia igłowa Warszawa Włochy

Mezoterapia igłowa jest coraz bardziej ceniona wśród polskich Pacjentów. Stała się popularna jako alternatywa dla chirurgii plastycznej, w porównaniu do której jest znacznie mniej inwazyjna, dając jednocześnie równie spektakularne efekty. Jednocześnie mezoterapia igłowa pozwala na szybkie uzupełnienie niedoborów witamin i aminokwasów – w jej trakcie wprowadzane są pod skórę substancje odżywcze, co okazuje się pomocne również w leczeniu wielu urazów i schorzeń. W FabSkin stosujemy mezoterapię ręczną.

Co to jest mezoterapia igłowa?

Mezoterapię igłową uważa się za zabieg medycyny naturalnej – stosowana jest ona od dziesiątek lat, a jej skuteczność potwierdza wielu Pacjentów na całym świecie. Metoda ta zauważalnie poprawia kondycję oraz wygląd skóry, sprawiając, że jest ona bardziej nawilżona i odżywiona. Skuteczność i długotrwałe rezultaty zabiegu pozytywnie przekładają się na satysfakcję Pacjentów.

Mezoterapia igłowa polega na wstrzykiwaniu pod skórę składników aktywnych dobranych specjalnie do potrzeb Pacjenta. Zabieg ten można wykonywać na wszystkich partiach skóry, zaleca się go jednak zwłaszcza osobom, które borykają się z takimi problemami skórnymi jak np. trądzik, przebarwienia, blizny, zmarszczki, rozstępy czy cellulit.

Zalety mezoterapii ręcznej:

 • brak siniakówu niewielkiej części Pacjentów może czasem pojawić się mały siniaczek w okolicach oczu (ze względu na wyjątkowo cienką skórę w tym miejscu);
 • brak grudek dzięki zastosowaniu najcieńszych igieł w rozmiarze 31G możliwa jest iniekcja składników aktywnych w mikrodawkach, co zapobiega powstawaniu uwypukleń na skórze;
 • bez bólu* mezoterapia ręczna pozwala na wykonanie iniekcji preparatów z wyjątkową precyzją oraz na odpowiedniej głębokości minimalizując powstawanie wrażeń bólowych;
 • brak znieczulenia**;
 • brak konieczności odbywania rekonwalescencji po zabiegu nie obserwuje się na skórze skutków ubocznych pod postacią grudek lub siniaczków, dzięki czemu możliwy jest szybki powrót do normalnego funkcjonowania. Możliwe jest utrzymywanie się małego zaczerwienienia na skórze do 12h po zabiegu.

* zabiegi rewitalizacji skóry są bezbolesne w 99% przypadków. Pacjentów decydujących się na mezoterapię kolagenową zachęcamy do wykonania zabiegu techniką manualną (mniejsza liczba wkłuć)

** dotyczy 80% Pacjentów. W przypadku występowania nadwrażliwości na ból, zapewniamy dodatkowe znieczulenie miejscowe w kremie (bezpłatnie). Pacjentów wyrażających życzenie zastosowania dodatkowego znieczulenia prosimy o zgłoszenie takiej chęci recepcji podczas zapisu na zabieg

Uzyskaj więcej informacji na temat mezoterapii ręcznej.

Mieszkasz w warszawskich Włochach i szukasz miejsca, w którym wykonuje się mezoterapię ręczną?

Umów się na wizytę w naszej klinice FabSkin!

☎ (22) 126 80 08

Jakie problemy skórne można rozwiązać przy zastosowaniu mezoterapii igłowej? Wskazania do zabiegu

Zabieg mezoterapii igłowej polecamy zwłaszcza Pacjentom, którzy zmagają się z różnego rodzaju problemami skórnymi. Sprawdzi się on w przypadku:

Mezoterapia igłowa dla Pacjentów z warszawskich Włochów – na jakie obszary?

Mezoterapia igłowa może być stosowana na różnych partiach ciała. Pacjenci najchętniej wykonują ją w ramach zabiegów na twarz, dekoltu oraz szyi. To właśnie w tych okolicach zmarszczki pojawiają się najwcześniej i są najbardziej zauważalne.

Mezoterapia igłowa twarzy

Mezoterapia igłowa twarzy to zabieg często wybierany przez naszych Pacjentów. Jest ona niezwykle skuteczna w spowalnianiu procesów starzenia i niwelowaniu takich problemów skórnych jak trądzik, blizny czy przebarwienia. Trudno o drugą metodę, która tak dobrze wpływałaby na ogólną kondycję skóry.

Mezoterapia igłowa szyi

Kiedy skóra na szyi traci elastyczność, wielu Pacjentom trudno jest się z tym pogodzić. Wówczas najlepszą receptą może okazać się mezoterapia igłowa – nie tylko redukuje ona widoczność zmarszczek, ale również głęboko odżywia skórę.

Mezoterapia igłowa dekoltu

Dekolt jest jednym z miejsc, na którym najwcześniej pojawiają się pierwsze oznaki starzenia, co dla wielu Pacjentów stanowi źródło kompleksów. W uporaniu się z nimi pomoże mezoterapia igłowa dekoltu, która jest bardzo skuteczna w przywracaniu skórze jędrności. Ponadto zabieg ten pobudza skórę do produkcji kolagenu.

Pozostałe obszary, na których wykonujemy zabieg mezoterapii igłowej

Mezoterapię igłową można wykonywać niemal na wszystkich partiach ciała, których wygląd nas nie satysfakcjonuje. W FabSkin zajmujemy mezoterapią pośladków, brzucha oraz biustu. Pacjenci często decydują się ponadto na mezoterapię pod oczy, na przebarwienia, trądzik, cellulit, rozstępy, blizny czy zmarszczki.

Ekspert radzi

Mezoterapia igłowa jest stosowana również w przypadku nadmiernie wypadających włosów lub łysienia. Jej działanie polega na pobudzaniu i przyspieszaniu porostu włosów oraz ich odżywieniu. Podczas zabiegu wprowadzane są pod skórę składniki aktywne, które wpływają pozytywnie na gęstość i grubość włosów – wyjaśnia kosmetolog mgr Maja Smaruń z Kliniki FabSkin

Jak przebiega bezbolesna mezoterapia igłowa?

W trakcie mezoterapii igłowej wstrzykuje się w głąb skóry składniki aktywne. Przed przystąpieniem do iniekcji wybiera się odpowiedni preparat w porozumieniu z Pacjentem, tak aby zabieg był jak najbardziej dostosowany do potrzeb Klienta. W FabSkin wykonujemy mezoterapię ręczną. Specjalistyczna aplikacja preparatów przebiega w sposób precyzyjny i prawie bezbolesny.

Efekty zabiegu mezoterapii igłowej

Mezoterapia igłowa to zabieg dający spektakularne efekty, co dla wielu Pacjentów stanowi spore zaskoczenie, biorąc pod uwagę jego niską inwazyjność i szybkość wykonania. Dla najlepszych efektów zaleca się powtórzyć zabieg kilkakrotnie. Zauważalne zmiany osiąga się jednak już po pierwszej sesji mezoterapii – różnicę widać zwłaszcza w wyższym poziomie nawilżenia skóry. Wykonanie pełnej serii zabiegów może skutkować wyraźnym spłyceniem zmarszczek. Dodatkowo mezoterapia redukuje widoczność blizn i przebarwień.

Ile zabiegów mezoterapii igłowej należy wykonać i jak często?

O ilości sesji mezoterapii decyduje stan naszej skóry oraz to, jakich efektów oczekujemy. Lekarz lub kosmetolog właśnie tymi kwestiami się kieruje, kiedy dostosowuje ilość i częstotliwość zabiegów. Najbardziej spektakularne rezultaty obserwuje się po 4-6 sesjach mezoterapii w odstępach 2-3 tygodni.

Zalecenia pozabiegowe

Po zabiegu mezoterapii nie jest konieczna specjalna rekonwalescencja. Dla osiągnięcia jak najlepszych efektów warto jednak przestrzegać poniższych zaleceń:

 • stosować na twarz krem z filtrem 50 SPF;
 • zrezygnować z opalania się i sauny;
 • przemywać skórę delikatnymi kosmetykami antybakteryjnymi;
 • nie wykonywać peelingów oraz depilacji.

Oferta mezoterapii igłowej dla osób z warszawskich Włochów

Nasza klinika FabSkin znajduje się na warszawskim Bemowie, które jest dobrze skomunikowane z innymi dzielnicami stolicy. Mieszkańcy Włochów nie powinni mieć problemów z dotarciem do nas samochodem lub komunikacją miejską. Dojazd zajmie około 20 minut.

Dodatkowe informacje o zabiegu mezoterapii igłowej

Jeśli szukasz informacji na temat:

 • kiedy najlepiej wykonywać mezoterapię igłową?
 • czy zabieg mezoterapii może być wykonywany u młodszych osób?
 • jak długo utrzymują się efekty mezoterapii igłowej?

zajrzyj na naszą podstronę ze szczegółowym opisem zabiegu: mezoterapia igłowa.

Opinie o zabiegach mezoterapii igłowej w FabSkin

ProduktCena u kosmetologaPakiet 3 zabiegów u kosmetologaCena u lekarzaPakiet 3 zabiegów u lekarza
NCTF HA lub CytoCare 532
1 obszar (Twarz / Szyja / Dekolt)600 zł1500 zł (500 zł za zabieg)690 zł1725 zł (575 zł za zabieg)
2 obszary700 zł1800 zł (600 zł za zabieg)805 zł2070 zł (690 zł za zabieg)
3 obszary800 zł2100 zł (700 zł za zabieg)920 zł2415 zł (805 zł za zabieg)
Osocze bogatopłytkowe
1 ampułka--805 zł2070 zł (690 zł za zabieg)
2 ampułki--1035 zł2415 zł (805 zł za zabieg)
Saypha rich 1 ml800 zł2100 zł (700 zł za zabieg)920 zł2415 zł (805 za ampułkę)
Saypha rich 2 ml1400 zł (700 zł za 1 ml)3600 zł (1200 zł za zabieg; 600 zł za 1 ml)1610 zł4140 zł (1380 zł za zabieg/690 zł za ampułkę)
Xela rederm (kwas bursztynowy)900 zł2400 zł ( 800 zł za zabieg)1100 zł3000 zł (1000 zł za zabieg)
Redensity 1 (1ml)800 zł2100 zł (700 zł za zabieg)920 zł2415 zł (805 zł za ampułkę)
Neauvia Hydro Deluxe 2.5 ml800 zł2100 zł (700 zł za zabieg)920 zł2415 zł (805 zł za ampułkę)
Mezoterapia LIGHT EYES (cienie/worki/napięcie skóry)400 zł900 zł (300 zł za zabieg)460 zł1035 zł (345 zł za zabieg)
Mezoterapia kolagenowa
Nithya 1000 zł2400 zł (800 zł za zabieg)1150 zł2760 zł (920 zł za zabieg)
Karisma 1100 zł2700 zł (900 zł za zabieg)1375 zł3105 zł (1035 zł za zabieg)
Kolagen GUNA1000 zł2400 zł (800 zł za zabieg)1150 zł2760 zł (920 zł za zabieg)
Stymulator kolagenowy1100 zł2700 zł (900 zł)1375 zł3105 zł (1035 zł za zabieg)
Mezoterapia igłowa na blizny i rozstępyCena u kosmetologaPakiet 3 zabiegów u kosmetologaCena u lekarzaPakiet 3 zabiegów u lekarza
CytoCare 532, StretchCare 600 zł1500 zł (500 zł za zabieg)690 zł1725 zł (575 zł za zabieg)
Osocze bogatopłytkowe (1 ampułka)--805 zł2070 zł (690 zł za zabieg)

Dodatkowe informacje o zabiegu mezoterapii igłowej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania Pacjentów dotyczące tego:

 • jak przygotować się do mezoterapii igłowej?
 • czy mezoterapia igłowa boli?
 • jak długo utrzymują się efekty mezoterapii igłowej?
 • kiedy najlepiej wykonać mezoterapię?

można znaleźć na naszej podstronie z opisem pełnego zabiegu: mezoterapia ręczna.

Opinie o zabiegach mezoterapii igłowej w FabSkin

Do gabinetu Fabskin zgłosiłam się z polecenia przyjaciółki, która już do niej uczęszczała. Moim głównym problemem była wysuszona skóra twarzy i brak jędrności, po rozmowie z panią kosmetolog zdecydowałam się na serię zabiegów Vital Injector i muszę przyznać, że ta mezoterapia znacznie odbiega od klasycznej, co najważniejsze do domu wróciłam bez siniaczków i widocznych grudek , a sam zabieg przebiegł szybko i bezboleśnie. Jestem po 2 zabiegu i widzę już różnice. Polecam z czystym sumieniem