Mezoterapia igłowa Warszawa Wilanów

Mezoterapia igłowa to jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej ostatnich lat. Metoda ta polega na dostarczaniu składników aktywnych do wnętrza skóry, czego efektem jest szybka i skuteczna regeneracja skóry, poprawa jej wyglądu, a także odmłodzenie skóry przy zachowaniu w pełni naturalnego efektu. Zabieg mezoterapii igłowej przeznaczony jest dla osób w każdym wieku.

Co to jest mezoterapia igłowa?

Mezoterapia igłowa to zabieg polegający na wprowadzeniu pod skórę substancji aktywnych. Proces nakłuwania korzystnie wpływa na przebudowę skóry, a odpowiednie kombinacje składników aktywnych, dobrane do indywidualnych potrzeb, pozwalają uzyskać bardzo dobre efekty w krótkim czasie. Substancje aktywne podawane w mezoterapii igłowej docierają wprost do wnętrza skóry, co decyduje o wysokiej skuteczności zabiegu, ponieważ kosmetyki w większości przypadków działają jedynie na zewnętrzne warstwy naskórka.

Bezbolesna mezoterapia Vital Injector 2 – bez siniaków i grudek

W naszej klinice medycyny estetycznej zabieg mezoterapii igłowej przeprowadzamy za pomocą nowoczesnego Vital Injector 2. Jest to jedno z najbezpieczniejszych i najskuteczniejszych urządzeń wykorzystywanych w medycynie estetycznej w ostatnich latach. Przy użyciu Vital Injector 2 możemy aplikować w głąb skóry prawie wszystkie z dostępnych preparatów do mezoterapii igłowej, w tym nieusieciowany kwas hialuronowy, osocze bogatopłytkowe, botoks czy kolagen.

 

Zalety mezoterapii igłowej Vital Injector 2:

 

 • brak konieczności stosowania znieczulenia*
 • wyższy komfort i brak bólu** – system Vacuum sprawia, że zabieg jest bezbolesny, jednocześnie eliminuje ryzyko wystąpienia skutków ubocznych;
 • wysoka efektywność zabiegu – wieloigłowy system próżniowego podania substancji aktywnych umożliwia podanie preparatu w równych odległościach i dokładnie na tę samą głębokość;
 • brak siniaczków, grudek, obrzęków, nie dochodzi do uszkodzenia naczyń krwionośnych;
 • brak rekonwalescencji – po zabiegu nie obserwujemy na skórze żadnych uwypukleń czy trwałych śladów iniekcji, dlatego od razu można wrócić do normalnego funkcjonowania bez jakiegokolwiek dyskomfortu. U niektórych Pacjentów może pojawić się jedynie zaczerwienienie utrzymujące się do 12 godzin;
 • 100% higiena zabiegu – jednorazowe, wymienne filtry zapewniają higienę wykonywanego zabiegu.

*dotyczy około 80% Pacjentów. W przypadku osób bardziej wrażliwych na ból istnieje możliwość zastosowania znieczulenia miejscowego w kremie. Taką chęć należy zgłosić recepcji podczas zapisu na wizytę

** zabiegi rewitalizujące skórę po zastosowaniu znieczuleniu są w 99% nieodczuwalne. Przy mezoterapii kolagenowej zalecamy wykonanie zabiegu techniką manualną z uwagi na mniejszą liczbę wkłuć

Ekspert radzi

Vital Injector 2 tu urządzenie posiadające certyfikat medyczny CE 0068, które spełnia wszystkie niezbędne kryteria: jest bezpieczne, skuteczne, a także bardzo lubiane przez Pacjentów naszej kliniki. Mezoterapia igłowa Vital Injector 2 jest dla wielu osób praktycznie bezbolesna i nie pozostawia siniaków ani grudek, dlatego cieszy się tak dużą popularnością – wyjaśnia kosmetolog mgr Maja Smaruń z Kliniki FabSkin

Dowiedz się więcej na temat mezoterapii igłowej Vital Injector 2.

Mieszkasz na warszawskim Wilanowie i szukasz kliniki, w której wykonasz mezoterapią igłową bez bólu i siniaków?

Umów się na bezpłatną konsultację w FabSkin

☎ (22) 126 80 08

Jakie problemy skórne można rozwiązać przy zastosowaniu mezoterapii igłowej? Wskazania do zabiegu

Mezoterapia igłowa Vital Injector 2 to doskonała alternatywa dla klasycznej mezoterapii. Głównymi wskazaniami do zabiegu są:

Mezoterapia igłowa dla Pacjentów z warszawskiego Wilanowa – na jakie obszary?

Mezoterapię igłową można stosować na różne obszary zarówno w obrębie twarzy, jak i ciała. Jest to zabieg o bardzo szerokim zastosowaniu.

Mezoterapia igłowa twarzy

Mezoterapia igłowa twarzy to świetny zabieg dla osób, które chcą w krótkim czasie znacząco poprawić wygląd swojej skóry, a jednocześnie zależy im na naturalnym wyglądzie (nie chcą zmiany rysów oraz wykonywania bardziej inwazyjnych zabiegów). Mezoterapia igłowa twarzy pozwala wygładzić drobne zmarszczki, zregenerować skórę i poprawić jej napięcie.

Mezoterapia igłowa szyi

Zabiegi w obrębie szyi często odkładamy na ,,później”, skupiając się przede wszystkim na twarzy. Musimy jednak zdawać sobie sprawę z tego, że skóra w obrębie szyi i dekoltu jest bardzo delikatna, dlatego szybciej pojawiają się na niej objawy starzenia się. Podstawowym zabiegiem rewitalizującym i działającym przeciwstarzeniowo, który z powodzeniem możemy przeprowadzić w obrębie szyi, jest mezoterapia. To prawdziwy ,,must have” medycyny estetycznej ostatnich lat nie tylko na twarz, ale również w przypadku tych bardziej zapomnianych obszarów.

Mezoterapia igłowa dekoltu

Na dekolcie — podobnie jak na szyi — proces starzenia się skóry jest obserwowany szczególnie szybko, ponieważ tutaj naturalna podściółka tłuszczowa jest bardzo cienka, jest także dużo mniej niż na twarzy gruczołów łojowych. Regularnie przeprowadzany zabieg mezoterapii igłowej w obrębie dekoltu pozwala na utrzymanie tych okolic w dobrym stanie.

Pozostałe obszary, na których wykonujemy zabieg mezoterapii igłowej

W klinice FabSkin w Warszawie przeprowadzamy również:

Jak przebiega bezbolesna mezoterapia igłowa?

Przed przystąpieniem do zabiegu lekarz dobiera spersonalizowaną mieszkankę substancji aktywnych do potrzeb skóry. Podanie substancji aktywnych odbywa się za pomocą pięcioigłowego systemu iniekcji w sposób próżniowy. Próżniowy system, który zastosowano w urządzeniu, odciąga naskórek od naczyń krwionośnych i nerwów, dzięki czemu dla wielu Pacjentów zabieg ten jest bezbolesny, a ryzyko uszkodzenia naczyń krwionośnych jest zminimalizowane.

Efekty zabiegu mezoterapii igłowej

 • ujędrniona i odżywiona skóra;
 • spłycone zmarszczki;
 • nawilżenie i poprawa kolorytu skóry;
 • poprawa napięcia skóry;
 • rewitalizacja skóry;
 • redukcja worków i cieni pod oczami;
 • ujędrnie skóry dzięki odbudowie włokien kolagenowych i elastyny;
 • wygładzenie skóry oraz redukcja cellulitu.

Ile zabiegów mezoterapii igłowej należy wykonać i jak często?

Dla uzyskania satysfakcjonujących efektów zabieg mezoterapii igłowej powinno się wykonywać w serii — najlepiej od 4 do 6 zabiegów w odstępach co 2-3 tygodnie. Dla podtrzymania efektów po serii wystarczy jeden zabieg przypominający raz na pół roku.

Oferta mezoterapii igłowej dla osób z warszawskiego Wilanowa

Wilanów to jedna z dzielnic Warszawy, która oddalona jest od naszej kliniki FabSkin około 25 km. Z Wilanowa na Bemowo można dojechać m.in. przez al. Wilanowską w około 40 minut. Wilanów jest dobrze skomunikowany z warszawskim Bemowem i pozostałymi dzielnicami.

Ile kosztuje mezoterapia igłowa w Warszawie w Wilanowie? Cennik

ProduktCena u kosmetologaPakiet 3 zabiegów u kosmetologaCena u lekarzaPakiet 3 zabiegów u lekarza
NCTF HA lub CytoCare 532
1 obszar (Twarz / Szyja / Dekolt)600 zł1500 zł (500 zł za zabieg)690 zł1725 zł (575 zł za zabieg)
2 obszary700 zł1800 zł (600 zł za zabieg)805 zł2070 zł (690 zł za zabieg)
3 obszary800 zł2100 zł (700 zł za zabieg)920 zł2415 zł (805 zł za zabieg)
Osocze bogatopłytkowe
1 ampułka--805 zł2070 zł (690 zł za zabieg)
2 ampułki--1035 zł2415 zł (805 zł za zabieg)
Saypha rich 1 ml800 zł2100 zł (700 zł za zabieg)920 zł2415 zł (805 za ampułkę)
Saypha rich 2 ml1400 zł (700 zł za 1 ml)3600 zł (1200 zł za zabieg; 600 zł za 1 ml)1610 zł4140 zł (1380 zł za zabieg/690 zł za ampułkę)
Neauvia Hydro Deluxe 2.5 ml800 zł2100 zł (700 zł za zabieg)920 zł2415 zł (805 zł za ampułkę)
Mezoterapia LIGHT EYES (cienie/worki/napięcie skóry)400 zł900 zł (300 zł za zabieg)460 zł1035 zł (345 zł za zabieg)
Mezoterapia kolagenowa
Nithya 1000 zł2400 zł (800 zł za zabieg)1150 zł2760 zł (920 zł za zabieg)
Karisma 1100 zł2700 zł (900 zł za zabieg)1375 zł3105 zł (1035 zł za zabieg)
Kolagen GUNA1000 zł2400 zł (800 zł za zabieg)1150 zł2760 zł (920 zł za zabieg)
Linerase 1100 zł2700 zł (900 zł)1375 zł3105 zł (1035 zł za zabieg)
Mezoterapia igłowa Vital Injector lub metodą klasyczną na blizny i rozstępyCena u kosmetologaPakiet 3 zabiegów u kosmetologaCena u lekarzaPakiet 3 zabiegów u lekarza
CytoCare 532, StretchCare 600 zł1500 zł (500 zł za zabieg)690 zł1725 zł (575 zł za zabieg)
Osocze bogatopłytkowe (1 ampułka)--805 zł2070 zł (690 zł za zabieg)

Dodatkowe informacje o zabiegu mezoterapii igłowej

Szukasz więcej informacji na temat zabiegu mezoterapii igłowej? Wejdź na naszą stronę ze szczegółowym opisem mezoterapii igłowej Vital Injector 2 i dowiedz się:

 • czy zabieg mezoterapii igłowej boli?
 • jakie są zalecenia pozabiegowe?
 • jak przygotować się do mezoterapii igłowej?
 • w jakim wieku można zacząć wykonywać zabieg mezoterapii igłowej?

Opinie o zabiegach mezoterapii igłowej w FabSkin

Do gabinetu Fabskin zgłosiłam się z polecenia przyjaciółki, która już do niej uczęszczała. Moim głównym problemem była wysuszona skóra twarzy i brak jędrności, po rozmowie z panią kosmetolog zdecydowałam się na serię zabiegów Vital Injector i muszę przyznać, że ta mezoterapia znacznie odbiega od klasycznej, co najważniejsze do domu wróciłam bez siniaczków i widocznych grudek , a sam zabieg przebiegł szybko i bezboleśnie. Jestem po 2 zabiegu i widzę już różnice. Polecam z czystym sumieniem