Mezoterapia igłowa Warszawa Rembertów

Mezoterapia igłowa to obecnie jeden z popularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Jest to łatwy sposób na na skuteczne i trwałe wyleczenie urazów. Stosowany jest u osób, które chcą, aby ich skórze wrócił młodzieńczy blask i napięcie, które z biegiem lat przemienia się w zwiotczenie. Jest to zabieg całkowicie bezpieczny i bezinwazyjny – głównie dzięki korzystaniu z nowoczesnego urządzeniu Vital Injector 2. Jest to pistolet, którego zaawansowana technologia pozwala na przeprowadzenie mezoterapii w sposób szybki, bez ryzyka powstania skutków ubocznych, takich jak nieestetyczne grudki podskórne i siniaki.

Co to jest mezoterapia igłowa?

Mezoterapia igłowa to bezinwazyjny i szybki sposób na poprawę kondycji skóry. Zabieg jest nieskomplikowany – polega na wstrzyknięciu w głąb skóry Pacjenta substancji rewitalizujących, czego celem jest przede wszystkim jej odżywienie.

Zabieg ten może być przeprowadzony niemalże na każdej partii ciała – wszędzie tam, gdzie zachodzi taka potrzeba. Często jest to również metoda na pozbycie się zmarszczek, cellulitu czy rozstępów.

Bezbolesna mezoterapia Vital Injector 2 – bez siniaków i grudek

Mezoterapia igłowa, przeprowadzana urządzeniem Vital Injector 2, jest zabiegiem niemalże bezbolesnym. Jest to możliwe dzięki nowoczesnej technologii, w którą wyposażony jest sprzęt. Jego działanie opiera się na wstrzykiwaniu substancji odżywczych w głąb skóry, przy wykorzystaniu specjalnego pistoletu. Składa się on z tzw. multi-igły, dzięki której możliwe jest szybsze i skuteczniejsze wprowadzenie preparatów rewitalizujących. Istotna jest również obecność systemu Vacuum, który pozwala na odciągnięcie skóry od nerwów podczas nakłuwania. Dzięki temu zabieg mezoterapii igłowej jest mniej bolesny, niż ten z wykorzystaniem innego rodzaju urządzeń.

Zalety mezoterapii igłowej przy użyciu Vital Injector 2:

 • bez rekonwalescencji – po zabiegu jest możliwe delikatne zaczerwienienie, które znika w ciągu zaledwie 12 godzin;
 • bez grudek – bardzo cienkie igły, w które wyposażony jest pistolet z multi-igłą, sprawiają, że w głąb skóry wprowadzane są niewielkie dawki preparatów, dzięki czemu nie ma ryzyka powstawania nieestetycznych zgrubień;
 • bez siniaków – system Vacuum sprawia, że skóra poddawana mezoterapii igłowej odciągana jest od nerwów i naczyń krwionośnych, w związku z czym nie powstają siniaczki (czasami nieliczne mogą pojawić się np. wokół oczu – tam, gdzie skóra jest cienka i bardzo delikatna);
 • bez bólu*;
 • bez znieczulenia**.

* zabiegi rewitalizujące po znieczuleniu są w 99% niebolesne, dzięki czemu można je uznać za niemal całkowicie nieodczuwalne.

** dotyczy to około 80% Pacjentów. Pozostali decydują się na skorzystanie z możliwości zastosowania kremu znieczulającego – jest to bezpłatne, wystarczy wyrazić taką chęć w momencie zapisu na zabieg.

Szukasz w okolicy warszawskiego Rembertowa kliniki, w której szybko, bezpiecznie i skutecznie wykonasz zabieg mezoterapii igłowej?

Zadzwoń do FabSkin i umów się na wizytę!

☎ (22) 126 80 08

Jakie problemy skórne można rozwiązać przy zastosowaniu mezoterapii igłowej? Wskazania do zabiegu

Mezoterapia igłowa to jeden z lepszych sposobów na ogólną poprawę kondycji skóry. Dzięki tego rodzaju zabiegom możliwe jest skuteczne i trwałe pozbycie się różnego rodzaju problemów skórnych. Mezoterapię zaleca się zarówno osobom młodym, jak i tym w dość zaawansowanym wieku – wyjaśnia kosmetolog mgr Olga Gatyńska z Kliniki FabSkin

Ekspert radzi

System próżniowy wykorzystywany w urządzeniu delikatnie zasysa naskórek przed wykonaniem nakłucia, dzięki czemu zabieg z użyciem najnowszego modelu pistoletu Vital Injector 2 jest komfortowy, bezpieczny, szybki i niezwykle precyzyjny – wyjaśnia kosmetolog mgr Olga Gatyńska z Kliniki FabSkin

Mezoterapia igłowa w Warszawie w Rembertowie – na jakie obszary?

Mezoterapia igłowa może być przeprowadzona wszędzie tam, gdzie Pacjent czuje taką potrzebę.

Mezoterapia igłowa twarzy

Zabieg mezoterapii igłowej, przeprowadzony w okolicach twarzy, może znacznie poprawić jej kondycję. Jest to łatwy sposób na szybkie pozbycie się zmarszczek, a także nadanie skórze blasku.

Mezoterapia igłowa szyi

Szyja to jeden z bardziej problematycznych obszarów – głównie z tego względu, że często jest zapomniana podczas codziennej pielęgnacji. Osoby, które zauważą pierwsze oznaki starzenia właśnie w tej partii ciała, często decydują się na zabieg mezoterapii igłowej, czyli rewitalizacji skóry szyi.

Mezoterapia igłowa dekoltu

Dekolt to kolejne miejsce, na którym najwcześniej pojawiają się oznaki zmęczenia, złego stylu życia lub – co nie do końca oczywiste – skutków ubocznych opalania. Warto kompleksowo zadbać o skórę w tym obszarze, zwłaszcza korzystając z rewitalizującego zabiegu mezoterapii igłowej. Dzięki niemu skóra stanie się bardziej napięta, świeższa i zdrowsza.

Pozostałe obszary, na których wykonujemy zabieg mezoterapii igłowej

Jest wiele obszarów ciała, na których można wykonać zabieg mezoterapii igłowej. Klinika FabSkin oferuje m.in.:

 • mezoterapię biustu;
 • mezoterapię skóry głowy;
 • mezoterapię pośladków;
 • mezoterapię dłoni;
 • mezoterapię pod oczy, która pozwala na pozbycie się zmarszczek mimicznych, a także rozjaśnienie cieni.

Jak przebiega bezbolesna mezoterapia igłowa?

Mezoterapia igłowa przebiega w sposób szybki i względnie bezbolesny. Zanim jednak dojdzie do właściwego zabiegu, lekarz z kliniki FabSkin dokonuje oceny stanu skóry. Na tej podstawie dobierane są odpowiednie preparaty, o działaniu dopasowanym do potrzeb danego Pacjenta.

Sam zabieg mezoterapii igłowej przeprowadzany jest nowoczesnym urządzeniem Vital Injector 2. Sprzęt ten umożliwia wstrzykiwanie w głąb skóry wybranych wcześniej substancji, w skład których wchodzą m.in. minerały i aminokwasy.

Efekty zabiegu mezoterapii igłowej

Mezoterapia igłowa wykonana urządzeniem Vital Injector 2 pozwala na szybkie osiągnięcie oczekiwanych efektów. Są one zauważalne już 30 minut po zakończonym zabiegu. Co ważne, urządzenie to nie wywołuje powstawania nieestetycznych skutków ubocznych, w postaci grudek podskórnych czy siniaków.

Ile zabiegów mezoterapii igłowej należy wykonać i jak często?

Mezoterapia igłowa to zabieg, który daje efekty dość szybko. Aby jednak utrzymały się one przez długi czas konieczne jest jego kilkukrotne powtórzenie. Najtrwalsze i najbardziej zauważalne rezultaty są po wykonaniu 4-6 zabiegów. Należy jednak pamiętać, że pomiędzy każdym z nich musi zostać zachowany odstęp minimum 2-3 tygodni. Dokładna ilość zabiegów i ich częstotliwość jest jednak możliwa do określenia dopiero w momencie, gdy lekarz z kliniki FabSkin zapozna się z kondycją i stanem skóry danego Pacjenta.

Zalecenia pozabiegowe

Po przeprowadzonym zabiegu mezoterapii igłowej należy zrezygnować z korzystania z sauny czy basenu, a także z wykonywania intensywnej aktywności fizycznej. Skórę, na której przeprowadzona została mezoterapia należy smarować kremami z filtrem UV, który ochroni ją przed ewentualnymi podrażnieniami.

Oferta mezoterapii igłowej dla osób z warszawskiego Rembertowa

Warszawski Rembertów oddalony jest zaledwie około 27 km od kliniki FabSkin na Bemowie. Dojazd zajmuje więc jedynie 30-40 minut w godzinach szczytu.

Ile kosztuje mezoterapia igłowa w Warszawie w Rembertowie? Cennik

ProduktCena u kosmetologaPakiet 3 zabiegów u kosmetologaCena u lekarzaPakiet 3 zabiegów u lekarza
NCTF HA lub CytoCare 532
1 obszar (Twarz / Szyja / Dekolt)600 zł1500 zł (500 zł za zabieg)690 zł1725 zł (575 zł za zabieg)
2 obszary700 zł1800 zł (600 zł za zabieg)805 zł2070 zł (690 zł za zabieg)
3 obszary800 zł2100 zł (700 zł za zabieg)920 zł2415 zł (805 zł za zabieg)
Osocze bogatopłytkowe
1 ampułka--805 zł2070 zł (690 zł za zabieg)
2 ampułki--1035 zł2415 zł (805 zł za zabieg)
Saypha rich 1 ml800 zł2100 zł (700 zł za zabieg)920 zł2415 zł (805 za ampułkę)
Saypha rich 2 ml1400 zł (700 zł za 1 ml)3600 zł (1200 zł za zabieg; 600 zł za 1 ml)1610 zł4140 zł (1380 zł za zabieg/690 zł za ampułkę)
Xela rederm (kwas bursztynowy)900 zł2400 zł ( 800 zł za zabieg)1100 zł3000 zł (1000 zł za zabieg)
Redensity 1 (1ml)800 zł2100 zł (700 zł za zabieg)920 zł2415 zł (805 zł za ampułkę)
Neauvia Hydro Deluxe 2.5 ml800 zł2100 zł (700 zł za zabieg)920 zł2415 zł (805 zł za ampułkę)
Mezoterapia LIGHT EYES (cienie/worki/napięcie skóry)400 zł900 zł (300 zł za zabieg)460 zł1035 zł (345 zł za zabieg)
Mezoterapia kolagenowa
Nithya 1000 zł2400 zł (800 zł za zabieg)1150 zł2760 zł (920 zł za zabieg)
Karisma 1100 zł2700 zł (900 zł za zabieg)1375 zł3105 zł (1035 zł za zabieg)
Kolagen GUNA1000 zł2400 zł (800 zł za zabieg)1150 zł2760 zł (920 zł za zabieg)
Stymulator kolagenowy1100 zł2700 zł (900 zł)1375 zł3105 zł (1035 zł za zabieg)
Mezoterapia igłowa na blizny i rozstępyCena u kosmetologaPakiet 3 zabiegów u kosmetologaCena u lekarzaPakiet 3 zabiegów u lekarza
CytoCare 532, StretchCare 600 zł1500 zł (500 zł za zabieg)690 zł1725 zł (575 zł za zabieg)
Osocze bogatopłytkowe (1 ampułka)--805 zł2070 zł (690 zł za zabieg)

Dodatkowe informacje o zabiegu mezoterapii igłowej

Wszystkich zainteresowanych zabiegiem zapraszamy do zapoznania się z pełnym opisem oferty mezoterapii igłowej. Znajdują się tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, jak np.:

 • jak należy przygotować się do mezoterapii igłowej?
 • czy mezoterapia igłowa jest zabiegiem bolesnym?
 • kiedy należy zrezygnować z planu przeprowadzenia mezoterapii igłowej?

Opinie o zabiegach mezoterapii igłowej w FabSkin

Do gabinetu Fabskin zgłosiłam się z polecenia przyjaciółki, która już do niej uczęszczała. Moim głównym problemem była wysuszona skóra twarzy i brak jędrności, po rozmowie z panią kosmetolog zdecydowałam się na serię zabiegów Vital Injector i muszę przyznać, że ta mezoterapia znacznie odbiega od klasycznej, co najważniejsze do domu wróciłam bez siniaczków i widocznych grudek , a sam zabieg przebiegł szybko i bezboleśnie. Jestem po 2 zabiegu i widzę już różnice. Polecam z czystym sumieniem