Mezoterapia igłowa Warszawa Bielany

Mezoterapia igłowa zaczyna cieszyć się coraz większą popularnością – uznawana jest za część medycyny naturalnej. Zabieg jest nie tylko pomocny w leczeniu wielu schorzeń i urazów, ale również skuteczny w uzupełnianiu niedoborów witamin, aminokwasów i minerałów w organizmie. Mezoterapia pozwala na uzupełnienie tych ubytków, stanowiąc jednocześnie metodę mało inwazyjną. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii mezoterapia igłowa w naszym gabinecie nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Zapraszamy do skorzystania z mezoterapii igłowej w naszej klinice FabSkin.

Co to jest mezoterapia igłowa?

Mezoterapia igłowa bardzo upowszechniła się w Polsce w ostatnich latach. Podczas zabiegu w głąb skóry właściwej oraz tkanki podskórnej wstrzykuje się aktywne składniki, które dobierane są indywidualnie według potrzeb Pacjentów. Zabieg jest ceniony przede wszystkim ze względu na szybko widoczne efekty rewitalizujące. Jego skuteczność i długotrwałe rezultaty przekładają się na wysoką satysfakcję Klientów.

Mezoterapię igłową wykonuje się właściwie na wszystkich partiach skóry, zarówno w ramach zabiegów na twarz (trądzik, przebarwienia, blizny, zmarszczki), jak i zabiegów na ciało (rozstępy na udach, brzuchu, pośladkach, cellulit) oraz na skórę głowy (nadmierne wypadanie włosów, łysienie).

Bezbolesna mezoterapia Vital Injector 2 – bez siniaków i grudek

Vital Injector 2 to urządzenie, które zrewolucjonizowało mezoterapię – wykorzystując nowoczesną technologię pozwala na precyzyjną i niemalże bezbolesną aplikację preparatów w głąb skóry. Mezoterapia igłowa wykonywana w naszej klinice nie powoduje działań niepożądanych, takich jak siniaki czy grudki na powierzchni skóry. Jest to możliwe dzięki systemowi Vacuum – unosi on skórę i odciąga od naczyń krwionośnych i nerwów, co przekłada się na bezbolesność zabiegu. Pistolet wyposażony jest w multi-igłę, która nie tylko wpływa na wysoką efektywność zabiegu i skraca jego czas, ale również posiada jednorazowy filtr, co w pełni chroni przed zakażeniami.

Zalety mezoterapii igłowej Vital Injector 2:

 

 • brak grudek – urządzenie Vital Injector umożliwia wykonywanie precyzyjnej iniekcji składników aktywnych, cienkie igły zapobiegają powstawaniu grudek;
 • brak siniaków – inteligentny system Vacuum unosi skórę odciągając ją od naczyń krwionośnych i nerwów, co minimalizuje ryzyko powstawania siniaków. U Pacjentów z wyjątkowo cienką skórą mogą wystąpić niewielkie wybroczyny lub mały siniaczek w okolicach oczu;
 • brak konieczności zastosowania znieczulenia*;
 • bez bólu** – dzięki zastosowaniu pięciogłowego systemu iniekcji dawki składników aktywnych mogą być podane z większą dokładnością i na odpowiedniej głębokości, redukując wrażenia bólowe do minimum;
 • brak potrzeby rekonwalescencji – zabieg nie powoduje skutków ubocznych w postaci siniaczków czy grudek, dzięki czemu możliwy jest natychmiastowy powrót do normalnego funkcjonowania. Do 12 godzin może się utrzymywać jedynie delikatne zaczerwienienie skóry.

* dotyczy około 80% Pacjentów. Na specjalne życzenie zapewniamy dodatkowe znieczulenie miejscowe w kremie (bezpłatne). Chęć zastosowania znieczulenia należy zgłosić recepcji podczas zapisu na wizytę

** przy zastosowaniu znieczulenia mezoterapia igłowa jest w 99% nieodczuwalna. W przypadku mezoterapii kolagenowej sugerujemy wykonanie zabiegu techniką manualną ze względu na mniejszą liczbę wkłuć

Przeczytaj więcej na temat mezoterapii igłowej Vital Injector 2.

Jesteś z warszawskich Bielan i poszukujesz w pobliżu specjalistów od mezoterapii igłowej? Umów się na zabieg w naszej Klinice FabSkin!

☎ (22) 126 80 08

Jakie problemy skórne można rozwiązać przy zastosowaniu mezoterapii igłowej? Wskazania do zabiegu

Mezoterapia igłowa może być pomocna w rozwiązaniu wielu problemów skórnych. Będzie skuteczna np. w przypadku:

 • zwiotczenia skóry;
 • zmarszczek;
 • suchej lub nadmiernie przetłuszczającej się skóry;
 • zniszczenia skóry wskutek promieniowania UV;
 • cellulitu;
 • rozstępów;
 • łysienia i nadmiernego wypadania włosów;
 • blizn i przebarwień;
 • trądziku.

Mezoterapia igłowa dla Pacjentów z warszawskich Bielan – na jakie obszary?

Ogromną zaletą mezoterapii jest wszechstronność stosowania – można ją wykonywać niemal na wszystkich partiach ciała, wykorzystując preparaty dobrane odpowiednio pod konkretny problem.

Mezoterapia igłowa twarzy

Mezoterapia igłowa jest jednym z najczęściej wybieranych zabiegów twarzy przez naszych Pacjentów. Błyskawicznie poprawia kondycję skóry, jej jędrność i napięcie, a efekty są bardzo naturalne.

Mezoterapia igłowa szyi

Mezoterapia pozwala również na zredukowanie widoczności zmarszczek na szyi. W wyniku zabiegu skóra szyi jest głęboko nawilżona oraz zwiększa się jej elastyczność. Mezoterapia igłowa szyi skutecznie pobudza naturalne procesy regeneracyjne.

Mezoterapia igłowa dekoltu

Dekolt to jedna z partii ciała, na których najwcześniej pojawiają się oznaki starzenia. W związku z tym warto o nią dbać, stosując zabiegi takie jak mezoterapia igłowa. Zabieg ten nawilża i zwiększa napięcie skóry dekoltu, powodując, że prezentuje się on młodziej.

Pozostałe obszary, na których wykonujemy zabieg mezoterapii igłowej

Mezoterapię wykonujemy również na inne partie ciała: brzuch, biust, pośladki. Nasi Pacjenci stosują ją również pod oczy, na trądzik, zmarszczki, przebarwienia, blizny, rozstępy, cellulit oraz skórę głowy.

Jak przebiega bezbolesna mezoterapia igłowa?

Zabieg mezoterapii igłowej przebiega całkiem szybko, mimo że z początku może wydawać się skomplikowany. Na początku dokonuje się wyboru odpowiedniego preparatu do mezoterapii igłowej, dopasowanego indywidualnie do potrzeb Pacjenta. Następnie przy pomocy specjalnego pistoletu w głąb skóry wprowadzany się kwas hialuronowy nieusieciowany oraz inne preparaty rewitalizujące (np. aminokwasy, witaminy czy osocze bogatopłytkowe).

System próżniowy zastosowany w urządzeniu Vital Injector 2 ściąga naskórek bardzo delikatnie, dzięki czemu zabieg jest komfortowy i bezbolesny. Przy pomocy specjalnych jednorazowych kartridży podczas jednego “strzału” robi się aż 5 nakłuć, co bardzo przyspiesza całą procedurę zabiegową i wpływa pozytywnie na jej precyzyjność. Ta metoda mezoterapii igłowej sprawia, że ślady nakłuć znikają po około 30 minutach od zabiegu.

Efekty zabiegu mezoterapii igłowej

Zabieg mezoterapii przeprowadzony w naszej klinice medycyny estetycznej wpływa pozytywnie na kondycję skóry, głęboko ją nawilżając i poprawiając jej wygląd. Sprawia ona wrażenie młodszej, jędrniejszej, dobrze odżywionej i wypoczętej. Pierwsze efekty są widoczne już 3 dni po zabiegu. Czas ich utrzymywania się jest uzależniony od indywidualnych predyspozycji Pacjenta.

Ile zabiegów mezoterapii igłowej należy wykonać i jak często?

Dla najbardziej spektakularnych efektów zalecane jest wykonywanie mezoterapii cyklicznie. Wówczas powinna być ona stosowana w serii 4-6 zabiegów, w 2-3 tygodniowych odstępach.

Zalecenia pozabiegowe

Po wykonaniu mezoterapii igłowej w naszym gabinecie możliwy jest natychmiastowy powrót do normalnego funkcjonowania. Jednakże, przez 7 dni po zabiegu zalecane jest powstrzymanie się od kąpieli słonecznych i sauny.

Ekspert radzi

Zabieg mezoterapii igłowej nie powoduje żadnych uwypukleń, siniaków bądź trwałych śladów wkłucia. Pacjenci nie odczuwają dyskomfortu, który miałby wyłączyć ich z życia na kilka dni, w związku z czym mezoterapia jest chętnie stosowana w sposób cykliczny – wyjaśnia kosmetolog mgr Olga Gatyńska z Kliniki FabSkin

Oferta mezoterapii igłowej dla osób z warszawskich Bielan

Warszawska dzielnica Bielany zlokalizowana jest stosunkowo blisko Bemowa, na którym znajduje się nasza klinika FabSkin. Dojazd zajmuje około 20 minut. Zapraszamy do skorzystania z naszych zabiegów mezoterapii igłowej.

Ile kosztuje mezoterapia igłowa w warszawskich Bielanach? Cennik

ProduktCena u kosmetologaPakiet 3 zabiegów u kosmetologaCena u lekarzaPakiet 3 zabiegów u lekarza
NCTF HA lub CytoCare 532
1 obszar (Twarz / Szyja / Dekolt)600 zł1500 zł (500 zł za zabieg)690 zł1725 zł (575 zł za zabieg)
2 obszary700 zł1800 zł (600 zł za zabieg)805 zł2070 zł (690 zł za zabieg)
3 obszary800 zł2100 zł (700 zł za zabieg)920 zł2415 zł (805 zł za zabieg)
Osocze bogatopłytkowe
1 ampułka--805 zł2070 zł (690 zł za zabieg)
2 ampułki--1035 zł2415 zł (805 zł za zabieg)
Saypha rich 1 ml800 zł2100 zł (700 zł za zabieg)920 zł2415 zł (805 za ampułkę)
Saypha rich 2 ml1400 zł (700 zł za 1 ml)3600 zł (1200 zł za zabieg; 600 zł za 1 ml)1610 zł4140 zł (1380 zł za zabieg/690 zł za ampułkę)
Xela rederm (kwas bursztynowy)900 zł2400 zł ( 800 zł za zabieg)1100 zł3000 zł (1000 zł za zabieg)
Redensity 1 (1ml)800 zł2100 zł (700 zł za zabieg)920 zł2415 zł (805 zł za ampułkę)
Neauvia Hydro Deluxe 2.5 ml800 zł2100 zł (700 zł za zabieg)920 zł2415 zł (805 zł za ampułkę)
Mezoterapia LIGHT EYES (cienie/worki/napięcie skóry)400 zł900 zł (300 zł za zabieg)460 zł1035 zł (345 zł za zabieg)
Mezoterapia kolagenowa
Nithya 1000 zł2400 zł (800 zł za zabieg)1150 zł2760 zł (920 zł za zabieg)
Karisma 1100 zł2700 zł (900 zł za zabieg)1375 zł3105 zł (1035 zł za zabieg)
Kolagen GUNA1000 zł2400 zł (800 zł za zabieg)1150 zł2760 zł (920 zł za zabieg)
Stymulator kolagenowy1100 zł2700 zł (900 zł)1375 zł3105 zł (1035 zł za zabieg)
Mezoterapia igłowa na blizny i rozstępyCena u kosmetologaPakiet 3 zabiegów u kosmetologaCena u lekarzaPakiet 3 zabiegów u lekarza
CytoCare 532, StretchCare 600 zł1500 zł (500 zł za zabieg)690 zł1725 zł (575 zł za zabieg)
Osocze bogatopłytkowe (1 ampułka)--805 zł2070 zł (690 zł za zabieg)

Dodatkowe informacje o zabiegu mezoterapii igłowej

Jeśli masz wątpliwości w następujących kwestiach:

 • czy mezoterapia igłowa boli?
 • jak przygotować się do mezoterapii igłowej?
 • czy mezoterapię igłową można wykonywać latem?

odwiedź naszą podstronę zawierającą szczegółowy opis zabiegu: mezoterapia igłowa.

Opinie o zabiegach mezoterapii igłowej w FabSkin

Do gabinetu Fabskin zgłosiłam się z polecenia przyjaciółki, która już do niej uczęszczała. Moim głównym problemem była wysuszona skóra twarzy i brak jędrności, po rozmowie z panią kosmetolog zdecydowałam się na serię zabiegów Vital Injector i muszę przyznać, że ta mezoterapia znacznie odbiega od klasycznej, co najważniejsze do domu wróciłam bez siniaczków i widocznych grudek , a sam zabieg przebiegł szybko i bezboleśnie. Jestem po 2 zabiegu i widzę już różnice. Polecam z czystym sumieniem

Pobliskie dzielnice, dla których mamy ofertę