Mezoterapia igłowa Sochaczew

Mezoterapia igłowa to zabieg z dziedziny medycyny estetycznej o szerokim zastosowaniu. Stosuje się go w celu redukcji zmarszczek, przebarwień, blizn, rozstępów, a także w celu leczenia cellulitu i łysiny. Mezoterapia jest skutecznym i nieinwazyjnym zabiegiem stosowanym w profilaktyce oznak starzenia. W ramach mezoterapii wykonuje się gęste nakłucia na skórze, za pomocą których wprowadzane są w jej głąb substancje aktywne. W klinice FabSkin dbamy o wygodę i komfort Pacjentów, stawiając na nowoczesne rozwiązania technologiczne. Zabieg mezoterapii igłowej przeprowadzamy za pomocą innowacyjnego urządzenia Vital Injector 2, gwarantującego maksymalne efekty bez skutków ubocznych w postaci grudek i siniaczków.

Co to jest mezoterapia igłowa?

Mezoterapia igłowa to zabieg od lat znany i wykorzystywany w medycynie naturalnej, polegający na wykonaniu serii gęstych nakłuć, poprzez które wprowadza się pod skórę substancje czynne, takie jak kwas hialuronowy, aminokwasy i witaminy. Efektem zabiegu jest rewitalizacja skóry, odżywienie jej i dogłębne nawilżenie. Mezoterapię stosuje się w celu poprawienia wyglądu skóry, redukcji cellulitu i przebarwień. Jest skuteczna w leczeniu nadmiernego wypadania włosów. Zabieg przeprowadza lekarz lub kosmetolog w klinice medycyny estetycznej. 

Bezbolesna mezoterapia Vital Injector 2 – bez siniaków i grudek

Urządzenie Vital Injector 2 to nowoczesny sposób na mezoterapię igłową bez siniaków, grudek i bólu. Zaopatrzony jest w wieloigłową końcówkę, zapewniającą precyzyjną inikcję podskórną, dzięki której zabieg trwa krótko, a jednocześnie jest wysoce efektywny. Vital Injector 2 posiada nowoczesny system vacuum, umożliwiający podniesienie skóry i odciągnięcie jej od naczyń krwionośnych i nerwów. To sprawia, że Pacjent nie odczuwa podczas mezoterapii igłowej bólu i dyskomfortu.

Zalety mezoterapii igłowej urządzeniem Vital Injector 2:

 • brak bólu*;
 • brak znieczulenia**;
 • brak grudek – po wykonanej mezoterapii Vital Injector 2 nie pojawiają się grudki podskórne. Jest to możliwe głównie dzięki temu, że wspomniane urządzenie wyposażone jest w najcieńsze igły, które aplikują odpowiednią dawkę preparatów rewitalizujących;
 • brak siniaków – system Vacuum, w który wyposażony jest Vital Injector 2, odciąga skórę m.in. od naczyń krwionośnych, dzięki czemu nie dochodzi do powstawania siniaków (mogą one pojawić się jedynie w okolicach, gdzie jest bardzo delikatna i cienka skóra, np. przy oczach); 
 • brak rekonwalescencji – po zabiegu może wystąpić delikatne zaczerwienienie, które jednak schodzi w ciągu 12 godzin.

* po zastosowaniu znieczulenia zabiegi rewitalizujące są w 99% nieodczuwalne. Osoby decydujące się na mezoterapię kolagenową zachęcamy do skorzystania z zabiegu wykonywanego techniką ręczną – wykonywanych wówczas jest znacznie mniej wkłuć.

** dotyczy około 80% Pacjentów. Osoby, którym zależy na zwiększeniu komfortu zabiegu mogą skorzystać z bezpłatnej opcji zastosowania kremu znieczulającego (wolę taką należy zgłosić w momencie zapisu na mezoterapię).

Szukasz sprawdzonej kliniki oferującej bezbolesną mezoterapię igłową w okolicy Sochaczewa?

Zadzwoń do FabSkin i umów się na zabieg innowacyjnym urządzeniem Vital Injector 2

☎ (22) 126 80 08

Jakie problemy skórne można rozwiązać przy zastosowaniu mezoterapii igłowej? Wskazania do zabiegu

Mezoterapia igłowa jest stosowana w celu zredukowania problemów skórnych. Powoduje odżywienie, nawilżenie i odmłodzenie skóry. Z powodzeniem stosuje się ją w przypadku:

Mezoterapia jest także wysoce skuteczna w leczeniu łysiny i wypadających włosów. 

Mezoterapia igłowa w Sochaczewie – na jakie obszary?

Mezoterapię igłową można wykonać na dowolnej partii ciała, ale najczęściej przeprowadza się ją na twarzy, szyi i dekolcie.

Mezoterapia igłowa twarzy

Mezoterapię igłową twarzy mogą wykonać osoby w różnym wieku. Na tym obszarze pojawiają się bowiem problemy związane nie tylko z procesem starzenia, ale także niedoskonałości, trądzik młodzieńczy i blizny. Mezoterapia poprawia kondycję skóry na twarzy, ujędrnia ją i wyraźnie odmładza. 

Mezoterapia igłowa szyi

Największym problemem estetycznym szyi jest wisząca skóra oraz głębokie poziome zmarszczki. Oba te problemy pojawiają się z wiekiem, a najczęściej potrzebę ich zniwelowanie odczuwają osoby po 40. roku życia. Mezoterapia zadziała na skórę szyi odżywczo, poprawiając jej elastyczność i spłycając zmarszczki.

Mezoterapia igłowa dekoltu

Mezoterapia igłowa dekoltu jest zabiegiem stosowanym w profilaktyce i leczeniu oznak starzenia. Na tym obszarze ciała pojawiają się one stosunkowo szybko. Mezoterapia ujędrni skórę, pobudzając ją do produkcji kolagenu. Odżywiona skóra dekoltu będzie ładnie błyszczeć.

Pozostałe obszary, na których wykonujemy zabiegi mezoterapii igłowej

Problemy skórne mogą pojawić się w każdym miejscu na ciele. Mezoterapia igłowa jest zabiegiem stosowanym w celu leczenia i profilaktyki zmian na skórze głowy i pod oczami, a także na dłoniach, biuście, brzuchu, pośladkach i udach. Mezoterapia wyróżnia się skutecznością w redukowaniu cellulitu, rozstępów, trądziku, blizn i przebarwień.

Ekspert radzi

Problemy skórne dotyczą każdego z nas. Udając się do kliniki medycyny estetycznej, kosmetolog oceni stan naszej skóry i zaproponuje skuteczne rozwiązania. Na podstawie analizy problemu dobrane zostaną odpowiednie koktajle, które lekarz wprowadzi podskórnie podczas mezoterapii igłowej – wyjaśnia kosmetolog mgr Maja Smaruń z Kliniki FabSkin

Jak przebiega bezbolesna mezoterapia igłowa?

Mezoterapia igłowa jest wykonywana w klinice FabSkin za pomocą urządzenia Vital Injector 2. Posiada on innowacyjne systemy, zapewniające zabieg bez bólu i efektów ubocznych w postaci grudek i siniaczków. Pacjenci z niskim progiem bólu mogą jednak otrzymać znieczulenie w postaci kremu. Podcza mezoterapii wstrzykiwane są podskórnie preparaty o działaniu rewitalizującym. Wykonywana jest seria niewielkich nakłuć (do 4 mm). Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona, co powinno ustapić do 2 dni.

Efekty zabiegu mezoterapii igłowej

Pierwsze efekty mezoterapii igłowej są widoczne niemal od razu po zabiegu. Skóra staje się wyraźnie nawilżona. Jednak dla uzyskania zadowalających rezultatów konieczne jest wykonanie serii zabiegów – od 3 do 6. Z każdą kolejną wizytą w klinice medycyny estetycznej skóra będzie bardziej odżywiona, ujędrniona i błyszcząca. Pacjent zauważy wyraźne spłycenie zmarszczek, zmniejszoną widoczność cellulitu i rozstępów, a także blizn i przebarwień.

Ile zabiegów mezoterapii igłowej należy wykonać i jak często?

Dla uzyskania spektakularnych efektów nie wystarczy jednorazowo wykonać mezoterapię igłową. Konieczne będzie przeprowadzenie serii zabiegów. Ich ilość określi lekarz lub kosmetolog na podstawie stanu skóry i oczekiwań Pacjenta. Najczęściej przeprowadza się od 3 do 6 zabiegów w odstępie 2-3 tygodni.

Zalecenia pozabiegowe

Mezoterapia jest nieinwazyjnym zabiegiem, ale możliwe jest wystąpienie po niej  zaczerwienienia, a skóra może być nadwrażliwa. Aby efekty były widoczne jak najszybciej, należy zastosować się do kilku zaleceń pozabiegowych:

 • przez miesiąc należy unikać słońca, zabronione jest także korzystanie z sauny,
 • na co najmniej dwa tygodnie po mezoterapii należy zrezygnować z basenu, sauny, kosmetyków złuszczających i depilacji,
 • należy stosować preparaty z filtrem UV (co najmniej SPF 50),
 • przez pierwsze dwa dni nie należy nakładać makijażu, 
 • konieczne jest zrezygnowanie z intensywnych ćwiczeń przez co najmniej 3 dni po zabiegu, a przez dwa tygodnie nie należy uprawiać sportów zimowych i eksponować skóry na działanie mrozu.

Oferta mezoterapii igłowej dla osób Sochaczewa

Klinika FabSkin zlokalizowana jest w warszawskiej dzielnicy Bemowo. Pacjenci z Sochaczewa, zainteresowani wykonaniem zabiegu mezoterapii igłowej, mogą dojechać do nas zaledwie w godzinę.

Ile kosztuje mezoterapia igłowa w Sochaczewie? Cennik

ProduktCena u kosmetologaPakiet 3 zabiegów u kosmetologaCena u lekarzaPakiet 3 zabiegów u lekarza
NCTF HA lub CytoCare 532
1 obszar (Twarz / Szyja / Dekolt)600 zł1500 zł (500 zł za zabieg)690 zł1725 zł (575 zł za zabieg)
2 obszary700 zł1800 zł (600 zł za zabieg)805 zł2070 zł (690 zł za zabieg)
3 obszary800 zł2100 zł (700 zł za zabieg)920 zł2415 zł (805 zł za zabieg)
Osocze bogatopłytkowe
1 ampułka--805 zł2070 zł (690 zł za zabieg)
2 ampułki--1035 zł2415 zł (805 zł za zabieg)
Saypha rich 1 ml800 zł2100 zł (700 zł za zabieg)920 zł2415 zł (805 za ampułkę)
Saypha rich 2 ml1400 zł (700 zł za 1 ml)3600 zł (1200 zł za zabieg; 600 zł za 1 ml)1610 zł4140 zł (1380 zł za zabieg/690 zł za ampułkę)
Xela rederm (kwas bursztynowy)900 zł2400 zł ( 800 zł za zabieg)1100 zł3000 zł (1000 zł za zabieg)
Redensity 1 (1ml)800 zł2100 zł (700 zł za zabieg)920 zł2415 zł (805 zł za ampułkę)
Neauvia Hydro Deluxe 2.5 ml800 zł2100 zł (700 zł za zabieg)920 zł2415 zł (805 zł za ampułkę)
Mezoterapia LIGHT EYES (cienie/worki/napięcie skóry)400 zł900 zł (300 zł za zabieg)460 zł1035 zł (345 zł za zabieg)
Mezoterapia kolagenowa
Nithya 1000 zł2400 zł (800 zł za zabieg)1150 zł2760 zł (920 zł za zabieg)
Karisma 1100 zł2700 zł (900 zł za zabieg)1375 zł3105 zł (1035 zł za zabieg)
Kolagen GUNA1000 zł2400 zł (800 zł za zabieg)1150 zł2760 zł (920 zł za zabieg)
Stymulator kolagenowy1100 zł2700 zł (900 zł)1375 zł3105 zł (1035 zł za zabieg)
Mezoterapia igłowa na blizny i rozstępyCena u kosmetologaPakiet 3 zabiegów u kosmetologaCena u lekarzaPakiet 3 zabiegów u lekarza
CytoCare 532, StretchCare 600 zł1500 zł (500 zł za zabieg)690 zł1725 zł (575 zł za zabieg)
Osocze bogatopłytkowe (1 ampułka)--805 zł2070 zł (690 zł za zabieg)

Dodatkowe informacje o zabiegu mezoterapii igłowej

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat:

 • Czy zabieg mezoterapii igłowej jest bolesny?
 • Kiedy można wykonać mezoterapię?
 • Czy zabieg mezoterapii igłowej może być wykonany u młodszych osób?

Przejdź na stronę:

Opinie o zabiegach mezoterapii igłowej w FabSkin

Do gabinetu Fabskin zgłosiłam się z polecenia przyjaciółki, która już do niej uczęszczała. Moim głównym problemem była wysuszona skóra twarzy i brak jędrności, po rozmowie z panią kosmetolog zdecydowałam się na serię zabiegów Vital Injector i muszę przyznać, że ta mezoterapia znacznie odbiega od klasycznej, co najważniejsze do domu wróciłam bez siniaczków i widocznych grudek , a sam zabieg przebiegł szybko i bezboleśnie. Jestem po 2 zabiegu i widzę już różnice. Polecam z czystym sumieniem