Mezoterapia igłowa Ożarów Mazowiecki

Mezoterapia igłowa zaczyna przyciągać coraz większe zainteresowanie w Polsce. Warto jednak wiedzieć, że ten zabieg medycyny naturalnej jest stosowany już od wielu dziesięcioleci na całym świecie. Pacjenci cenią go zwłaszcza za szybkie i spektakularne efekty. Podczas mezoterapii wprowadza się pod skórę za pomocą igieł substancje odżywcze – dlatego zabieg ten uważa się za niezwykle skuteczny w uzupełnianiu niedoborów witamin i aminokwasów. W naszej klinice FabSkin do wykonywania mezoterapii stosujemy urządzenie Vital Injector 2, dzięki czemu jest ona praktycznie bezbolesna dla Pacjenta i nie powoduje skutków ubocznych, takich jak grudki czy siniaki. 

Co to jest mezoterapia igłowa?

Mezoterapia igłowa jest jednym z najchętniej stosowanych zabiegów przez polskich Pacjentów. Wyróżnia się wysoką skutecznością w poprawianiu wyglądu oraz kondycji skóry. Uważana jest za doskonałą alternatywę dla osób, które unikają chirurgii plastycznej, ale jednocześnie pragną spektakularnych rezultatów na skórze. 

Zabieg mezoterapii igłowej polega na iniekcji w głąb skóry składników odżywczych, które dobiera się indywidualnie wedle oczekiwań i potrzeb Pacjenta. Mezoterapia polecana jest osobom borykającym się z problemami skórnymi różnego rodzaju: trądzikiem, przebarwieniami, zmarszczkami, cellulitem czy rozstępami.

Bezbolesna mezoterapia Vital Injector 2 – bez siniaków i grudek

Urządzenie Vital Injector 2 zupełnie zmieniło mezoterapię igłową, sprawiając, że zabieg ten przestał być związany z ryzykiem skutków ubocznych, takich jak grudki czy siniaki. Sprzęt ten umożliwia bezbolesną i precyzyjną aplikację składników aktywnych w głąb skóry. Zapewnia to system Vacuum, który unosi skórę, odciągając ją od nerwów i naczyń krwionośnych, redukując w ten sposób wrażenia bólowe. Cienkie multiigły, które wykonują gęste nakłucia, dodatkowo skracają czas zabiegu. 

Zalety mezoterapii igłowej Vital Injector 2:

 • bez znieczulenia*;
 • bez grudek – w związku z zastosowaniem cienkich igieł w rozmiarze 31G mezoterapia igłowa urządzeniem Vital Injector 2 nie powoduje powstawania grudek na skórze;
 • bez siniaków – system Vacuum unosi skórę co skutkuje odciągnięciem jej od naczyń krwionośnych i nerwów, redukując w ten sposób ryzyko powstawania siniaków i opuchnięć;
 • bez bólu** – technologia zasysająca skórę sprawia, że mezoterapia igłowa za pomocą Vital Injector 2 wiąże się z niemal zerowymi odczuciami bólowymi;
 • bez konieczności poddawania się rekonwalescencji – w związku z niewielkim ryzykiem powstania podczas zabiegu siniaków czy grudek, możliwy jest szybki powrót do codziennego funkcjonowania. Możliwym skutkiem ubocznym jest jedynie niewielkie zaczerwienienie na skórze, które utrzymuje się maksymalnie do 12h po zabiegu. 

* dotyczy 80% Pacjentów. W przypadku osób wysoko wrażliwych na ból, zapewniamy dodatkowe znieczulenie miejscowe w kremie (bezpłatne). Chęć zastosowania dodatkowego znieczulenia prosimy zgłaszać recepcji podczas zapisu na zabieg

** zabiegi rewitalizacji skóry są przy zastosowaniu znieczulenia w 99% nieodczuwalne. Pacjentom, którzy chcą wykonać mezoterapię kolagenową zalecamy przeprowadzenie zabiegu techniką manualną z uwagi na mniejszą liczbę wkłuć

Przeczytaj więcej na temat mezoterapii igłowej Vital Injector 2.

Mieszkasz w Ożarowie Mazowieckim i szukasz w Warszawie kliniki, gdzie wykonuje się mezoterapię igłową przy użyciu Vital Injector 2? 

Umów się na wizytę w naszej klinice FabSkin!

☎ (22) 126 80 08

Jakie problemy skórne można rozwiązać przy zastosowaniu mezoterapii igłowej? Wskazania do zabiegu

Zabieg mezoterapii igłowej zaleca się w przypadku problemów skórnych różnego typu. Jest polecany osobom borykającym się z:

 • trądzikiem;
 • zmarszczkami;
 • zwiotczeniem skóry;
 • nadmiernie przetłuszczającą się lub suchą skórą;
 • cellulitem i rozstępami;
 • skórą zniszczoną promieniowaniem UV;
 • nadmiernym wypadaniem włosów i łysieniem;
 • przebarwieniami i bliznami.

Mezoterapia igłowa dla Pacjentów z Ożarowa Mazowieckiego – na jakie obszary? 

Mezoterapię igłową można stosować na niemal wszystkich partiach ciała. Pacjenci najczęściej decydują się na nią w ramach zabiegów na twarz, szyi oraz dekoltu. To właśnie w tych okolicach zmarszczki pojawiają się najwcześniej. 

Mezoterapia igłowa twarzy 

Mezoterapia igłowa twarzy to jeden z najchętniej wykonywanych zabiegów przez naszych Pacjentów. Dzięki jej zastosowaniu można spowolnić proces starzenia się skóry i zniwelować takie problemy jak trądzik, blizny czy przebarwienia. 

Mezoterapia igłowa szyi

Mezoterapia igłowa szyi przypadnie do gustu Pacjentom, którzy cierpią na kompleksy z powodu utraty elastyczności skóry. Zabieg ten skutecznie redukuje widoczność zmarszczek i sprawiając, że skóra wygląda na młodszą i odżywioną. 

Mezoterapia igłowa dekoltu

Dekolt jest jedną z partii ciała, która starzeje się najwcześniej, czemu wiele osób chciałoby zapobiec. Mezoterapia igłowa pobudza skórę do produkcji kolagenu, dzięki czemu przywraca jej jędrność.

Pozostałe obszary, na których wykonujemy zabieg mezoterapii igłowej

Mezoterapię igłową można stosować niemalże na wszystkich partiach ciała, których wygląd nas nie satysfakcjonuje. W FabSkin wykonujemy mezoterapię pośladków, brzucha i biustu. Ponadto Pacjenci chętnie decydują się na mezoterapię pod oczy, na trądzik, przebarwienia, rozstępy, cellulit czy zmarszczki. 

Ekspert radzi

Mezoterapia igłowa okazuje się bardzo skuteczna w przypadku osób, które borykają się z nadmiernie wypadającymi włosami lub łysieniem. Jej zastosowanie pomaga pobudzić i przyspieszyć wzrost włosów oraz głęboko je odżywia. Wprowadzane pod skórę składniki aktywne mają korzystny wpływ na grubość i gęstość włosów – wyjaśnia kosmetolog mgr Maja Smaruń z Kliniki FabSkin

Jak przebiega bezbolesna mezoterapia igłowa?

Podczas mezoterapii igłowej dokonuje się podskórnej iniekcji składników aktywnych. Jeszcze przed przystąpieniem do zabiegu w porozumieniu z Pacjentem wybiera się taki preparat, aby był jak najbardziej dopasowany do potrzeb Klienta. W FabSkin korzystamy z urządzenia najnowszej generacji Vital Injector 2. Jego zastosowanie sprawia, że mezoterapia przebiega niemal bezboleśnie, nie powodując powstawania na skórze grudek lub siniaków. 

Efekty zabiegu mezoterapii igłowej

Mezoterapia igłowa daje spektakularne i natychmiastowe rezultaty. Trzeba jednak liczyć się z tym, że dla najlepszych efektów zabieg musi być kilka razy powtórzony. Już po pierwszej sesji widać jednak różnicę np. w większym poziomie nawilżenia skóry czy jej promienności. W efekcie pełnej serii zabiegów można spodziewać się wyraźnego spłycenia zmarszczek oraz zredukowania widoczności blizn, przebarwień, rozstępów czy cellulitu. 

Ile zabiegów mezoterapii igłowej należy wykonać i jak często?

Ilość zabiegów jest uzależniona od tego, w jakim stanie jest skóra Pacjenta oraz efektów, jakie pragnie on uzyskać. Liczbę i częstotliwość sesji dostosowuje lekarz lub kosmetolog. Na najlepsze rezultaty można liczyć po 4-6 zabiegach mezoterapii wykonywanych w odstępach 2-3 tygodniowych. 

Zalecenia pozabiegowe

Dla jak najlepszych efektów mezoterapii polecamy stosować się do poniższych zaleceń pozabiegowych:

 • zrezygnować z sauny i wystawiania skóry na słońce;
 • stosować na twarz krem z filtrem 50 SPF;
 • nie wykonywać peelingów oraz depilacji;
 • przemywać skórę delikatnymi kosmetykami antybakteryjnymi.

Oferta mezoterapii igłowej dla osób z Ożarowa Mazowieckiego

Nasza klinika FabSkin jest zlokalizowana na warszawskim Bemowie. Mieszkańcy Ożarowa Mazowieckiego nie powinni mieć problemu z dotarciem do tej dobrze skomunikowanej dzielnicy. Dojazd zajmie około 20 minut. 

Ile kosztuje mezoterapia igłowa w Ożarowie Mazowieckim?

ProduktCena u kosmetologaPakiet 3 zabiegów u kosmetologaCena u lekarzaPakiet 3 zabiegów u lekarza
NCTF HA lub CytoCare 532
1 obszar (Twarz / Szyja / Dekolt)600 zł1500 zł (500 zł za zabieg)690 zł1725 zł (575 zł za zabieg)
2 obszary700 zł1800 zł (600 zł za zabieg)805 zł2070 zł (690 zł za zabieg)
3 obszary800 zł2100 zł (700 zł za zabieg)920 zł2415 zł (805 zł za zabieg)
Osocze bogatopłytkowe
1 ampułka--805 zł2070 zł (690 zł za zabieg)
2 ampułki--1035 zł2415 zł (805 zł za zabieg)
Saypha rich 1 ml800 zł2100 zł (700 zł za zabieg)920 zł2415 zł (805 za ampułkę)
Saypha rich 2 ml1400 zł (700 zł za 1 ml)3600 zł (1200 zł za zabieg; 600 zł za 1 ml)1610 zł4140 zł (1380 zł za zabieg/690 zł za ampułkę)
Xela rederm (kwas bursztynowy)900 zł2400 zł ( 800 zł za zabieg)1100 zł3000 zł (1000 zł za zabieg)
Redensity 1 (1ml)800 zł2100 zł (700 zł za zabieg)920 zł2415 zł (805 zł za ampułkę)
Neauvia Hydro Deluxe 2.5 ml800 zł2100 zł (700 zł za zabieg)920 zł2415 zł (805 zł za ampułkę)
Mezoterapia LIGHT EYES (cienie/worki/napięcie skóry)400 zł900 zł (300 zł za zabieg)460 zł1035 zł (345 zł za zabieg)
Mezoterapia kolagenowa
Nithya 1000 zł2400 zł (800 zł za zabieg)1150 zł2760 zł (920 zł za zabieg)
Karisma 1100 zł2700 zł (900 zł za zabieg)1375 zł3105 zł (1035 zł za zabieg)
Kolagen GUNA1000 zł2400 zł (800 zł za zabieg)1150 zł2760 zł (920 zł za zabieg)
Stymulator kolagenowy1100 zł2700 zł (900 zł)1375 zł3105 zł (1035 zł za zabieg)
Mezoterapia igłowa na blizny i rozstępyCena u kosmetologaPakiet 3 zabiegów u kosmetologaCena u lekarzaPakiet 3 zabiegów u lekarza
CytoCare 532, StretchCare 600 zł1500 zł (500 zł za zabieg)690 zł1725 zł (575 zł za zabieg)
Osocze bogatopłytkowe (1 ampułka)--805 zł2070 zł (690 zł za zabieg)

Dodatkowe informacje o zabiegu mezoterapii igłowej

Jeśli potrzebujesz informacji na temat:

 • kiedy najlepiej wykonywać mezoterapię?
 • czy mezoterapia igłowa boli?
 • czy mezoterapię igłową można wykonywać latem?

odwiedź naszą podstronę, na której zamieściliśmy szczegółowy opis zabiegu: mezoterapia igłowa.

Opinie o zabiegach mezoterapii igłowej w FabSkin

Do gabinetu Fabskin zgłosiłam się z polecenia przyjaciółki, która już do niej uczęszczała. Moim głównym problemem była wysuszona skóra twarzy i brak jędrności, po rozmowie z panią kosmetolog zdecydowałam się na serię zabiegów Vital Injector i muszę przyznać, że ta mezoterapia znacznie odbiega od klasycznej, co najważniejsze do domu wróciłam bez siniaczków i widocznych grudek , a sam zabieg przebiegł szybko i bezboleśnie. Jestem po 2 zabiegu i widzę już różnice. Polecam z czystym sumieniem