Mezoterapia igłowa Warszawa Błonie

Mezoterapia igłowa to zabieg cieszący się coraz większą popularnością Pacjentów, którym zależy na poprawieniu kondycji swojej skóry. Ponadto za jego sprawą możliwe jest szybkie uzupełnienie niedoborów aminokwasów i witamin. W trakcie mezoterapii pod skórę wprowadzane są substancje aktywne, w związku z czym zabieg ten jest pomocny także podczas leżenia wielu schorzeń i urazów. W FabSkin stosujemy urządzenie, które zrewolucjonizowało mezoterapię igłową – Vital Injector 2, dzięki czemu mezoterapia wykonywana w naszym gabinecie przebiega niemal bezboleśnie, nie pozostawiając na skórze skutków ubocznych w postaci grudek i siniaków. 

Co to jest mezoterapia igłowa?

Mezoterapię igłową zalicza się do zabiegów medycyny naturalnej – jest ona popularna na całym świecie od dziesiątków lat. O jej skuteczności świadczą rzesze zadowolonych Pacjentów. Trudno o drugą metodę, która już po pierwszej sesji dawałaby widoczne efekty w postaci nawilżonej i promiennej skóry. Mezoterapia to propozycja dla osób, które pragną spektakularnych efektów, ale jednocześnie unikają korzystania z chirurgii plastycznej. 

Podczas mezoterapii igłowej dokonuje się iniekcji składników aktywnych w głąb skóry Pacjenta. Zabieg ten stosuje się niemal na wszystkich partiach ciała – polecany jest on osobom, które zmagają się z problemami skórnymi takimi jak zmarszczki, blizny, trądzik, przebarwienia, cellulit czy rozstępy. 

Bezbolesna mezoterapia Vital Injector 2 – bez siniaków i grudek

Urządzenie Vital Injector 2 całkowicie zrewolucjonizowało mezoterapię igłową, umożliwiając precyzyjną i praktycznie bezbolesną iniekcję składników aktywnych w głąb skóry. W ten sposób Pacjenci mogą zapomnieć o skutkach ubocznych w postaci siniaków lub grudek i cieszyć się piękną i odżywioną skórą. Wszystko to jest możliwe dzięki zastosowaniu systemu Vacuum, który poprzez unoszenie skóry odciąga ją od nerwów i naczyń krwionośnych, skutecznie niwelując ewentualne wrażenia bólowe. Ponadto przez cienkie multiigły wykonujące gęste nakłucia skraca się czas mezoterapii. 

Zalety mezoterapii igłowej Vital Injector 2:

 • bez grudek – cienkie nanoigły umożliwiają precyzyjną iniekcję preparatów odżywczych zapobiegając powstawaniu grudek na skórze;
 • bez bólu* – system Vacuum oraz blokada przepływu zwrotnego powodują, że zabieg jest dla większości Pacjentów bezbolesny, dzięki czemu nie jest konieczne stosowanie znieczulenia;
 • bez znieczulenia**;
 • bez siniaków – w trakcie zabiegu skóra jest unoszona za pomocą systemu ssącego Vacuum przez co zostaje odciągnięta od nerwów i naczyń krwionośnych. Minimalizuje to ryzyko powstania siniaków. Niewielkie wybroczyny lub mały siniaczek mogą się pojawić w miejscach gdzie skóra jest szczególnie cienka np.w okolicach oczu, zdarza się to jednak bardzo rzadko;
 • bez rekonwalescencji – ze względu na niewielkie ryzyko powstania siniaków lub grudek od razu po zabiegu możliwy jest powrót do normalnego funkcjonowania. Do 12 godzinach od zabiegu na skórze może się jedynie utrzymać niewielkie zaczerwienienie.

* zabieg mezoterapii igłowej przy zastosowaniu znieczulenia jest w 99% nieodczuwalny. Osobom, które decydują się na mezoterapię kolagenową polecamy wykonać zabieg techniką manualną ze względu na mniejszą liczbę wkłuć

** dotyczy 80% Pacjentów. W przypadku osób posiadających wyjątkowo niski próg bólu możemy zastosować dodatkowe znieczulenie miejscowe w kremie (bezpłatne). Chęć skorzystania z dodatkowego znieczulenia prosimy zgłaszać recepcji w trakcie zapisu na zabieg

Dowiedz się więcej na temat bezbolesnej mezoterapii igłowej Vital Injector 2.

Mieszkasz w Błoniach pod Warszawą i szukasz sprawdzonej kliniki, w której wykonasz mezoterapię igłową? 

Umów się na wizytę w naszej klinice FabSkin!

☎ (22) 126 80 08

Jakie problemy skórne można rozwiązać przy zastosowaniu mezoterapii igłowej? Wskazania do zabiegu

Zabieg mezoterapii igłowej jest skuteczny w przypadku problemów skórnych różnego rodzaju. Poleca się go osobom borykającym się ze:

 • zmarszczkami;
 • zwiotczeniem skóry;
 • cellulitem i rozstępami;
 • nadmiernie przetłuszczającą się lub suchą skórą;
 • trądzikiem;
 • skórą zniszczoną promieniowaniem UV,
 • przebarwieniami i bliznami;
 • nadmiernym wypadaniem włosów i łysieniem. 

Mezoterapia igłowa dla Pacjentów z Błoni – na jakie obszary?

Mezoterapię igłową stosuje się na różnych częściach ciała. Pacjenci najczęściej są nią zainteresowani w ramach zabiegów na twarz, dekoltu oraz szyi. W tych właśnie partiach zmarszczki powstają najwcześniej i są najbardziej widoczne. 

Mezoterapia igłowa twarzy 

Na mezoterapię igłową twarzy decyduje się coraz więcej Pacjentów. Pomaga ona spowolnić procesy starzenia i zredukować takie problemy skórne jak trądzik, przebarwienia czy blizny. Ponadto mezoterapia pozytywnie wpływa na ogólną kondycję skóry, poprawiając jej napięcie i jędrność. 

Mezoterapia igłowa szyi

Mezoterapia igłowa szyi to propozycja dla tych Pacjentów, którym trudno zaakceptować wiszącą skórę w tym rejonie. Zabieg ten niweluje widoczność zmarszczek i przy tym odżywia skórę szyi. 

Mezoterapia igłowa dekoltu

To m.in. na dekolcie pojawiają się pierwsze oznaki starzenia, co u wielu Pacjentów powoduje kompleksy. Mezoterapia igłowa dekoltu bardzo skutecznie radzi sobie z przywracaniem skórze jędrności. Dodatkowo efektem zabiegu jest pobudzenie skóry do produkcji kolagenu. 

Pozostałe obszary, na których wykonujemy zabieg mezoterapii igłowej

Mezoterapia igłowa może być wykonywana właściwie na wszystkich partiach ciała, z których wyglądu nie jesteśmy zadowoleni. W FabSkin przeprowadzamy mezoterapię pośladków, brzucha oraz biustu. Ponadto popularnością wśród Pacjentów cieszy się mezoterapia pod oczy, na trądzik, przebarwienia, rozstępy, cellulit czy zmarszczki. 

Ekspert radzi

Mezoterapia igłowa sprawdzi się świetnie w przypadku osób, które zmagają się z problemem nadmiernie wypadających włosów lub łysieniem. Dzięki jej zastosowaniu można pobudzić i przyspieszyć porost włosów oraz głęboko je odżywić. W trakcie zabiegu pod skórę wprowadzane są składniki aktywne wpływające korzystnie na grubość i gęstość włosów – wyjaśnia kosmetolog mgr Olga Gatyńska z Kliniki FabSkin 

Jak przebiega bezbolesna mezoterapia igłowa?

Mezoterapia igłowa polega na iniekcji w głąb skóry składników aktywnych. Przed przystąpieniem do zabiegu w konsultacji z Pacjentem wybierany jest odpowiedni preparat, dostosowany jak najlepiej do potrzeb Klienta. W FabSkin podczas wykonywania mezoterapii igłowej korzystamy urządzenia Vital Injector 2. Dzięki zastosowaniu tego sprzętu aplikacja preparatów przebiega precyzyjnie i bezboleśnie i nie powoduje nieestetycznych skutków ubocznych w postaci grudek lub siniaków. 

Efekty zabiegu mezoterapii igłowej

Mezoterapia igłowa, mimo swojego nieskomplikowania, jest zabiegiem dającym spektakularne efekty. Najlepsze rezultaty uzyskuje się jednak po kilkukrotnym powtórzeniu zabiegu. Jednocześnie korzystną zmianę można zaobserwować już po pierwszej sesji – zwłaszcza w wyższym poziomie nawilżenia. Efektem pełnej serii zabiegów jest wyraźne spłycenie zmarszczek oraz zmniejszenie widoczności przebarwień, blizn, cellulitu czy rozstępów. 

Ile zabiegów mezoterapii igłowej należy wykonać i jak często?

Ilość rekomendowanych zabiegów jest kwestią indywidualną, jednak dla uzyskania jak najlepszych efektów zabieg przeprowadza się w seriach. Najczęściej wykonuje się 4-6 zabiegów mezoterapii igłowej w odstępach 2-3 tygodniowych.

Zalecenia pozabiegowe

Bezpośrednio po zabiegu należy:

 • unikać sauny i basenu;
 • unikać ćwiczeń fizycznych;
 • stosować kremy z filtrem;
 • nawilżać skórę.

Oferta mezoterapii igłowej dla osób z warszawskiej Białołęki

Białołęka to jedna z dzielnic Warszawy. Znajduje się w odległości około 17 km w linii prostej od Bemowa, gdzie mieści się nasza klinika medycyny estetycznej. Z Białołęki do Bemowa można dojechać zarówno samochodem, jak i środkami transportu publicznego.

Ile kosztuje mezoterapia igłowa w miejscowości Błonie? 

ProduktCena u kosmetologaPakiet 3 zabiegów u kosmetologaCena u lekarzaPakiet 3 zabiegów u lekarza
NCTF HA lub CytoCare 532
1 obszar (Twarz / Szyja / Dekolt)600 zł1500 zł (500 zł za zabieg)690 zł1725 zł (575 zł za zabieg)
2 obszary700 zł1800 zł (600 zł za zabieg)805 zł2070 zł (690 zł za zabieg)
3 obszary800 zł2100 zł (700 zł za zabieg)920 zł2415 zł (805 zł za zabieg)
Osocze bogatopłytkowe
1 ampułka--805 zł2070 zł (690 zł za zabieg)
2 ampułki--1035 zł2415 zł (805 zł za zabieg)
Saypha rich 1 ml800 zł2100 zł (700 zł za zabieg)920 zł2415 zł (805 za ampułkę)
Saypha rich 2 ml1400 zł (700 zł za 1 ml)3600 zł (1200 zł za zabieg; 600 zł za 1 ml)1610 zł4140 zł (1380 zł za zabieg/690 zł za ampułkę)
Xela rederm (kwas bursztynowy)900 zł2400 zł ( 800 zł za zabieg)1100 zł3000 zł (1000 zł za zabieg)
Redensity 1 (1ml)800 zł2100 zł (700 zł za zabieg)920 zł2415 zł (805 zł za ampułkę)
Neauvia Hydro Deluxe 2.5 ml800 zł2100 zł (700 zł za zabieg)920 zł2415 zł (805 zł za ampułkę)
Mezoterapia LIGHT EYES (cienie/worki/napięcie skóry)400 zł900 zł (300 zł za zabieg)460 zł1035 zł (345 zł za zabieg)
Mezoterapia kolagenowa
Nithya 1000 zł2400 zł (800 zł za zabieg)1150 zł2760 zł (920 zł za zabieg)
Karisma 1100 zł2700 zł (900 zł za zabieg)1375 zł3105 zł (1035 zł za zabieg)
Kolagen GUNA1000 zł2400 zł (800 zł za zabieg)1150 zł2760 zł (920 zł za zabieg)
Stymulator kolagenowy1100 zł2700 zł (900 zł)1375 zł3105 zł (1035 zł za zabieg)
Mezoterapia igłowa na blizny i rozstępyCena u kosmetologaPakiet 3 zabiegów u kosmetologaCena u lekarzaPakiet 3 zabiegów u lekarza
CytoCare 532, StretchCare 600 zł1500 zł (500 zł za zabieg)690 zł1725 zł (575 zł za zabieg)
Osocze bogatopłytkowe (1 ampułka)--805 zł2070 zł (690 zł za zabieg)

Dodatkowe informacje o zabiegu mezoterapii igłowej

Jeśli szukasz informacji na temat:

 • czy młode osoby mogą zdecydować się na zabieg mezoterapii?
 • jak przygotować się do zabiegu mezoterapii igłowej?
 • kiedy najlepiej wykonywać mezoterapię?

zajrzyj na naszą podstronę, gdzie znajduje się szczegółowy opis zabiegu: mezoterapia igłowa. 

Opinie o zabiegach mezoterapii igłowej w FabSkin

Do gabinetu Fabskin zgłosiłam się z polecenia przyjaciółki, która już do niej uczęszczała. Moim głównym problemem była wysuszona skóra twarzy i brak jędrności, po rozmowie z panią kosmetolog zdecydowałam się na serię zabiegów Vital Injector i muszę przyznać, że ta mezoterapia znacznie odbiega od klasycznej, co najważniejsze do domu wróciłam bez siniaczków i widocznych grudek , a sam zabieg przebiegł szybko i bezboleśnie. Jestem po 2 zabiegu i widzę już różnice. Polecam z czystym sumieniem