Rewitalizacja skóry wokół oczu

Prawdziwy koktajl rewitalizujący dla wrażliwej i wymagającej skóry wokół oczu. Jest to jedyny preparat przeznaczony do jednoczesnego radzenia sobie z wieloma problemami skórnymi:

 • redukuje zmarszczki
 • poprawia mikrokrążenie skóry
 • widocznie uelastycznia skórę
 • zmniejsza cienie i opuchliznę wokół oczu
 • rozświetla cerę, likwiduję tzw. „worki”
 • redukcja płynów gromadzących się wokół oczu

Co składa się na light eyes ultra?

Masz dość codziennej korekty skóry wokół oczu? Pragniesz by wyglądała ona naturalnie, zdrowo i była odpowiednio rozświetlona, bez drobnych zmarszczek, sinych punktów i oznak zmęczenia? Gabinet medycyny estetycznej FABSKIN poleca zabieg Light Eyes Ultra, dzięki któremu pozbędziesz się tych wszystkich problemów skórnych wokół oczu. Light eyes ultra zawiera kwas hialuronowy, witaminę C, heksapeptydy, rozmaryn, ruszczyk i jagodę. To połączona siła naturalnych preparatów, mających kojącej i rewitalizujące działanie na skórę wokół oczu.

O zabiegu

Zabieg light eyes ultra wykonywany w gabinecie medycyny estetycznej FABSKIN w Warszawie odbywa się po uprzednim nałożeniu kremu znieczulającego na skórę pacjenta. Kolejno następuje iniekcja materiału. Cały zabieg trwa do kilku minut i nie jest mocno bolesny, może jednak być nieprzyjemny. Sam preparat powoduje lekkie szczypanie i początkowo przyczynia się do niewielkiego opuchnięcia powiek i miejsc, gdzie nastąpiła iniekcja. W kilka dni zasinienia i zaczerwienienia znikają zupełnie, podobnie jak delikatne ślady wkłuć.

Czego możemy spodziewać się po light eyes ultra?

Pacjenci gabinetu FABSKIN najszybciej zauważają wyrównanie się worków pod oczami, dzięki czemu twarz wygląda młodziej i bez efektu zmęczenia. Także zanikanie zmarszczek mimicznych optycznie odmładza i daje uczucie zadowolenia ze świeżego wyglądu. Pacjenci już na drugi dzień cieszą się wyraźnie bardziej wypoczętymi i zrelaksowanymi oczami. Osoby z „sińcami” pod oczami mogą liczyć nawet na 70% ich rozjaśnienia i całkowite usunięcie na przestrzeni kilku zabiegów. Najlepsze efekty osiągniemy ustalając wspólnie ze specjalistą FABSKIN kompleksowy program rewitalizacji skóry. Zabiegi light eyes ultra można łączyć także z innymi metodami redukcji zmarszczek i procesów przeciwstarzeniowych. Jest on zupełnie naturalny i może być z powodzeniem stosowany u zdecydowanej większości pacjentów w różnym wieku i problemami skórnymi.

Składniki aktywne:

 • Kwas hialuronowy – naturalny budulec tkanek. Decydujący o jędrności i nawilżeniu skóry.
 • Heksapeptydy – substancja łącząca w sobie starannie dobrane aminokwasy, które rozkurczają zmarszczki mimiczne, redukują napięcie twarzy, działają podobnie jak botox.
 • Ruszczyk – dzięki silnym właściwościom drenującym usprawnia pracę naczyń krwionośnych, co przyczynia się do ogólnego, lepszego wyglądu skóry, nadania jej świeżości.
 • Jagoda – skuteczny antyoksydant zawarty w owocach jagód.
 • Rozmaryn – Zmniejsza widoczne obrzęki i stymuluje krążenie.

Sprawdź cennik light eyes ultra

Mezoterapia Igłowa Cena Promocje
Rich – 1ml 600 zł
NCTF HA – 1 amp 400 zł
Osocze bogatopłytkowe 1 amp. / 2 amp. 700 / 900 zł  550 / 700 zł
Juvederm Volite – 1 ml / 2 ml 1300 / 2600 zł  2 ml. 2000 zł
Light Eyes – rozjaśnienie skóry pod oczami
zmniejszenie obrzęków powiek
300 zł
CytoCare 516/532, StretchCare 400 zł
Konsultacja i ustalenie indywidualnego planu zabiegów bezpłatnie
Wizyta kontrolna po zabiegu bezpłatnie

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ tel: 22 126 80 08