STOP NACZYNKOM – CZAS 45- 60 MINUT

Zaleca się wykonywanie zabiegu co 21 dni lub jednorazowo w celu złagodzenia rumienia ok 5-6 zabiegów. Jest doskonałym uzupełnieniem terapii redukcji rumienia wykonanym przy użyciu lasera Alma Dye-VL.

Exuviance to intensywna pielęgnacja medyczna skierowana do gabinetów kosmetycznych i kosmetyczno-lekarskich. To dostosowane do różnych rodzajów i potrzeb skóry, specjalistyczne zabiegi profesjonalne wsparte wysoko zaawansowaną naukowo, przyjazną w stosowaniu pielęgnacją domową. Zabiegi Exuviance można stosować jako samodzielną terapię, a także łączyć z innymi zabiegami kosmetycznymi lub zabiegami z dermatologii estetycznej, w celu intensyfikacji efektów obu typów zabiegów.
Sercem marki są innowacyjne i zaawansowane technologicznie składniki produktów – molekuły piękna Exuviance – o skuteczności potwierdzonej badaniami klinicznymi, chronione licznymi patentami.

Ponad 40-letnie doświadczenie twórców NeoStrata – laboratorium, z którego wywodzi się marka Exuviance – na rynku dermatologii i dermatologii estetycznej, a także ścisła współpraca z gabinetami kosmetycznymi zaowocowały powstaniem nowej profesjonalnej linii kosmetycznej. Linii, która łączy medyczną innowacyjność, skuteczność i bezpieczeństwo z kosmetyczną przyjemnością i łatwością stosowania.

Zabieg wykonywany w odstępach co 21 dni 5-6 zabiegów

 • peeling medyczny odpowiednio dobrany do skóry naczyniowej / skóry z trądzikiem różowatym na bazie kwasu migdałowego, kwasu glikolowego i glukonolaktonu
 • masaż twarzy przy użyciu profesjonalnego serum Antiredness Calming oraz kremu wzbogaconego o polihydroksykwasy
 • łagodząca i kojąca maska z glinką
 • zabezpieczenie skóry twarzy kremowym serum

Cera naczynkowa może występować przy każdym rodzaju skóry, jednak najbardziej narażona na powstawanie przykrych zmian naczyniowych jest skóra cienka, płytko unaczyniona, delikatna i wrażliwa. Niewłaściwa pielęgnacja skóry naczyniowej prowadzi do pogrubienia a w konsekwencji do trwałego rozszerzenia się włosowatych naczyń krwionośnych. Ulegają one stopniowej degeneracji, spada ich elastyczność i szczelność, przez co w przestrzeniach międzykomórkowych tworzą się obrzęki. Powodują one reakcję zapalną, która utrwala zmiany rumieniowe. Na skutek tych wszystkich procesów zwykłe pajączki mogą zmienić się w trudny do leczenia trądzik różowaty . Zabieg Stop Naczynkom ,uszczelnia naczynia krwionośne i zapobiega ich pękaniu , działa przeciwzapalnie , nawilża i wygładza skórę , poprawia jakość i koloryt skóry.

Składniki aktywne:

 • TriPeptyd-8, bisabolol, wyciągi z alg, wierzbownicy, lukrecji i białej herbaty łagodzą procesy zapalne zachodzące w skórze i naczyniach włosowatych
 • Glukonolakton i kwas laktobionowy odpowiedzialny za regenerację podrażnień i odbudowę uszkodzeń skóry oraz włosowatych naczyń krwionośnych
 • Escyna: obkurcza, uszczelnia naczynia krwionośne, zmniejsza widoczność teleangiektazji i drobnych pajączków

Kosmetyki do domowej pielęgnacji dla pacjentów do zakupu w gabinecie Fabskin:

 • DELIKATNIE OCZYSZCZAJĄCY KREM MYJĄCY
 • KOJĄCY TONIK DO SKÓRY SUCHEJ I WRAŻLIWEJ
 • KOJĄCE SERUM DO SKÓRY NACZYNIOWEJ LUB Z TRĄDZIKIEM RÓŻOWATYM
 • KOJĄCO-OCZYSZCZAJĄCA MASKA Z GLINKĄ
 • BIONIC TONIC KURACJA ZŁUSZCZAJĄCA

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ tel: 22 126 80 08