Redukcja cellulitu w FABSKIN

Gabinet medycyny estetycznej FABSKIN w Warszawie pomaga swoim pacjentom skutecznie i z widoczną poprawą walczyć z problemem cellulitu. Cellulit, to powszechna dolegliwość dotykająca nawet 9/10 kobiet w różnym wieku, prowadzących różny tryb życia. Usunięcie cellulitu jest nie lada wyczynem. Nie ma chyba osoby, która z czułością patrzyłaby na problematyczne nierówności skórne i kolorystyczne, dlatego tak ważna jest efektywna pomoc w usuwaniu cellulitu, czyli rozbiciu zgromadzonej tkanki tłuszczowej.

Gdzie najczęściej odkłada się cellulit:
– biodra,
– uda,
– pośladki,
– brzuch,
– ramiona

Zabieg na cellulit

Dlaczego powstaje cellulit?

Cellulit jest skutkiem zaległych resztek i płynów zlokalizowanych w tkankach. Dzieje się tak na skutek pogorszenia krążenia i nadmiernego spowolnienia przemiany materii w komórkach. Tlen nie może być przyswajany w wystarczającej ilości, a co za tym idzie zaburzony zostaje proces przekazywania składników odżywczych do komórek. Komórki tłuszczowe powiększają się i zachodzą na naczynia krwionośne i limfatyczne. My widzimy tzw. skórkę pomarańczową, która w rzeczywistości jest zespołem powiększonych adipocytów. Wiele kobiet poszukuje sposobów na skuteczne usunięcie cellulitu.

Inne przyczyny powstawania cellulitu

Niestety najczęściej sami sobie jesteśmy winni za różnokolorowe pręgi i grudki widoczne na naszym ciele. Co najczęściej przyczynia się do powstawiania cellulitu?
– niestabilna dieta ( spożywanie zbyt dużej ilości tłuszczów zwierzęcych, a zbyt małej owoców i warzyw)
– siedzący tryb życia ( aby poprawić krążenie krwi i dotlenić komórki zaleca się codzienny ruch i wysiłek fizyczny. Siedzący tryb życia temu nie sprzyja)
– palenie papierosów
– intensywne opalanie się

Rodzaje cellulitu

W zależności od skóry i czynników poza skórnych wyróżniamy 5 typów cellulitu:
1. cellulit twardy – najczęściej u młodych kobiet, do 25 roku życia. Może być bolesny, często ulokowany w okolicach ud i bioder. Szorstki i wyczuwalny pod skórą.

2. cellulit wiotki – problem dotyczący kobiet po 40 roku życia, u których skóra nie jest już tak elastyczna, a grudki cellulitu są odczuwalne w dotyku i silnie widoczne na ciele. Może występować we wszystkich newralgicznych miejscach na ciele.

3. cellulit obrzękowy – zwany także cellulitem wodnym, gdyż jedną z głównych jego przyczyn jest gromadzenie się wody w tkankach, która powoduje tzw. obrzęk. Ten rodzaj cellulitu skutecznie leczony może być jedynie w gabinecie medycyny estetycznej.

4. cellulit lipidowy – spowodowany nieprawidłowym ukrwieniem skóry. Atakuje duże partie ciała i mocno odznacza się na skórze. Należy przywrócić prawidłowy metabolizm tkanek łącznych w zaatakowanych obszarach ciała.

5. cellulit mieszany – występuję w obrębie różnych części ciała u tej samej osoby. Bardzo często spotykany, wymagający szerszego planu leczenia.

Na cellulit cierpi co 8, 9 osoba. Im szybciej rozpoczniemy leczenie, tym mniej jego odmian zaatakuje nasze ciało i będzie nam łatwiej go usunąć. Wszyscy chcemy mieć idealną, nieskazitelną skórę – niestety pomarańczowa skórka skutecznie niszczy te marzenia. Zapoznaj się z ofertą naszego gabinetu i usuń cellulit jak najszybciej.

Usuwanie cellulitu laserem

Usuwanie cellulitu laserem
W gabinecie medycyny estetycznej Fabskin posiadamy specjalistyczny Accent Ultra V, która pozwala na laserowe usuwanie cellulitu. Zabieg ten jest absolutnie bezinwazyjny i wpływa na rozbicie tkanek tłuszczowych, które są źródłem cellulitu. Zabieg usuwania cellulitu laserem z wykorzystaniem Accent Ultra V jest bezbolesny i pozwala skutecznie usunąć cellulit. Więcej na ten temat znajdziesz na stronie na temat Modelowania sylwetki

Mezoterapia sposobem usuwania cellulitu

Mezoterapia, dieta i ćwiczenia. Nie ma skuteczniejszego długofalowego planu na walkę z pomarańczową skórką. Aby skutecznie i na długo usunąć cellulit, należy odwiedzić gabinet medycyny estetycznej FABSKIN w Warszawie i poddać się zabiegowi mezoterapii w walce z cellulitem. Zmianie musi również ulec dieta pacjenta (szczególnie jeśli chodzi o ilość spożywania tłuszczów pochodzenia zwierzęcego), jak również aktywny tryb życia (więcej ruchu, mniej siedzenia).

Jak na cellulit działa mezoterapia?

W gabinecie dermatologii estetycznej FABSKIN pacjenci w trakcie zabiegu otrzymują zastrzyki z preparatami o działaniu lipolitycznym, oraz polepszającymi metabolizm i krążenie krwi, na skutek których już po pierwszym zabiegu cellulit staje się mniej widoczny, a całkowitemu usunięciu ulega po około 3 zabiegach przeprowadzonych w wyznaczonych przez lekarza terminach. Najlepsze efekty mezoterapia zapewnia w:
– redukcja zalegającej tkanki tłuszczowej
– odparowaniu niepotrzebnej wody
– poprawieniu krążenia krwi
– zmniejszeniu obrzęków
– usprawnieniu metabolizmu komórek
– rozbiciu złogów w komórkach tłuszczowych
– uwolnieniu tłuszczu z komórek
– regeneracji tkanek
– odbudowie włókien kolagenu

Mezoterapia wpływa dobrze ma wysmuklenie i wymodelowanie całego ciała. Dzięki zwiększonemu krążenia krwi i przyśpieszeniu metabolizmu przede wszystkim usuwany jest cellulit, ale również walczymy z innymi nieprawidłowościami ciała.

ALIDYA – rewolucyjne leczenie i profilaktyka cellulitu

ALIDYA, Anti Lipo Dystrophic Agent, to preparat opracowany przez doktora Pasquala Motolese, specjalizującego się w preparatach medycyny estetycznej. ALIDYA zakwalifikowany została jako materiał medyczny III klasy CE. Oznacza to, że spełnia dyrektywy dotyczące bezpieczeństwa stosowania i ochrony zdrowia; przeszedł surowe teksty potwierdzające jego działanie i może być stosowany na całym terenie Unii Europejskiej.

W gabinecie medycyny estetycznej Fabskin korzystamy z innowacyjnego preparatu ALIDYA w zabiegach leczenia i profilaktyki cellulitu. Nieestetyczne zmiany skórne, które znamy jako cellulit lub pomarańczową skórkę, to deformacja tkanki skórnej pojawiająca się nawet u bardzo szczupłych i młodych osób. Przez długi czas zmiany cellulitowe leczono od zewnątrz, co nie przynosiło znaczących rezultatów, gdyż za cellulit odpowiadają tkanki tłuszczowe i wpływ hormonu estrogenu. Dlatego też problem cellulitu dotyka głównie kobiety, a najczęstszym obszarem jego występowania są pośladki, uda i biodra.

dermaheal ll na cellulit

FABSKIN – jak powstaje cellulit?

Powstawanie cellulitu odbywa się na poziomie tkanek. Wpływ na to mają zaburzenia w mikrokrążeniu, czyli zastoje krwi, prowadzące do nieprawidłowego odprowadzania toksyn. Toksyny opóźniają metabolizm, a w komórkach i cząsteczkach międzytkankowych odkładają się jony żelaza, biorące udział w reakcji uwalniania nadtlenków niszczących zdrowe komórki. Tkanka tłuszczowa zaczyna robić się nabrzmiała, gdyż peroksydacja lipidów hamuje aktywność białek i enzymów, a także depolaryzuje błony oraz obniża hydrofobowość lipidową wewnątrz nich. Pod wpływem puchnięcia tkanek tłuszczowych, rozrasta się także będąca między nimi tkanka łączna. W efekcie tkanki deformują się, co widzimy jako wgłębienia w skórze, guziki, stwardnienia, nieestetyczne linie na skórze, pomarańczowe plamy, wybrzuszenia skórne, czyli to co znamy jako – cellulit.

Dlaczego preparat ALIDYA w profilaktyce cellulitu?

Problemy z mikrokrążeniem biorą się z wielu przyczyn. Najczęściej odpowiadają za nie zmiany hormonalne (nadaktywność estrogenu), cechy dziedziczne, dieta z przewagą produktów tłustych i zawierających węglowodany, siedzący tryb życia, niska aktywność fizyczna, niezdrowy styl życia, stosowanie używek, stres, jak również przebyte zabiegi medyczne i chirurgiczne, mogą sprzyjać powstawaniu cellulitu. Gabinet medycyny estetycznej Fabskin, przy użyciu preparatu ALIDYA prowadzi profilaktykę powstawania cellulitu – zabiegu z odkwaszeniem komórek, czyli pozbycia się z nich jonów żelaza. Zabieg polepsza odporność błon komórkowych, pozwala aktywnie pracować enzymom i białkom transportującym oraz dostarczającym tkankom wysokiej jakości budulców, usprawniających je. To przekłada się na przyśpieszenie metabolizmu i mikrokrążenia, nie pozwalając tkankom rozrastać się, a więc zatrzymuje proces powstawania cellulitu i poprawia wygląd skóry.

Jak preparat ALIDYA działa na cellulit?

Preparat ALIDYA jako jeden z nielicznych faktycznie działa na cellulit, a nie jedynie maskuje problem. Pracuje od podstaw. Wzmacnia błony komórkowe, wzmacniając tym samym tkanki i polepszając mikrokrążenie. Cellulit nie ma szans!

W zabiegu medycyny estetycznej, ALIDYA trafnie lokalizuje obecne w komórkach jony żelaza i neutralizuje je, a także odkwasza przestrzenie międzykomórkowe, nie dopuszczając do odkładania się nowych jonów żelaza. Ponadto pozbywa się toksyn zlokalizowanych w tkankach, na skutek zaburzonego mikrokrążenia w organizmie. Ale to nie wszystko. Zawarte w preparacie ALIDYA aminokwasy i materiały energetyczne likwidują wolne rodniki i przeprowadzają rewitalizację całej przestrzeni komórkowej (drenaż osmotyczny, odbudowę białek transportujących, poprawiają asymetrię lipidową błon komórkowych, usprawniają mikrokrążenie). A to wszystko w bezpiecznym i zaufanym zabiegu mezoterapii z wykorzystaniem rewolucyjnego preparatu medycznego ALIDYA.

Dla kogo polecamy zabieg leczenia cellulitu przy użyciu preparatu ALIDYA?

W gabinecie medycyny estetycznej FABSKIN zabieg leczenia i przeciwdziałania powstawaniu cellulitu wykonujemy po przeprowadzeniu wywiadu z pacjentem. Upewniamy się, że zabieg będzie 100% bezpieczny i skuteczny u pacjenta. Zabieg medyczny z preparatem ALIDYA polecamy dla osób:

 • Zmagających się z problemem cellulitu
 • Po zabiegu liposukcji
 • Z obrzękiem lipidowym
 • Po zabiegu intralipoterapii z preparatem Axualyxu
 • Z widocznymi lub pojawiającymi zmianami skórnymi przypominającymi cellulit
 • Każdej osobie, u której zwolnił metabolizm
 • Pragnącym przeciwdziałać cellulitowi przed jego powstaniem
 • Pracujących przynajmniej 4-5h dziennie w pozycji siedzącej
 • Należących do grupy narażonej na cellulit (obecny u kobiet w rodzinie, prowadzących stresujący tryb życia, z nadwagą i otyłością, z niedoborem ruchu, stosujących dietę bogatą w tłuszcze i węglowodany)

Pamiętajmy! Łatwiej przeciwdziałać niż leczyć. Cellulit to problem co drugiej kobiety!

Przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu z użyciem preparatu ALIDYA:

 • Ciąża i okres karmienia
 • Aktywne alergie skórne
 • Choroby autoimmunologiczne

Jak wygląda zabieg likwidacji cellulitu z preparatem ALIDYA?

Zabieg likwidacji i profilaktyki cellulitu przeprowadzany jest w gabinecie medycyny estetycznej FABSKIN przy użyciu preparaty ALIDYA poprzez iniekcję, w popularnym i bezpiecznym zabiegu mezoterapii.
1. Lekarz łączy ze sobą zawartość dwóch fiolet, w której znajdują się składniki aktywne
2. Używając sterylnej igły dodaje rozpuszczalnik do liofilizacji, czyli reakcji zagęszczenia związków odpornych termicznie
3. Miejsce iniekcji zostają odkażone i zabezpieczone
4. W procesie intradermoterapii przygotowany preparat ALIDYA zostanie podany do warstwy podskórnej

Po zabiegu pojawić mogą się niewielkie zaczerwienienia i obrzęki w miejscu iniekcji. Nie są one groźne i mijają samoistnie w ciągu kilku godzin.

Zabieg w gabinecie dermaterapii FABSKIN nie wymaga wcześniejszego przygotowania, a po jego przeprowadzeniu pacjenci mogą bez przeszkód powrócić do swoich codziennych zajęć.

Efekty zabiegu z preparatem ALIDYA i częstotliwość jego przeprowadzania

W zależności od nasilenia problemu i obszaru jego występowania, zabieg z preparatem ALIDYA przeprowadzamy od 7 do 12 razy w odstępach 15 – 20 dni między zabiegami. Najczęściej wykonujemy 1 zabieg co 7 dni.

W celu utrzymania pozytywnych efektów zabiegu i przeciwdziałania powstawaniu cellulitu polecamy powtarzanie zabiegu co 1 rok. W gabinecie medycyny estetycznej FABSKIN stosujemy zabiegi komplementarne, pozwalające zachować urodę i opóźnić procesy starzenia się skóry. Nasz lekarz poinformuje Państwa o dodatkowych możliwościach.

Efekty zabiegu:

 • Widocznie piękniejsza i gładsza skóra
 • Skóra bardziej jędrna i jaśniejsza
 • Przyśpieszenia mikrokrążenia
 • Poprawa metabolizmu wewnątrzkomórkowego
 • Rozpuszczenie toksyn z komórek
 • Neutralizacja jonów żelaza
 • Poprawa stanu tkanki tłuszczowej i łącznej
 • Usunięcie wolnych rodników
 • Drenaż osmotyczny
 • Odbudowa protein
 • Zabezpieczenie komórek i tkanek
 • Przywrócenie prawidłowej pracy środowiska macierzy ECM

W gabinecie medycyny estetycznej i dermoterapii FABSKIN bezpiecznie i skutecznie poddadzą się Państwo rewolucyjnemu i nowoczesnemu zabiegowi z preparatem ALIDYA. Zapewniamy kompleksowe leczenie i profilaktykę powstawania cellulitu. Pracujemy na preparatach medycznych i wysokiej klasy urządzeniach, a zabiegi przeprowadzają wykwalifikowani specjaliści.

MEZOTERAPIA IGŁOWA – CELLULIT Cena Promocje
ALIDYA – 1 amp. – NOWOŚĆ 400 zł przy zakupie 3 amp. koszt 1 amp. 315 zł
przy zakupie 8 amp. koszt 1 amp. 275 zł
Mesoestetic koktajl 15 ml / 30 ml 400 / 700 zł
CelluCare 400 zł
Konsultacja i ustalenie indywidualnego planu zabiegów bezpłatnie
Wizyta kontrolna po zabiegu bezpłatnie

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ tel: 22 126 80 08